Dodaj do ulubionych

Jak zdjąć urok? - Naprawić zdrowie?

02.02.20, 13:49
Pisze do osób które będą mogły mi coś podpowiedzieć, poradzić, zasugerować... Doszłam do wniosku, że może ktoś rzuciła na mnie jakiś zły urok...
Ogólnie w życiu cały czas mam pod górkę- trudno utrzymać mi pracę (czy też znaleźć odpowiednią), związki nieudane i to co jest największym problemem to zdrowie - gdy uda mi się coś zaleczyć, wyleczyć, pokonać po długich leczeniach czy też operacjach to za kilka miesięcy pojawia się znowu jakiś problem i znów długie leczenia rehabilitacje itp.
Wiadomo, że zdrowie jest najważniejsze dlatego proszę o pomoc. Może ktoś miał podobne problemy i je pokonał? Może ktoś coś poradzi?Ktoś wie jak odwrócić złą kartę?
Za wszystkie sugestie będę bardzo wdzięczna..
Pozdrawiam..

Obserwuj wątek
   • atramja Re: Jak zdjąć urok? - Naprawić zdrowie? 03.02.20, 13:39
    Jakoś brak mi racjonalnych sposobów aby te problemy ze zdrowiem rozwiązać.Chodzę od lekarza do lekarza i to tyle co mogę...Patrząc z perspektywy czasu to parę miesięcy jest ok i znów mi coś dolega.. Normalnie jakbym przeklęta jakaś była... A że tonący brzytwy się chwyta..
    • olek13 Re: Jak zdjąć urok? - Naprawić zdrowie? 03.02.20, 16:12
     Nie jesteś przeklęta, bo nikt nie jest. Subiektywnie tak siebie postrzegasz, ale to wypaczony obraz. Nie myśl sobie, że jesteś ofiarą, nawet jeśli masz powody czuć się skrzywdzona. Skupiaj się na sukcesach, nawet tych najmniejszych. Jest wiele obszarów, w których jesteś dobra więc w nich się wykazuj i czerp z tego satysfakcję. Problemy rozkładaj na małe fragmenty i je rozwiązuj po kawałku. Odbudujesz swoją samoocenę i wszystko zacznie wyglądać inaczej. Przemyśl dokładnie co chcesz robić i poszukaj pracy, w której to znajdziesz. Jak będziesz pewna swego, to będziesz wiele bardziej przekonywująca przy rekrutacji.
     Poszukaj może dobrego terapeuty, który Ci w tym wszystkim pomoże.
    • zydorka Re: Jak zdjąć urok? - Naprawić zdrowie? 17.01.21, 02:43
     atramja napisała:

     > Jakoś brak mi racjonalnych sposobów aby te problemy ze zdrowiem rozwiązać.Chodz
     > ę od lekarza do lekarza i to tyle co mogę...Patrząc z perspektywy czasu to parę
     > miesięcy jest ok i znów mi coś dolega.. Normalnie jakbym przeklęta jakaś była.
     > .. A że tonący brzytwy się chwyta..

     Całkowicie Cię rozumiem
     Są takie chwile w naszym życiu, że zastanawiamy sie czy nie ciaży na nas jakis urok. Choć to się wydaje nierealne, jednak coś w tym jest. Że dotykają nas ciągle problemy w okreslonej sferze zycia. Miałam podobnie, dlatego Cie rozumiem. I rozumiem chęc szukania innych rozwiązań. Chć jak najbardziej - tak jak tu piszą - nie pomijaj lekarzy, badań i dociekania skąd Twoje problemy zdrowotne, lecz się i badaj. A dodatkowo jeśli tego potrzebujesz - szukaj dodatkowych możliwości.
     Mnie w moich pytaniach pomógł pewien jasnowidz z Wrocławia. Można z nim porozmawiać i o przyszłości i o terażniejszości i przeszłości. Zajmuje sie ezoteryka, Tarotem, numerologia, analizuje poprzednie wcielenia. Jest w tymwszechstronny. I skuteczny. Ma do tego dar jasnowidzenia. Potrafi też zrobic talizman na przykład na dobre zdrowie. Jesli czujesz taka potrzebę skontaktuj sie z nim. Jasnowidz Michał jest z Wrocławia, ale można się umówic z nim na sesje telefoniczną. Powodzenia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka