Dodaj do ulubionych

Apollonus - korzystał ktoś?

12.01.15, 19:02
Jak wyżej. Ma ktoś jakieś doświadczenia? Polecacie?
Obserwuj wątek
          • katara50 Re: Apollonus - korzystał ktoś? 22.01.15, 12:23
            MI pomagał , zamawiałam 2 rytuały bo po pierwszym byłam zadowolona z efektów i wcale nie tak drogo bo kiedyś robiłam u jednej kobiety wzięła 2 razy tyle i nic nie zadziałało a u niego wiem za co płace też na początku nie wiedziałam ale po 1 razie będę dalej jak będzie potrzebne korzystała z jego usług . Konkretny i na temat i co ważne robi to o co go proszę a to mi się podoba płace i wymagam a nie jak inni naściemniają i guzik z efektów.
            • baba503jaga Re: Apollonus - korzystał ktoś? 22.01.15, 12:33
              Nie zamawiajcie rytów u Apollonusa.... Musicie wiedzieć, że ani grosza z tego co płacicie, nie trafia do Jego kieszeni! Nie popierajcie bandę złodziei co Go bezczelnie wykorzystują w swoich celach!!!
              Uwierzcie mi, znam sprawę osobiście....
                • baba503jaga Re: Apollonus - korzystał ktoś? 22.01.15, 19:07
                  lucja1988
                  Mojżesz żył (jesli w ogóle nie jest to postać wymyślona) wiele wieków temu, i w jaki sposób mógł cie oszukać, nie mam pojęcia.
                  Natomiast w moim poście zawarte jest zarówno A jak i B, tylko czytać ze zrozumieniem
                • baba503jaga Re: Apollonus - korzystał ktoś? 22.01.15, 21:35
                  lucja1988 napisał(a):

> Co to za osobista sprawa. Skoro mówisz A powiedz B. Taki wpis nic nie wnosi.ja
                  > też mogę napisać oszukał mnie Mojżesz. Wiesz o którym piszę?
                  czasami też warto otworzyć folder spam i sprawdzić inaczej zdarza się ze można przegapić istotne informacje:)
                  • katara50 Re: Apollonus - korzystał ktoś? 23.01.15, 12:41
                    Czytam i pękam ze śmiechu , pewnie trzymają go w piwnicy i głodzą ha ha ha Kobiety czyście na głowy pupadały. To poważny facet pisałam już , że zrobił mi 2 rytuały i jakoś nie czuć było, zeby ktoś go zniewolił to raczej on to może zrobić . Bez jaj drogie Pani ten facet jest uczciwy bo robiłam gdzie indziej co też pisałam i guzik a on robi solidnie. A Pani Baba jaga chyba go z kimś pomyliła takie odnoszę wrażenie...
                    • baba503jaga Re: Apollonus - korzystał ktoś? 23.01.15, 12:54
                      Źle wychowana katara50 , są sprawy z kt nie wypada się śmiać! Uważaj bo pękniesz z tego śmiechu. Jeśli celem twojego wpisu jest wyłudzenie ze mnie danych personalnych tej osoby, to się nie uda. I nie odwracaj kota ogonem! Nie pisałam o tym że Apollonus jest nieuczciwy, tylko że jest wykorzystywany przez osoby z jego najbliższego otoczenia!
                      • katara50 Re: Apollonus - korzystał ktoś? 23.01.15, 13:25
                        Baba jaga no coś Ty przecież ja mam wszystkie dane Apollonusa bo płaciłam mu 2 razy, rozmawiałam z facetem , pisze maile - odpisuje na nie to jakie dane niby miałabym od Ciebie wyciągac no pomyśl trochę ja mam dane ! Nie czepiam sie ale jakieś brdury piszesz weź dobrze zobacz bo latasz po różnych forach i jestem już pewna, ze pomyliłas tego faceta z kimś innym.
                        A zresztą mi pomógł i to jest najważniejsze.
                        • baba503jaga Re: Apollonus - korzystał ktoś? 23.01.15, 19:57
                          katara50 Nie tobie oceniać gdzie latam, pilnuj wlasnego nosa, Facet latał i się dolatał, że teraz po nim baby latają jak po bazarze i wszystko co chcą z nim robią, ale wyssać pieniązki to najważniejsze, tobie wydaje się że zmieniłaś nick i niby styl ale jesteś rozpoznawalna ruda lisiczko :))
                        • ruudai Re: Apollonus - korzystał ktoś? 23.01.15, 20:41
                          Muszę się Katara50 z Tobą zgodzić bo baba... to nikt inny jak idiotka która od dwóch lat szuka Baszy albiona. sama to była pacjentka domu wariatów i była nauczycielka. Musiała wyjechać z Odessy z powodu kłopotów z facetami. To tak jakbyś poczytała jej wpisy jako salamndra/rosa i wiele innych nicków z ostatnich dwóch lat

katara50 napisał(a):

> Baba jaga no coś Ty przecież ja mam wszystkie dane Apollonusa bo płaciłam mu 2
                          > razy, rozmawiałam z facetem , pisze maile - odpisuje na nie to jakie dane niby
                          > miałabym od Ciebie wyciągac no pomyśl trochę ja mam dane ! Nie czepiam sie ale
                          > jakieś brdury piszesz weź dobrze zobacz bo latasz po różnych forach i jestem ju
                          > ż pewna, ze pomyliłas tego faceta z kimś innym.
                          > A zresztą mi pomógł i to jest najważniejsze.
                          • baba503jaga Re: Apollonus - korzystał ktoś? 23.01.15, 20:50
                            ruudai Ty nie zrozumiałaś że to juz koniec mojej cierpliwosci co do twoich oszczerstw na mój temat.
                            W tej chwili link do tego wpisu został skopiowany i zostanie przekazany do stosownych organów.
                            Będziesz musiała wytłumaczyć się z tego co tutaj wymyślasz: o jakich pacjentkach domu wariatów tutaj piszesz i jakie podobno kłopoty kto tutaj ma? Oczerniasz ludzi, wypisujesz oszczerstwa bez pokrycia.
                            To co piszesz świadczy wyłącznie o TOBIE, kim TY jesteś - bo mnie na przykład w życiu do głowy by nie przyszło wypisywać bzdury na twój temat, bo cię nie znam w realu i nie fantazjuję na twój temat jak ty - na mój
                            To są chore fantazje, ruudai
                            Pora się otrząsnąć
    • winyanwastewin Re: Apollonus - korzystał ktoś? 22.01.18, 13:44
      Nie polecam. Gość łże jak z nut, mitoman i megaloman i nie chodzi tutaj o jego usługi ale o kłamstwo dotyczące jego kontaktów z Indianami i tą tajemniczą Indianką. Tak się składa, że należę do Ruchu Przyjaciół Indian, mój narzeczony to Amerykanin z krwi i kości, członek American Indian Movement i United Urban Warrior Society: organizacji stojących na straży praw Indian, ich prawa do WYŁĄCZNOŚCI przeprowadzania indiańskich obrzędów, ceremonii i rytuałów oraz do ochrony ich dziedzictwa kulturowego i duchowości (tak tak, jest to chronione przez odrębny akt prawa federalnego i jak sprawa pójdzie wyżej to może się to skończyć procesem Indianie kontra zachłanny białas). Ten Pan nigdy nie był w USA ani nigdy Indian nie spotkał. Nikt żadnej wiedzy dot. tradycji Indiańskich mu nie udzielił i co gorsze on nie ma nawet prawa powoływać się na Indian czy tajemniczą Indiankę. American Indian Movement wysłał mu maila z prośbą o szczegóły i wyjaśnienia: z jakim plemieniem Indian miał kontakt, kto go wprowadził i udzielił mu pozwolenia na przeprowadzanie obrzędów bazujących na wiedzy i tradycji Indian. Nigdy nie otrzymaliśmy żadnej informacji od niego. Inną sprawą jest to, że obecnie Indianie nie żyją w żadnych szałasach itp stek bzdur. Facet nie widział rezerwatu ani Indian na oczy - to zupełnie inna bajka a dodatkowo okrada tych najuboższych mieszkańców USA z ich dziedzictwa i tradycji, z tego co im pozostało. Przykre, że kolejny wannabe, plastic shaman okrada Indian z ich duchowości. Dlatego nie polecam tego oszusta i złodzieja.
    • katarina_mig Re: Apollonus chłop skuteczny 23.01.18, 23:28
      No właśnie ta pani nie poleca, bo co ma polecić skoro nie korzystała. Najłatwiej jest kogoś zwyzywać od oszustów i złodziei. Ciekawe czy ta pani jest taka lustrzana. Faktycznie szkoda czasu na kogoś takiego. Kto korzystał z pomocy Apollonusa to wie jaki jest i że jest skuteczny a to się liczy a nie czy pomogła mu kiedyś Indianka czy Rosjanka.
    • janeczka8102 Re: Apollonus chłop skuteczny 30.01.18, 14:12
      Tak piszą zwykłe Trole internetowe zawistni ludzie nie mogący przełknąć czyjegoś sukcesu. Pana Apollonusa znam dobrze i to dobry człowiek robi to o co go poproszą i doradza bo inny mają gdzieś doradzanie klientom. Bardzo dobrze, że Apollonus nie robi indiańskich obrzędów bo kiedyś mi jeden magik coś takiego zrobił i tylko się naczekałam i nic. Pan Apollonus zrobił dla mnie obrzęd miłosny po swojemu potem obrzęd na zdrowie i jestem bardzo zadowolona. Moja miłość powróciła i zdrowie też. Pan Apollonus zrobił dla mnie więcej rzeczy ale nie mogę o tym pisać ale zrobił to dobrze.
    • r.wilk77 Re: Apollonus chłop skuteczny 15.02.18, 13:14
      Witam mam ogromną prośbę bardzo proszę każdego kto korzystał z takich usług z powodzeniem czy nie o kontakt na r.wilk@o2.pl jestem zainteresowany spętaniem lub urokiem miłosnym ale nie wiem kto jest uczciwy i naprawdę wykonuje takie rzeczy. Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.
    • smonia111 Re: Apollonus chłop skuteczny 08.10.18, 12:24
      Mój przypadek był bardzo ciężki. Byłam u kilku osób dokładnie pięciu i wszyscy zgodni byli ,że mam na sobie klątwe. Każdy próbował to zdejmować w swój sposób a ja zamiast lepiej czułam się coraz gorzej. Przeszukałam cały internet i tu znalazłam Apollonusa. Dzięki wpisom tutaj i ja trafiłam do niego. Niesamowity człowiek o wielkich zdolnościach. Pięć osób nie dało rady a on to zrobił. Zdjął ze mnie tą klątwę i od dwóch miesięcy jestem wolna. Już znalazłam pracę poznałam fajnego faceta i wiem że coś z tego będzie. Apollonus zrobił bardzo dużo dobrego dla mnie. Ciesze się że skorzystałam z jego pomocy bo kto wiem co by teraz ze mną było.
      • luiza28 Re: Apollonus chłop skuteczny 04.11.18, 17:30
        Bardzo chciałam zdobyć pewnego mężczyznę, ale on nie zwracał na mnie uwagi. Pracował w tej samej korporacji co ja. Przechodziłam codziennie koło niego, mijaliśmy się na korytarzach a on nic nawet na mnie nie spojrzał a ubierałam się tak, żeby mu się spodobać. Na tym forum czytałam o urokach miłosnych i że to może pomóc bo z tego co czytałam to wielu osobom pomogło. Zaryzykowałam i napisałam do Apollonusa z moim problemem do rozwiązania. On zrobił urok miłosny i udzielił mi wielu wskazówek jak ma się zachowywać co robić. Jego obrzęd i porady okazały się bardzo dobre bo ten mężczyzna po miesiącu od obrzędu w końcu mnie zauważył i doszło do wymiany zdań w windzie a z tego zaproszenie na kolację. Ten facet zaczął na mnie patrzeć tak jak chciałam, czułam że mu się podobam aż w końcu zostaliśmy parą. Jestem szczęśliwie zakochana i jestem za to wdzięczna temu panu bo on się do tego przyczynił pomagając mi.
        • olek13 Re: Apollonus chłop skuteczny 09.05.19, 22:37
          Zaraz tam naukowego..!
          Żadnego dowodu nie ma, są tylko żarliwe zapewnienia wyznawców.
          Jak to sekcie.
          Choć skądinąd skuteczny to on jest na pewno - w inkasowaniu.
          A może się mylę, może rozdaje pieniądze potrzebującym na lewo i prawo?
          • havetka Re: Apollonus chłop skuteczny 10.05.19, 21:26
            Tak skuteczny jest w moim przypadku aż do dzisiaj. Co mnie ciekawi, że sam nie masz doświadczeń z tym panem a się wypowiadasz. Tak swoją drogą to ten Apollonus musi być bardzo dobry skoro ktoś wynajmuje takich ludzi jak Ty, którzy poświęcają tyle czasu na pisanie tak kwiecistych andronów na tematy związane z jego pracą. A tak naprawę to tylko tych skutecznych się atakuje i próbuje dyskredytować bo miernota jest nieszkodliwa nieprawdaż. Taka mała dygresja na koniec.
            • olek13 Re: Apollonus chłop skuteczny 10.05.19, 22:19
              Skutecznie inkasuje od Ciebie do dzisiaj, hmmm... Dużo tak już zainkasował?
              Nie muszę mieć doświadczeń ze wszystkimi szarlatanami jacy istnieją, by wiedzieć jak funkcjonuje pojedynczy.
              Miernota właśnie jest szkodliwa. Miernoty pozujące na mędrców są ich najgorszym rodzajem. A miernotą jest każdy kto w bezwstydny sposób naciąga ludzi. Zaś każda obietnica magicznych cudów jest ordynarnym oszustwem.
              No i teraz mi napisz kto mi zapłaci za sekowanie całej rzekomej magii, bo chętnie wystawię rachunek.
              • havetka Re: Apollonus chłop skuteczny 23.10.19, 22:44
                To tak jakby przejechać się jednym samochodem i na tej podstawie wypowiadać się o wszystkich samochodach że są do niczego.
                Jak ktoś nie ma żadnego doświadczenia poznawczego to jak może opiniować o pojedynczej osobie i twierdzić czy snuć hipotezy i dywagować niczym mędrzec z Koziej Wólki? Tak zachowują się ignoranci i pyszałkowaci pseudo eksperci wykonujący polecenia z zewnątrz.
                • olek13 Re: Apollonus chłop skuteczny 23.10.19, 23:29
                  Porównanie od czapy.
                  To tak, jak przelecieć się latającym dywanem. Nie poleciał? Nie szkodzi, trzeba dalej szukać tego latającego.
                  Doświadczeń to ja mam dość. A pyszałkowaci wyznawcy będą swoje naiwne wyznania wiary powtarzać w kółko. Co ich mogą obchodzić fakty?
                    • blanka5 Re: Apollonus chłop skuteczny 11.01.20, 21:19
                      Dobrze napisane we wszystkim trzeba mieć umiar. A ja też jestem po owocnej współpracy z Apollonusem. Pomógł mi się pozbierać po stracie męża a nie było łatwo jak odszedł do kochanki na stałe. Nie było mowy o jego powrocie bo ja nie chciałam, ale za to chciałam kogoś poznać nowego i mieć nowe życie. Właśnie w tym pomógł mi Apollonus. Najpierw przepowiedział mi przyszłość bo tak chciałam a potem się zaczęło dziać po jego obrzędach na znalezienie partnera. Teraz mam nie tylko jednego kandydata ale wielu. I o dziwo mój były mąż zaczął do mnie wydzwaniać. Dla mnie to jest niesamowite odczucie być w takim centrum zainteresowania.
                          • olek13 Re: Apollonus chłop skuteczny 13.01.20, 20:37
                            Rozumiem Cię. Wyznawcy czują obrzydzenie, gdy spotkają coś, co im psuje sielski obrazek ich wiary.
                            Trzymaj oczy mocno zamknięte. Przy odrobinie szczęścia nie trykniesz głową w mur.
                            Ale nie liczyłbym na to.
                            • hapilucia Re: Apollonus chłop skuteczny 17.01.20, 11:44
                              Wręcz przeciwnie nie ma żadnego obrzydzenia tylko podziw dla wytrwałości bycia w tak zamkniętym umyśle. Krótkowzroczność jest bardzo smutna gdy widzi się tylko czubek własnego nosa a reszta obrazu jest tak zamazana a przy próbie dalszego widzenia pojawią się mega lagi.
                              • olek13 Re: Apollonus chłop skuteczny 17.01.20, 13:35
                                Jeśli masz takie problemy z postrzeganiem rzeczywistości, jak tu opisujesz, to polecam edukację przez zapoznanie się z wiarygodnymi źródłami. Umysł najlepiej otwiera postawa sceptyczna. Nie wierz żadnym autorytetom, wierz sprawdzonym faktom.
                                Powodzenia!
                                • hapilucia Re: Apollonus chłop skuteczny 14.02.20, 18:18
                                  Wiarygodne źródła jak najbardziej się zgadzam, ale to najczęściej teoria. Doświadczanie najlepiej na sobie, to daje pogląd na czyjąś skuteczność co miało miejsce z Apollonusem. Doświadczyłam na sobie tego co zrobił i nie ma bardziej wiarygodnego źródła. Z zaniepokojeniem jednak spoglądam na takie przytępione, zamknięte umysły jak olek13, które dobrze czują się wyłącznie swoim towarzystwie myślowym. Zakochanie w sobie to początek romansu na całe życie. Czasami nie ma ratunku na takie przypadki. Smutne ale prawdziwe.
                                  • olek13 Re: Apollonus chłop skuteczny 14.02.20, 21:02
                                    Smutne i prawdziwe jest to, że rzeczywistość nie poddaje się fantazjom. Nawet tym najpiękniejszym.
                                    Smutne jest, że tacy jak ja są na te fantazje zupełnie zamknięci. Nie ma ratunku, całe życie będę tkwił w otępieniu i ograniczeniu w oglądzie rzeczywistości tylko takiej, jaką jest.
                                    I oby tak było, obym nie zgłupiał.
                                    • hapilucia Re: Apollonus chłop skuteczny 14.03.20, 19:44
                                      Może lepiej sam napisz do Apollonusa, też kiedyś byłam zamknięta i myślałam że rzeczywistość nie poddaje się fantazjom. Właśnie ta fantazja rozwija bo najpierw się myśli a potem się dzieje. Gdyby nie fantazja i wyobraźnia to nie było by rozwoju w żadnej dziedzinie. Życie bez fantazji słabo brzmi. Ty nie masz elementarnych podstaw a budujesz teorie jak żądny sławy budowniczy na piasku.

Jest ratunek dla Ciebie - wystarczy się obudzić bo to że czegoś nie widzisz i nie rozumiesz nie znaczy, że tego nie ma - no to chyba rozumiesz. Lepiej zgłupieć niż tkwić w takiej pseudo mądrości.

• olek13 Re: Apollonus chłop skuteczny 14.03.20, 21:42
                                        Pomieszanie z poplątaniem, jak to zwykle u sekciarzy.
                                        Tak, najpierw jest pomysł, plan i jego realizacja.
                                        Tak, bez wyobraźni i pomysłów nie byłoby rozwoju.
                                        Ale do czego ja nie mam elementarnych podstaw? Jakież teorie ja niby tu buduję? Stwierdzenie, że czarownicy i inny hochsztaplerzy plotą bzdury to jest "budowanie teorii'? Najwyraźniej mylą Ci się pojęcia.
                                        To, że sobie tak roisz nie powoduje, że czary istnieją. Urojenia nie tworzą faktów.
          • hapilucia Re: Apollonus - korzystał ktoś? 14.05.20, 17:29
            Olek13 twierdzisz, że ktoś coś plecie, że czegoś nie ma i nazywasz pejoratywnie osoby z dziedziny ezoteryki pod wpływem emocji, bez sprawdzenia, bez powodu. Jak się nie posiada wiedzy na dany temat, to się nie zna tematu i się nie rozumie tego tematu, to jak można twierdzić że ktoś plecie bzdury na ten temat? Z góry zakładasz, że tak jest , bo nie doświadczyłeś czegoś więcej niż przy użyciu tylko tych 5 zmysłów bo tak w szkole nauczyli że jest ich tylko 5, i to jest dopiero otępienie i zubożenie na życzenie.

Biorąc pod uwagę twoją aktywność na forach ezoterycznych odnośnie Apollonusa i innych zależy ci na sławie i dlatego zaczynasz od sławy. Zdobywasz ją co prawda od d...strony, ale też jest taki sposób. A w dzisiejszych czasach zaczyna się od sławy, uznanie nie przychodzi, a na dokonanie to już czasu brakuje.

"Sekciarze" określenie użyte jak strzał kulą w płot bo tu nie ma mowy o żadnych sektach. Niezgrabnie to poszło akurat w twoim wykonaniu. Użyłeś tego słowa z premedytacją wiadomo w pejoratywnym znaczeniu. Jak już niefortunnie użyłeś tego słowa pochodzącego m.in. od "selekcji" czyli biorąc to pod uwagę dotyczy to nietuzinkowych ludzi akurat w tej tematyce i w tym miejscu zajmujących się w różnym stopniu rozwojem świadomości, idących w kierunku gdzie jest światło wiedzy, to wskazuje, że ty tkwisz jeszcze w ciemności i bronisz się przed wiedzą według znanego powiedzonka jak "diabeł święconej wody".

Na twoje pytanie dlaczego nie masz elementarnych podstaw? No nie masz a ja nie mam takiej wiedzy aby ciebie nauczać i wskazywać kierunek edukacji. Najlepiej napisz do kogoś typu Apollonus czy ktoś inny to ci wyjaśnią gdzie masz braki i od czego zacząć uzupełnianie edukacji. Podobnie rzucałam się jak wesz na kołnierzu a jak się dowiedziałam jak to jest i gdzie tego szukać to uzupełniłam braki i odzyskałam jasność umysłu.
            • olek13 Re: Apollonus - korzystał ktoś? 14.05.20, 21:50
              Znowu mylisz wiedzę z wiarą. Doucz się.
              Znowu mi zarzucasz brak osobistych doświadczeń (skądinąd nic o mnie nie wiesz, ale już sobie dośpiewałaś...), mimo że doświadczenia nie mają sensu tam, gdzie jest dostępna wiedza (chyba że jako ilustracja wiedzy w procesie dydaktycznym w szkole). Podobnie możesz mi zarzucić, że boję się polecieć jak gołąbek, bo nie chcę sprawdzić czy umiem. Otóż wiadomo, że ludzie nie fruwają i tego nie trzeba sprawdzać.
              Czarowanie sprawdzano wielokrotnie i jedynym efektem była kompromitacja czarodziejów. No ale ślepa wiara tego nie widzi.
              Twierdzisz że mnie zależy na sławie, tylko jakoś nie wiadomo jakiej. Mam być sławny z racji pokazywania palcem głupoty? Ciekawe co mi da taka "sława"?
              Guru sekt potrafią być nietuzinkowi. Trzeba posiąść niezłe umiejętności w zakresie manipulacji, iluzji i perswazji, by otoczyć się stadkiem wyznawców, patrzących w guru jak w obrazek. Widzisz to?
              Nie widzisz, bo pomyliła Ci się jasność umysłu ze ślepotą wiary. Masz problem: nie widzisz, że wierzysz w bzdury, bo filtry wiary Ci to uniemożliwiają. Błędne koło, ale przy pewnym wysiłku masz szansę na oprzytomnienie. Tylko że tego nie chcesz, bo sobie popsujesz samopoczucie dysonansem poznawczym. No i co będzie?
      • nunes81 Re: Apollonus - korzystał ktoś? 23.08.20, 16:11
        Witaj,
        Bede wdzieczna jesli podasz mi namiary do kogos naprawde sprawdzonego. Ja korzystalam z Apollonus-a w styczniu. Zlote gory mi obiecywal. Nie wspomne o finansach. Rytualy mialy zadzialac do 12 tygodni. Sierpien sie konczy, a jest jeszcze gorzej niz bylo. Zastanawiam sie komu ten pan naprawde pomogl? Chyba nikomu poza oczyszczeniem konta z pieniedzy.

Bede wdzieczna jak podasz mi namiary na kogos sprawdzonego.

• hapilucia Re: Apollonus - korzystał ktoś? 25.07.20, 18:48
        Apollonus pomógł mi skutecznie. Znam wiele osób zadowolonych z jego pracy. Trudno jest polecić kogoś w tych czasach bo każdy jest inny i ma swoje wymagania. Co do obrzędów to można go polecać. Co do przekazywania wiedzy i nakierowywania na wiedzę, o której nie jest łatwo się dowiedzieć i ją zdobyć to według mnie mało jest takich ludzi jak on.

• blanka5 Re: Apollonus - korzystał ktoś? 25.07.20, 19:39
          Tak pomaga. Apollonus pomógł mi kiedyś się pozbierać po stracie męża a było słabo ze mną. Nie chciałam już powrotu meża, ale za to chciałam dla odmiany mieć nowe życie u boku kochającego człowieka. Zamówiłam obrzęd na znalezienie partnera. Po obrzędach miałam nie jednego kandydata ale wielu do wyboru i wybrałam. Tak mnie to postawiło na nogi jakbym na nowo się urodziła. I o dziwo mąż pojawił się wśród tych kandydatów co mnie doprowadziło do śmiechu bo w takim centrum zainteresowania nigdy nie byłam. Apollonus przepowiadał mi też przyszłość co w 90% się potwierdziło. Jest warty polecenia bo w moim wypadku praktycznie wszystko się sprawdziło co przepowiedział i obrzęd zadziałał aż nadto.

hapilucia napisał(a):

> Apollonus pomógł mi skutecznie. Znam wiele osób zadowolonych z jego pracy. Trud
          > no jest polecić kogoś w tych czasach bo każdy jest inny i ma swoje wymagania. C
          > o do obrzędów to można go polecać. Co do przekazywania wiedzy i nakierowywania
          > na wiedzę, o której nie jest łatwo się dowiedzieć i ją zdobyć to według mnie ma
          > ło jest takich ludzi jak on.
          >
    • havetka Re: Apollonus - korzystał ktoś? 25.09.20, 16:24
      Nie raz korzystałam z usług Apollonusa byłam zadowolona i do dzisiaj mam z nim kontakt. Pomógł mi w wielu sprawach zarówno w miłosnych jak i innych międzyludzkich. Ogromna, wszechstronna wiedza i znajomość psychiki ludzkiej ale to nie jest wiedza uczelniana to wyższy poziom. Mam z nim kontakt i korzystam regularnie z usług jasnowidzenia czy jak on to nazywa zerkania. Apollonus jest dobrym telepatą, a śmiało można by go nazwać intuicyjnym empatą, w obrzędach też się sprawdził.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka