Dodaj do ulubionych

Urok miłosny - 5 osób za darmo

13.09.13, 21:29
Witam wszystkich, na początku spróbuje się przedstawić i opowiedzieć kilka zdań o sobie. Nazywam się Artur, mam 27 lat, magią interesuje się od 11 lat a jej praktycznym wykorzystaniem zajmuje się od 9 lat. Moja histori była z pewnością taka sama jak większości osób zaglądających na to forum, nieszczęśliwie zakochany, próbowałem wszystkiego łącznie z wróżkami itp. niestety bez powodzenia :( z czasem uczucie przeszło na inną osobę, jednak ciekawość magią pozostała.
Z czasem wszystko zaczęło nabierać tempa, wyszukiwanie niedostępnych książek, medytacje rytuały itp. Streszczając się, do tej pory wykonałem ponad 30 rytuałów miłosnych, z czego tylko 4 nie zakończyły się pełnym sukcesem.
Nie jestem jakąś starszą Panią ze wschodniej Polski, ani kimś kogo wyobrażacie sobie Państwo jako osobę rzucającą uroki, ale znam się na tym co robię.
Przechodząc do rzeczy, moja oferta dotyczy wykonania uroku miłosnego całkowicie za darmo dla 5 osób, jedyne czego oczekuje w zamian to późniejszego opisania przypadku na forum. Odpowiadając z góry na pytanie dlaczego to oferuje ? Dla pieniędzy, pomyślałem, że skoro znam się na czymś i jestem w tym skuteczny to dlaczego nie zacząć na tym zarabiać. Odpowiadając na kolejne pytanie, dlaczego za darmo ? Ponieważ nikt mnie w internecie nie zna i potrzebuje reklamy.
Wiem, że tekst ten nie zabrzmiał zachęcająco, ale nie mam zamiaru opowiadać bajek, tylko chcę pozostać całkowicie uczciwym z Państwem. Aby udowodnić, że to nie są żarty mogę zainteresowanym osobom ujawnić moje pełne dane personalne itp. Cóż więcej migę napisać, jedynie zachęcić do skorzystania z oferty i osobistego przekonania się o skuteczności.
Obserwuj wątek
      • bytnica !Arturek cwaniaczek znowu szuka glupich!!! 15.09.13, 02:58
        W malym miasteczku, np u nas w Bytnicy kazdy wie o innych wszystko. Dlatego jak ktos chce robic pieniadze na naiwnosci innych, uzywa internetu z pseudonimem.

Gdyby ten cwaniaczek byl skuteczny, to oczywiscie reklamowal by sie pelnym nazwiskiem, adresem i numerem telefonu.

Pewien Zyd bral 10.000 dolarow za to, ze sie modlil o pomyslnosc na egzaminie. W przypadku niepowodzenia zwracal forse. Ale zawsze bylo kilku, ktorym udalo sie zdac.
        To byl jego zarobek i zrodlo pozytywnych opinii. Ci, co nie zdali, milczeli, bo bylo im wstyd, ze wierzyli w takie dupsy. Zreszta nic nie stracili.
        Cwaniaczek Arturek nie odda Wam szmalu, jesli sie nie uda.
        Ma czysty zysk na czarno,nawet podatku nie zaplaci -chyba, ze ktos go zakapuje ;)
      • artur-1986 Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 13.09.13, 22:28
        Witam
        Po pierwsze, nie uznaje podziału na czarną i białą magię, ponieważ tak naprawdę każda jest ingerencją w tzw naturalny bieg rzeczy. Po drugie, doskonale wiem o zapłacie i powrocie, ale dziękuję bardzo za ostrzeżenie. Po trzecie to, że zajmuje się działaniami magicznymi, nie oznacza, że jestem nie wierzący itp, ale to temat na dłuższą dyskusję.
        W każdym bądź razie bardzo dziękuje za wiadomość i życze wszystkiego dobrego
    • artur-1986 Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 13.09.13, 23:24
      Odpowiedź na pytanie z email

Liczba 5 osób nie jest sztywno ograniczona, jeżeli będą to 2/3 osoby więcej to sytuacja taka będzie również z korzyścią dla mnie, mówiąc wprost bardziej wiarygodna reklama dla mnie.
      Niestety w tygodniu jestem w stanie wykonać 2 maksymalnie 3 uroki, w związku z tym niektóre osoby będą musiały poczekać trochę dłużej.
    • artur-1986 Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 14.09.13, 01:54
      P.S. 1 Pierwszeństwo będą mieć osoby zalogowane ze względu na ich późniejszą wiarygodność w opisach.

P.S. 2 Prosiłbym bardzo, aby w emaiach jak i na forum podpisywać się zarówno nickiem z forum jak i imieniem. Z góry dziękuje :)
    • artur-1986 Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 14.09.13, 12:19
      Obiecałem więc już wszystko opisuje

Moje warunki odnośnie Państwa: przynajmniej krótkie opisanie sytuacji na forum z zarejestrowanego konta oraz dalsze publiczne informowanie o przebiegu działania uroku.

Odnośnie samego uroku: potrzebuję Państwa imion, dat urodzenia oraz jednej z poniższych rzeczy: zdjęcia, wiersza, przedmiotu osobistego, fragmentu ubrania itp. zarówno jednej jak i drugiej osoby. Następnie ustalimy dogodny termin dla obydwu stron ( godziny wieczorne), w tygodniu wykonuje maksymalnie 2-3 uroki. Państwa rola będzie polegać na wprowadzeniu się w odpowiedni stan umysłu ( można wykorzystać róże, muzykę, wcześniej gorąca kąpiel, kadzidełko itp wszystko co podziała na Państwa wyobraźnię ). O ustalonej wcześniej godzinie położą się Państwo wygodnie do łóżka w dłoni trzymając przedmiot należący do drugiej osoby i spróbują całkowicie się zrelaksować myśli skupiając jedynie na uczuciu do drugiej osoby.

Po kilku dniach otrzymają Państwo odemnie mały przedmiocik w liście (zwykła koperta, po przedmiocie również niczego nie można poznać) przedmiot ten należy schować w bezpiecznym miejscu tak, aby nikt, nigdy go nie znalazł. I to tyle.

Odnośnie skutków ubocznych: u osoby na która zamawiany jest urok mogą wystąpić na początku różne zmiany emocjonalne (złość, smutek itp.) prosze sie tym nie przejmować, jest to jedynie chwilowe i całkowicie minie.

Gdyby skutki uroku Państwa nie zadowoliły, wzmocnimy go, oczywiście również za darmo.
      W ostateczności wykonam najsilniejszy urok jaki potrafie, ale to naprawdę tylko w OSTATECZNOŚCI, kiedy będą Państwo na 1000 % pewni, ze z daną osobą chcą spędzić resztę życia, urok ten oczywiście również jest darmowy.
      W zdecydowanej większości przypadków działa już zadowalająco pierwszy urok, o pozostałych możliwościach wspomniałem, że zarówno Państwu jak i mnie zależy na 100 % zadowolenia.

Na zakończenie prosze jeszcze raz o zadawanie pytań poprzez forum, abym nie musiał 10 razy pisać tego samego. Z góry dziękuje :
        • claryclary Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 14.09.13, 15:29
          teraz ja Pani Arturze - może mniej więcej sprawa w opisie podobna do tej wyżej , z tym że nasz związek trwał kilkanascie lat , potem wtraciła się inna kobieta i cóż, wszytsko się posypało , obecnie mój były można powiedzieć mąż nie ma nikogo, rzucił się w wir swoich pasji , robiłam rytuał u pewnej osoby jednakże minęło 3 miesiące i niestety nic się nie dzieje , próbowałam nawiązać kontakt z byłym , myślałam że moze po rytuale coś zmiekł niestety nie ma z jego strony żadnego odzewu , więc wygląda na to że ... cóż ,jest jak jest , otoczenie przeciwne naszemu związkowi w jakiejkolwiek formie, nawet przyjaźni a mogłaby ona ułatwić mi życie ze względu na dzieci , niejedna wróżka mówiła że sprawa praktycznie niewykonalna także chyba potrzeba czegoś mocnego na niego - jest Pan zainteresowany takim przypadkiem ???
        • salamandra.69 Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 14.09.13, 16:07
          Przepraszam, zamiast zalogować sie, w pośpiechu wpisałam nick w polu na górze. A więc proszę Pana, aby spróbował mi Pan pomóc. Jeżeli się uda, okazałoby się, że jest Pan - najlepszy. Ponieważ nikt przed Panem nie podjął się tego trudnego zadania.
          Dziękuję.
      • artur-1986 Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 14.09.13, 17:29
        Odpisuje na każdą wiadomość i każdego emaila. Nie siedzę jednak 24 h przed komputerem. Czy naprawdę tak trudno jest poczekać 2 godziny na odpowiedź ?

Gdyby każdy pisał na forum tak jak prosiłem zamiast emaili, to byłoby dziesięć razy szybciej i nie musiałbym po pięć razy każdemu tego samego tłumaczyć.
      • salamandra.69 Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 14.09.13, 18:19
        To nie Twoja sprawa, kto jak potraktuje moje wpisy, cwaniaczku. Każdy normalny człowiek, który posługuje się własnym rozumem, zada sobie pytanie: KTo to jest ten Artur i co robi na tym Forum? Ale do tego trzeba mieć mózg i zdolność niezależnego myślenia!
    • ann.pt Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 14.09.13, 18:43
      Witam!

Aktualnie sytuacja opisuje sie tak:
      Nie utrzymujemy ze soba kontaktu ale nie rozstalismy sie w gniewie. Byliśmy ze soba ponad 2 lata, juz raz sie rozstalismy z powodu moich problemow rodzinnych bylo to w kwietniu ale w maju wrocilismy do siebie. bylismy razem na wyjezdzie na majowke oraz w lispcu na akacjach w chorwacji. Jak sam mowi jestem dla Niego bardzo czuła i kochana ale nie podoba mu sie ze sprzeczamy sie o glupoty. Jest strasznie upartm czlowiekiem. jako powod rozstania podal ze nie chce brac slubu z kims z kim kloci sie o bzdury. Ja bardzo duzo zmienilam w sobie bo wczesniej przeszkadzała mu tez moja zazdrosc.
      Teraz rozstalismy sie na poczatku sierpnia. Moj partner moze sie teraz z kims spotyka ale nie ma nikogo na stale to wiem.

wiele zmienilam w sobie ale przeciez nawet Ty wiesz ze nic nei zmienia sie tak szybko jak w HP. Na zmiany trzeba czasu i pracy nad soba... Oddalam mu całe swoje serce i nie umiem zyc bez mojego mężczyzny

Bardzo prosze Cie o pomoc. Skoro wiesz ze mozesz pomoc pomoż rowniez mi.
    • 324joanna Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 14.09.13, 19:04
      Panie Arturze
      Opisałam w mailu do Pana swoją sytuację. Mimo kiepskiego internetu udało mi się zarejestrować i tak jak obiecałam opisuje poniżej swoją sytuację. Proszę o wyznaczenie terminu rytuału.

Na początku lutego tego roku odszedł ode mnie mój partner. Odszedł do dużo młodszej kobiety ( w wieku naszego syna). Byliśmy ze sobą ponad 25 lat. Nie wiem czy jego związek jest szczęśliwy. Mamy ze sobą bardzo sporadyczny kontakt. Jednak gdy go mamy to pisze mi, że za mną tęskni, że ciężko mu jest beze mnie, że byłam jego prawdziwą miłością itd. Nie mniej jednak nie rozstaje się z tą "trzecią". Czy sądzi Pan, ze mógłby pomóc mi poskładać naszą rodzinę do kupy? Mimo tego, że minęło już sporo czasu nie mogę przestać myśleć o nim i nie wyobrażam sobie życia bez niego.
              • Gość: Anna Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo IP: 160.62.4.* 08.11.13, 08:57
                A ja uważam, że Pan Artur stanie się naprawdę wiarygodną osobą, nie do przebicia, jeśli wyjdzie wszystkim osobom z darmowej grupy - sylwik, gosia, anna, marta, emus itd.
                Bo czy Pani Golden będzie wystarczająca? Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
                Także Panie Arturze, niech się Pan postara żeby tym wszystkim osobom wyszło a wtedy będzie Pan nie do zniszczenia.
                Pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki!
                  • usa-hexa Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 08.11.13, 11:36
                    Gość portalu: iluzja napisał(a):

> www.kefann.pl/pdf/072/Doskonala_iluzja.pdf - Czyli zbiorowy omam. Znakomicie wykorzystywany w celach zarobkowych przez wszelkiej maści rytualistów.

Niezwykle interesujacy artykul ! przeczytalam z przyjemnoscia :)))))))

• Gość: gosc Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.13, 11:57
                      szkoda tylko że autor artykułu na zakończenie daje oklepany frazes - życie jest piękne

to poproszę jeszce o definicję - czym jest zycie?

Moze , też tylko - ułudą?

kiedy autor zazna prawdziwego cierpienia, czy stwierdzi - ze tylko cierpienie jest prawdziwe? Sorry, wiadomo że łyżka dziegciu psuje beczke przyjemnosci z czytania artykułu... nic nie jest tylko białe i nic nie jest tylko - czarne.... inaczej życie, o pardon - iluzja! - byłoby strasznie nudne :)))
                      • usa-hexa Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 08.11.13, 12:46
                        Gość portalu: gosc napisał(a):

> szkoda tylko że autor artykułu na zakończenie daje oklepany frazes - życie j
                        > est piękne

>
                        > to poproszę jeszce o definicję - czym jest zycie?

Bo zycie jest piekne !!! czasami nawet pelne lez ale to jednak zycie !!!
                        Gdybysmy nigdy nie chorowali nie wiedzielibysmy jak fajnie jest byc zdrowym
                        Gdyby nie trzeba bylo wlozyc wysilku w osiaganie sukcesow , nie poczulibysmy radosci
                        z osiagania sukcesow
                        Czesto tak jest w zwiazkach partnerskich , ze jedno tylko daje a drugie wcale tego nie
                        docenia bo nie wie jak to jest kiedy czegos nie otrzyma (powinno byc dawanie i branie
                        ciagla wzajemna wymiana ) , poczuje to dopiero wtedy , kiedy tego kogos zabraknie
                        I tak mozna by dalej wyliczac ... mysle ze to biale i czarne dobrze tlumaczy
                        " YIN YANG "

pozdrowionka :)))
                        • Gość: gość Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.13, 14:03
                          Gość: gosc 08.11.13, 11:57 Odpowiedz
                          szkoda tylko że autor artykułu na zakończenie daje oklepany frazes - życie jest piękne

to poproszę jeszce o definicję - czym jest zycie? " Życie to po prostu istnienie więc życiem jest wszystko.Oczywiście jest wiele rodzajów żyć, czyli nieskończenie wiele.Wynika z tego że życie to wszystko i nieskończoność". Nie wiem czy taka definicja Cię zadowoli.To może inna."Zespołem funkcji takich jak oddychanie, odżywianie, rozmnażanie... zamkniętych w ramach jednego organizmu"
                          a może ta "Najwyższą formą samoprzetwarzania się materii"?
                          a może jednak ta
                          "Iluzją, postrzeganą przez osobniki uważające się za żywe" :) Jaką by nie przyjąć.Uważam tak jak autor,że życie jest piękne w każdej formie.Szkoda,że kończy się śmiercią.
                          • usa-hexa Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 09.11.13, 00:28
                            Gość portalu: gość napisał(a):

> Gość: gosc 08.11.13, 11:57 Odpowiedz
                            > szkoda tylko że autor artykułu na zakończenie daje oklepany frazes - życie jest
                            > piękne
                            >
                            > to poproszę jeszce o definicję - czym jest zycie? " Życie to po prostu istnien
                            > ie więc życiem jest wszystko.Oczywiście jest wiele rodzajów żyć, czyli nieskońc
                            > zenie wiele.Wynika z tego że życie to wszystko i nieskończoność". Nie wiem czy
                            > taka definicja Cię zadowoli.To może inna."Zespołem funkcji takich jak oddychani
                            > e, odżywianie, rozmnażanie... zamkniętych w ramach jednego organizmu"
                            > a może ta "Najwyższą formą samoprzetwarzania się materii"?
                            > a może jednak ta
                            > "Iluzją, postrzeganą przez osobniki uważające się za żywe" :) Jaką by nie przyj
                            > ąć.Uważam tak jak autor,że życie jest piękne w każdej formie.Szkoda,że kończy s
                            > ię śmiercią.

Najwyzsza forma samoprzetwarzania sie materii ?... no ale przecierz nie istnieje nic takiego
                            jak materia (fizyka kwantowa ) , istnieje tylko energia i wszystko jest energia
                            czy zycie jest iluzja ? ... moze wszystko jest iluzja ?...moze nas wcale niema ?
                            A czy zycie konczy sie smiercia ?... tego nie wiemy :)
                            Naukowcy twierdza , ze wszystko powstalo "z niczego" i moze ten powrot do nicosci
                            (smierc) to jest taki powrot do domu ?
                            Najwazniejszym jest to , ze zycie jest piekne i warto to zawsze i zawsze powtarzac :)))
                            • Gość: gosc Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.13, 03:01
                              usa-hexa napisał(a):

cieszę się że masz piękne życie usa :)))) To miłe. Ale warto pamietać, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Moze - nas nie ma :))) Ale , kiedy przeżywasz miłosc - czy jest to prawda, czy iluzja? Czy kiedy czujesz ból,, czy jest to tylko iluzja? Kiedy cierpisz, czy to cierpienie jest prawdziwe w momencie kiedy go przeżywasz? Jeżeli odpowiesz na wszystkie powyższe pytania - nie, to znaczy, ze jesteś tylko iluzją .
                              • Gość: gość Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.13, 10:20
                                Niesamowity artykuł P.Artura-"Chyba muszę kogoś zabić...." Muszę? czy chcę? oto jest pytanie.Co uważa Pan za słuszne dla morderców bo w/g Pana śmierć to za mało,tak to zrozumiałam." Jeżeli nagrodą za morderstwo w dalszym ciągu będą luksusowe wakacje, to następnym razem kiedy będę marznąć czy będzie brakować mi na jedzenie, też chyba kogoś zabije, ktoś chętny czy mam wybierać losowo ? " Niech P.uważa bo marzenia się spełniają. Pracuje Pan z energiami winien Pan wiedzieć,że czasami bywają złośliwe i mogą odwrócić bieg.Chyba że.........Wprost nie mogę wyjść z podziwu jaki Pan waleczny, dlaczego nie zlikwidować miał by Pan Szatana? Wszak to on jest głównym sprawcą zła na świecie.Proponuję zacząć od niego jest Pan z nim w rytuałach w bliskim kontakcie?Prawda czy fałsz? Oto żródło:dlaczegomilczycie.blogspot.com/2013/11/chyba-musze-kogos-zabic.html
                              • usa-hexa Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 09.11.13, 12:45
                                Gość portalu: gosc napisał(a):

> usa-hexa napisał(a):
                                >
                                > cieszę się że masz piękne życie usa :)))) To miłe. Ale warto pamietać, że punkt
                                > widzenia zależy od punktu siedzenia... Moze - nas nie ma :))) Ale , kiedy prze
                                > żywasz miłosc - czy jest to prawda, czy iluzja? Czy kiedy czujesz ból,, czy jes
                                > t to tylko iluzja? Kiedy cierpisz, czy to cierpienie jest prawdziwe w momencie
                                > kiedy go przeżywasz?

Milosc to z pewnoscia iluzja (tylko ze to takie bardzo przyjemne ) bo to co my kochamy
                                to sa nasze wyobrazenia o tym drugim. przypisujemy mu same pozytywne cechy :
                                bo ON jest taki piekny (wszystko , na co patrzymy z miloscia jest piekne ) , taki dobry ,
                                taki madry , wyrozumialy , szlachetny itd... odczuwamy to tak bardzo prawdziwie i nie uwierzymy nikomu , kto nam powie ze jest inaczej. Czasem dociera do nas jednak , ze
                                nasz ukochany ma wiele wad ale zawsze znajdujemy dla niego jakies usprawiedliwienie.
                                Szkoda tylko ze Ta Wielka milosc czesto konczy sie ogromna nienawiscia.
                                Bol i cierpienie to niestety twarda rzeczywistosc , ale wiemy , ze to przemija...
                                ...jak wszystko...przemija ... :)))
        • Gość: Anielica Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo IP: *.adsl.xs4all.nl 04.12.13, 10:35
          Kochani!promuję panią,która naprawdę może wiele zdziałać!jest znakomita Rytualistka Laura Gotti,próbowałam wszędzie,ale dopiero ona mi pomogła,moje życie nabrało sensu.To profesjonalistka,wiem co mówię,dużo przeszłam,a i na oszustów też trafiałam.Laura Gotti zajęła się moim przypadkiem,a naprawdę był beznadziejny i skomplikowany.Z serca polecam wszystkim szukającym prawdziwej pomocy,a nie ściemy,to jej strona: Tekst linka a e-mail: tarocistka@op.pl
          • sabatini55 Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 04.12.13, 16:53
            Słońce. To nie jest przypadkowy tekst. Profesjonalnie wklejasz link i podajesz namiar. To jest czysta reklama, typu Buzz. Marketing szeptany. Nie pisz więc, że jest wiarygodna. Pozwól to ocenić innym. Pozdrawiam

Gość portalu: Anielica napisał(a):

> Kochani!promuję panią,która naprawdę może wiele zdziałać!jest znakomita Rytuali
            > stka Laura Gotti,próbowałam wszędzie,ale dopiero ona mi pomogła,moje życie nabr
            > ało sensu.To profesjonalistka,wiem co mówię,dużo przeszłam,a i na oszustów też
            > trafiałam.Laura Gotti zajęła się moim przypadkiem,a naprawdę był beznadziejny i
            > skomplikowany.Z serca polecam wszystkim szukającym prawdziwej pomocy,a nie ści
            > emy,to jej strona: Tekst linka a e-mai
            > l: tarocistka@op.pl
    • salamandra.69 Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo 14.09.13, 20:27
      Pseudo-Arturze, w odróznieniu od naiwnych kobiet na tym forum, które uwierzyły, że im pomożesz, ja - wiem, kim jesteś i czego/kogo tutaj szukasz! Znalazłeś. Nie wiem tylko, do czego Ci Jego wiersze? Zdjęcie, rzeczy osobiste - jasne, do czego mogą służyć. Ale, wiersze? Ode mnie nie dostaniesz ani jednego jego wiersza! Czyżbyś zdał sobie sprawę z tego, że wiersze M. były wydane bardzo małym nakładem i każdy egzemplarz to - biały kruk? Wiesz, ile może kosztować "biały kruk", nieuku?
      każda osoba przy zdrowych zmysłach powinna zadać sobie pytanie, dlaczego ten niby ezoteryk życzy sobie mieć od osoby zamawiającej urok: wspólne zdjęcie/wiersz/rzeczy osobiste.... Pan 'ezoteryk" chce mieć wiersze M.G.! Ktoś zaproponował kasę za Jego ksiażki? :)
      Wiesz, byłam naiwna, ale mi przeszło, Panie K...k!
        • salamandra.69 Re: o co chodzi?? 14.09.13, 21:25
          No proszę, chociaż jeden gośc - zaczyna zastanawiać się, o co chodzi? Reszta głąbic dalej o swoje ....
          Arturek już zrobił pa-pa, dziewczynki, bo nie dostał, czego chciał!
            • artur-1986 Re: o co chodzi?? 14.09.13, 23:12
              Tak jak opisane w poście opisującym rytuał, potrzebna jest jedna z wymienionych rzeczy zdjęcie/rzecz osobista/wiersz itp.

Powyższych postów nie mam zamiaru nawet komentować
              • emus3 Re: o co chodzi?? 16.09.13, 10:31
                panie Arturze dla wiarygodności mojej osoby robię krótki wpis na forum.opisałem panu moja sytuację na pana mailu i mam nadzieje że pan odpiszę.pozdrawiam Przemek.
              • rybka-23 Re: o co chodzi?? 16.09.13, 18:29
                Proponuję interpretacje Pana Tadeusza. Co powiesz Nam o Mickiewiczu ....

artur-1986 napisał(a):

> Tak jak opisane w poście opisującym rytuał, potrzebna jest jedna z wymienionych
                > rzeczy zdjęcie/rzecz osobista/wiersz itp.
                >
                > Powyższych postów nie mam zamiaru nawet komentować
            • angela009 Re: o co chodzi?? 14.09.13, 23:59
              forum.gazeta.pl/forum/w,468,146877642,146877642,Jak_wrozby_moga_zniszczyc_zycie_przeczytaj.html Nie boicie sie ze z wami moze byc podobnie? jak mozecie wysylac swoje zdjecia itp... A tak w ogole to jak moze robic rytual jak stawia kart... Wydaje mi sie ze najlepiej jest najpierw wyczytac jaka jest sytuacja a pozniej branie sie za rytual
              • artur-1986 Re: o co chodzi?? 15.09.13, 00:08
                Można wykonywać rytuały a nie mieć daru jasnowidzenia ani nie zajmować sie kartami, zreszta jedno z drugim nie ma kompletnie nic wspólnego.

Reszty nie komentuje
                • salamandra.69 Re: o co chodzi?? 15.09.13, 08:43
                  Panie "Arturze", co tu komentować? Próbujesz jakoś wybrnąć z tej sytuacji, ale to nie ma sensu! Zaraz zaczniesz podpinać teorie, że niby do rytu są potrzebne... wiersze? Ty wiesz i JA wiem, że szukasz M.G.i dlatego przywędrowałeś na to Forum!
                  Nie masz ani daru jasnowidzenia, ani kontaktu z siłami wyższymi, bez którego żaden ryt się nie uda! A więc przestań oszukiwać kobiety w potrzebie, że Twoje ryty mogą wpłynąć na ich los!

PS Dla ciekawskich objaśniam: ten człowiek wie, że bywam na tym forum, i wie też - po co. A więc postanowił sprytnie wyciągnąć ode mnie zdjecie/wiersz/przedmiot osobisty pewnej osoby, której to w.w. posiadam. I, prawie mu się udało.... w pore poszłam po rozum do głowy, do czego komu...wiersz do rytu??? No chyba ze jest to wiersz obecnie trudno dostępny na rynku i wart grubą kasę, a tyko Ja go mam!
                  • rybka-23 Re: o co chodzi?? 16.09.13, 18:32
                    Czy szukamy tego samego Pana M.G z Góry...

salamandra.69 napisał(a):

> Panie "Arturze", co tu komentować? Próbujesz jakoś wybrnąć z tej sytuacji, ale
                    > to nie ma sensu! Zaraz zaczniesz podpinać teorie, że niby do rytu są potrzebne.
                    > .. wiersze? Ty wiesz i JA wiem, że szukasz M.G.i dlatego przywędrowałeś na to
                    > Forum!
                    > Nie masz ani daru jasnowidzenia, ani kontaktu z siłami wyższymi, bez którego ża
                    > den ryt się nie uda! A więc przestań oszukiwać kobiety w potrzebie, że Twoje r
                    > yty mogą wpłynąć na ich los!
                    >
                    > PS Dla ciekawskich objaśniam: ten człowiek wie, że bywam na tym forum, i wie te
                    > ż - po co. A więc postanowił sprytnie wyciągnąć ode mnie zdjecie/wiersz/przedm
                    > iot osobisty pewnej osoby, której to w.w. posiadam. I, prawie mu się udało....
                    > w pore poszłam po rozum do głowy, do czego komu...wiersz do rytu??? No chyba ze
                    > jest to wiersz obecnie trudno dostępny na rynku i wart grubą kasę, a tyko Ja g
                    > o mam!
    • bytnica Zaswiadczam, ze ARTUR mi pomogl!!!! 15.09.13, 02:55
      W malym miasteczku, np u nas w Bytnicy kazdy wie o innych wszystko. Dlatego jak ktos chce robic pieniadze na naiwnosci innych, uzywa internetu z pseudonimem.

Gdyby ten cwaniaczek byl skuteczny, to oczywiscie reklamowal by sie pelnym nazwiskiem, adresem i numerem telefonu.

Pewien Zyd bral 10.000 dolarow za to, ze sie modlil o pomyslnosc na egzaminie. W przypadku niepowodzenia zwracal forse. Ale zawsze bylo kilku, ktorym udalo sie zdac.
      To byl jego zarobek i zrodlo pozytywnych opinii. Ci, co nie zdali, milczeli, bo bylo im wstyd, ze wierzyli w takie dupsy. Zreszta nic nie stracili.
      Cwaniaczek Arturek nie odda Wam szmalu, jesli sie nie uda.
      Ma czysty zysk na czarno,nawet podatku nie zaplaci -chyba, ze ktos go zakapuje ;)