07.10.11, 14:41
Ezoterum, proszę o opinie. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
      • Gość: Anna26 Re: Ezoterum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.14, 00:53
        Ja korzystałam z pomocy Tarocistki Magdy i po przez SMS EZO i TOP10 ( to takie usługi na portalu ) i jestem zadowolona z uzyskanych informacji. Nie czekałam długo na odpowiedz choć mój facet stał przed drzwiami i dopóty nie uzyskałam odpowiedzi że mnie nie zdradza nie wpuściłam go za drzwi. Wiem wiem przesada ale mam swoje zasady! Portal polecam
        • canaris7 Re: Ezoterum 22.02.14, 01:35
          Gość portalu: Anna26 napisał(a):

> Nie czekałam d
          > ługo na odpowiedz choć mój facet stał przed drzwiami i dopóty nie uzyskałam odp
          > owiedzi że mnie nie zdradza nie wpuściłam go za drzwi. Wiem wiem przesada ale m
          > am swoje zasady!

ha ha ha... teraz facet bedzie ciagle czekal pod dzrzwiami az Ci wrozka powie , ze Cie nie
          zdradza... niezle zasady :) no tak , pewnosc trzeba miec !
    • hanna.natka Re: Ezoterum 01.07.17, 11:53
      Korzystam od dłuższego czasu i szczerze polecam - stronka jest miła dla oka i łatwa w użytkowaniu :) Korzystałam z rad kilu wróżek, lecz tylko jedna wydaje się być godna zaufania - wszystko mi się sprawdziło, choć już wątpiłam w te wszystkie wróżby.. Osobiście polecę Wam Amber, jeśli chcecie usłyszeć coś więcej o swojej przyszłości niż tylko piękne "wszystko będzie dobrze i cudownie".. :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka