Dodaj do ulubionych

Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:)))

IP: *.ip.shentel.pl 06.10.11, 16:20
Słuchajcie,facet jest boski:)
wydałam juz sporo kasy na smsy:) do niego,ale WARTO!!
Cholera!!mi się wszystko u niego spełnia:)pewnie,ze się cieszę,ale tez jestem w szoku;)
moze to jakiś diabeł?hehehe
nie ważne!WAZNE ZE,SPRAWDZA SIĘ!
Obserwuj wątek
    • Gość: ktosik Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) IP: *.ip.netia.com.pl 06.10.11, 16:57
      hm też u niego wróżyłam i u jasnowidza seana i u wróżki anny anastazji. i tak naprawdę każdy z nich pisał co innego juz niewiadomo komu wierzyć
      • kasia110103 Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 25.09.20, 11:43
        Witajcie,a czy ktoś korzystał z porad Pani Marylo Krzemieniec? teraźniejszość opisana w samo sedno,co do przyszłości czekam.
        • anna.dobrowolska Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 27.11.20, 15:24
          Pani Maryla przepowiada, pisal mi o spotkaniu ktore mialo nastapic, ja zniecierpliwiona znowu pytalam. Pani Maryla uparła się , że bedzie to spotkanie ( bylo ono dla mnie wazne) i dodala ze przypdkowe..pomyslalam , nie sprawdzi , sie .. jakies 2 mce potem , niespodziewanie w miejscu malo uczeszczanym przez ludzi , spotkalam GO ... Pani Maryla ma ogromny dar
      • mags86x Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 02.07.21, 08:20
        To prawda, kazy pisze co innego :):) jesli chodzi o Alessandro, wszystko co napisal to byl stek bzdur...
    • tagoria Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 06.10.11, 17:36
      Jasne, ale wy jesteście NAIWNE że aż niesamowite ! alessandro reklamuje rytuał na wygrane w grach liczbowych ;-PPPP haha śmiech na sali ! co, korzystała która i wygrała miliona w lotto ? zakład że nie ! hahahah

Żaden PRAWDZIWY i UCZCIWY wróżbita nie oferowałby takiego oszustwa jak ryt na gry liczbowe ! To już go na starcie dyskredytuje ;-P

wy baby to jak muchy na lep lecicie jak ktoś powie że z Toskani, że dar, że mamusia jasnowidz... już to widzę hahaha

Na co wy baby lecicie ? na tani bajer ? myślałam że na tym forum są inteligentne osoby....

• ewa3222 Korzystałam. 09.10.11, 18:06
      Korzystałam, ale przepowiednia się nie sprawdziła. Pozdrawiam.
      • folklorna Re: Korzystałam. 11.07.21, 14:45
        To akurat było do przewidzenia
    • Gość: sprawdziłam Re: Korzystałam. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.11, 22:33
      Korzystałam 3 razy i NIC się nie sprawdziło - więcej nie skorzystam.
    • Gość: kasik Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) IP: 95.155.125.* 10.06.12, 23:17
      co do Henrietty , wtedy kiedy obawiałam się, że mój związek się kończy napisała mi, że nie rozstanę się prędko ze swoim facetem. Wkrótce okazało się, że mężczyzna mnie zostawił. Znowu zwróciłam się do Henrietty, a ona odwróciła swoją prognozę o 180 stopni.... nieźle... :(
    • iloneczka1234 Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 25.03.21, 19:56
      Mnie on się nie sprawdził.
      • fatinka121 Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 28.04.21, 20:49
        Mi też tak średnio choć sprawy finansowe dość dobrze mu wyszło i duża cześć się sprawdziła.
    • dobramamusia Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 06.05.21, 22:08
      Tak a masz do niego namiary?
      • igunia177 Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 24.05.21, 23:32
        Przecież jest na wróżby online a prywatnie chyba nie wróży.
        • ewakrzyk Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 02.06.21, 21:31
          Szkoda, bo tam drogo pewnie polowe bierze portal.
        • cowereks Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 05.07.21, 07:58
          Nie podzielam tego entuzjazmu.
    • lusterka Re: Alessandro wrozbyonline niesmowity!!:))) 08.08.22, 01:15
      zostało zweryfikowane to co napisałaś, historia też została sprawdzona. Skłamałaś. to co robisz to hejt. Portal już o tym wie, działa. Taka jesteś odważna bo masz się za anonimową pisząc spod kilku nicków? Już nie jesteś anonimowa! Przyjdzie na ciebie czas…

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka