Dodaj do ulubionych

Odczucia fizyczne podczas rytulalu spetania

21.09.17, 16:07
Witam
Szukam opinii osob, które zlecały rytułał spetania partnera. Czy mieliscie jakieś objawy fizyczne podczas wykonywania rytu? Podobno przy silnej magii występują uczucia odrętwienia i gorąca.
Obserwuj wątek
    • wixagazmielonka Re: Odczucia fizyczne podczas rytulalu spetania 06.07.22, 18:34
      Spętanie wykonywała dla mnie Honora, poznałam na fb. Rytualistka. Odczucie miałam takie jakby bolał mnie brzuch, najpierw jakby to było uderzenie a później jakby ktoś mnie okręcał linią. Honora powiedziała mi, że to normalne. Finalnie nie okazał się to rytuał skuteczny, on i tak odszedł. Wogóle sprawa z jego odejściem była taka, ze odszedł jak się dowiedział, że dolałam mu do kawy krwi z miesiączki, i dodałam tą krew do zupy. Odchorował to, miał wymioty, ból głowy, biegunkę, tak ciało zareagowało fizycznie na bakterie zawarte w krwi z miesiączki. Po pewnym czasie odkrył moje maile, w których pisałam o tym do kumpeli. Zostawił mnie, powiedział, że jestem wariatką. Później poroniłam. Okazało się też, że wróżka mnie przeklęła, życząc mi wszystkiego najgorszego za to jak z nią postąpiłam. Nie mogę się do dzisiaj z tego oczyścić. Honora próbowała, ale powiedziała, że przekleństwo może zdjąć tylko wybaczenie, i od wróżki która mnie przeklęła i od faceta, który mnie zostawił. Od faceta już nie uzyskam, jest z inną nie chce mnie znać. Od wróżki też nie, powiedziała mi to jeszcze w oczy, że mnie przeklina na życie, a po jej śmierci będzie mnie straszyć. Jestem w strasznej rozsypce. Wiem, że źle zrobiłam, ale jak odwrócić tego pecha, co zrobić?!@

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka