Dodaj do ulubionych

Aida Kosojan - Przybysz

IP: *.mokotow.waw.pl 29.12.11, 12:23
Zapewne wątek ten był wielokrotnie poruszany bo Aida Kosojan-Przybysz jest bardzo znana, ale mam możliwość spotkania się z nią i zastanawiam się czy warto - mam wiekle obaw.
Słyszalam wiele pozytywnych opinii, ale negatywne również. A jakie jest Wasze zdanie? Polecacie czy odradzacie?
Obserwuj wątek
   • Gość: sasza Re: Aida Kosojan - Przybysz IP: *.adsl.inetia.pl 19.01.12, 13:31
    W ciągu ostatnich 2 lat moje życie totalnie się skomplikowało. Od tego czasu szukałam porady u wielu wróżek i z czystym sumieniem powiem, że Aida jest jedyną, do której wracam. Reszta to totalna pomyłka, w większości tarocistki-samouki. Faktycznie Aida operuje datami, imionami osób, które istnieją w moim życiu, przez co jest wiarygodna. Dokładnie opisuje teraźniejszość. Zapytała mnie ostatnio: "kim jest Małgorzata?" Ja na to: "to moja siostra" Aida: "czarne chmury się nad nią zbierają, będzie potrzebowała Pani pomocy i wsparcia"... następnego dnia moja siostra poinformowała nas, że wyprowadza sie z dzieckiem od męża i tak się stało, z resztą teraz najprawdopodobniej się rozwiodą. Takich przykladów mogłabym podac mnóstwo, ale nie wystarczy mi miejsca w tym wątku :)) Zauważyłam też, że jeśli postępuję zgodnie z jej radami to wszystko układa się po mojemu, a jeśli zrobię coś odwrotnie, tak jak ostatnio, to później wszystko się miesza i muszę odkręcać własną głupotę. Warto tuz po wizycie zanotować sobie wszystko co się pamięta, bo to ulatuje z głowy. Ja zawsze mam przy sobie zdjęcie osoby, o którą chcę zapytać. Każdy może się zapisać na wizytę, to nieprawda, że chodzą do niej tylko celebryci. Dla mnie 400 pln to również niemały wydatek, ale nie żałuję żadnej złotówki. 3 razy powiedziała mi, że wyjdę za mąż i urodzę dziecko, więc mam po co żyć :))
    • almanachy Re: Aida Kosojan - Przybysz 19.01.12, 15:14
     Każdy ustala stawki jak chce. Jenak 400 zł to naprawdę dużo. Wiele jej daje popularność, egzotyczna uroda, historie rodzinne, o których opowiada często w mediach. To wszystko sprawia, że ma specyficzny wizerunek, trochę czarodziejki, kogoś niezwykłego, a to z kolei przekłada się na reakcje ludzie. U niej będzie przełom. Tymczasem jasnowidz jak każdy inny, tyle że ładny.
   • Gość: sasza Re: Aida Kosojan - Przybysz IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.12, 18:44
    Aida kiedy mówi, robi hasłowe notatki bądź rysunki na kartce. Ja zawsze po wyjściu od Niej siadam w samochodzie, biore tę kartkę, długopis i przez chwilę precyzuję to, co powiedziała, żeby niczego nie zapomnieć. Mam wszystkie te kartki.... i porównuję.... i jest tak jak mówi... nie zawsze tak jakbym chciała, ale zgodnie z rzeczywistością...
     • Gość: Allice Re: Aida Kosojan - Przybysz IP: *.mokotow.waw.pl 09.02.12, 10:04
      Witam, ja u Aidy byłam na przestrzeni 10 lat kilka razy (4 lub 5)....pierwsza wizyta była bardzo wartościowa bardzo dużo szczegółów...inicjałów dat, analizy osobowości, przeszłości- dlaczego niektóre rzeczy się zadziały lub dzieją się.. dużo z ówczesnej teraźniejszości..dużo ostrzeżeń.. Na pewno pomogła mi ta wizyta na tamten czas. Zadziwiające jest to,że zawsze jak przychodziłam na wizytę ...Aida mimo wielu wizyt innych osób w swoim gabinecie i nie znania mojego nazwiska adresu..zawsze powtarza pewne informacje "identyczne da mnie- dla mojej przyszłości".niestety jeszcze akurat czekam na zadzianie się własnie tego ;-) tylko tego;-) wiele innych spraw miało już swoje miejsce i wydarzyło się.Aida na pewno ostrzega, daje nadzieje na lepsze jutro.Dodaje wiary w zadzianie się w naszym życiu lepszych rzeczy...na które każdy z nas na pewno czeka, tylko czasami brak nam wiary w optymistyczną przyszłość.Ja na pewno gorąco polecam Aidę, jako jedyną osobę do której warto iść po radę...
  • Gość: ciemnoblekitna Re: Aida Kosojan - Przybysz IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.12, 00:06
   Będąc na zakręcie spotkałam się z Aidą dwukrotnie. Opowiedziała mi tak szczegółowo o przeszłości i teraźniejszości - z takimi detalami, że włos zjeżył się na głowie. Przyszłość sprawdziła się w pewnym odsetku - m.in. narodziny dziecka. O reszcie powiedziała sama - nie wierzysz, bo dla Ciebie to dzisiaj fatamorgana - podobnie jak kiedyś dziecko. Nigdy nie żałowałam kontaktu z Nią - niesie otuchę, nie ocenia, nawet trudne sprawy wyjaśnia w sposób, z którym jesteśmy w stanie się pogodzić. Często myślę o Niej, zawsze ciepło - udzieliła mi wsparcia - w chwili gdy najbardziej go potrzebowałam. Możliwe, że czuję dyskomfort z powodu sumy, którą należy uiścić za spotkanie. Z drugiej strony sama muszę przyznać, że to co usłyszałam było warte o wiele więcej. Życzę Aidzie jak najlepiej, niewykluczone, że jeśli zajdzie potrzeba zwrócę się do Niej ponownie
  • Gość: piter Re: Aida Kosojan - Przybysz IP: *.merinet.pl 14.06.12, 20:06
   Jeżeli chcecie wiedzieć co się wydarzy to idźcie, ale cóż z tego jak i tak się nie ma wpływu na los który jest nam pisany. Byłem u Aidy trzy razy. Wszystko co mówiła sprawdzało się, ale to co chciałem w tym chwycić lub zmienić i to świadomie wiele się nie udawało, bo jeśli los ma być taki to choćbyście się posr... to nic nie zdziałacie. Kiedyś Aida mówiła że życie jest jak ruchome piaski. No są, bo jeśli widzisz wiele wariantów to i tak wybierzesz ten który ci los przypisał, wiec nie mamy wpływu na to co się dzieje. nawet może nam się wydawać że mamy wpływ to po prostu tak miało być . Wiem brzmi to wszystko bardzo pesymistycznie, ale tak jest skonstruowany świat - jakbyśmy żyli w matrixie. Spróbujcie coś zmienić z tego co wam Aida powie a przekonacie się i przyznacie mi rację w tym co napisałem, a najgorsze jest to jak się uświadamia że nie chwyciliśmy tego i że to nas omineło.
  • randahl8 Re: Aida Kosojan - Przybysz 15.06.12, 00:16
   Jedynymi wróżbitami w Polsce wiarygodnymi, bezkonkurencyjnymi są wróżbici Małgorzata i Grzegorz z Wrocławia. Wiem to z autopsji... Więcej na ich stronie internetowej www.wrozby.pop.pl Więcej informacji można również uzyskać wchodząc na forum "Rozmów w Toku" wchodząc na ich stronę. Piszę o tym dla tego bo wychwalane tu osoby z Wrocławia typowe beztalencia swego czasu nieźle mi namieszały w życiu swoimi bzdurami. Byłem u wszystkich wrocławskich wróżbitów i dopiero w Gabinecie u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza na ul. E. Stein uzyskałem konkretną pomoc. Nic dziwnego, że Rozmowy w Toku to doceniły zapraszając ich do udziału w programie w dniu 7.03.2012r. Po prostu przyszedł czas na ujawnienie kto ma rzeczywiście talent wróżbiarskie. Ja i moi znajomi dawno przejrzeliśmy na oczy i dlatego korzystamy z usług tego gabinetu. Gwarantuję, że warto! Jeśli masz palący problem to idź tam natychmiast zanim nie będzie za późno!!!
  • Gość: mario Re: Aida Kosojan - Przybysz IP: *.dynamic.chello.pl 08.10.12, 22:57
   Byłem u aidy trzy lata temu. sprawdziła się terazniejszość ale to co nastąpiło później w ogóle. byłem za to u wróżki bianki na źoliborzu może ze 2 lata temu powiedziała mi dokładnie co się stanie ze zdrowiem i finansami. wiem że już od dawna ma przerwe. Ta kobieta ma ogromne zdolności!!! pisze horoskopy w vivie! naprawde z serca polecam!!!!!
  • Gość: małgośka Re: Aida Kosojan - Przybysz IP: *.as13285.net 01.12.12, 10:20
   OD RAZU MUSZĘ NAPISAĆ, ŻE DO 2000 roku NIE WIERZYŁAM W ŻADNE WRÓŻKI ITD. MÓJ PARTNER KIEDY MNIE ZAPYTAŁ CZY CHCĘ PÓJŚĆ DO NIEJ ,WYŚMIAŁAM GO. POWIEDZIAŁAM,ŻE NIE MAM ZAMIARU PŁACIĆ ZA JAKIEŚ GŁUPOTY. ON ZAPŁACIŁ JA POSZŁAM ZAMIAST JEGO KOLEGI,KTÓRY NIE MIAŁ KASY NA WIZYTĘ. PO WEJŚCIU POWIEDZIAŁ,ŻE OSOBA ZAPISANA NIE PRZYSZŁA,ALE NA TO MIEJSCE PRZYSZŁAM JA. NA POCZĄTEK USŁYSZAŁAM,ŻE STRASZNIE PIŁAM I MÓJ PARTNER TEŻ /oboje jesteśmy trzeżwiejącymi alkoholikami/ . WIEDZIAŁA,ŻE MAM PARTNERA,OD KILKU LAT I ŻE NIE MAM JESZCZE ROZWODU. WIEDZIAŁA,ŻE PRACUJĘ ZA GRANICĄ W CIEPŁYM KRAJU/pracowałam wtedy we Włoszech/ . MÓWIŁA,ŻE MĄŻ MIESZKA BARDZO BLISKO MIEJSCA W KTÓRYM TERAZ JESTEŚMY . A BYŁO TO NA ULICY NARUTOWICZA W LUBLINIE . MÓJ MĄŻ MIESZKAŁ WTEDY JAKIEŚ 500 METRÓW OD NIEJ. MYŚLAŁAM ,ŻE W KOŃCU ZŁAPAŁAM JĄ NA KŁAMSTWIE JAK POWIEDZIAŁA,ŻE MAM CÓRKĘ I SYNA. PODAŁA MI NAWET PIERWSZE LITERY IMION.. " I i R ".. NO TO JA NA TO ŻE SIĘ POMYLIŁA,BO DZIECI MAJĄ NA IMIĘ OLA I MACIEK. ZAPOMNIAŁAM TYLKO,ŻE TO DRUGIE IMIONA MOICH DZIECI . NIE LUBIĘ ICH PIERWSZYCH IMION ,WIĘC OD ZAWSZE UŻYWAM DRUGICH IMION.NA PIERWSZE IMIONA TO ILONA I RAFAŁ. POWIEDZIAŁA, ŻE WYJADĘ JESZCZE DO INNEGO KRAJU . NO I WYJECHAŁAM . OD 9.5 ROKU MIESZKAMY Z CAŁĄ RODZINĄ W MANCHESTERZE.. W OGÓLE WSZYSTKO CO MI POWIEDZIAŁA O PRZYSZŁOŚCI JAK NA RAZIE SIĘ SPRAWDZA.UWAŻAM,ŻE NAPRAWDĘ WARTO DO NIEJ SIĘ WYBRAĆ. KIEDYŚ JAK BYŁAM U NIEJ PRZYJMOWAŁA W LUBLINIE/ja jestem rodowitą Lublinianką/ TERAZ WIEM ,ŻE MIESZKA W WARSZAWIE
     • 142madzia Re: Aida Kosojan - Przybysz 31.12.12, 13:02
      Ja powiedziałam ,ze kiedyś cos podejrzewałam,ze nie układało nam się . A Pani Aida powiedziała ,ze on bardzo ,żałuje i że nigdy wiecej mnie nie zdradzi . Niestety romans trwał i odszedł za miesiąc do kochanki. (syla-madzia)
       • klara409 Re: Aida Kosojan - Przybysz 11.01.13, 20:26
        Jest jasnowidzem i dobrą osobą,choć nie przepowiedziała mi odejścia męża do kochanki ,było tragicznym wydarzeniem w moim życiu. Później chodziłam do niej kilka razy poradziła mi (przyjmowała mnie bez kolejek ,bo wiedziała ,ze potrzebuję pomocy) stosować białą magię ,którą robiłam. Niestety nasze czary nic nie dały Powiedziała mi ,ze widocznie tak musi być tak chce Bóg, Możę miała rację.
         • franczeska81 Re: Aida Kosojan - Przybysz - bylam u niej 15.10.14, 19:33
          witam wszystkich. ja bylam u AIDY jak mialam 19 lat - 5 dni po maturze. To bylo w Lublinie. Bylam z moja mama. My w takie rzeczy nie wierzylysmy... ale poszlysmy dla zabawy.
          nie bede wnikac w detale, ale do tej pory prawie wszsytko sie sprawdzilo. Mam teraz 33 lata I mieszkam w USA I chcialabym do Niej wrocic, aby dowiedziec sie wiecej o moich dzieciach.
          Ona Ci wszystkiego nie mori...jak dokladnie bedzie wygladalo Twoje zycie...daje Ci kilka "klatek filmowych", faktow, ktore nie maja moze bardzo sensu....a potem z perspektywy czasu okazuje sie ze wszystko sie sprawdzilo. Jesli ktos nie wierzy, to nie musi. Ja tez nie wierzylam...czasm mysle ze to dalej bujda...I wszystki bylo przypadkiem....ale kto to wie. W koncu my ludzie uzywamy 3-7% mozgu, wiec nie wiemy jakie mozliwosci tak naprawde mamy.

          Jedna z przepowiedni bylo to ze bedzie obcy jezyk w domu I bede mieszkac na innym kontynencie, ze poznac pana o inicjale M I bede go kochac ale one mnie bardzo zrani I trudno mi bedzie powiedzeic NIE. ALe potem pojawi sie inny, ktory jest wlasciwy I bedziemy partnerami do konca.

          Ja bylam 5 dni po maturz I nie wiedzialam ze nawet dostane sie na studia. Aida powiedziala: dostaniesz sie tam gdzie zlozylac papiery. nie martw sie.

          Jak wspomnialam mam teraz 33 lata: dostatalm sie na studia ale niegdy sie myslalam o tym jako przepowiedni. Bylam w zwiazkach z Polakami (nie myslalam o innym jezyku), kochalam, uczylam sie,...po prostu zylam bez Aidy. na ostatnim roku studio wyjechalam do USA na wakacje I poznalam pana o imieniu F. Bylismy przyjaciolmi. Po wakacjach wrocilam do Polski a on za mnia bo kochal. po studiach pojechalam do USA by go odwiedzic, a on sie oswiadczyl. Powiedzialam TAK. jego nazwisko zaczynalo sie na M...kto wiedzial? Po kilku latach malzenstwa zaszlam z ciaze I teraz mam najlepszy dar od Boga - mojego synka!
          po 7 latach malzenstwa, on zamienil sie w potwora. przezylam pieklo! zranil mnie jak nikt nnigdy nie powiniej nikogo zranic! wzielismy rozwod. Nie zaluje - mam najwspanialszego syna!

          rok temu Bog wyslal mi przyjaciela. Kiedy tylko tego potrzebowalam. jest czlowiekiem wspanialym, dobra osoba. ma na imie M.
          Moze to przypadek, moze to my jestesmy odpowiedzialni za nasz los, moze Bog pisze nam cale zycie jak nowele, a moze daje dar niektorym ludziom aby widziec wiecej I komunikowac to innym.

          Ja swojego zycie nigdy bym nie zmienila, mimo ze przezylam wielki bol.
          A czy Aida jest "prawdziwa". Nie wiem. dla mnie cos w tym jest.
          dla sceptycznych powiem - nie wierzcie...przekonajcie sie sami....albo I nie
          wasza wola
      • Gość: . Re: Aida Kosojan - Przybysz IP: 212.180.168.* 12.04.14, 20:11
       Szkoda, że zamiast wymiany wrażeń i odczuć z wizyt oraz sprawdzalności przepowiedni ta dyskusja zamieniła się w słowną przepychankę o niczym. Uważam, że powinny się wypowiadać tylko osoby, które były u Aidy. Reszta - przepraszam -ale tylko zaśmieca ten wątek.
       • kaczula90 Re: Aida Kosojan - Przybysz 09.05.15, 16:31
        Witam. Ile mniej więcej kosztuje taka wizyta? Chciałabym wiedzieć, ponieważ z pieniędzmi jest u mnie nie za ciekawie a w tej chwili mam trochę uzbieranych i chciałabym się umówić na wizytę do Pani Aidy. Bardzo bym prosiła o kontakt telefoniczny, ponieważ nie wiem, czy ten numer, który znalazłam jest aktualny. Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedzi! :)
  • Gość: . Re: Aida Kosojan - Przybysz IP: *.mokotow.waw.pl 09.08.13, 12:38
   Po kilkunastu miesiącach od wizyty stwierdzam, ze w życiu nie wydałam w tak głupi sposób 400 zł. Dzisiaj sama się śmieje ze swojej głupoty, bo doskonale zrozumiałam co oznacza pojęcie autosugestii lu samospełniającego się proroctwa. Na szczescie rozsądek wygrał z głupotą, zmamiast słuchać wyssanych z placa dyrdymałów słuchałam swojego rozmui intuicji i uniknęłam poważnego życiowego błędu. Zamiast słuchać że wszystko będzie dobrze lepiej coś w tym kierunku zrobić. Inaczej całe życie będziemy czekać niewiadomo na co i platac się po wróżkach, zeby nam powiedziały że jadnak będzie super - a czas płynie.... Z poczatku jej wierzyłam bo powiedziała mi kilka rzeczy z przeszłości czy teraźniejszości, które trudno było wydedukować opierając się jedynie na wiedzy psychologicznej. Dzisiaj wiem, że chodząc po wrózkach ludzie sami siebie krzywdzą. Nikt za nas naszego życia nie przezyje. Gdybym wiedziała, że w zyciu spotkają mnie same dobre rzeczy nic bym w tym kierunku nie robiła - i przepusciłabym swoje życie przez palce...