Dodaj do ulubionych

Jasnowidz Domina

16.09.15, 17:25
Czy ktoś korzystał z usług Jasnowidz Domina ?
Ma bardzo dobre opinie na Allegro:
Allegro Komentarze
A to jej jej strona:
Jasnowidz.eu

czekam na wasze opinie?
Na Allegro i w internecie wysyp jest wróżek tarota itp ale bardzo mało osób z zdolnościami Jasnowidzenia.
Obserwuj wątek
    • sindiaa Re: Jasnowidz Domina 05.10.15, 17:17
      korzystałam i nie polecam! Zero sprawdzalności jeśli chodzi o mnie, żałuję że dałam się naciągnąć.. Ale Pani Dominika to bardzo sympatyczna osoba, lecz nie za sympatię się płaci :(
      • prolejko Re: Jasnowidz Domina 08.10.15, 09:44
        a ja wręcz przeciwnie. Korzystałam i jak najbardziej polecam jak do tej pory wszystko mi się sprawdziło ona nawet mi powiedziała pierwsze litery firmy w ktorej pracuje moj mąż co dokładnie robi i jestem pod ogromnym wrażeniem jej umiejętności zarówno w przepowiadaniu jak i rytuałach z ktorych też skorzystałm i sie nie zawiodlam bo tak jak chciałam tak wszystko się stało.oczysciła mnie i zrobiła to o co prosiłam dzięki czemu teraz mam spokój i jest mi dobrze. ja osobiście polecam z całego serca.
        • iskierqa16 Re: Jasnowidz Domina 08.10.15, 16:55
          ja także polecam. Co do dnia wiedziałam co wydarzy się w moim życiu. Pani Dominika bardzo mi pomogła za co jestem niezmiernie wdzięczna i z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu;)
          • smerfula88 Re: Jasnowidz Domina 05.02.17, 15:25
            Co do dnia ? Dziwne. Mnie opisala mniej więcej co sie zdarzy i kiedy a jak jej napisałam ze zmieniły sie okoliczności i jest inaczej niż wywróżyła to odpisała ze będzie obsuwa w czasie wiec albo konkretnie powinna wiedzieć albo na chybił trafił podaje termin.
    • psotka_89 Re: Jasnowidz Domina 08.10.15, 21:00
      Ja też korzystałam i właściwie korzystam nadal. Pani Dominika to niesamowicie ciepła kobieta,a jej dar jest oszałamiający.. Na początku nie bardzo wierzyłam,bo to co mówiła było nieprawdopodobne,a jednak sprawdziło się i nadal jestem zdumiona tym faktem...
    • seniorita.88 Re: Jasnowidz Domina 09.10.15, 12:10
      Ludzie powinni nabrac większego dystansu, do tego co słyszą. Mimo wszystko, jasnowidz to nadal tylko człowiek. To nie jest wyrocznia. Dużą role odgrywa Nasza wiara w to co slyszymy, inaczej najlepsza wróżba może sie nie spełnić. Pani Dominika jako człowiek jest bardzo miła, jako jasnowidz, bardzo pomocna. Na złość wszystkim złośliwym osobom napisze-jej przepowiednie sie urzeczywistniaja!! Na pewno jeszcze zadzwonie ;)
      • smerfula88 Re: Jasnowidz Domina 05.02.17, 15:21
        Ja korzystałam w zeszłym roku. Wysłałam zdjęcie i kilka pytan dotyczących przyszłości. Jeśli chodzi o przeszłość to bardzo mało mi napisała ale trafnie np.widziała ze ja i maz mieliśmy problemy finansowe i ze oddaliśmy sie od siebie. Co do przyszłości to wszystko ma sie sprawdzić w tym roku wiec zobaczymy ile z jej wizji sie sprawdzi. Obecnie jestem w ciazy i napisała ze urodze chłopca ale lekarka potwierdza na każdej wizycie ze spodziewam sie dziewczynki. Ponoć czeka mnie przedwczesny poród, zostało mi 15dni do terminu i na razie nic się nie dzieje.
        Wrozba byla obszerna i mogłam dopytywać za darmo w odstępach czasu ale zobaczymy co sie spelni i czy sie spelni.
    • okano1 Re: Jasnowidz Domina 26.06.17, 18:18
      U mnie się sprawdziło co do płci Pani przwidziała chłopaka w 100% pisała że wyczuwa płeć męską mocno ja byłam sceptyczna a jednak sprawdziło się chłop jak malowany zdrowy jak dąb :)
        • smerfula88 Re: Jasnowidz Domina 27.06.17, 07:49
          Ja czekam dalej czy sprawdzi sie czy nie to co mi opisywała rok temu. Dużo rzeczy mi napisała tak realistycznie jakby mnie znała i wiedziala co działo sie w moim życiu a mino to narazie wszystko na odwrót sie sprawdza. Kiedyś pisałam do niej z reklamacja to mi napisała ze wszystko sie sprawdzi ale odwlecze w czasie. Nie wiem co myśleć... Tarocisci wróżą mi dokładnie to samo co napisała mi Domina ale póki co wszystko na odwrót sie dzieje. Ciekawe.
          Napisz co jeszcze sie sprawdziło u Ciebie.
          • dziwna4 Re: Jasnowidz Domina 06.09.17, 15:03
            Jaki jest z nią kontakt tylko przez e-maila,i ile bierze?...z Waszych wpisów to sama nie wiem...jedni chwalą,drudzy nie :-D...chyba trzeba się samemu przekonać ;-)
            • nidhogg-vrede Re: Jasnowidz Domina 06.09.17, 17:28
              Tu masz na allegro: allegro.pl/uzytkownik/26223850/oceny
              Jej nick: domina811
              Ma też stronę internetową.
              Natomiast, ja osobiście odradzam, mnie nawypisywała bzdur, nic się nie sprawdziło (minęły już 2 lata), przeszłość czyli to co można było zweryfikować również się nie zgadzała.
              Ona działa na zasadzie wyciągania wiadomości i na tej podstawie stawia swoją przepowiednię, jeśli jej nic nie napiszesz o sobie, nie potrafi nic mądrego napisać, a już na pewno nie jest jasnowidzem.
              Lepiej już z tarota już wychodzi.
              • dziwna4 Re: Jasnowidz Domina 06.09.17, 19:13
                nidhogg-vrede no a ma tyle dobrych opinii na allegro,i tu też kilka osób dobrze pisało o niej...To 40zł,za jasnowidzenie bierze?ale to w końcu jej się pytania zadaje,to jak Ona niby wyciąga wiadomości?...to kogo polecasz?
                • nidhogg-vrede Re: Jasnowidz Domina 06.09.17, 20:59
                  kontaktowałam się z nią przez stronę internetową i wcześniej rozmawiałam przez maila, na pytania odpowiedziałam bardzo ogólnikowo, bez żadnych szczegółów + zdjęcia w efekcie tego napisała mi, że mój najlepszy przyjaciel knuje przeciw mnie i mam się od niego trzymać z daleka, a to jest jedyna osoba, której mogę ufać, ostatnie 2 lata to potwierdziły... Przepowiednia całkowicie nie trafiona. Pozostałe sprawy również potoczyły się inaczej... oczywiście ona powie, że mogłam zmienić bieg wydarzeń bo wiedziałam, jednak to co mi napisała było wbrew moich zasad, więc nie możliwe do realizacji.... Kiedy zakwestionowałam pewne rzeczy, które mi napisała (np. osoby nie miały ze sobą kontaktu) kontakt z nią natychmiast się urwał.
                  Nie wiem jak było w wypadku innych osób, zawsze jest 50% na to, że przepowiednia się sprawdzi.
                  Kogo polecam, trudne pytanie, kilka razy korzystałam na allu z wróżby za 1PLN i za każdym razem było odwrotnie. Nie wiem, czy takie wróżenie internetowe ma sens...
                  • dziwna4 Re: Jasnowidz Domina 07.09.17, 09:08
                    no tak to zupełnie wszystko na odwrót u Ciebie,to już mi się odechciewa :-D...normalnie jasnowidzowie to biorą od 100zł.wzwyż...więc jeśli Ona się oferuje tak tanio,to być może jej 'zdolności są też znikome'?;-)...a o to za allu?wiesz teraz to tyle tych wróżek,jasnowidzów,uzdrowicieli i magów-że nie wiadomo komu ufać...masakra!
                    • nidhogg-vrede Re: Jasnowidz Domina 07.09.17, 12:09
                      są programy do wróżenia i myślę, że większość tych osób z allegro korzysta z takich programów, poza tym jeśli dasz niską cenę w efekcie więcej zarobisz niż ktoś kto ją zbyt wygóruje... Nigdy też nie wiesz z kim masz do czynienia w Necie, to może być każdy. To są bardzo łatwe pieniądze, więc bardzo łatwo trafić na oszustów...
                      W Sieci jest wiele forów o tarocie i tam dziewczyny chętnie powróżą bez żadnych opłat... można tam też zweryfikować interpretację własnej wróżby. Myślę, że tam najszybciej uzyskasz jakieś informacje.
                        • smerfula88 Re: Jasnowidz Domina 18.09.17, 09:35
                          Wystarczy wpisać w FB jej imię i nazwisko. Jest młoda i nie wiem skąd mialaby mieć ten dar jasnowidzenia. Ona Ci odpisze z opóźnieniem bo ja długo czekałam na odpowiedz nawet jak o cos dopytywałam to odpisywała nawet po 2 tyg.
                          Daj znać co Ci napisala i czy sie cos sprawdziło. Ja jestem ciekawa czy faktycznie ma dar czy stawia karty i sie nie przyznaje do tego.
                        • jolanciak Re: Jasnowidz Domina 05.11.17, 19:49
                          Ona pisze na swojej stronie, że w wyniku wypadku była w stanie śmierci klinicznej, po której zauważyła u siebie ten dar jasnowidzenia. Możliwe, że kiedyś faktycznie miała jakiś dar ale go straciła gdyż go nadużywała sprzedając go na allegro, ale osobiście nie wierzę w jasnowidzenie na zawołanie. Sama kiedyś nie raz miewałam różne wizje na granicy z jasnowidzeniem i wiem jak to działa, czyli nie działa na zawołanie tylko albo przychodzi nagle albo w ogóle - nic na siłę...
        • okano1 Re: Jasnowidz Domina 25.09.17, 11:29
          Tak jak pisałam ja już wróżyłam dwa razy i u mnie się sprawdziło z płcią (wcześniej wróżyłam u tarocistów i lipa całkowite nie trafione z niczym praktycznie) z pobytem zagranicą potem drugi raz teraz i też bardzo trafnie jest pisze Pani o moim mężu i tak jest złoty chłopak że mnie znosi czasem serio dużo Pani widzi ma dar moim zdaniem o tate pytałam i też Pani trafiła w sedno już nie będe konkretów pisać ale dużo osobistych rzeczy moich widzi także ja bym od siebie poleciła ale każdy może też mieć inne zdanie polecam również jeśli już tarot na allegro złoty facet jest naprawde pseudonim runy3 czy coś takiego wróżba 7 pytań 14 zł bardzo mi się z Panią dominą pokryło także cóż śmiało ja te osoby polecam...
    • jolanciak Re: Jasnowidz Domina 05.11.17, 19:40
      Ja korzystałam z jej usług na allegro 3 krotnie z różnych kont w różnych odstępach czasu, poprosiłam głównie o wróżbę ogólną na przyszłość w podstawowych sferach życia. No i za każdym razem odpowiedź była inna - raz pomyślna, innym razem zupełna odwrotność pierwszej... Z tych wszystkich 3 wróżb jak narazie całkowicie sprawdziła się tylko część dotycząca mojego zdrowia - trafnie wytypowała moje przypadłości zdrowotne oraz poznanie miłości, z tym że nie zgadzały się okoliczności jego poznania. Ostatnio zapytałam ją o tego poznanego mężczyznę (który pasował do rysopisu przedstawioengo przez nią), czy coś z tego będzie, powiedziała że nie, że to nie ten, a czas się juz skończył (miałam go poznać kilka mięsiecy temu więc jeśli to nie ten to znaczy że nie trafiła też z wróżbą miłosną). Pozostałe rzeczy (praca, finanse, pytania dodatkowe) zupełnie się nie sprawdziły. Wg niej dużo rzeczy miało się u mnie zadziać pomiędzy czerwcem a wrześniem, ale albo się nie wydarzyły, albo miały zupełnie inny obrót, niż przewidziała. Tak więc jeśli miałabym ocenić sprawdzalność jej wizji to tylko ok. 30% - sorry, ale chyba sama jestem lepszym jasnowidzem, ale pożyjemy, zobaczymy może jeszzce coś się sprawdzi, gdyż mniej więcej 1/4 wróżby dotyczyła dalszej przyszłosci
    • sylla_ki Re: Jasnowidz Domina 10.03.18, 08:49
      Skorzystałam niecały rok temu dwukrotnie z jej usług - swoje wizje wykonuje przez net na podstawie aktualnego zdjęcia, gdyż pierwsza jej wizja zdawała się powoli sprawdzać, ale w krótkim czasie wszystko potoczyło się zupełnie innym torem, no i pewne fakty dot. tego zdarzenia zupełnie się nie zgadzały. Postawnowiłąm więc ją dopytać o pewne rzeczy i tym razem tak popłynęła, że nawet nie było możliwości, aby to mogło się spełnić i wszystko stało w sprzeczności do poprzedniej jej wróżby. Z czasem okazało się, że nic się nie spełniło na najbliższą przyszłość, co do dalszej przyszłości - to się okaże, ale można się spodziewać, że też się nie sprawdzi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka