Dodaj do ulubionych

Czasem wystarczy rozmowa...

12.06.19, 15:54
hej!
Postanowiłam tu napisać ponieważ jest tu dużo osób zagubionych, z problemami, szukających pomocy. Czasami wystarczy zwykła rozmowa, wygadanie się , wyrzucenie z siebie...
Czasami jest lepiej pogadać z osobą której się nie zna - bo nie zawsze można porozmawiać z kimś bliskim, albo po prostu nie ma takiej osoby.
Zapraszam do kontaktu.
Chcesz pogadać o czymś ważnym czy wręcz przeciwnie.., śmiało zapraszam do kontaktu, najlepiej na pocztę gazetową.
Na każdy temat i o wszystkim.
Pozdrawiam wszystkich ciepło.
Marta
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Czasem wystarczy rozmowa... 23.11.21, 06:42
   Marto psychologu - nic ino - minęłaś w czasach epidemii z powołaniem.
   Wróżby za to eksperymentalnie - jakiś czas online wyciągam 1 kartę tarota na 1 pytanie.
   Jeżeli chcecie - z Le Normand.
   Nie robię limitów bo narozrabiam, ale jestem za to ciekawa,ile narozrabia "prawdziwa wróżka" i radiesteta, no i czy sprawdzi się:lepiej" niż "z marszu".
   U nas kiedyśdziewczyny zakładały wątek i wróżyły - np. z kart anielskich, ja nie chcęnic powiedzieć że to ma być dla10osób czy np. 20.
   Po prostu zamknę wątek, ale" nawet" wróżka Leda jest zaproszona.
   Do koleżanki na off top kawusię.
   *************************
   Tak naprawdę,to myśmy przez lata robili tzw free clubbing, wielez moich cennych bardzo kontaktów tak wyglądało. Epidemia ponad miarę wszelką a pogadać nie ma z kim ani gdzie,więc taki sobie off topic to fajna rzecz.
   Gogu -nie gadaj po próżnicy tylko wyrzuć to z siebie. Czy winny kryzysowi w Polsce jest winny Donald, Maja czy Gargamel?
   Bo... chyba nie Klakier?
  • nagela Re: Czasem wystarczy rozmowa... 12.01.22, 09:30
   Nie liczy się miejsce tylko właśnie osoba, dlatego to takie ważne żeby wróżba była miła a nie wróżyła z łachy. Ja korzystam z wróżb, kiedyś do pewnej wróżki zadzwoniłam, a ona dosłownie parsknęła śmiechem, że pytam o coś tak "głupiego". Dla niej to było głupie, dla mnie sprawa życia i śmierci. Trzeba trafić na swoją wróżkę, no i ta wróżka musi mieć dar i kulturę osobistą.
  • psiapsiatrzy Re: Czasem wystarczy rozmowa... 14.01.22, 16:59
   tak rozmowa z psychiatrą bardzo przydałaby się wielu osobom, które oczekują cudów od wróżki. Nie istnieje wróżka u której wszystko w 100% się sprawdza. Czasem wystarczy rozmowa z psychiatrą, a czasem, za hejtowanie, którego np. doświadcza wróżka Inessa i wróżka Eliza, przydałaby się rozmowa z prokuratorem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka