Dodaj do ulubionych

Urok miłosny skuteczny

11.12.13, 20:31
Kontynuacja poprzedniego wątku Pana Artura...

Witam wszystkich, na początku spróbuje się przedstawić i opowiedzieć kilka zdań o sobie. Nazywam się Artur, mam 27 lat, magią interesuje się od 11 lat a jej praktycznym wykorzystaniem zajmuje się od 9 lat. Moja histori była z pewnością taka sama jak większości osób zaglądających na to forum, nieszczęśliwie zakochany, próbowałem wszystkiego łącznie z wróżkami itp. niestety bez powodzenia :( z czasem uczucie przeszło na inną osobę, jednak ciekawość magią pozostała.
Z czasem wszystko zaczęło nabierać tempa, wyszukiwanie niedostępnych książek, medytacje rytuały itp. Streszczając się, do tej pory wykonałem ponad 30 rytuałów miłosnych, z czego tylko 4 nie zakończyły się pełnym sukcesem.
Nie jestem jakąś starszą Panią ze wschodniej Polski, ani kimś kogo wyobrażacie sobie Państwo jako osobę rzucającą uroki, ale znam się na tym co robię.
Wiem, że tekst ten nie zabrzmiał zachęcająco, ale nie mam zamiaru opowiadać bajek, tylko chcę pozostać całkowicie uczciwym z Państwem. Aby udowodnić, że to nie są żarty mogę zainteresowanym osobom ujawnić moje pełne dane personalne itp. Cóż więcej migę napisać, jedynie zachęcić do skorzystania z oferty i osobistego przekonania się o skuteczności.

Kontakt do Artura: art1986@op.pl

Lista przypadków:

forum.gazeta.pl/forum/w,247508,147837878,147837878,Artur_lista_podsumowanie.html
Obserwuj wątek
    • raf0070 Re: Urok miłosny skuteczny 11.12.13, 20:34
      Końcowy wniosek dotyczący stwierdzenia jakoby adresy ip osób wyrażających niezadowolenie ze wspolpracy z Arturem były takie samo.

- wymieniona osoba nie jest w stanie udowodnić swojego stwierdzenia
      - jeżeli nie jest w stanie tego zrobić tzn. w ogóle tego nie sprawdzała, wiec pytanie - dlaczego tak napisała?
      - jedyne co się nasuwa dlaczego tak napisała to to że nie jest żadną klientką której ryt zadziałał tylko osobą której zawadzają złe opinie o rytach Artura i próbuje je pokazać za nieprawdziwe
      - jeżeli jest osobą która zachwala rytuał, nie jest klientką co wynika z powyższego to mozna przypuszczać że wiarygodność pozostałych osób zachwalających jest taka same jak tej
      • ewelin-saran7 Re: Urok miłosny skuteczny 11.12.13, 20:44
        Panie detektywie to wy pierwsi za pomocą swoich jak to określiliście technik śledczych stwierdziliście, że osoby polecające Artura są fikcyjne, co było śmieszne ponieważ sama rozmawiałam z kilkoma osobami i nie były to żadne roboty.
          • golden-tulip Re: Dziki śmiech na sali - ustal fakty! 17.12.13, 18:46
            Gość portalu: głupia psita napisał(a):

> czemu wszystkie czarne nicki zachwalają artura ? ODP widać byłoby to samo ip
            > czemu piszę że kuzynka jej zachwalała jako skutecznego ? Odp trza kasę nabić na
            > święta, skoro zachwalała to ma do niego maila, oraz numer tel, skoro nie odpis
            > uje to na jego konto na fejsa wejdź,

Super piszesz! Tak właśnie trzeba. Tłumacz sposób myślenia tego oszusta. Ludzie naprawdę są zdesperowani, żeby odzyskać ukochanych. święta potęgują tęsknotę, Artur liczy na to, że chociaż kilka stówek złapie.
            Po świętach i sylwestrze 1,5 miesiaca do Walentynek, akurat żeby urok zadziałał. Zobaczycie co wtedy będzie się działo. Co najmniej kilkanaście nowych nicków czarnych będzie go zachwalało. Z tą samą składnią, interpunkcją i ortografią co u Artura. Artur w drodze wyjątku będzie robił ekspresowe walentynkowe rytuały.
            On wie, że przegiął. Asekuruje się. Jedną z dziewczyn, tuż przed tym jak zniknął prosił, żeby się z nim nie kontaktowała na maila, tylko telefonicznie. Założę się, że będzie teraz prosił o wpłaty przekazem pocztowym, nie na konto :)
      • golden-tulip Re: Dziki śmiech na sali - ustal fakty! 17.12.13, 18:38
        Arturze,

Widzę, ze wracasz w "wielkim stylu", jako karin210785.
        "Cudotwurców"...
        Ta sama składnia, interpunkcja, ortografia, brak kropki.
        Jesteś skrajnie głupi, jeśli myślisz, że ktokolwiek nabierze się na to!
        Do teraz nie mam przelewu zwrotnego 550 zł, które ode mnie wyłudziłeś.
        Miała mnie pisać nic do tego Urzędu Skarbowego w Inwrocławiu. Ale obiecałam, że jeśli zobaczę jeden wpis Twój, w którym będziesz podszywał się pod zadowolonego klienta zrobię to. Starasz się wrócić na okrętkę. Że niby Twoja sława jest tak wielka, że ludzie sobie Ciebie polecają. Nikomu nic nie wyszło u prawdziwych klientów. Dziesiątki maili od zrozpaczonych ludzi, którzy piszą do mnie robią wrażenie, uwierz mi....
        Wiem, jako karin210785 zaraz zaprzeczysz "nie jestem Arturem", ale KAZDY średnio inteligentny człowiek który zna poprzedni wątek WIE doskonale, że to Ty.
        Kiedy odpuścisz?
        Jak dostaniesz wyrok za wyłudzenia?
        Jak zapłacisz kilka tysięcy złotych kary do Urzędu Skarbowego?

To jest bezczelność tak wielka, że nie wiadomo jak na nią zareagować!
          • golden-tulip Re: Urok miłosny skuteczny 17.12.13, 20:58
            Kopia mojego maila do ARtura:

"Proponuję nastepującą ugodę.
            Dziś do godziny 22:00 proszę o wysłanie mi potwierdzenia wysłania mi przelewu zwrotnego choćby z częściową kwotą, która została ci zapłacona.
            W innym razie występuję o zwrot tej kwoty na dordze postępowania cywilnego, informuję prokuraturę o twoich działaniach, które wypełniają znamiona przestępstw ściganych na wniosek pokrzywdzonego oraz występuję z wnoskiem do urzędu skarbowego w Inwrocławiu o sprawdzenie legalności twoich działań i zysków, które osiągnąłeś od września do chwili obecnej.
            Nie pozwolę sobie o szantażowanie mnie pod nickiem " karin210785 ", za którym się ukrywasz. Szantażowanie mnie szukaniem mnie na liscie ORA, odnalezieniem mnie,ujawnieniem moich danych osobowych. Coraz więcej przestępstw popełniasz. Każdy biegły sądowy z zakresu informatyki, grafologii oraz składni potwierdzi twoją tożsamość."

Ludzie, forumowicze - czy wy nie widzicie co ten cżłowiek robi??? Ja naprawdę boję się o moje bezpieczeństwo!!!! On ma moje nazwisko, adres, może nasłać kogoś na mnie. Szantażuje mnie ujawnieniem moich danych osobowych i zniesławieniem w miejscu pracy. Nie widzicie tego????
        • golden-tulip Re: Urok miłosny skuteczny 17.12.13, 20:42
          Tym tekstem ARtur oszuście zdradziłęś sięw 100%. Skąd niby jakaś tam dziewczyna miałaby wiedzieć co robię i gdzie. To jest skandal!!!! Szantażowanie napisaniem do miejsca pracy, ujawnieniem danych!!! Mam cały czas twoje maile, gdzie szantazujesz pojsciem do bylego. Ty naprawdę się nie boisz? jesteś tak głupi, naiwny, pełen megalomanii? Człowieku, popełniasz przestępstwo za przestępstwem.
          Naprawdę ty się prokuratora i policji nie boisz? Wyłudasz pieniądze. Prowadzisz niezarejstrowaną działalność, z której czerpiesz nieopodatkowane zyski. To wszystko jest do wykrycia na twoim koncie przez urząd skarbowy.
          Jeszcze dziś wyślę tam pismo i jutro zgłaszam sprawę do prokuratury o wyłudzeniu/oszustwie/szantażu/groźbie karalnej/wykorystaniu danych osobowych bez mojej zgody/szkalowaniu, występuję o zwrot pieniędzy na drodze cywilnej jako nienależne świadczenie i informuję jednocześnie urząd skarbowy o twojej działalności. Poczta niedaleko mnie jest czynna do północy. Chyba, że do godzine 22:00 dostanę choćby częściowy przelew zwrotny. Jego potwierdzenie proszęo wysłanie na mój mail. W innym przypadku podejmuyję kroki prawne przeciwko tobie. Dość tego.
          • usa-hexa Re: Urok miłosny skuteczny 17.12.13, 21:02
            golden-tulip napisała:

> Tym tekstem ARtur oszuście zdradziłęś sięw 100%. Skąd niby jakaś tam dziewczyna
            > miałaby wiedzieć co robię i gdzie. To jest skandal!!!! Szantażowanie napisanie
            > m do miejsca pracy, ujawnieniem danych!!! Mam cały czas twoje maile, gdzie szan
            > tazujesz pojsciem do bylego.
            >

Przeciez moze isc do Twojego bylego - Tobie moze to teraz byc obojetne , gorzej by bylo
            gdyby Twoj byly do Ciebie wrocil wtedy to dopiero Artur moglby Cie szantazowac !
            Moze niech to bedzie przestroga dla innych : najpierw bedziecie placic za ryty , a jak
            przypadkiem byly wroci to mozliwe ze bedziecie placic Arturowi ZA MILCZENIE !!!!!!!!!

• golden-tulip Re: Urok miłosny skuteczny 17.12.13, 21:08
              Hexo, nie widzisz że on poszedł o krok dalej??? Nie straszy już tylko pójściem do byłego (uprzedziałam atak i napsiałam byłemu sama o wszystkim), tylko straszy mnie znalezieniem w miejscu pracy, itd.
              Nie mam słów na bezczelność, megalomanię i pazernosć tego człowieka!
              Na maila oczywiście nie odpisał.
    • golden-tulip Re: Urok miłosny skuteczny 17.12.13, 21:34
      Artur jest jak Hydra. Odetnie się głowę i na jej miejsce wyrastają kolejne. Myślę, że on nigdy nie przestanie oszukiwac i będzie dalej w przeróżny sposób próbował pozyskac klientów. Jak Lilith, która działa mimo wyroku sądu, licytacji z urzędu skarbowego i setkach negatywnych wpisów na forach. Nie uratuję świata. Artur, wyłudzaj dalej.
      Mam inne rzeczy do roboty niż walkę z Tobą. Odpuszczam. Kasy i tak mi nie zwrócisz. Rób co chcesz. Likwiduję to konto na gazecie. Mam dość.
    • golden-tulip Re: Urok miłosny skuteczny 17.12.13, 21:42
      Z ostatniej chwli - Artur napisał mi, że jak dostanie wypłatę, dostanę przelew zwrotny. Tak więc zgodnie z obietnicą odpuszczam.
      Korzystanie z usług tej osoby zostawiam Waszej decyzji i woli. Ja nie będę już o tym pisać.
      • Gość: gosc Re: Urok miłosny skuteczny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.13, 21:45
        "Z ostatniej chwli - Artur napisał mi, że jak dostanie wypłatę, dostanę przelew zwrotny. Tak więc zgodnie z obietnicą odpuszczam.
        Korzystanie z usług tej osoby zostawiam Waszej decyzji i woli. Ja nie będę już o tym pisać. "

a od kiedy to się wierzy w to co mowi oszust skoro takim jest?to ze napisze ze wysle nie znaczy ze tak zrobi
          • golden-tulip Re: Urok miłosny skuteczny 17.12.13, 21:57
            Nie wiem.
            Mam dość. Nie chcę już tej walki. Nie mam poczucia bezpieczeństwa i bez tego.
            Nie każdy robi co uważa za odpowiednie. Ja odpuszczam. Byłego mi to nie zwróci. To czy rytuały były, czy nie - zostawiam to sumieniu Artura. W każdym razie mój Były nie wrócił, nie kontaktuje się ze mną.
            Ja nie mam siły reagować na każdy wpis, wchodzić na to forum.
            Może uda mi sie zapomnieć o ostatnich dwóch miesiącach, forum, ezoteryce i całym tym wszystkim. Niczego mi to dobrego nie przyniosło. Same straty, niepewnosć, strach, huśtawkę emocji, łzy, poczucie porażki i bezsilność.
            • Gość: do Golden Re: Urok miłosny skuteczny IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.12.13, 22:16
              Golden sama jesteś sobie winna.To dzięki Tobie przez ponad miesiąc Artur natrzepał sporo kasy bo milczałaś, przepraszałaś i nawet polecałaś. Uważam, że jesteś ostatnią osobą, która powinna robić taki dym na forum. Jesteś mało wiarygodną, rozchwianą emocjonalnie osobą. Zresztą jest już na to trochę za późno. Nikt kto ma trochę rozumu nie skorzysta z usług Artura a na beznadziejnie naiwnych nie ma lekarstwa. Już kilka razy groziłaś, likwidowałaś konto. Forum jest Twoim życiem i bez niego nie będziesz w stanie funkcjonować. Może i zapłaciłaś najwięcej Arturowi ale nie jesteś jedyną oszukaną i dopiero jak Ci się zaczął palić grunt pod nogami to krzyczysz wszem i wobec Artur to oszust. Co robiłaś dokładnie przez miesiąc od 15 listopada? Co więcej teraz też podbijając wątek pomagasz mu.
                • gosc-hexx Re: Urok miłosny skuteczny 17.12.13, 22:55
                  gabina74 napisała:

> dzisiaj też zostałam Arturem ;-) mój facet wrócił :-) :-)

A mowia ,ze za pieniadze nie mozna kupic wszystkiego ...
                  a jednak jak masz pieniadze , placisz i facet wraca :)))))
                  nie wiem tylko kto by takiego kupionego chcial ???????????
                  wrocil na chwile d.pe wtulic i zaraz znow go wywieje ... ale co tam , znowu zaplacisz
                  i znow na chwile wroci ???????????
                  • Gość: Duch Salamandry :) Re: Urok miłosny skuteczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 23:44
                    gosc-hexx napisał(a):

> gabina74 napisała:
                    >
                    > > dzisiaj też zostałam Arturem ;-) mój facet wrócił :-) :-)
                    >
                    > A mowia ,ze za pieniadze nie mozna kupic wszystkiego ...
                    > a jednak jak masz pieniadze , placisz i facet wraca :)))))
                    Q...wa mamuska wasza kobiety!!! Tak narzekacie ze faceci na dziwki chodzą, a same - ...kupujecie sobie facetów??? CZYM to się rózni od prostytucji? podaj jedną różnicę!
                    • gosc-hexx Re: Urok miłosny skuteczny 18.12.13, 02:07
                      Gość portalu: Duch Salamandry :) napisał(a):

> Q...wa mamuska wasza kobiety!!! Tak narzekacie ze faceci na dziwki chodzą, a
                      > same - ...kupujecie sobie facetów??? CZYM to się rózni od prostytucji? podaj je
                      > dną różnicę!

Dobrze by bylo , gdyby za pieniadze , ktore placa chociaz sobie Tego Faceta kupily !!!
                      One najpierw kupuja sobie nadzieje , potem dorzucaja kasy - co raz to mocniejsze ryty
                      - a niecierpliwosc rosnie . Duzo czasu potrzeba , zeby w koncu stuknac sie w glowe...
                      ... no ale niech kazdy sobie doswiadcza - jak koniecznie musi :)))))))))))

• Gość: refleksja Re: Urok miłosny skuteczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.13, 11:30
                        Gość portalu:hexx napisał(a): Dobrze by bylo , gdyby za pieniadze , ktore placa chociaz sobie Tego Faceta kupily !!!
                        One najpierw kupuja sobie nadzieje , potem dorzucaja kasy - co raz to mocniejsze ryty
                        - a niecierpliwosc rosnie . Duzo czasu potrzeba , zeby w koncu stuknac sie w glowe...
                        ... no ale niech kazdy sobie doswiadcza - jak koniecznie musi :))))))))))) Należało by przeanalizować dlaczego " te kobiety" sięgają po uroki miłosne żeby zdobyć mężczyznę. W tym tkwi ich problem. Bo na pewno nie ma tam miłości. One się głównie powołują na miłość, bo podświadomość ich nie chce się przyznać to prawdziwego problemu. Na pewno nie chodzi też o brak uroku osobistego, urok osobisty ma każdy . Na pewno nie chodzi o pieniądze, bo je mają skoro płacą za te uroki tak wysoką cenę.Czy kieruje nimi lęk i strach przed samotnością? Myślę ,że jednak nie bo przecież jest wiele samotnych matek wychowujących dzieci.Wydaje mi się ,że dominuje tu żądza.Tak, żądza chuci nad rozumem lub żądza dominowania nad wolą drugiego człowieka. A jak myślą pozostali czytelnicy?
                        • usa-hexa Re: Urok miłosny skuteczny 18.12.13, 12:10
                          Gość portalu: refleksja napisał(a)
                          > dlaczego " te kobiety" sięgają po uroki miłosne żeby
                          > zdobyć mężczyznę. W tym tkwi ich problem. Bo na pewno nie ma tam miłości. One s
                          > ię głównie powołują na miłość, bo podświadomość ich nie chce się przyznać to pr
                          > awdziwego problemu. Na pewno nie chodzi też o brak uroku osobistego, urok osobi
                          > sty ma każdy . Na pewno nie chodzi o pieniądze, bo je mają skoro płacą za te ur
                          > oki tak wysoką cenę.Czy kieruje nimi lęk i strach przed samotnością? Myślę ,że
                          > jednak nie bo przecież jest wiele samotnych matek wychowujących dzieci.Wydaje m

> i się ,że dominuje tu żądza.Tak, żądza chuci nad rozumem lub żądza dominowania
                          > nad wolą drugiego człowieka. A jak myślą pozostali czytelnicy?

Tak , to jest chec posiadania kogos "na wlasnosc " , zadza dominowania,
                          te osoby zyja w przeszlosci (bo przeciez tak fajnie bylo ) ale przeszlosc juz nie wroci
                          i nic nie jest nam dane na zawsze .
                          Wszystko jest nam dane tylko na chwile , nawet nasze zycie nie jest nam dane na wieki.
                          Zaden Mag , za zadne pieniadze nie wyczaruje nam milosci , bo milosc ma wlasne prawa
                          - przychodzi - kiedy chce - i odchodzi kiedy chce .
                          Jezeli jedna milosc odchodzi , zawsze moze przyjsc nastepna milosc - moze jeszcze
                          wieksza , moze jeszcze piekniejsza ? Moze to sie stac w kazdej chwili , jezeli tylko przestaniemy blokowac sie zyjac w przeszlosci. Wszystkim tego zycze :)))
                            • usa-hexa Re: Urok miłosny skuteczny 18.12.13, 13:33

> Mylisz się hexo. jest taka miłośc, która nie odchodzi - nigdy.
                              > Taki, rodzaj miłości. To jest szczególna Miłośc.
                              > Ale, tylko ten, kto jej doświadczył, potrafi zrozumieć, o czym mówię.

Tak , ta szczegolna milosc nazywa sie : Uzaleznienie !!! taki nalog
                              czlowiek moze uzaleznic sie od roznych rzeczy , miec rozne nalogi i bardzo trudno z tego
                              wyjsc . Papierosy , alkochol i wszystkie inne nalogi . Organizm czlowieka mowi :
                              dawales mi te glupie papierosy - to teraz dawaj mi je dalej .
                              Kochac kogos wcale nie oznacza miec go za wszelka cene :)))

• usa-hexa Re: Urok miłosny skuteczny 18.12.13, 14:33

> hexo, organizm organizemem, to z zakresu anatomii :)))
                                  > Ale - człowiek nie jest tylko swoim ciałem!

> Kiedy kochasz kogoś duszą - to wg Ciebie, uzależnienie.... organizmu?

A z kad wiesz , ze kochasz dusza ?
                                  W koncu zyjemy tu na ziemi i dusza jest nierozerwalnie polaczona z cialem.
                                  A jezeli kochasz dusza , to ta inna dusza tez pewnie kocha Twoja dusze
                                  - a jak wiemy - dusze moga spotykac sie i poza cialem
                                  wiec kochaj sobie dalej ale nie mozesz wymagac zeby ta osoba byla przy Tobie ,
                                  bo to juz jest raczej pozadanie ciala , fizycznosc ...
                                  • Gość: Duch Salamandry :) Re: Urok miłosny skuteczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.13, 14:59
                                    Tak, mądralińska, to jest - pożądanie, fizyczność. Skoro jak piszesz dusza jest nierozerwalnie związana z ciałem , to jak by mogło być inaczej? Dopókli jestem w ciele, pożadam tak jak umiem, czyli - ciałem. jak wyjdę z ciała - nasze dusze połączą się w sposób energetyczny:)))))
                                    I wtedy, żadne świadectwo ślubu, ani kościelne, ani cywilne - nie pomoże.... NIe będziesz mogła pretendować na jego - duszę :))))
                                    "dopóki śmierć nas nie rozłaczy"
                                    Przyspieszając jego smierc, przyspieszasz połaczenie jego Duszy z tą osobą, która naprawdę kocha
                                    :))))
                • sabatini55 Re: Urok miłosny skuteczny 19.12.13, 23:10
                  Urodziłaś się za późno. Przenieś się w czasy Króla Artura lub Robin Hood`a

> Ciekawe, dlaczego o Miłość trzeba - walczyć?
                  > Dziwne to wszystko. Na głowie postawione...
                  > Dawniej to faceci bili się o kobiety, turnieje rycerskie i takie tam, a teraz..
                  > .. Co to za faceci???
                  > Żal...
                • usa-hexa Re: Urok miłosny skuteczny 20.12.13, 00:03

> Ciekawe, dlaczego o Miłość trzeba - walczyć?
                  > Dziwne to wszystko. Na głowie postawione....

A kto powiedzial , ze o Milosc trzeba wylczyc ?
                  Milosc jest , albo jej niema - przychodzi kiedy chce i odchodzi - kiedy chce , i nic nie mozemy zrobic . Czesto musimy bronic sie przed miloscia - bo mamy partnerow , rodziny i obowiazki
                  a tu spotykamy kogos przypadkowo i jak grom z jasnego nieba ...
                  Milosc rzadzi sie wlasnymi prawami , chodzi wlasnymi drogami i tego nasz umysl nie potrafi
                  ogarnac . Czasem - odpuscic - daje lepsze efekty :))
                    • usa-hexa Re: Urok miłosny skuteczny 20.12.13, 01:16
                      Gość portalu: do hexa napisał(a):

> jaka Ty jesteś cudowna:)))) taki rahat-lukum, wiesz co to jest? Słodycz arabska
                      > :))))) Jak z 1001 Nocy:))))

Mysle , ze mylisz sie bardzo :))) nie jestem zadna cizia ..
                      Nie wiem skad ta ironia ?
                      Ja po prostu stapam mocno po ziemi i nie zyje iluzja . Nigdy tez nie bede robila zadnych
                      rytow zeby zdobyc faceta , ani tez nie bede uganiac sie za zadnym . Wiem jedno : jezeli on mnie juz nie chce - to ja go tez juz nie chce ,
                      bo zawsze jeszcze moge sie rozejrzec - co tam jeszcze wolnego po swiecie lata . :)))

• efciaka Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 15:59
                Nie bawie się w jakieś profile. Możesz poczytać moje wpisy w wątkach o Lillith, Stanie, Algizie i wielu innych. Interesowało mnie tylko forum wróżbiarstwo. Przerobiłam tutaj chyba wszelkich możliwych rytualustów,straciłam bardzo dużo pieniędzy a efekt był zerowy. Dopiero Artur potrafił mi pomóc.
                  • efciaka Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 16:45
                    Chorzy to wy jesteście, jestem i piszę na tym forum dwa lata i każdy może to sprawdzić. Nawet nie macie odwagi pisać z prawdziwych kont tylko jako goście - słabe... Jestem kobietą więc nie wiem jak Artur mógł by mnie udawać..... Ale wiecie co kiście się sami w swoim szambie ja mam inne sprawy niż chore salamandry.
                      • porina94 Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 16:53
                        Też miałam urok miłosny wykonywany u Artura i też wszystko zadziałało. Każdy może sam do mnie przedzwonić i przekonać się że jestem prawdziwą dziewczyną a nie Arturem. Idą święta więc troling na forum kwitnie w pełni.
                        • Gość: Duch Salamandry :) Re: Urok miłosny nieskuteczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 17:08
                          Masz telefon na abonament albo domowy? Za pre paid - dziękujemy!
                          Każdy może sobie kupić za 5 zyla. A zmienić głos - kaszka z mleczkiem dla kogoś z doświadczeniem pracy w telekomunikacji. Jest nawet taka usługa "Zrób znajomemu kawał", dzwonisz i gadasz nie swoim głosem.

Co, Arturze? Sorry, ale każdemu kasa potrzebna, nie rób se jaj na forum! A nastolatkom - wode z mózgu za ich kieszonkowe!
                    • golden-tulip Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 17:08
                      Efciaka daj link do choćby JEDNEGO Twojego posta sprzed tego wątku.
                      Porina - kup starter jeśli boisz się dać prawdziwy numer i porozmawiaj ze mną. A zwrócę honor Arturowi. Mimo, że u mnie było zero efektów po dwóch rytualach krwi u dwóch spetaniach.
                      Wyzywanie wszystkich od chorych to domena Artura. Każdy kto nie.ma efektów i odważy się o tym napisać, albo widzi jego kłamstwa, zaraz dostaje od niego po.głowie, że jest chory.
                      ...
                      Efciaka jesteś klonem Artura.
                      Jesteś żenujący Artur. Faktycznie musisz mieć długi, że tak rozpaczliwie walczysz o każdy grosz do wyłudzenia.
                      • Gość: do Golden Re: Urok miłosny nieskuteczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 18:02
                        gość
                        Czy Ty wiesz, na czym polega spętanie?
                        No ludzie, wyrazy same na usta się cisną. Najpierw dowiedz się, CO TO JEST spętanie, potem - pisz! Gdyby ten Artuś potrafił zrobić spętanie, byłby geniuszem Magiii! Wyczarowałby sobie już wszystko, co chce! Z Kamillą włacznie. kilka m-cy temu był zakochany w Ani, ale to już szczegół.
                        Tylko bardzo mocny MAG potrafi zrobić spetanie, to jest potwornie niebezpieczne. Ten młokos - tylko rzuca hasłami, NIC nie robi!
                        Do kogoś były wrócił, przypadek - ale Artek skasował kaskę - i teraz, mistrz??? Puknijta się w czoła, debilki!
                        • efciaka Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 21:31
                          Golden Tulip żenująca to jesteś ty ze swoimi kłamstwami i codziennym grożeniem, że obrażona golden znika z forum. Daj numer i przekonają się jakim jestem Arturem ale na miłą pogawędkę nie licz.
                          • golden-tulip Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 22:07
                            Artur-Eciak jakim prawem mnie obrazasz? Ty największy klamczuch w historii forum zarzucasz mi kłamstwo? Śmieszne.
                            Prowokujesz mnie po to, żeby nabijać licznik postów w wątku i podsycać rozmowę.
                            Zamiast bluzgów na mnie podaj jeden link do postów, które niby piszesz tu od dwóch lat. Dopóki tego nie.zrobisz każdy głupi wie, że jesteś Arturem rozpaczliwie walczącym o 100 zł od naiwnych przed świętami. Najpierw oddaj mi moje pieniądze, bo efektów nie mam żadnych.
                            • efciaka Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 22:18
                              Jak miałaś dać numer, aby się przekonać kim jestem zakłamana babo to szybko temat zmieniasz. Najpierw sama prowokujesz a jak ktoś ma odwagę do ciebie zadzwonić to cisza. Nie lubię takich fałszywych osób jak ty Golden Tulip.
                              • golden-tulip Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 22:29
                                Podaj numer na mój gazetowy mail :-) zadzwonię.
                                Ale najpierw wskaż proszę KŁAMCO ARTURZE posty z nicka Efciaka, które podobno od dwóch lat tu piszesz.
                                Chyba trzeba cię bardziej denerwować, żebyś zaczął pisać w rodzaju męskim pod kobiecym nickiem. Jak to było z violakoko i musifana.
                                Smieszysz mnie :-)
                                Dostałeś już wypłatę, żeby oddać ni pieniądze jak obiecałeś?
                                  • raf0070 Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 22:41
                                    > Kobieto z którego zakładu dla obłąkanych cię wypuścili? Wieczne teorie spiskowe
                                    > i oskarżenia. Niech zgadne jesteś ekspertem w komisji Macierewicza i badasz br
                                    > zozę?

skoro poruszyłaś ten temat to pewnie coś o nim słyszałaś, ale chyba niewiele, bo inaczej byś wiedziała ze są to jedyne osoby które cokolwiek badają w tej sprawie
                                  • Gość: Duch Salamandry :) Re: Urok miłosny nieskuteczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 22:47
                                    do efciaka
                                    Twoje wypowiedzi - bardzo przypominają styl pewnej osoby, którą już tu poznałam.... z play-internet.
                                    W tym temacie, Golden ma rację: jestes z przybocznej Artka, fakt. Natomiast sam niby-Artur, przybierał już nie jedno imię, w tym Ezo-coach....
                                    Zapominasz, że każda osoba ma swój styl wypowiedzi! Może ukrywać się, ale w końcu i tak popełni bład, jak Ty teraz: składnia i styl wypowiedzi....
                                • efciaka Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 22:30
                                  I dalej milczysz i omijasz temat telefonu. Zakłamana, fałszywa i obłudna baba. Jesteś tak samo powalona jak salamandra, nie widzisz że tylko ona ci przytakuje a wszyscy tylko rzygają twoimi wpisami. Podaj numer telefonu a nie tylko na forum jesteś taka wyszczekana. Zobaczysz wtedy jaki ze mnie Artur.
                                  • golden-tulip Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 22:35
                                    Na forum mam podać numer?
                                    Artur twoje socjotechniki rzeźbione siekierą :-)
                                    1. Poprosiłam o twój numer na mój mail gazetowy. CISZA.
                                    2. Poprosiłam o link do jednego choćby postu poza tym wątkiem. Co dałoby ci 100% wiarygodności. Niby nick Efciaka zarejestrowany od dwóch lat, piszesz, każdy może to sprawdzić. Dziwne, że wyszukiwarka pokazuje tylko twoje postu w tym wątku.
                                    ...
                                    Arturze.... Trochę skromności...
                                • Gość: Duch Salamandry :) Re: Urok miłosny nieskuteczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 22:31
                                  Słoneczko, już sto razy pisałam: tylko spotkanie osobiste.
                                  Osoba, która ma doświadczenie w sprawach radiowotechnicznych, bez trudu potrafi zmienić głos przez telefon na każdy.
                                  Artek, może rozmawiać ze mną, jako kobieta, taka Golden chociażby.
                                  Z Twoich wypowiedzi (tysiąc razy pisałaś, ze już nie bedziesz pisać na tym forum), że jesteś jedynie jednym z wcieleń Artka.
                                  Tyle.
                                • Gość: Widmo Salamandry:) Re: Urok miłosny nieskuteczny IP: *.180.22.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.12.13, 22:32

I to zawsze mnie pociesza – to dziwne, jeszcze kilka lat temu bardziej bym przeżywał, a teraz po mnie spływa jak po kaczce ( bez urazy :) ).
                                  Życie z Jezusem jest piękne i ciekawe – jeszcze trochę na tej ziemi, a potem wieczność przy Bogu.

Pan jest pasterzem moim, Niczego mi nie braknie.
                                  Na niwach zielonych pasie mnie. Nad wody spokojne prowadzi mnie.
                                  Duszę moją pokrzepia.
                                  Wiedzie mnie ścieżkami sprawiedliwości ze względu na imię swoje.
                                  Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną,
                                  Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.
                                  Zastawiasz przede mną stół wobec nieprzyjaciół moich,
                                  namaszczasz oliwą głowę moją, kielich mój przelewa się.
                                  Dobroć i łaska towarzyszyć mi będą Przez wszystkie dni życia mego.
                                  I zamieszkam w domu Pana przez długie dni. ( Psalm 23 ).
                                  • efciaka Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 22:37
                                    Sami się duście we własnym smrodzie. Dopóki nie wytniecie wrzodów golden i salamandry nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tutaj pisać. Uciekam stąd bo się zarażę kłamstwem golden i głupotą salamandry.
                                    • golden-tulip Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 22:46
                                      No i dobrze Artur, że uciekasz :-)
                                      Śmieszny KŁAMCO.
                                      Czyli spalił ci się kolejny nick. Pewnie za 5 minut Nowy wymyślisz.
                                      Podsumowując działalnośc pod nickiem Efciaka
                                      - Twierdzi, że jest zalogowana od dwóch lat i.piszę pod tym nickiem posty. Ani jeden nie.wyskakuje w wyszukiwarce forum. Zbywa milczenie, gdy się o.tym piszę.
                                      - Proponuje sama rozmowę, ale nie wysyła numeru na prv. Tylko pisze,.że to ja nie.chcę zadzwonić.
                                      - Każdy argument zbywa wyzywiskami o chorobie psychicznej.
                                      Artur mam jeszcze twoje maile gdzie piszesz o.swoim leku psychotropowym, dzięki któremu zasypiasz. Jak.sobie poczytałam o nim w Google, to trochę się przestraszyłam - przez 5 dni po zakończeniu kuracji nie można obsługiwać urządzeń mechanicznych i prowadzić pojazdów.
                                      Przestań już bluzgać, szukać naiwnych. Jesteś okropny. Ja i Monika540 ciągle nie mamy przelewów. A do Moniki podobno przelew poszedł na początku grudnia,.tak pisałeś na forum.
                                        • golden-tulip Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 23:23
                                          Nie zlikwiduję konta dopóki klony Artura będą się tu panoszyć.
                                          Prosiłam o podanie mi numeru telefonu na mail. Czemu go tam nie ma? Proste, bo jesteś Efciako Arturem.
                                          A jak skończyły ci się argumenty, to mnie obrazasz.
                                          Tak Artur piszesz strasznie - ortografia, interpunkcja z charakterystycznymi błędami, zły szyk zdań, wypowiedzi bez kompozycji i jakiegokolwiek sensu. I agresja z każdego słowa...
                                          Aż tak ci na tych pieniądzach od naiwnych zależy?
                                          Czasy gdy ludzie płacili ci bez szemrania minęły.
                                          Nikomu nie wyszedł urok u ciebie. Nawet przypadkiem żaden eks nie wrócił.
                                          • efciaka Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 23:30
                                            Od początku piszę zakłamana flądro abyś podała mi swój numer i jakoś cisza. Nie każdemu tak jak panience Golden Tulip tatuś załatwiał najlepsze szkoły. A teraz panienka chce mieć wszystko na tupnięcie nóżką, a reszta ludzi to tylko dla panienki biedna chołota, która ma robić na nowego mercedesa i willę pani adwokat z wyższych warszawskich sfer,
                                            • golden-tulip Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 23:38
                                              Nie Artur, ludzie mają swoje ciężko zarobione pieniądze dawać Tobie za 'uroki'. Każdy oszukany, który o tym powie głośno będzie przez Ciebie zbluzgany na forum z nickow-podszywów lub szantazowany ujawnieniem maili byłym albo danych na forum
                                              Jesteś bezwzględny. Okrutny. I jednocześnie żałosny. Żal mi ciebie. Żal, bo jestem empatyczną i wrażliwą osobą, czuję jaki jesteś nieszczęśliwy. Jestem ponad twoje bluzgi. Nie obrazisz mnie.
                                              Przestań już pisać jako ten efciaka. Wszyscy widzimy, że to ty. Na moim mailu ciągle nie mam twojego numeru i zbywasz milczeniem temat postów, które od tak dawna piszesz na forum.
                                              Nie będę z tobą dyskutować jako z efciakiem. Tylko nakręcam ci wątek. Wymyśl inny nick.
                                              Wesołych świąt Artur. Życzę ci, żebyś był szczęśliwy. Wtedy nie będziesz musiał przychodzić na to forum, szukać klientów.
                                    • efciaka Re: Urok miłosny nieskuteczny 21.12.13, 23:16
                                      Re: Urok miłosny skuteczny
                                      golden-tulip 17.12.13, 21:34 Odpowiedz
                                      Artur jest jak Hydra. Odetnie się głowę i na jej miejsce wyrastają kolejne. Myślę, że on nigdy nie przestanie oszukiwac i będzie dalej w przeróżny sposób próbował pozyskac klientów. Jak Lilith, która działa mimo wyroku sądu, licytacji z urzędu skarbowego i setkach negatywnych wpisów na forach. Nie uratuję świata. Artur, wyłudzaj dalej.
                                      Mam inne rzeczy do roboty niż walkę z Tobą. Odpuszczam. Kasy i tak mi nie zwrócisz. Rób co chcesz. Likwiduję to konto na gazecie. Mam dość.

W ciągu ostatniego miesiąca chyba dziesiąty taki wpis panienki Golden Tulip, która jest lepsza i ważniejsza od pozostałego tłumu prostej biedoty.