Dodaj do ulubionych

Darmowe wróżby i przepowiednie na 2021 rok

03.11.20, 12:19
Witajcie! Osoby zainteresowane wróżbami na nadchodzący 2021 rok proszę o pisanie komentarzy. Do wyboru jest horoskop numerologiczny, astrologiczny, chiński, z kart Tarota, kart klasycznych. Każda osoba otrzyma dokładny opis roku 2021, który utworzę za pomocą wybranej przez państwa metody oraz otrzymacie dodatkowo sprzyjające daty w 2021 roku, oraz amulet polecany dla danego znaku zodiaku na nadchodzący rok. Przykładowa forma komentarza: Wybieram horoskop astrologiczny, Jan Kowalski, data i godzina urodzenia (jeśli nie znasz godziny to sama data): 17.09.1960 godz. 14:30. Wszystkie wróżby są całkowicie darmowe.
Obserwuj wątek
   • astrolog_algiz Re: Darmowe wróżby i przepowiednie na 2021 rok 03.11.20, 17:14
    Karty pokazują ,że w ostatnim czasie w pani życiu nie było kolorowo. Miała pani problemy, niespokojne wydarzenia ogólnie nieszczęścia. Mogło dojść do jakiejś kradzieży,oszustwa coś w tym stylu. Przyczyną tych problemów był młody mężczyzna. Jednak teraz już wszystko powinno być dobrze. Zaczęła już pani odnosić sukcesy, jest radosna i spokojniejsza. i ktoś nowy może pojawić się w pani życiu prywatnym. Z tej znajomości może wyniknąć małżeństwo, którego nie należy się obawiać. Będzie to trwałe i długie małżeństwo. Jednak w Twoim życiu nie musi pojawić się nikt inny a twój obecny partner zacznie się o Ciebie bardziej troszczyć. Jednak w 2021 roku Twoim mężem może zainteresować się młoda kobieta, tuż po 30 o jasnych włosach, która już ma swojego męża. Jednak Twój mąż jest na tyle mądry, że odmówi tej kobiecie a wy tak jak byliście pozostaniecie parą. W 2021 roku szykuje się także jakaś ciąża, której ty bardzo zapragniesz. Ogółem mówiąc rok 2021 będzie to czas radości i pogody ducha, spełnionych planów, poświęcenia dla miłości i przyjacielskich spotkań.
    Dobre daty w 2021 roku:
    - idealna randka: 10-17.02
    -przyjdą pieniądze: 15-21.01 oraz 7.02-8.03
    Złe daty w 2021 roku:
    -uwaga, ostre kłótnie: 28.06-13.07
    -powstrzymaj się od działania: 1-10.01
    AMULET NA 2021 ROK:
    OKO HORUSA
    POMOŻE REALIZOWAĆ ŚMIAŁE PLANY
    Wartości materialne nie mają dla ciebie dużego znaczenia. Ważniejsze jest życie duchowe, tworzenie kreowanie, poczucie wolności. Kiedy spodoba Ci się jakiś pomysł zaczynasz go realizować bez względu na okolicznosci i szansę powodzenia. Ponieważ nie wszyscy podzielają twój entuzjazm, często spotykasz się z niechęcią, a nawet kpinami. Nie pozwól na to. Pomoże Ci w tym OKO HORUSA-talizman który zadba o to by nikt nie ostudził Twojej pasji.
     • astrolog_algiz Re: Darmowe wróżby i przepowiednie na 2021 rok 04.11.20, 08:03
      Tutaj na forum będą regularnie pojawiać się wróżby, różne przepowiednie oferowane za darmo, jeśli chce pani jakieś wróżby konkretniejsze pytania, albo na przykład analizę czakr, aury, wróżbę aztecką, galijską, rokuyo, jakieś porady ezoteryczne proszę napisać na e-mail: astrolog_algiz@gazeta.pl, a ja jeśli tym sposobem wróżenia się zajmuje to zrobię przepowiednię (za darmo oczywiście-wszystkie wróżby oferuje za darmo, dodatkowo w tym trudnym czasie kiedy wiele osób nie ma dużych nakładów pieniędzy) Pozdrawiam serdecznie, do usług!
   • astrolog_algiz Re: Darmowe wróżby i przepowiednie na 2021 rok 03.11.20, 21:24
    Wchodzisz w siódmy rok osobistego cyklu, doświadczysz więc wiele niezwykłych zdarzeń, przeczuć, zabiegów okoliczności. Niczemu się nie dziw. Świat niematerialny będzie na wyciągnięcie ręki. Zrozumiesz swoje dotychczasowe błędy i zmienisz sposób myślenia. Spadek formy a nawet problemy ze zdrowiem to sygnał by skupić się na swoim wnętrzu i zadbać o psychikę. Od niej w 2021 roku zależeć będzie twoje zdrowie. Wielkie znaczenie będzie mieć dla ciebie rozwój duchowy i nauka. Zapiszesz się na kursy jogi, medytacji, uważności albo zaczniesz uczyć się języków. Nieco gorzej wyglądać mogą twoje relacje, dopadnie cię samotność. Z własnego wyboru będziesz izolować się od rodziny i znajomych, a z kochana osoba będziecie się mijać odważnie podejmuj decyzje kierując się rozsądkiem, ale też słuchając szeptów intuicji która będzie twoim najlepszym doradca. Zamiast wykonywać za innych obowiązki pilnuj swoich spraw, bądź punktualna, dokładna, lojalna.
    Dobre daty:
    -Idealna randka: 20-28.09
    -Przyjdą pieniądze: 12-18.11
    Złe daty:
    -ostre kłótnie: 15-29.11
    -powstrzymaj się od działania:3-13.10
    AMULET NA 2021 ROK: ANIOŁ
    POPRAWI KONTAKTY Z LUDŹMI
    Bywasz krytyczna, zachowujesz rezerwę w stosunku do innych, rzadko stać cię na kompromis. Co zrobić by ktoś dostrzegł twoje zalety-popros o pomoc anioła. On sprawi że zostaniesz doceniona. Pokieruje też twoimi decyzjami. Noś wisiorek w kształcie anioła.

   • astrolog_algiz Re: Darmowe wróżby i przepowiednie na 2021 rok 04.11.20, 15:22
    Rok 2021 przyniesie Ci więcej okazji do rozwinięcia skrzydeł, bo wreszcie przestaniesz się martwić o twoją przyszłość. Poczujesz, że nie możesz dłużej czekać i marnować swojego życia na to co robisz, i postanawiasz zająć, się tym co daje Ci niezależność i sprawia radość. Nadejdzie też wreszcie czas ważnych rodzinnych spotkań i deklaracji, na jakie od dawna czekałaś. Ślub, przeprowadzka, co tylko chcesz. Do pozytywnych zmian łatwo przekonasz innych, bo Saturn przestanie Cię blokować i wymuszać ciągłe podliczanie wszystkiego. Od połowy maja do końca lipca Jowisz znajdzie się w trygonie i wtedy ważne wydarzenia przyśpieszą. W 2021 roku obserwuj otoczenie i nabieraj siły bo mnóstwo dobrego jeszcze przed Tobą. Latem Jowisz na dobre otworzy Twoje serce na pozytywne emocje i przestaniesz szukać u innych wad. Jednak Pluton wciąż jest w opozycji a więc unika dwuznacznych sytuacji i nie pozwól aby ludzie Tobą manipulowali. Pomagaj, ale nie bądź naiwna. Jesienią unikaj ryzyka i nie zmieniaj dobrego, choć ciut przykurzonego związku. Będziesz miała mniej problemów w finansach. Pieniądze, na które czekałaś wreszcie zaczną do Ciebie płynąć. Ale inwestuj je w umiejętności, a nie w luksus. Uran w sekstylu sprzyja zapisywaniu się na ciekawe kursy, zwłaszcza językowe lub związane z oryginalnym hobby. Od połowy maja do końca lipca najlepszy czas, aby poważnie porozmawiać o awansie. W kwestii zdrowia z każdym dniem poczujesz jak przybywa ci sił. Zadbaj jednak o swoje nerwy, bo w poprzednich latach dawałaś z siebie wszystko, a teraz musisz się zregenerować. Otocz się pięknymi rzeczami, kup nowe ubrania, niczego nie załuj. W chłodniejsze dni ubieraj się ciepło na spacery, i chroń swoje zatoki. Wyjedź do senatorium lub spa.
    Dobre daty:
    -Idealna randka: 11-18.06
    -Przyjdą pieniądze: 19-23.07
    Złe daty:
    -Ostre kłótnie: 10-26.05
    -Powstrzymaj się od działania: 1-10.06
    AMULET NA 2021 ROK: SYMBOL SŁOŃCA
    DODA WIARY I OPTYMIZMU
    Masz mnóstwo zalet, ale jedną wadę- zbyt szybko się wycodujesz. Nawet w najważniejszych kwestiach nie podejmujesz walki. Możesz to zmienić a pomoże Ci w tym symbol Słońca. Jest ono żródłem energii, której często Ci brakuje. Doda Ci pewności siebie. Zapomnisz o lękach, niepewnościach. Im więcej słonecznych akcentów w Twoim otoczeniu tym lepiej. Powieś na ścianie witraż lub zdjęcie ze słońcem (ale niezachodzącym) Miej pod ręką jakiś przedmiot ( np. breloczek) z symbolem słońca.
   • astrolog_algiz Re: Darmowe wróżby i przepowiednie na 2021 rok 06.11.20, 09:19
    W ostatnim czasie miała Pani trochę spraw zawodowych i urzędowych o dość sporym znaczeniu. Widzę, że teraz w pani życiu nie jest ciekawie. Pojawiły się u pani choroby, o których Pani może jeszcze nie wie, ale zapewne niedługo się Pani dowie. Widzę też załamanie nerwowe i niepowodzenie w sprawach materialnych i osobistych. Ostrzegam przed dokonywaniem jakichkolwiek zmian. W Pani otoczeniu jest w ogóle za dużo nerwów, ma Pani dużo zmartwień i problemów. Ogólnie najbliższy czas nie będzie dobry. Będą choroby, załamania nerwowe, spadek sił, złe samopoczucie, proszę o siebie dbać. Ostrzegam też przed kłótniami, z których potem ciężko będzie wyjść. Zapraszam na swoją stronę internetową astrologalgiz.wixsite.com/mojawitryna a w razie pytań proszę bez zastanowienia pisać e-mail na: astrolog_algiz@gazeta.pl Wszystkie wróżby które udzielam są darmowe, życzę samych dobroci w tym trudnym dla Pani czasie :)
     • astrolog_algiz Re: Darmowe wróżby i przepowiednie na 2021 rok 06.11.20, 12:03
      Saturn, który ustawił się teraz w kwadraturze z Twoim znakiem, wprowadza Cię w etap testowania życiowych celów, może być trudno. Merkury obdarza Cię giętkim umysłem i kreatywnością. Przed Tobą rok zmiennej koniunktury, więc prezenty od niego tym bardziej się przydadzą. To, czego może nauczyć się Merkury, to także inteligentna ocena faktów. Przecież żadna porażka ani też żadne zwycięstwo nie są ostateczne. To tylko kolejny etap na drodze do celu.Twoim celem jest zbieranie doświadczeń, odkrywanie, czym jest szczęście.Uran to kosmiczny emisariusz zmian, który jeszcze przez 3 lata wspiera twój rozwój. Choć w tym roku nie wszystko będzie całkiem łatwe, dzięki jego życzliwej pomocy staniesz osobą bardziej nowoczesną i otwartą na świat. Uran może wyciągnąć Cię z domu aby pokazać swoje możliwości. Odkryjesz dzięki temu nowe nowe środowiska, nowe zwyczaje i stwierdzisz że świat jest piękny przez swoją różnorodność. Dopóki Jowisz znajduje się w kwadraturze z Twoim znakiem, to znaczy do pierwszych dni września 2021 roku, trzymaj pod kontrolą finanse, nie zadzieraj z urzędami ani inną władzą. Unikaj podpisywania umów kredytowych i zaciągania pożyczek. Szkoda, aby jakieś mandaty lub niespłacone kredyty uszczupliły Twój portfel. Jeśli masz jakiś dylemat prawny poradź się specjalisty. Na szczęście od jesieni, gdy humor Jowisza się poprawi, stanie się on Twoim przyjacielem, osłoni Cię przed deszczem kłopotów. Może nawet pomóc zmienić wcześniejsze porażki w zwycięstwa. Możesz wiele zyskać, więc odważniej wykorzystuj szanse zsyłane przez życzliwe planety. Najpoważniejsze sprawy realizuj w drugiej połowie roku. Także w osobistych sprawach możesz oczekiwać znaczącego przełomu. W tym roku Saturn ustawił się w kwadraturze. Choć chwilami odczujesz jego wpływ jako ograniczający, potraktuj go po prostu jako znak STOP. Należy zatrzymać się i rozejrzeć. Sprawdzić, czy bez ryzyka można jechać dalej. Podejmuj teraz przemyślane decyzje. Możesz osiągnąć naprawdę wiele, ale trzeba będzie popisać się konsekwencją, wytrwałością oraz świadomością celu. Nie martw się, na pewno potrafisz to zrobić! W roku 2021 zrozumiesz, że cały świat jest twoim domem. Pamiętaj, że działanie planet czasem bywa jedną wielką niespodzianką. Dlatego nie uprzedzaj się do niczego i nie rób założeń z góry! Bądź bardziej otwarta, a poszerzysz swoje możliwości. W roku 2021 w życiu osobistym trochę przeszkód do pokonania. Jednak nie będzie tego tak dużo i będzie trochę pozytywnych emocji. Będziesz miała więcej odwagi i okaże się że nie zechcesz dłużej tolerować tego, co Cię ogranicza i denerwuje. Miej jednak świadomość, że w 2022 roku planety potraktują Cię gorzej. Ewentualne problemy w sferze kariery i pieniędzy rozwiązuj spokojnie, ale konsekwentnie. Jeśli, coś nie idzie zgodnie z planem, nie wybieraj rozwiązań siłowych. Skoncentruj się na sprawach naprawdę istotnych. Nie jest to czas na eksperymenty, rozpraszanie się i łapanie kilku srok za ogon. Tak postępując, może Pani zostać z niczym. W wydatkach bądź ostrożna. Do jesieni 2021 planety wpływają niekorzystnie na Pani postępy w pracy. Nie będą one tak szybkie i błyskotliwe jak przewidywałaś. Zwolnij więc tempo. Niewykluczone, że w roku 2021 ktoś będzie Cię krytykował. Polegaj w 2021 roku na konkretach, nie licz na łatwe zyski i nie ulegaj pokusie natychmiastowego rozstania się z tym co robisz. Jest to rok w którym efekty Twojej pracy będą wprost proporcjonalne do Twojego zaangażowania. Los oszczędzi ci wstrząsów , ale nie licz na wyjątkowe szczęście. W kwestii zdrowia Twój organizm w 2021 wymaga bardzo dobrego traktowania. Unikaj okazji do przeziębień. Ubieraj się stosownie do pogody i stosuj środki podnoszące odporność ( np. kurkuma, imbir, jagody goji, camu camu). Stosuj prostą zasadę, że zmęczenie jest sygnałem do odpoczynku. Pod koniec roku 2021 odczujesz przypływ sił witalnych i nabierzesz więcej energii. Odkryj babcine sposoby wzmacniania organizmu, jedź owoce bogate w witaminę C (maliny, truskawki, camu camu, aronia) oraz stosuj naprzemiennie chłodne i ciepłe prysznice.
   • astrolog_algiz Re: Darmowe wróżby i przepowiednie na 2021 rok 06.11.20, 18:11
    Jowisz i Saturn w trygonach zadbają żebyś w 2021 roku wiele osiągnęła. Przyniesie Ci mnóstwo nowych inspiracji i ciekawych znajomości. Dostaniesz propozycję współpracy z niezwykłymi osobami, zwiedzisz nieznane Ci okolice. Ucz się, poznawaj nowe dziedziny wiedzy i bądź dobrej myśli. W sprawach osobistych także korzystny emocjonalny przełom, bo Jowisz zakończy kłótnie i zwróci Twoje myśli ku przyszłości. To będzie dobry rok, bo będziesz miała więcej siły psychicznej i żadni wrogowie nie odważą się na atak. Śmiało załatwiaj różne urzędowe sprawy i przekonuj rodzinę do rozwiązań, które przyniosą Wam zyski w przyszłości. Pluton nadal jest w kwadraturze, a więc intuicja będzie Ci mówić, co wkrótce przestanie się opłacić. Ale zmiany wyjdą Ci na dobre, więc nie bój się wkraczać w nowe dziedziny. Rodzinne sprawy wreszcie zaczną się układać tak, jak sobie tego życzysz. Będziesz spokojniejsza i bardziej zadowolona z tego, co dzieje się dookoła Ciebie. Warto skupić się na edukacji. W tej dziedzinie Jowisz w trygonie przyniesie Ci najwięcej sukcesów i radości. Rodzina też może się powiększyć, więc bądź dobrej myśli. W 2021 roku możesz wygrać w konkursie, dostać dotację, uda Ci się przekonać kogoś ważnego, aby to w Ciebie zainwestował. To dobry rok, aby aktywnie, bo nawet jeśli nie masz doświadczenia, to Twój entuzjazm pokona wszystkie przeszkody. Będziesz też szybko się uczyć i nie będzie dla Ciebie nic trudnego. Inwestuj we własne umiejętności, bo wiedza w przyszłości przyniesie Ci jeszcze większe zyski. Pluton wciąż jest w opozycji i sprawi, że intuicja będzie Cię przestrzegać przed nieuczciwymi osobami. W 2021 będziesz w lepszej kondycji niż w poprzednich latach. Saturn w trygonie radzi jednak dbać o zdrowie, zwłaszcza jeśli chcesz zatrzymać upływ czasu. To doskonały rok na różne zabiegi kosmetyczne, zmianę stylu życia, regularne uprawianie sportu. Zadbaj specjalnie o skórę, czas zrobić porządek ze znamionami i pieprzykami. Przekonaj się do kremów z filtrem, zwłaszcza latem. Warto też częściej chodzić do fryzjera, zadbać o włosy. Unikaj restrykcyjnych diet, bo Twój organizm będzie potrzebować więcej składników odżywczych, żeby zregenerować się po cięższych poprzednich latach. W wakacje 2021 czas na porządny urlop i totalne nicnierobienie. Dzięki temu odzyskasz spokój ducha i równowagę.
    Dobre daty:
    -Idealna randka: 3-9.09
    -Przyjdą pieniądze: 17.09-5.10 oraz 31.10-4.11
    Złe daty:
    -Ostre kłótnie: 16-29.10
    -Powstrzymaj się od działania: 13-21.09
   • astrolog_algiz Re: Darmowe wróżby i przepowiednie na 2021 rok 10.11.20, 10:19
    Pani karta na 2021 rok to Świat. Oznacza ona, że spełnią się Pani wszystkie marzenia w każdej dziedzinie życia.
    W 2021 roku będziesz wyjątkowo ciekawska, pomysłowa i chętna do nauki nowych rzeczy. Odkryjesz nowe hobby, wyruszysz w podróż, która odmieni twoje poglądy i spojrzenie na życie. W sferze miłości będziesz musiała podjąć wiele decyzji z partnerem. Jeśli twój związek nie jest idealny teraz zobaczysz całą prawdę o swojej relacji.W pracy nauczysz się negocjować i dzięki temu naprawdę wiele osiągniesz. Uda się awansować i zdobyć większe wpływy w firmie. Będziesz cieszyć się tym, co zdobyłaś. Nadeszła wreszcie chwila triumfu, teraz możesz odpocząć. Postaraj się wyjechać, choć na krótki odpoczynek.
   • astrolog_algiz Re: Darmowe wróżby i przepowiednie na 2021 rok 12.11.20, 10:56
    Rok 2021 do dla Pani czwarty rok osobisty. Czas zakasać rękawy i brać się do roboty. I sporo zarobić! Czeka Cię bardzo pracowity okres, ale jest duża szansa, że z powodzeniem zakończysz wszystko, co sobie zaplanujesz. Z leniuchowania- nawet na urlopie- tym razem nic nie wyjdzie. Nawał obowiązków zatrzyma Cię w pracy. Sama będziesz o nie prosić, bo dostrzeżesz szansę wybicia się i pokazania, ile naprawdę jesteś warta. Okazać możesz się osobą niezastąpioną a to bardzo mocny argument w rozmowie w sprawie awansu i podwyżki. Koledzy z firmy, a nawet sam szef, zaczną odnosić się do Ciebie z większym szacunkiem. Jeżeli jednak planujesz zmianę pracy, warto się nad tym dobrze zastanowić. Trafić możesz bowiem z deszczu pod rynnę- do jeszcze bardziej toksycznego zespołu i dokręcającego śrubę przełożonego. W domu nie odpoczniesz. Przeszkadzać zaczną Ci wszelkie niedoróbki i prowizorki. Jeżeli zaczniesz np. naprawiać cieknący kran, skończyć może się to remontem łazienki lub nawet całego mieszkania. Dla planujących budowę własnego domu nie ma lepszego czasu. Nie próbuj tylko zarządzać ekipą budowlaną i wyręczać ją w obowiązkach, nie jesteś przecież fachowcem, choć może Ci się tak tylko wydawać. Twoi najbliżsi będą mieć z Tobą prawdziwy raj. Posprzątasz, zrobisz pranie, zajmiesz się najpilniejszymi sprawami, wyręczając ich we wszystkim. Trochę więcej zaufania do ich umiejętności, bo wkrótce twoim największym (nie osiągalnym) marzeniem stanie się chwila odpoczynku i czas tylko dla siebie. W związku nie widać żadnych zagrożeń. W finansach unikaj ryzykownych decyzji. To dobry czas na oszczędzanie, zakładanie lokat, które przyniosą zysk w dalszej perspektywie. Problemy ze zdrowiem mogą dać o sobie znać. Dokuczać będą Ci kości, stawy i wszelkie stare dolegliwości, które nagle się odnowią. Aby zachować zdrowie i psychiczną równowagę, staraj się żyć swoim rytmem, nigdzie się nie śpiesz i nie przejmuj się.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka