Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc fachowców

21.01.20, 15:25
Witam,
Jestem 42 letnią kobietą, która stoi na życiowym rozdrożu. Szukam pomocy we wróżbach (to moja ostatnia deska ratunku) co do mojej sytuacji życiowej i mojego 17 letniego małżeństwa. Choruję od kilkunastu lat na depresję. Obecnie moje problemy małżeńskie przywierają mnie już do muru. Komunikat jaki daje mój "chory" umysł to samounicestwienie się. Dlatego szukam porady wróżki, dobrej wróżki, która/y mi wywróży że to jeszcze nie jest czas na mnie...
Proszę wskażcie mi kontakt, który Waszym zdaniem jest godny polecenia.
Z poważaniem
Lasansita
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Proszę o pomoc fachowców 01.02.20, 17:47
      Nie choruj,weź Deprim, jest w aptece.
      Staraj się nie uzależniać od leków czy alkoholu, jest czas ciemności jeszcze,Słońce zacznie działać pozytywnie, energetycznie dopiero za jakiśmiesiąc,dwa.
      Twoje problemy małżeńskie zapewne dadzą się jakoś załatwić, jednak komunikaty jakie da twój umysł kiedy będziesz stopniowo zastępować myśli negatywne pozytywnymi, będą zapewne lepsze i wtedy wróżka będzie miała"lepszą robotę"niżstworzenie fałszywej idylli na siłę,wkręcisz ją za to w przymus, a a to coś, w czym tkwisz właśnie po uszy.

Jedz więcej warzyw i owoców,zwłaszcza w czasie zmniejszonejwegetacji,godna polecenia jest"Multiwitamina " Hortexu albo Costy (był tam niedawno naturalny lek uspokajający - passiflora),bogata nie tylko w naturalne witaminy, ale również stonowana pod względem cukrowym, bogata w różne rodzaje mikroelementów i witamin.wiele z form depresji jest wywołane brakiem np.litu a leki antydepresyjne wywołują zmiany w wyglądzie, które trudno jest z dnia na dzień usunąć,stąd obniżony nastrój to coś "normalnego" u osób zaawansowanych w tej chorobie., no i niewrażliwośćroznąca - na "terapie" i pozorne działania, większe zaufanie do wróżek. Często przyjaciele "odwracają się" - ale tak naprawdę to ludzie zajęci włąsnymi sprawami cały dzień widząc,że ktoś cały czas produkuje negatywne myśli ,mają dość, postaraj sięich zrozumieć.
      Dzisiaj, w "urodziny miesiąca", w koniunkcji z Uranem, ja mam b. silne Księżycowe i Uraniczne oddziaływania , stąd nie martw się,chandry jak nie masz to se zmyślisz. ;D
      Chłopa... jak nie możesz go utrzymać, to może go wypuść? ... jak mawiam ja , i ...moja któraś prababka,widzisz, że geny ponad wszystko.
      A znajoma miała jeszcze taki stary kawał w zanadrzu:
      Mężczyznę trzeba traktować jak psa: głaskać,karmić,na noc z domu wypuszczać ;D

Nie masz powodu,żeby się dla kogokolwiek unicestwić.
      wizualizuj dookołasiebie ochronną kulę białego światła, które broni cię przed atakami ludzi,i być może tak samo obcych ,lekarzy, jak i męża,nic nie piszesz np.o tym dlaczego na jakimś tle małżeństwo ci się zawaliło i dlaczego chcesz je teraz po 17 latach ratować, ale ratuj przede wszystkim -siebie samą.
      Wszyscy pędzą w trudnych czasach do tratwy, do tonącego...perwersja, ale nikt się nie zbliża. Boi się utonąć razem z nim.
      Jeżel ibędziesztak naprawdę serio bardzo załamana,to wróżka " dobra" odbije tylko nawał złych myśli,. Wypisz sobie konkretnie, z jakich przyczyn się martwisz,bo jest aż nadto materiału do zmartwień.Jakie widzisz szanse,żeby te problemy rozwiązać. Nikt ci nie pomoże lepiej niż ty sama sobie , bo nikt tobą nie jest.

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu :-) stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka