Dodaj do ulubionych

Ezoteryczny blog

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.12, 12:47
Zapraszam wszystkich do dodawania do linków : www.nefryt.mylog.pl
Będę pisała o Tarocie, innych kartach, książkach, rozkładach, rytuałach, rodzajach magii, znajdą się także wątki dla kobiet dbających o urodę. Będę także udzielała darmowych porad ;)
Obserwuj wątek
  • Gość: Nefryt Re: Ezoteryczny blog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.12, 20:29
   :) może napisałam to nieco zbyt ogólnie. Nie lubię niektórych ludzkich zachowań, które budzą we mnie odrazę i wstręt. Są ludzie, których podziwiam za charakter, dobroć lub dokonania. Są ludzie z którymi przebywam. Jednak są również tacy, których unikam, ponieważ wiem, że każde spotkanie z nimi zakończy się konfliktem.
   • a51 Re: Ezoteryczny blog 16.05.12, 07:56
    Myślę,że tak naprawdę to nie jest to,że my nie lubimy niektórych ludzkich zachowań.To my sami ze sobą nie jesteśmy poukładani.Ludzie są tacy jacy są.Nie mozna kochać "kogoś"jak nie pokochamy samego siebie.To nad sobą musimy pracować.Nie można pomagać ludziom jak ich się nie lubi takimi jakimi są.Miłość do drugiego człowieka to decyzja troski za czyjś rozwój.(Ty skarb ja sejf).W każdym człowieku należy widzieć cząstkę siebie,wtedy jesteś w stanie mu pomagać.Człowiek nie lubi zachowań u innych , których u siebie nie jest w stanie zaakceptować.Każdy z nas ma inną ścieżkę życiową i jest inny,należy go kochać takim jakim jest.Problem nie leży w ludziach,problem jest w Tobie.Jeżeli mogę Ci doradzić, to nie pomagaj ludziom dopuki ich nie pokochasz takimi jakimi są bo możesz im wyrządzić wielką krzywdę, a pewnie tego nie chcesz.A jeszcze odnośnie stronki faktycznie jest zbyt ciemna jak już ktoś tutaj zauważył.Ulubiony kolor odzwierciedla kolor naszej duszy:)Przepraszam Cię jeżeli czymś Cię uraziłam, napisałam to co podyktowało mi serce.Pozdrawiam:)
    • Gość: Nefryt Re: Ezoteryczny blog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 09:45
     Nie będę kochała ani alkoholików, ani ludzi wyrzucających bezbronne zwierzęta, ani tym bardziej pedofili. Tych jednostek nie powinno być, powinny być zmuszone odgórnie do leczenia, ponieważ godzą w funkcjonowanie jednostek NIEWINNYCH. Kropka. Znam osoby z DDA, także takie, które były molestowane. Ostatnio spotkałam psa z jednym okiem, bo ktoś go zlał tak, że drugie stracił. Nigdy się z tym nie pogodzę i będę walczyła o to, żeby takich rzeczy nie było. A mój ulubiony kolor to ecru. Jeśli interesuje Cię kolor mojej aury - jest to pomieszanie z poplątaniem, ale dominuje głównie fiolet i czerwień. Nadal uważasz, że problem leży we mnie? Owszem, moim problemem jest zbyt czułe serce, jednak nie ono sprawia, że ludzie stają się bezduszni. Ono tylko doświadcza i obserwuje, a jest coraz bardziej zawiedzione tym, co widzi.
     • a51 Re: Ezoteryczny blog 16.05.12, 11:19
      Nie wymieniłaś jeszcze homoseksualistów, narkomanów i innych.Dla mnie osobiście , seks homoseksualny jest tak samo obrzydliwy jak seks pedofilski.I co należy zatłuc tych wszystkich wymienionych na śmierć kijem bejsbolowym już można? za to , że przyszli na ten Świat wybierając taką drogę i żyją wśród nas.Zwierzęta otacza się większą czcią i pomocą niż ludzi z tzw. marginesu.A nie przyszło Ci do głowy , że Oni potrzebują od takich jak Ty pomocy?Moze zostali odrzuceni i nie zaznali w swym życiu miłości i dlatego stoczyli się na samo dno?Kto ma im pomóć?Umiłowanie człowieka polega na tym, że zadowolenie i bezpieczeństwo drugiego człowieka jest równie wazne dla Ciebie jak Twoje własne a może jeszcze wazniejsze.
      • Gość: Nefryt Re: Ezoteryczny blog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 11:43
       Jeśli potrzebowaliby pomocy, u mnie by ją znaleźli, jak zapewne u wielu innych. Jednak nie szukają. Z tego, co zaobserwowałam - uważają, że jej po prostu nie potrzebują.

       Nikt nie mówi, że należy wyrządzać krzywdę tym osobom, natomiast są to schorzenia i należy je leczyć. Bardzo uogólniasz i starasz się znaleźć sens w ich upadku, przyczynę.

       Niestety - choćby większość alkoholików, których znam wcale nie miało tak źle w życiu, alkohol stał się dla nich odskocznią i tak zostało, aż zaczęli niszczyć swoje rodziny.

       Jeśli o pedofilię chodzi - pedofila nie spotkałam, natomiast miałam do czynienia z ofiarami ich działań. Owszem, lepiej leczyć schorzenie, niż objawy, jednak w tym przypadku mamy do czynienia z istotami pokrzywdzonymi, które być może nigdy nie będą w stanie ułożyć sobie życia.

       O osobie, która zakopała psa żywcem również powiesz, że nie zaznała w życiu miłości? Zastanów się. W taki sposób można uniewinnić każdego, ponieważ "nie zaznał miłości". To nie jest wytłumaczenie i nigdy wytłumaczeniem nie będzie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka