Dodaj do ulubionych

Przepowiedniena ten i 2014 rok.

IP: 92.244.36.* 26.10.13, 21:38
Myślę, że już czas..
Amerykę dotknie kataklizm, trzęsienie ziemi i wiatry, które ją podniszczą, ale wstaną.
Kraj ludzi żółtych spotka wielka kara z góry, bo spadnie meteoryt, albo inna rzecz z nieba.
Polska...
No cóż, okaże się, że od lat byliśmy oszukiwani. Ale ludziom nic nie grozi. Kilka dziwnych śmierci jednak ciąg dalszy.
Finansowo nie będize źle, ale powoli w dół, odczujemy to dopiero w następnych latach. Do marca jednak wiele wielkich i mniejszych firm padnie. To będzie znak.
Poza tym...kłopoty to raczej w innych krajach jak Anglia. Ale my Polacy nie odczujemy tego.
Obserwuj wątek
          • gosc-hexx Re: Przepowiednie ten i 2014 rok. 28.10.13, 13:58
            salamandra.69 napisał(a):

> Beatko, JP II nie będzie miał spokoju nie z mojego powodu, lecz dlatego że by
            > ł grzesznikiem. Wielkim grzesznikiem. Mnie akurat nic a nic do niego :))))

A skad wiesz ze byl wielkim grzesznikiem ??? tobie sie z pewnoscia ze swoich grzechow nie spowiadal... jezeli tobie nic do tego , to po co te bzdury piszesz ...
            Jak na razie to ty nie masz spokoju wiec nie interesuj sie spokojem innych !
            Wszyscy inni sa winni ze facet sie do ciebie nie odzywa ???
            Pewnie narobilas mu ( i jego rodzinie ) tyle problemow , ze juz sie w zyciu do ciebie nie odezwie . Gdybys byla taka kochajaca to zostawila bys czlowieka i jego rodzine w spokoju !!!
          • Gość: Beata do Salamandry IP: *.sta.asta-net.com.pl 28.10.13, 17:02
            no cóż mogę napisać Salamandro, wszystkowiedząca i zapewne bezgrzeszna. Krytyki nie żałujesz nikomu. Nawet Jana Pawła nie oszczędziłaś. Toć Ty pewnie ideał chodzący. Kochająca, dobrotliwa z sercem na dłoni. Zastawiam się tylko co w takim razie taka osobowość jak Ty robi cały czas w necie? Etat złapałaś naganiacza i prowokatora? Ciekawa jestem tylko kto jest Twoim autorytetem, wzorem, mistrzem? Zresztą nie odpowiadaj, nie jestem ciekawa. Miłego podwieczorka :)
            • salamandra.69 Re: do Salamandry 28.10.13, 20:32
              Nawet Jezus powiedział "Kto jest bez grzechu..." Nawet Jezus - nie był bez grzechu i nie uważał siebie za bezgrzesznego! No, ale papieże nadali sobie statut - nieomylności! Ave.
                  • Gość: Nostradamus. Re: do Salamandry IP: 92.244.36.* 29.10.13, 10:55
                    Salamandra Papież nie żyje. A wg słów o zmarłych nic albo dobrze...nie powinniśmy nikogo oczerniać. Ale jak Cię przyszłość trapi to wiedz, że będziesz sama, po rozstaniu jednak pieniądz zapuka do twych drzwi i to dosłownie. Przy Tobie widzę sprzedaż nieruchomości i to najwazniejsze wydarzenie na 2014 dla Ciebie.
                    Nie prowokuj ludzi, nie obrażaj ich, miej czyste serce kobieto. Wywołując złe energie sprawiasz że one skupiają się na Tobie, osaczają Cię...
                    • salamandra.69 Re: do Salamandry 29.10.13, 11:05
                      "Nostradamusie", jak Ci to uprzejmie wytłumaczyć? Nie prosiłam o żadne wrózby, co nie? :)))) A więc nie zawracaj sobie mną głowy.

Odnosnie umarłych.... Zgadza się, przytaczałam myśl o tym, ze o umarłych nie mówi się wcale, albo dobrze. Ale czynów - też nie należy piętnować? Wtedy nie powinno się mówic żle : o Hitlerze, Stalinie, o wszystkich zbrodniarzach faszystowskich.... No cóz. musze tu przyznać, że chyba jednak myliłam się z powiedzeniem, że o umarłych się nie mówi żle... To był bład! Wychodziłam z załozenia, że nieobecny - nie może sie bronić.......n Ale miałam wtedy na myśli Chrystusa któremu przypisywane są przerózne wypowiedzi, a On - cóz on na to, skoro Go nie może nic powiedzieć?
    • Gość: marcos Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. IP: *.play-internet.pl 29.10.13, 20:10
      eee
      zaiste odkrywcza przepowiednia nt. PL
      służba zdrowia, system emerytalny, szkolnictwo itd. leżą i kwiczą... coraz więcej osób to widzi kiedy ma dzieci, choruje albo starzeje się i nie ma na życie albo widząc życie rodziców, bliskich albo sąsiadów
      już dawno powinniśmy wysłać paru kolejnych rządzących w kosmos.
      niestety nikogo lepszego nie widać na horyzoncie*(((
      • monika_troisombres Re: prawdziwe proroctwa 14.11.13, 00:50
        wygoogluj_paruzja.info napisała:

> Proroctwa się spełniają. Obejrzyj ten film, o tym nie napiszą żadne media.
        > www.youtube.com/watch?v=xU5fw1xjHag

Proroctwa spełniły się już dawno. Znaki też w porównaniu do naszych czasów były dawno. Jak na teraz pozostał czas od zakończenia wypełnienia proroctw do końca wszystkiego.
        --
        www.monikatroisombresblog.wordpress.com/
        • Gość: matołek Re: prawdziwe proroctwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.13, 07:56
          monika_troisombres napisała:

> wygoogluj_paruzja.info napisała:
          >
          > > Proroctwa się spełniają. Obejrzyj ten film, o tym nie napiszą żadne media
          > .
          > > rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=xU5fw1xjHag
          >
          > Proroctwa spełniły się już dawno. Znaki też w porównaniu do naszych czasów były
          > dawno. Jak na teraz pozostał czas od zakończenia wypełnienia proroctw do końca
          > wszystkiego. Prorocy posłuchajcie tego: gloria.tv/?media=509539
          • monika_troisombres Re: prawdziwe proroctwa 14.11.13, 20:36
            Wygogluję chętnie w wolnej chwili :)
            Miałam na myśli kilka /bodajże 3?/ apokaliptycznych znaków już miało miejsce, absolutnie niepodważalne, słowo w słowo.
            No a potem czas na wypełnienie reszty, niestety w tej "reszcie" przyszło nam żyć.

Gość portalu: matołek napisał(a):

> monika_troisombres napisała:
            >
            > > wygoogluj_paruzja.info napisała:
            > >
            > > > Proroctwa się spełniają. Obejrzyj ten film, o tym nie napiszą żadne
            > media
            > > .
            > > > rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=xU5fw1xjHag
            > >
            > > Proroctwa spełniły się już dawno. Znaki też w porównaniu do naszych czasó
            > w były
            > > dawno. Jak na teraz pozostał czas od zakończenia wypełnienia proroctw do
            > końca
            > > wszystkiego. Prorocy posłuchajcie tego: gloria.tv/?media=509539

--
    • Gość: aghn Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.13, 12:43
      Gość portalu: Nostradamus. napisał(a):

> Kraj ludzi żółtych spotka wielka kara z góry, bo spadnie meteoryt, albo inna rz
      > ecz z nieba.
      > Polska...
      > No cóż, okaże się, że od lat byliśmy oszukiwani. Ale ludziom nic nie grozi.>

można wiedzieć, za co ci "zółci ludzie" zostaną ukarani? W czym to oni sa gorsi od innych na tym świecie? Podaj chociaż jeden powód.
      "od lat oszukiwani" - to oczywiste! Cała religia jest oparta na wielkim oszustwie. Co z tego? Skoro dajemy się oszukiwać.... Ale - co to znaczy, że ludziom nic się nie stanie? W jakim sensie? To komu się stanie? Jakaś mglista, niejasna przepowiednia. Prawdziwy Nostradamus przynajmniej wierszem pisał, ładnie! a to jakis galimatjas
    • Gość: pech Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.13, 20:45
      Gdzie się zapodział domorosły rodzimy Nostradamus? Co przepowiesz na 2014?
      To może ja przepowiem. Wszystkim co pozukują wrózek i rytualistów.
      Szukajcie, a znajdziecie. Znajdziecie świat - bez wody pitnej. Świat skażony chemią i atomem.
      Świat głodu i cierpień/Rozmnażajcie się! Wasze macicy są spragnione potomstwa! Zapładniajcie się. nie ważne , w jakim świecie przyjdzie egzystowac waszym dzieciom. Co za róznica? Wazne, aby teraz, dzisiaj - zaspokoić swoje c..pki i kupić rózowe czy niebieskie wózeczki dla swoich ukochanych maleństw!
      Co was obchodzi jaki los spotka wasze dzieci i wnuki?
      Siedżcie bezmózgie stworzenia na forach. Nie musicie szukać waszego przeznaczenia. Ono was znajdzie. I - wasze dzieci! Które będą przeklinały swoich ojców i matki, za to, na jaki świat je sprowadzono.
              • usa-hexa Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. 18.11.13, 13:10
                Gość portalu: Nie-Nostradamus napisał(a):

> Chociażby badania archeologiczne wykazują, że cywilizacje - upadają! Wszystko m
                > a swój początek i koniec. Tak jak człowiek rodzi sie i umiera, tak samo może um
                > rzeć nasz świat, świat ktory znamy i do którego jestesmy przyzwyczajeni.
                > Wiekszy kataklizm właśnie może doprowadzic do takiego upadku

w kazdej chwili !
                17 milinow lat temu w okolicy Norymbergii spadl meteoryt wielkosci 13 km.
                W jednej chwili zginelo zycie w obrebie setek km.
                Na zawsze zmienil sie krajobraz (powstaly ogromne gory ) i klimat. Cieply klimat zamienil sie
                w epoke lodowca.
                Nie warto przejmowac sie rzeczami na ktore nie mamy zadnego wplywu !
                Moze gdyby czliwiek byl niesmiertelny to trzeba by sie tego bac i martwic , ale nie jestesmy
                niesmiertelni.Dla czlowieka ktory umiera jest koniec swiata w chwili zgonu .
                Zycie jest darem i trzeba byc wdziecznym za kazda chwile .
                  • usa-hexa Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. 18.11.13, 22:02
                    Gość portalu: gosc napisał(a):

> to zależy... czasami życie bywa nieznośnym ciężarem
                    > dobrze, że o tym nie wiesz, Hexo

Moze wlasnie bardzo dobrze o tym wiem ale mysle , ze zycie (nawet jezeli jest nieraz pelne
                    lez ) , to jest jednak zycie.
                    Wiem tez , ze wszystko przemija - i to zle - i to dobre- i nic nie jest nam dane na wlasnosc
                    i w jednej chwili mozemy stracic wszystko. My ludzie mamy jedna wade - ciagle dazymy
                    do czegos wiecej , do czegos nowego , a kiedy to osiagamy - tesknimy za tym co bylo.
                    A kiedy cos tracimy - nie mozemy sie z tym pogodzic i zycie traci dla nas sens.
                    Ja tez nieraz wiele tracilam i nie wiedzialam jak sie z tym pogodzic . Wtedy myslalam sobie :
                    "A jak bym jutro umarla ?--to po co mi to wszystko ? " Wtedy zaczynalam rozumiec , ze
                    najwazniejszym jest "ZYC"-- ze sensem zycia jest SAMO ZYCIE . Cieszmy sie tym zyciem
                    wiec :)))))))))
                      • usa-hexa Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. 19.11.13, 16:28

> moze i masz rację, hexo że sensem życia jest samo życie (jakie to filozoficzne
                        > :))) ale czy nie wazne jest jeszzce i jak żyć?

Nikt nikomu nie doradzi jak zyc bo dla kazdego co innego jest wazne
                        "Zyc tak jak ja chce "- tzn. byc wolnym , niezaleznym , cieszyc sie kazdym dniem.
                        Kazdemu kto przed zasnieciem powie zylem nastepny dzien przyniesie nowe
                        radosci , nowe sukcesy i nowe interesujace zdarzenia .
                        Tak ja to widze :)))
                        • Gość: gosc Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.13, 18:28
                          byc wolnym , niezaleznym , cieszyc sie kazdym dniem.
                          Ty chyba z Raju piszesz co? gdzie Ty widzisz byc wolnym i niezaleznym kiedy każdego dnia musisz dbać o dochody aby zapłacić za to zycie? KTO Ci pozwala życ tak, jak chcesz? Chodzisz wyznaczonymi drózkami, robisz to do czego od dziecka byłaś programowana
                          Wolnośc to możesz mieć ducha tylko!
                            • usa-hexa Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. 19.11.13, 20:46
                              Gość portalu: Wątpię napisał(a):

> > Wolnośc to możesz mieć ducha tylko!< MOŻESZ ale nie masz, bo jesteś z
                              > niewolony. Pytanie czy rozpoznajesz swoje zniewolenie.O wiele trudniej osiągnąć
                              > wolność ducha niż niezależność w życiu.

Moj znajomy pobudowal sobie dom (za przyslowiowe grosze ) w malej wiosce
                              w Senegalu (jedno z najmniejszych panst Afrykanskich ok.polowy obszaru Polski )
                              nad Oceanem Atlantyckim , klimat podrownikowy ,srednie temperatury roczne28°C-34°C
                              lasy tropikalne z eukaliptusami , baobabami a tez niektore regiony roslinnosc palmiasta.
                              Wielu ludzi zyje tam bez pracy. Jak sa glodni to cos upoluja , albo zerwia jakis owoc.
                              Wieczorami siedza przy ogniskach i popijaja jakies napoje procentowe ,ktore sami produkuja
                              tancza , bawia sie i sa szczesliwi. Nie maja pradu ani tv, ani lodowki ,zadnych wygod,
                              A jakie to potrzeby ma czlowiek w Naszym Swiecie ??? Jak ma wlasny pokoik to chce wlasne
                              mieszkanie, pozniej chce dom , samochod , nastepnie wiekszy dom , jakies wypasione auto,
                              wakacje , podroze a w koncu tylko narzeka ,ze tylko praca i praca i nic z tego zycia niema.
                              Moj znajomy pracowal w Niemczech 15 lat po to zeby rodzinie zapewnic lepsze warunki.
                              Teraz ma wymarzony dom , wszelkie luksusy , porzadny samochod , pieniadze a teraz mowi
                              trzeba wszystko sprzedac (dzieci dorosly -odeszly z domu ) i podzielic bo zona odeszla ,
                              jest nauczycielka i zakochala sie w koledze z pracy . Samo Zycie....ehhh
                              • Gość: gosc Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.13, 21:15
                                Bajki opowiadasz hexo. Ci papuasy , czy muszą płacić ZUS czy podatek od ziemi, na której mieszkają? Czy płaca podatki od owoców które zrywają czy upolowane zwierzę?
                                Zastanów się zanim zaczniesz gloryfikować "dzikusów"> Co robią, kiedy zachorują, mają pomoc? Odrzucasz zdobycze cywilizacji lekką ręka , wszystko nie jest tak jednoznaczne.
                                • usa-hexa Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. 19.11.13, 22:00

> Bajki opowiadasz hexo. Ci papuasy , czy muszą płacić ZUS czy podatek od ziemi,
                                  > na której mieszkają? Czy płaca podatki od owoców które zrywają czy upolowane zw
                                  > ierzę?
                                  > Zastanów się zanim zaczniesz gloryfikować "dzikusów"> Co robią, kiedy zacho
                                  > rują, mają pomoc? Odrzucasz zdobycze cywilizacji lekką ręka ,

To nie sa bajki - moj znajomy jest Polakiem i mieszka w Niemczech , co jakis czas lata tam na
                                  2 mies. Takie zycie to nie dla mnie ale raz zobaczyc to bym chciala i moze bedzie to mozliwe.
                                  odpowiadam na pyt.: nie placa zadnych podatkow , nie placa ZUSu , a jak zachoruja to jakis znachor czy lakarz moze sie znajdzie a jak nie to umieraja. Poluja na dziko , owoce tez na dziko zrywaja , lowia ryby. Swiat zwierzat jest juz bardzo wyniszczony , antylopy , bawoly ,
                                  strusie . Podaje tylko przyklad jak mozna byc wolnym... niezaleznym ...
                                  Oczywiscie , nie wszyscy tak zyja , sa tacy co pracuja ( przewaznie rolnictwo , uprawy )
                                  i wtedy maja lepsze warunki zycia .
                                  Ja nie odrzucam zdobyczy cywilizacji i chce z nich korzystac wiec musze te potrzebne
                                  srodki zdobyc wlasna praca bo z nieba nie spadnie .
                                    • usa-hexa Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. 19.11.13, 22:20

> usa-hexa
                                      >
                                      > udajesz naiwną czy jesteś taka miła blondy :)))
                                      > Przecież mnie chodziło o to, ze swoją pracą utrzymujesz armie pasożytów i ich r
                                      > odziny, nie zauważyłaś? A wiec, wolna jesteś? Czy może jednak niewolnikiem

OK-- teraz zrozumialam !!!!!!!!!!!!
                                      zgadzam sie z Toba w zupelnosci !!!!!!!!!! tylko ze to sa wlasnie rzeczy , na ktore nie mamy
                                      zadnego wplywu ! Tak juz bylo , jest i bedzie... wszedzie , w kazdym zakatku swiata...
                                      ja juz przestalam przejmowac sie rzeczami na ktore nie mam zadnego wplywu...
                                      mozna by wiele na ten temat dyskutowac ale tu chyba i nie miejsce na takie rozmowy.
                                      Pozdrawiam :))))))
                                      • Gość: gosc Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.13, 22:28
                                        było i bedzie, dopóki na to pozwalamy! Skoro chcemy byc niewolnikami, cóz.... Ale dlaczego mowisz że zawsze? Nie słyszałaś o indianach? Nie byli niewolnikami dopóki nie pojwili się biali z krzyżem. A Berendeje? To byli słowianie którzy żyli w społecznościach gdzie nie było przywódców, tyko - starszyzna, czyli najbardziej doświadczona i mądra osoba..
                                        nigdy nie mów nigdy, hexo :)))))
                          • usa-hexa Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. 19.11.13, 20:10

> Ty chyba z Raju piszesz co? gdzie Ty widzisz byc wolnym i niezaleznym kiedy każ
                            > dego dnia musisz dbać o dochody aby zapłacić za to zycie? KTO Ci pozwala życ ta
                            > k, jak chcesz? Chodzisz wyznaczonymi drózkami, robisz to do czego od dziecka by
                            > łaś programowana
                            > Wolnośc to możesz mieć ducha tylko!

Kiedy Bog tworzyl swiat - najpierw stworzyl malze (mieczak pokryty dwuklapowa muszla np. ostryga ) i powiedzial do niej : "nic nie musisz robic tylko otwierasz klape i
                            zamykasz , otwierasz i zamykasz a pozywienie samo wpada ci do geby ".
                            Pozniej stworzyl sokolai powiedzial do niego : mozesz byc wolny , mozesz latac
                            wysoko , patrzec na wszystko z gory , ale musisz na to zapracowac , musisz budowac
                            gniazda , wychowywac potomstwo , zdobywac pozywienie.
                            A do czlowieka powiedzial : " mozesz wybierac kim chcesz byc - malza czy sokolem ???

• Gość: Duch Salamandry :) Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.13, 16:22
      Przy okazji filmu o tych nieszczęsnych królikach, mam pytanie do znawców Kabały. Jest tam pewne zdanie, które nie daje mi spokoju.... "Sens cierpienia na razie jest przed nami ukryty".
      te biedne króliki na filmie też nie mają pojęcia, że cierpią straszliwe katusze po to, aby z ich siersci następnie zrobiono cudowne cieplutkie sweterki....
      KTO nas wszystkich skubie przy pomocy tych wszystkich religii, które de facto pochodzą z tego samego żródła?
          • usa-hexa Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. 24.11.13, 19:52
            Gość portalu: Duch Salamandry :) napisał(a):

> Dla mnie ten Pan to bufon, bezmyślny pajac.. To właśnie pokazuje, że podróze -
            > nie kształca!
            > Niestety, granice umysłowe są - nie do przekroczenia..
            >

Tez tak uwazam !
            Te programy sa dla mnie niezwykle interesujace , tylko , ze ten pan nadmiarem kultury
            nie grzeszy . To ciagle powtarzanie <glupie ludzie , glupie ludzie > moglby sobie oszczedzic
            ... ale pewnie wszystkie rozumy pozjadal ...
            • Gość: Duch Salamandry :) Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.13, 21:03
              Brak szacunku dla kultury i religii innych osób, pokpiwanie z wierzeń innych ludzi, przekonanie i własnej wyższości w porównaniu do innych... to ciągłe - "u nas".... Tak,. u nas - my już jesteśmy na wyższym poziomie rozwoju! Skladamy w ofierze tylko karpie z okazji Narodzin Boga z Dziewicy...oraz króliczki i swinki z okazji z martwych powstania... Zabijamy sie na drogach z okazji święta zmarłych tylko aby nasze groby były bardziej obstawione ognikami niż inne... No ale my - to MY! Co tam, buddyści
              TYlko skoro Pan Cejrowski dumnie i szumnie mianuje sie Chrześcijaninem, czy nie popełnia grzech- pychy?
              • Gość: gość do Salamandry IP: *.sta.asta-net.com.pl 25.11.13, 11:44
                Każdy widzi Salamandro co chce widzieć. Szczerze powiem, że nie różnisz się w kwestii podkpiwania z wierzeń innych ludzi i kultur nalatując np na chrześcijan, od p.Cejrowskiego. Od głupków itp nie jednego wyzwałaś na tym forum. Mania wyższości nie jest tobie obca.
                Jak to się u innych zło widzi tylko nie u siebie. Natomiast jak piszesz "u nas "to proszę pisz za siebie bo wszyscy tacy sami nie są. Z tego co wiem to J. Paweł II nie wstydził się okazywać szacunek innym kulturom i religiom. O tolerancji do tychże kultur i religii nie raz mówił. Ale dla ciebie cóż tam Jan Paweł skoro traktujesz Go na równi z Hitlerem! Znam wiele wartościowych Polaków przez duże P i nie pozwolę abyś z wszystkich szydziła i obrażała.
                Jeszcze jedno - proszę nie mylić Salamandro tradycji z wiarą bo to dwie róże rzeczy. Pozdrawiam :)
                • Gość: Duch Salamandry :) Re: do Salamandry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.13, 11:50
                  gość napisał

Gdzie i kiedy od "głupków" kogoś wyzywałam?
                  Podaj link!
                  Powiem szczerze, w tej chwili mam taką ochotę: własnie Ciebie od głupków wyzwać, poniewaz albo nie zrozumiałeś tego, co pisałam, albo i wcale nie czytałeś - ale się wypowiadasz! Nigdy i nigdzie nie pisałam, że chrześcijanie - to głupki! Natomiast z milion razy napisałam, że Oszust ponosi odpowiedzialnośc, że oszujkuje. Nie - oszukiwany.
                  To tak, gwoli przypomnienia. O tym pisałam - w temacie chrzescijaństwa. Człowiek potrzebuje - wierzyć. A to, że jest oszukiwany - inny temat!
                  NIGDZIE nie pisałam, że chrześciajnie to "głupki" jak twierdzisz. jeżeli znajdziesz coś takiego - daj link
                  A nie że wypociny swoje wtryniasz oczerniające.
                  • Gość: gość Re: do Salamandry IP: *.sta.asta-net.com.pl 25.11.13, 12:08
                    Wiesz co Salamandro, z takim zakłamanym oportunistą jak ty nie chce mi się gadać. Póki co to nie czytasz ze zrozumieniem bo nie jest napisane, że chrześcijan wyzywasz od głupków (p.w). Udowadniać i linki przysyłać na dowód twoich poczynań poniżających i szydzących z ludzi ,szkoda mi czasu. Wiem co piszę. Naprawę najlepiej zacząć od siebie i tego trzymajmy się a powoli będziemy wychodzić na prostą. Pa :)
                • Gość: Duch Salamandry :) Re: do Salamandry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.13, 12:01
                  Przeczytałam raz jeszcze Twoją wypowiedź, gość
                  "u nas" - to był cytat Cejrowskiego, nie zauwazyłeś "..."?
                  Masz niestety kompleks niższości... Nie lubie diagnozować ludzi, ale niestety jeżeli Ty to robisz w odniesieniu do mnie - tym samym nadajesz prawo Mnie do diagnozowania Ciebie... A więc, nie czytasz uważnie, nie oglądałeś filmu o którym jest moja wypowiedź (a moze jednak obejrzyj? Jest link podany!)
                  Tradycji z wiarą - nigdy nie myliłam. W tym temacie, co Hitler lub JPII mają wspólnego - z wiarą? Z tradycją też nic wspólnego żaden z nich nie miał. Polityka, interesy..... Natomiast Ty na pewno nie jesteś adresatem mojej wypowiedzi, ponieważ czytasz i myslisz - pobieznie, powierzchownie, natomiast skory/-a jestes do wydawania osądów.
                  To jest cecha ludzi o kompleksie niższości.... "Mania wyż
                  > szości nie jest tobie obca. " _ powiedz to do orła :))))
                  Ale na pewno - zgodze się z Tobą, że > Każdy widzi ... co chce widzieć> Czy nie widzisz, że to co piszesz - dotyczy właśnie CIEBIE?
                    • Gość: gość wiadomość ! IP: *.sta.asta-net.com.pl 25.11.13, 16:27
                      gosc.pl/doc/1791269.Pierwszy-kraj-na-swiecie-zdelegalizowal-islam

i jeden z komentarzy komentarz pod tekstem mówi za siebie:
                      Skoro w krajach islamskich chrześcijanie są traktowani gorzej niż juczne zwierzęta, skoro można ich zabijać, skoro można bezkarnie gwałcić ich córki, skoro można zabierać im majątki , rząd Angoli miał prawo zdelegalizować totalną ideologię, tak ideologię nie religię, wrogą chrześcijańskiej cywilizacji. I dobrze zrobił. Chwała mu za to.
    • monika_troisombres Re: Przepowiedniena ten i 2014 rok. 06.12.13, 00:01
      Tak już czas.
      Północną półkulę dotkną bardzo dotkliwe kataklizmy, płyta pod i w pobliżu bieguna jest zbyt aktywna.
      A planeta upomni się o dziesiątki lat odwracania praw w ramach szczepień ochronnych, już się upomina.
      Oczekując na północnoatlantycką KRĘ, i bardzo proszę mnie tu nie mieszać z błotem spod at hot zakładanych nicków przez "wróżki",
      MTO

Gość portalu: Nostradamus. napisał(a):

> Myślę, że już czas..
      > Amerykę dotknie kataklizm, trzęsienie ziemi i wiatry, które ją podniszczą, ale
      > wstaną.
      > Kraj ludzi żółtych spotka wielka kara z góry, bo spadnie meteoryt, albo inna rz
      > ecz z nieba.
      > Polska...
      > No cóż, okaże się, że od lat byliśmy oszukiwani. Ale ludziom nic nie grozi. Kil
      > ka dziwnych śmierci jednak ciąg dalszy.
      > Finansowo nie będize źle, ale powoli w dół, odczujemy to dopiero w następnych l
      > atach. Do marca jednak wiele wielkich i mniejszych firm padnie. To będzie znak.
      > Poza tym...kłopoty to raczej w innych krajach jak Anglia. Ale my Polacy nie odc
      > zujemy tego.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka