Dodaj do ulubionych

Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:)))

IP: *.ip.shentel.pl 06.10.11, 16:20
Słuchajcie,facet jest boski:)
wydałam juz sporo kasy na smsy:) do niego,ale WARTO!!
Cholera!!mi się wszystko u niego spełnia:)pewnie,ze się cieszę,ale tez jestem w szoku;)
moze to jakiś diabeł?hehehe
nie ważne!WAZNE ZE,SPRAWDZA SIĘ!
Obserwuj wątek
    • tagoria Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 06.10.11, 17:36
      Jasne, ale wy jesteście NAIWNE że aż niesamowite ! alessandro reklamuje rytuał na wygrane w grach liczbowych ;-PPPP haha śmiech na sali ! co, korzystała która i wygrała miliona w lotto ? zakład że nie ! hahahah

Żaden PRAWDZIWY i UCZCIWY wróżbita nie oferowałby takiego oszustwa jak ryt na gry liczbowe ! To już go na starcie dyskredytuje ;-P

wy baby to jak muchy na lep lecicie jak ktoś powie że z Toskani, że dar, że mamusia jasnowidz... już to widzę hahaha

Na co wy baby lecicie ? na tani bajer ? myślałam że na tym forum są inteligentne osoby....

• tagoria Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 07.10.11, 09:23
      Dokładnie, Henrietta robi kopiuj - wklej. Sama doświadczyłam. Zapytałam po kilku tygodniach o to samo - dostałam tą samą, wklejoną odpowiedź którą dostałam już wczesniej.
      Wróżba była na krótki czas. Nie spełniła się, czas minął... zapytałam ponownie i ... dostałam dosłownie przeklejoną dawną odpowiedź.
      Wiecie, to chamstwo. Mimo, iż sms kosztował coś 2 zeta chyba, ale mimo wszystko Henrietta przegięła.

Gość portalu: gosik napisał(a):

> myślę,ze jednak przesadzasz i obrazasz nie których doradców tam pracujących.Na
      > pewno!jest paru spryciarzy ,którzy nie kładąc kart,a widząc,ze to ta sama osoba
      > po jakimś czasie pyta o to samo,to faktycznie robią kopiuj i wklej;)ale do nic
      > h sie nie wraca! i ostrzega własnie na takim forum!:)
      > Henrietta,wróżka Saturnina...tu spodziewaj sie tego sprytu:)
    • lejdilejdi Re: buławy co ty kręcisz????;))) 09.10.11, 12:19
      Hej bulawy a możesz mi wyslac na @ jaką polecasz wrozke? lejdilejdi@gazeta.pl
      Helena -zgadzam się, niesamowita sprawdzalnosc, co do Alleksandra moze i sprawdza się ale ja niestety dostalam skopiowane zdania identyczne jak kiedyś dostalam od innej, a to że nie mają obaj opcji tel to tym bardziej jest to podejrzane wszystko
    • ilona422 Re: jedna osoba - różne nicki 09.05.12, 01:39
      Witam, pozwoliłam sobie dołączyć do dyskusji na temat wróżb i osób które się nimi posługują. Miałam przyjemność korzystać z doradztwa Oksany, Małgosi Trzaskomy, Pana Rosariusa i Sylwestra Bandury.

Jeśli chodzi o Panią Oksanę na początku była ogólnikowa ale starała się konkretyzować swoją odpowiedz. I tak jak mówiła wróżba sprawdziła się z jednym małym drobiazgiem że mojej córce urodził się syn a nie córka. Ale to drobiazg.

Pani Małgosia jest ciepłą osobą. Umie rozmawiać i doradzać w każdej sferze nawet tej bardzo trudnej jaką jest strata bliskiej osoby. Potrzebowałam takiego wsparcia. Kilkakrotnie miałam problem z dodzwonieniem się do niej…ale udało się. Mam wrażenie że w TV była trochę inną osobą. Ale może mi się zdawało..

Pan Rosarius to niezwykły człowiek, wyjaśnił mi wszystkie zawiłości moich decyzji życiowych. Jest niezwykle cierpliwy nawet dla takiej osoby jaką ja jestem… Ma ogromne serce a co najważniejsze nie mówi ogólnikowo. Dokładnie, szczegółowo. Sprawdziło się.

Pan Sylwester to człowiek zagadka. Mówi jasno ale nie dla takiej osoby jaką Ja jestem. Dla mnie odpowiedz na pytanie powinna być pełna a nie ogólnikowa. Udało mu się dobrze przewidzieć mojego obecnego partnera.

To tyle pokrótce.. wiem że każda z Nas różnie odbiera wróżki i wróżbitów. Zresztą są lepsi i gorsi. Natomiast moim skromnym zdaniem najlepszym przewodnikiem w życiu jesteśmy my sami.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich którym się spełniło i tym którym się spełni...

Ilona42

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka