Dodaj do ulubionych

Jak zrzucić z siebie klątwe?

IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.12, 10:17
czy jest jakiś sposób na to ? juz kilka razy o tym myślałam i nawet ktoś mi powiedział ze to może być klątwa nawet podejrzewam kto mógł ją rzucić....Koleżanka z pracy mnie okradła ( było to 7 lat temu) zgłosiłam to na policję była rozprawa przeszukanie w jej domu jeden wielki wstyd dla niej a że nigdy za mną nie przepadała to pomyślałam sobie w tym roku że może to jej klątwa? będąc w ciąży to się stało ( 7 lat temu)potem na świat przyszedł mój syn okazało się że jest chory,moje małżeństwo to porażka ciągłe kłótnie jak tylko mam jakieś plany i jestem pewna że na pewno wyjdzie okazuje się że jednak nie !! ja wiem ze życie nie jest łątwe ale mi wszystko idzie pod górke,choruje wypadają mi włosy ( jestem łysawa na czubku głowy gdzie kiedyś miałam tak duzo włosów ze nie mogłam ich spiąć spinką bo się odpinała a teraz łysieje !!! pomocy !!!! jestem spod znaku ryb
Obserwuj wątek
    • emma_cole Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? 25.08.12, 11:46
      Ma Pani spory problem, trzeba to przyznać. Na Pani miejscu najpierw spróbowałabym oczyszczenia ogólnego, żeby zdjąć tą klątwę; dopiero później konkretnych działań jak stworzenie dla Pani amuletu i stworzenie tarczy odbijającej złe życzenia.
      • xxx4mona Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? 29.11.16, 14:46
        witam ,,mam ten sam problem wiem o tym ze rzucono na mnie klatwe ,czasami mysle ze to juz koniec nic innego mnie niew spotka ,tylko zlo prosze o pomocWpisz swoją odpowiedź
        • lara9369 Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? 29.11.16, 19:01
          Najprostszym i zarazem jedynym skutecznym sposobem na zrzucenie z siebie klątwy jest - przeprosić osoby, które się kiedyś skrzywdziło.
          Nikt nigdy nie rzuca klątw bez powodu.
          Ludziom często się wydaje, że to oni - ze wszystkich stron są pokrzywdzeni, ofiary nieszczęsne.... Ale czasami warto przejrzeć się w lustrze i zrobić tak zwany rachunek sumienia, czy7 sam / sama nigdy nie skrzywdziłam nikogo złym słowem bądź uczynkiem? Żądamy sprawiedliwości dla siebie - a czy jesteśmy sprawiedliwi wobec innych?
    • Gość: gosc Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.12, 11:47
      wejdz na wrozenieonline.pl do Ameli na pewno Ci pomoze w usunieciu klatwy ,jesli chodzi o włosy to na 100%pomoze miałam podobny kłopot.
      • Gość: Realistkaa80 Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.08.12, 20:09
        jaj sobie robicie? Nie istnieje coś takiego jak urok miłosny! Prąd istniej, nie widać ale zabija. Więc idźcie po rozum do głowy. jak macie za dużo pieniędzy to podam nr konta
    • emma_cole Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? 25.08.12, 11:52
      Jeśli chodzi o włosy, polecałabym zbadanie poziomu hormonów. Jeśli są one w normie, to ich wypadanie może wynikać ze zbyt dużej ilości stresu w Pani życiu.
      • Gość: ewelcia Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.12, 20:05
        choruje na niedoczynnośc ale biore leki niestety to nie pomaga na włosy :(
        a czy Pani zajmuje się zdjemowaniem klątwy? oczyszczaniem ? i ile to kosztuje?
        • Gość: Amalia Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.12, 20:24
          Napisz do mnie na adres:marigold@vp.pl ,podam Ci skuteczny sposób przy wypadaniu włosów,pomaga prawie natychmiast (nie pobiorę pieniędzy)Pozdrawiam
        • emma_cole Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? 26.08.12, 00:04
          Może Pani do mnie napisać, proszę w mailu zawrzeć całą sytuację. Jeśli będę w stanie pomóc - zrobię to. Mój mail cathrose@onet.pl
    • Gość: Amalia Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.12, 21:54
      Proszę napisać jak ma Pani na imię bo już 4 osoba wysłała mi wiadomość,ze to jej post tu na forum i prosi o przepis.....nie wiem o co chodzi;wysłałam pierwszej osobie o imieniu na L.a maile dalej napływają.....Nie jestem wróżką,znam metody leczenia niekonwencjonalnego i tyle:)))na tym forum jestem 1szy dzień,nie wiedziałam ,że podanie e-mail to mało dobry pomysł.
      • Gość: ewelcia Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.12, 22:20
        mam na imie ewelina :) to o mnie Pani chodziło :)
        • Gość: Amalia Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.12, 22:34
          A pani do mnie pisała E-mail czy nie ....bo napisały do mnie 4 osoby,które twierdza ,że to ich watek i prosiły o przepis na wypadanie włosów.Wysłałam tej te co napisała 1sza ma na imię Luiza....Nie wiem o co tu chodzi.
          • Gość: ewelcia Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.12, 22:40
            tak pisałam..:) ewelcia i Ewelina to raczej to samo ;) nazwisko na N...nie rozumiem dlaczego ktos podszywa się pod mój post bezsensu
            • Gość: Amalia Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.12, 22:46
              wysłałam Pani na e-mail i wysłałam tez osobie ,która podszyła się pod Panią ma na imię Luiza S.i napisała jako 1sza stąd moje zdziwienie jak dostałam kolejne wiadomości i kolejne osoby napisały,że to ich post.
              • Gość: ewelcia Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.12, 22:51
                dziękuję serdecznie otrzymałam post....no niefajnie że ktoś się podszył pod mój post ech ci ludzie..pozdrawiam i dziękuję
    • ezo-coaching Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? 26.08.12, 10:37
      Gość portalu: ewelcia napisał(a):

> czy jest jakiś sposób na to ? juz kilka razy o tym myślałam i nawet ktoś mi pow
      > iedział ze to może być klątwa nawet podejrzewam kto mógł ją rzucić....Koleżank
      > a z pracy mnie okradła ( było to 7 lat temu) zgłosiłam to na policję była rozpr
      > awa przeszukanie w jej domu jeden wielki wstyd dla niej a że nigdy za mną nie p
      > rzepadała to pomyślałam sobie w tym roku że może to jej klątwa? będąc w ciąży
      > to się stało ( 7 lat temu)potem na świat przyszedł mój syn okazało się że jest
      > chory,moje małżeństwo to porażka ciągłe kłótnie jak tylko mam jakieś plany i je
      > stem pewna że na pewno wyjdzie okazuje się że jednak nie !! ja wiem ze życie ni
      > e jest łątwe ale mi wszystko idzie pod górke,choruje wypadają mi włosy ( jestem
      > łysawa na czubku głowy gdzie kiedyś miałam tak duzo włosów ze nie mogłam ich s
      > piąć spinką bo się odpinała a teraz łysieje !!! pomocy !!!! jestem spod znaku r
      > yb

Proszę o kontakt na portal. Pozdrawiam
    • maniaos Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? 08.09.22, 10:50
      Najlepiej zrobić oczyszczenie i amulety
    • plysz Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? 08.09.22, 18:22
      Ktoś mi mówił że został przeklęty przez wróżke. Podobno jak osoba ezoteryczna przeklnie i się nie uzyska wybaczenia to nic nie pomoże.
    • kardigan Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? 22.09.22, 17:02
      Ja musiałam pójść na oczyszczenie rzeczy to dziadostwo z siebie zdjąć. Przeklęła mnie wróżka, która stawiała mi karty. Powiedziałą przekleństwo, ja to słyszałam. Rozmawiałyśmy przez telefon, ona myślała, że ja się już rozłączyłam. Słyszałam jak mówiła o mnie że jestem debilem, żeby za to jaka jestem i co robię spotkało mnie coś najgorszego z moich snów. Pomogło mi oczyszczanie stacjonalnie w Łodzi u Pani Kloty.
    • toraborak Re: Jak zrzucić z siebie klątwe? 04.12.22, 15:09
      Przez oczyszczenie energetyczne najłatwiej to zrobić

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka