Dodaj do ulubionych

Czasem wystarczy rozmowa...

12.06.19, 15:54
hej!
Postanowiłam tu napisać ponieważ jest tu dużo osób zagubionych, z problemami, szukających pomocy. Czasami wystarczy zwykła rozmowa, wygadanie się , wyrzucenie z siebie...
Czasami jest lepiej pogadać z osobą której się nie zna - bo nie zawsze można porozmawiać z kimś bliskim, albo po prostu nie ma takiej osoby.
Zapraszam do kontaktu.
Chcesz pogadać o czymś ważnym czy wręcz przeciwnie.., śmiało zapraszam do kontaktu, najlepiej na pocztę gazetową.
Na każdy temat i o wszystkim.
Pozdrawiam wszystkich ciepło.
Marta
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Czasem wystarczy rozmowa... 23.11.21, 06:42
      Marto psychologu - nic ino - minęłaś w czasach epidemii z powołaniem.
      Wróżby za to eksperymentalnie - jakiś czas online wyciągam 1 kartę tarota na 1 pytanie.
      Jeżeli chcecie - z Le Normand.
      Nie robię limitów bo narozrabiam, ale jestem za to ciekawa,ile narozrabia "prawdziwa wróżka" i radiesteta, no i czy sprawdzi się:lepiej" niż "z marszu".
      U nas kiedyśdziewczyny zakładały wątek i wróżyły - np. z kart anielskich, ja nie chcęnic powiedzieć że to ma być dla10osób czy np. 20.
      Po prostu zamknę wątek, ale" nawet" wróżka Leda jest zaproszona.
      Do koleżanki na off top kawusię.
      Tak naprawdę,to myśmy przez lata robili tzw free clubbing, wielez moich cennych bardzo kontaktów tak wyglądało. Epidemia ponad miarę wszelką a pogadać nie ma z kim ani gdzie,więc taki sobie off topic to fajna rzecz.
      Gogu -nie gadaj po próżnicy tylko wyrzuć to z siebie. Czy winny kryzysowi w Polsce jest winny Donald, Maja czy Gargamel?
      Bo... chyba nie Klakier?
    • nagela Re: Czasem wystarczy rozmowa... 12.01.22, 09:30
      Nie liczy się miejsce tylko właśnie osoba, dlatego to takie ważne żeby wróżba była miła a nie wróżyła z łachy. Ja korzystam z wróżb, kiedyś do pewnej wróżki zadzwoniłam, a ona dosłownie parsknęła śmiechem, że pytam o coś tak "głupiego". Dla niej to było głupie, dla mnie sprawa życia i śmierci. Trzeba trafić na swoją wróżkę, no i ta wróżka musi mieć dar i kulturę osobistą.
    • psiapsiatrzy Re: Czasem wystarczy rozmowa... 14.01.22, 16:59
      tak rozmowa z psychiatrą bardzo przydałaby się wielu osobom, które oczekują cudów od wróżki. Nie istnieje wróżka u której wszystko w 100% się sprawdza. Czasem wystarczy rozmowa z psychiatrą, a czasem, za hejtowanie, którego np. doświadcza wróżka Inessa i wróżka Eliza, przydałaby się rozmowa z prokuratorem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka