Dodaj do ulubionych

Byk - jak go rozgryźć?

30.10.17, 15:02
Hej :)Mam problem z pewnym byczkiem jak się domyslacie. Ogólnie lubię wyzwania i na taki orzeszek właśnie trafiłam. Znamy się od jakiegoś czasu ale ze względu na pracę mój byczek często wyjeżdza w delegacje nie tylko w Pl. Utrzymujemy ze sobą stały kontakt, wiem, że mi ufa bo ja jestem bardzo troskliwa i zawsze może na mnie liczyć. Na wielu polach się dogadujemy i bardzo długo pracuję na to aby przebić się przez mur. Wcześniej ten mój byczek był w paru związkach i baardzo długo po każdym leczył rany dlatego jestem bardzo cierpliwa. Czasem jest super, ideał, dogadujemy się świetnie, mamy podobne cele, podobny ognisty temperament, który już bardzo ciężko i mnie i jemu utrzymać na wodzy ale... no właśnie..ale.. ale gdy jest już na prawdę dobrze to on sie wycofuje. Znajduje błahy powód żeby nie zrobić kolejnego kroku. I tłumaczy mi gdy go lekko przycisnę, że powinnam wiedzieć, że on o mnie myśli co robię itd ale co z tego skoro to nie idzie do przodu. Teraz właśnie jesteśmy na tym etapie kroku w tył a więc on nie pisze, nie dzwoni, mieliśmy się spotkać ale ma dużo pracy itd, wymówki. Utrzymuje stały kontakt ale mocno ograniczony. I juz sama zwatpiłam czy on na prawdę chce żeby to przeszło na kolejny level, się po prostu boi czy może jestem tylko "na przeczekanie" i potem mnie odstawi na bok? A jakie Wy macie do świadczenia z byczkami, jak mam interpretować takie ochłodzenia kontaktu?
Obserwuj wątek
    • miranda2017 Re: Byk - jak go rozgryźć? 02.01.18, 11:59
      Trochę stary wątek więc być może już nieaktualny. Ja miałam to samo ze skorpionem, zachowywał się podobnie do Twojego byczka - wg mnie mnie oni jeszcze albo kogoś kochają albo nie są nami w 100% zainteresowani bo jesteśmy tylko dla nich dobrymi koleżankami, takimi na otarcie łez ale nie na poważny związek. Przykre, ale wg mnie nawet jeśli facet cierpi i nie jest jeszcze gotowy na nowy związek, ale mu zależy na danej znajomości, to jednak stara się utrzymać znajomość i spotykać sie przynajmniej na stopie koleżańskiej, a oni tak jakby nie chcieli nam robić na nic nadzieji. Mój to w ogóle niby kilka razy chciał się ze mną umówić ale zawsze odwoływał spotkanie wymyślając dziwne powody, a gdy ja zaczęłam wychodzić z inicjatywą, to on się wycofywał i zamykał w sobie. Aktualnie więc żadne z nas już się nie stara i zanajomość zatrzymała się na etapie wyłacznie rozmów przy okazji wspólnych interesów
      Daj znać, co wyszło z Waszej znajomości i czy następił jakiś postęp
    • agrustowa Re: Byk - jak go rozgryźć? 07.09.22, 19:14
      To trudny zawodnik karty powinny pomoc

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka