Dodaj do ulubionych

Wywróżony partner niezgodny z oczekiwaniami?

18.08.19, 01:17
Witajcie :)

Wróżka wywróżyła mi ostatnio tzw. partnera "docelowego" z którym mam się podobno ohajtać, zamieszkać i Bóg wie co jeszcze. Jestem bardzo zdziwiona takim stanem rzeczy, ponieważ nie mam priorytetów domowych, nie chce również wychodzić za mąż, raczej szukam kogoś do relacji czysto partnerskiej. Opis jego charakteru również nie zgadza się kompletnie do mojego.

To co usłyszałam na wróżbie:
Paz buław - osoba z wieloma pasjami, energiczna.
Ja co prawda pasję posiadam, ale statyczne i jestem domatorką :)
Wykonywany zawód - król mieczy, osoba w mundurze lub na wysokim stanowisku intelektualnym. No i tutaj to już kompletnie klops, bo ja pracuję artystycznie zarywając nocki, więc to również nie moja bajka.

Dodam, że ta wróżka jest przeze mnie sprawdzona od wielu lat, doradzała mi w sprawach finansowych, zdrowotnych, mieszkaniowych i tak 95% się sprawdziło.
Dlaczego karty pokazują dla mnie miłość, która nie jest kompletnie zgodna ze mną, moją osobowością i trybem życia? Mówiąc szczerze, tylko się zniechęciłam do poszukiwania jej :(
Obserwuj wątek
  • qp Re: Wywróżony partner niezgodny z oczekiwaniami? 18.08.19, 01:34
   Miłość ma to do siebie, że albo jest, albo jej nie ma i nie musi zadziałać według czyjegoś "zamówienia", a czasem właśnie te przeciwieństwa się przyciągają, lub dają możliwość uzupełniania się z pozoru odmiennym jednostkom. Każdy ma jednak wolną wolę (a przynajmniej powinien ją mieć!), więc jeśli stanie na Twojej drodze kandydat na męża, a Ty chcesz innego rodzaju relacji, to niech skorzysta taka, która chce się "ohajtać, zamieszkać i Bóg wie co jeszcze", a Ty sobie spokojnie pozostaniesz panną, kiedyś tam starą.
    • qp Re: Wywróżony partner niezgodny z oczekiwaniami? 18.08.19, 15:38
     saterin napisał(a): dobra, mnie nie interesują wścibskie odpowiedzi. Uszanuj, że nie każdy chce wychodzić za mąż.

     Jakie odpowiedzi Cię interesują, te "zgodne z oczekiwaniami"? Przecież wystarczy tylko Twoja konsekwencja w tej materii i będziesz mieć w życiu adekwatnie do tego. Wróżka i jej wróżba nie zmusi do wyjścia za mąż, za to samo życie potrafi napisać niesamowity scenariusz. Jeśli ta wizja wywołuje Twoją niechęć, to może czas zrezygnować z długofalowego wróżenia, lub zastrzec tematy i zasugerować oczekiwaną odpowiedź. Jednak wróżby, to ani Koncert Życzeń, ani wyrok, a ta może spełnić się np. w jesieni życia, lub być w tym małym procencie niewypałów i tego ostatniego Ci w takim razie życzę! Powodzenia i lepszych odpowiedzi na Twoją sprawę.
     • saterin Re: Wywróżony partner niezgodny z oczekiwaniami? 18.08.19, 17:02
      A co jest złego w posiadaniu oczekiwań? Ty nie posiadasz żadnych? Czy zgadzasz się na wszystko dla kogoś w imię "miłości? Chyba takie rzeczy jak ożenek, posiadanie potomstwa czy budowa domu to są jedne z ważniejszych priorytetów w życiu człowieka i nie rozumiem jak w pytaniu o satysfakcjonującą relacje, mogą wypaść takie karty. To kogo ta relacja ma satysfakcjonować tylko dla tego Pana? Czy my żyjemy w średniowieczu, że kobieta nie może mieć innych potrzeb. I co to za wielka miłość, która potrzebuje świstka papierka i kawałku metalu na palcu? Dla mnie żadna. Może mój post będzie ostrzeżeniem dla osób, które pytają o prawdziwą miłość w swoim życiu, a otrzymują wymijającą odpowiedzi. Już wolałabym wiedzieć, że takowej po prostu nie będzie. Koncert życzeń nie jest tu potrzebny, zwykła szczerość od energii wyższych. Dzięki za odpowiedź.
   • saterin Re: Wywróżony partner niezgodny z oczekiwaniami? 18.08.19, 13:55
    I jakoś inne go nie chcą na męża, bo prześladuje mnie w kartach z tą swoją kartą sprawiedliwości na końcu od dobrych 6 lat. Dobrze, że poznanie wychodzi z mojej inicjatywy, więc się chociaż nie boję, że mi się napatoczy. Dla osoby z innymi priorytetami, która nie ma czasu na rolę pełnoetatowej żony, taka miłość to nie błogosławieństwo, a przekleństwo. Czy jak go spotkam i przegonie to można liczyć na innego kandydata dostosowanego pod swój rytm dnia?
  • qp Re: Wywróżony partner niezgodny z oczekiwaniami? 18.08.19, 19:45
   Właśnie, nie żyjemy w średniowieczu, więc skąd obawa, że karty zmuszą do zmiany życiowych poglądów? Nie musimy żyć wg wytycznych jakichkolwiek kart, to jest nawet niewskazane. Nie musimy się również przejmować osobami, które wchodzą na fora o wróżbiarstwie, by nas zbawiać od dywinacji. W temacie karty Sprawiedliwość, to czasem nie rychliwa, ale..karmiczna. Pisanie o kimś nawet hipotetycznym, że "nikt go nie chce"...taka z Ciebie jasnowidzka, którą wszyscy chcą? Z takim myśleniem nie stworzysz żadnej partnerskiej relacji, a i mężczyźni mają swoje oczekiwania.
   • saterin Re: Wywróżony partner niezgodny z oczekiwaniami? 18.08.19, 20:13
    No i tu się mylisz, bo zdążyłam zadzwonić dzisiaj do mojej wróżki i dopytać o sprawę. I jakoś udało się jej znaleźć faceta dla mnie bez karm i bez ochoty wchodzenia w związek małżeński. Jak to nazwała "na Twoją miarę szyty" z tym, że pokazuję się później niż ten "docelowy" i z innego znaku zodiaku. Także skorzystam ze swojej wolnej woli i zwyczajnie sobie wybiorę, skoro taką możliwość mam :) Problem ludzi zakompleksionych jest taki, że biorą co popadnie, a mnie stać na coś więcej i nie siedzę w energii 5 monet czyli braku.
    Dziękuję za udzielanie się w tym wątku i temat uważam za zamknięty.
   • soleine Re: Wywróżony partner niezgodny z oczekiwaniami? 21.08.19, 07:03
    nick mnie tak nakierował, moim zdaniem nie jest z uwagi na to, iż odpisuje po 5 minutach, na przestrzeni lat (2,5 roku) jej wróżby mi się nie sprawdziły, wręcz były to rzeczy wyssane z palca.
    Generalnie chyba nie ma co wróżyć. Mam jedną Panią wróżkę co wróży mi, wszytsko mozna powiedziec ze sie sprawdziło ale jedna rzecz nie bardzo, a ja sobie duzo nadzieji przez to narobiłam wiec mówie nie ma sensu wrózenie, bo człowieka o słabej psychice to może zniszczyc.
  • muchomorek_88 Re: Wywróżony partner niezgodny z oczekiwaniami? 26.05.21, 22:48
   Pewnie karmiczny, bo niestety Tarot bardzo lubi współpracować ze Strażnikiem Karmy i my swoje, a on swoje.. W głowie masz ułożone konkretne, określone pytanie, a pomimo tego karty jakby "olewają" tę energie myśli i wyrzucają na stół, to co masz w karmie. Czasami są na tyle łaskawe, że to zaznaczą na wstępie np. kołem fortuny, kartą sprawiedliwości lub sądu ostatecznego. Na szczęście z partnerami karmicznymi nie musimy być w związku, bo mamy wolną wolę. Jak takiego spotkasz, a nie będziesz miała ochoty z nim być, to po prostu nie będziesz i tyle :)
  • saterin Re: Wywróżony partner niezgodny z oczekiwaniami? 27.05.21, 01:03
   Hej :) Dla osób zainteresowanych aktualizacją, bo wątek jest sprzed prawie roku. Otóż nie spotkałam żadnego Pana z opisu powyżej i jestem z tego faktu bardzo zadowolona :)
   Poznałam ok. pól roku później od swojego wpisu pewnego muzyka, domatora bez planów rozmnażania się i zawierania związków sformalizowanych. Takiego postrzelonego jak ja :)
   Aktualnie jesteśmy szczęśliwą parą i mieszkamy razem. Nie wiem czy to mój partner docelowy, bo nie interesowało mnie grzebanie w tym temacie.
   Oczywiście randkując i szukając, zdarzały sie osoby, które można by było pod ten opis podciągnąć, ale je omijałam. Nie dlatego, że sie obawiam karmy, tylko z braku zainteresowania z mojej strony.
   Nie wiem dlaczego wróżce wyszły takie głupoty. Wydaje mi sie, że w sprawach uczuciowych mamy dużo przestrzeni i może dlatego ciężko przewidzieć nasze postepowanie. To od nas zależy kogo sobie wybieramy do związku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka