Dodaj do ulubionych

Maryla Krzemieniec opinie

26.01.21, 02:52
Chodzi o Panią Marylę Krzemieniec wróżkę z portalu Wróżby Online. Jestem świeżo po wróżbie (26.01, 0:40) Wstrzymam się z komentarzem na portalu, wystawię dopiero jak wróżba się sprawdzi lub jeśli się nie sprawdzi też wystawie. Jestem jeszcze trochę w emocjach po tej wróżbie, bo to była dla mnie pierwsza wróżba w życiu. Już na tym etapie mogę powiedzieć, że trafiłam na wróżkę taką dla siebie. Mądry konkretny przekaz, dużo prawdy o teraźniejszości, odpowiada mi też słownictwo tej Pani. Nie chcę już korzystać przez portal, chciałabym spotkać się na żywo. Zapomniałam zapytać z jakiego Pani Maryla jest miasta. Podejrzewam, że z Warszawy. I tu mam pytanie do Was. Czy ktoś zna, wie czy Pani Maryla się spotyka na żywo? Chodzi mi o spotkanie na karty, u niej w domu. Pytałam jej o spotkanie. Powiedziała, że tak, że to nie kłopot, że przez portal, w saloniku portalu, że to kosztuje 300 zł, że to drogo bo przez portal. Dodała, że jest w grupie ryzyka, że się zapisała na szczepienie, że jak się zaszczepi to na pewno się spotka. Na spotkaniu zależy mi na poważnie, jestem odpowiedzialną osobą. Jak mam płacić 300 zł przez portal, to Pani Maryla dostanie pewnie z tego z połowę albo mniej, więc jak mam zapłacić tyle, to lepiej bym się czuła płacąc jej a nie portalowi. Może ktoś z Was ma jej prywatny numer telefonu? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, pomoc. Proszę o kontakt na maila.
Obserwuj wątek
    • staryn8 Re: Maryla Krzemieniec opinie 09.02.21, 15:15
      Podłączam się pod temat. Też chciałabym się spotkać. Pani Maryla jest z Warszawy, wiem, bo wynikało to z kontekstu gdy zapytałam o swoje sprawy.
      Wróżyłam u Pani Maryli w połowie maja 2020, do obecnej chwili praktycznie wszystko się sprawdziło, tak jak opisała. Była pierwszą u jakiej wróżyłam na Wrozbyonline, tylko jej się trzymam. Pani wróży z kart klasycznych. Bardzo konkretny przekaz co będzie. Opisane detale, fakty zdarzeń, wynik. Dała mi też wiele z siebie, odczułam troskę, sympatię, ale bez narzucania się. Nigdy nie będę wróżyć u kogoś innego. Wcześniej wróżyłam u trzech pań na Magicznewrota, niestety to była porażka w efekcie wróżby i sposobie zachowania.
      Bardzo chciałabym się spotkać, też wolałabym w domu niż przez portal. Kto zna adres, telefon, prosiłabym o namiary. Nie podawajcie na forum! Jeśli o mnie chodzi piszcie na maila gazetowego. Nie podawajcie na forum! Uszanujmy czyjąś prywatność, tym bardziej, że to starsza pani nie narażajmy jej na przykrości lub niebezpieczeństwo. Z ludźmi różnie bywa.
    • nanmadol Re: Maryla Krzemieniec opinie 17.02.21, 11:44
      dziewczyny, nie wiem, nie znam, ale poszperałam w goglu i znalazłam profil na Flickr, to taki raczej już niemodny światowy portal fotograficzny. podrzucam adres
      www.flickr.com/photos/marylakrzemieniec/albums
      skopiujcie, wejdźcie. tam można przesłać prywatną wiadomość. napiszcie. Pani pewnie odczyta. nawet jak tam nie wchodzi to pewnie przychodzą jej na skrzynkę powiadomienia, że ktoś napisał to wejdzie i się skontaktujecie. proste.
        • decarlotta Re: Maryla Krzemieniec opinie 20.03.21, 22:50
          Jedna z tych o których mówi się pocztą pantoflową w realu. Tu napisze tylko tyle: jedna z tych nielicznych wróżek o których nie zapomnę do końca życia, taka którą się szanuje. Rozmawiałam we wrześniu. Powiedziała co będzie i tak ze szczegółami się stało. Pomogła bardziej niż psycholog. Po paru miesiącach zostawiłam koment na portalu. Wystarczy, nie będę się rozpisywać co moje to moje. Pozdrawiam.

degaudian napisała:

> Jakieś opinie jeszcze o niej?
    • aguleczka_20212021 Re: Maryla Krzemieniec opinie 24.04.21, 07:33
      Mam podobnie jak Ty, taki sam problem dlatego tez dopytywałam o opinie. Pewnie życie samo przyniesie rozwiązanie...
      Bardzo zależy mi na znajomości, którą Pani Maryla określiła jako "to Ten jedyny" (spotykamy się od 2019)...ale nauczona doświadczeniem wiem, że choć o wartościową znajomość warto zawalczyć to na pewno nie za wszelką cenę i nie czekać bez końca...bo życie ucieka... Zobaczymy.
    • szewska.krak Re: Maryla Krzemieniec opinie 24.04.21, 16:23
      Wróżyłam w czerwcu 2019. Zamówiłam maila. W moim przypadku pPani bardzo trafnie odniosła się do przeszłości i teraźniejszości, podała dużo szczegółów o których nikt poza mną nie wiedział. W zasadzie nie mam doświadczenia z wróżkami i nie wiem czy mówienie o przeszłości, teraźniejszości to indywidualny styl wróżki, nie wiem zresztą czy odnoszenie się do przeszłości teraźniejszości ma sens jeśli człowiek pyta o przyszłość. No, ale ona o tym wspomniała co mogę uznać za w pełni trafne a nawet pomocne. Zaczęła maila od paru zdań o przeszłości, sporo o teraźniejszości, później do końca najwięcej o przyszłości. Prosiłam o odpowiedzi na dwa pytania, czy coś się zdarzy, kiedy. Opisała to konkretnie. Dodała też sporo treści opisującej stan emocjonalny mojego mężczyzny,to tak naprawdę w tamtej chwili było poza moją wiedzą. Dzięki temu co napisała jakby przy okazji nawet wyjaśniły mi się jego dziwne zachowania, co później zweryfikowałam z nim w rozmowach. Maila czytałam wiele razy. Po czasie, który był przewidziany na realizację mogę powiedzieć, że się sprawdziło. Chciałam czekać. Co ciekawe mój mężczyzna wrócił z zagranicy w okolicznościach i terminie /+ - parę dni/ jak napisała, co w momencie wróżenia wydawało mi się abstrakcją bo miał kontrakt terminowy i nie mogło być mowy o wcześniejszym powrocie. Wrócił. Co kolejne ciekawe tak jak napisała, że będzie w depresji w zwiazku z pracą, poraniony, obolały /wtedy słowo poraniony zrozumiałam jako emocje/, że pół roku zajmie sprawa zdrowia. Miał wypadek, co ciekawe-liczne rany. Rehabilitacja trwała dokładnie poł roku. Napisała, że on będzie chciał obecności, nawet w milczeniu, że sam mi o tym powie co czuje. Tak było. Otworzył się. Obecnie od stycznia jesteśmy zaręczeni. Czekałam bo chciałam. Czułam, że ten to ten. Przepraszam dalszych losów nie chcę opisywać bo to prywatna sprawa, już i tak za dużo napisałam, nie chcę ani zapeszać, ani dzielić się głębiej swoim życiem. Miałam podobnie, wątpliwości też się pojawiły, zwłaszcza w momencie jak przeczytałam, że wróci co było nierealne gdy był na kontrakcie. Wyszłam z założenia, że jak kocham to kocham a nie kalkuluje. Czekałam bo chciałam. Pozdrawiam.
    • flarumia92 Re: Maryla Krzemieniec opinie 14.08.21, 14:06
      Korzystałam pare razy z smsow. Za pierwszym zwrotnego dostałam tego samego dnia, jakoś tak po paru godzinach. Napisałam po paru miesiącach, też z godzine czekałam. No i z raz niedawno czekałam coś z cztery dni. Zawsze dostałam odpowiedź. Były trafne. Jeszcze skorzystam. Drażniące są zdrobnienia których Pani używa, to moje jedyne zastrzeżenie. Z tego co po dobie zobaczyłam na liczniku w jej profilu to Pani przybywa wróżenia po dobie. Nie dziwie się, że czekałam. Lepiej dostać odpowiedź po dłuższym czasie, ale prawdziwy przekaz kart. Kiedyś wysłałam pytanie do jakiejś innej to bzdurną odpowiedź dostałam po 2 minutach.
      • malina80 Re: Maryla Krzemieniec opinie 18.10.21, 21:59
        A ja mam mieszane uczucia...Pani Maryla trafiła z drobnymi rzeczami, jak kontakt w danym terminie, jednak uparcie twierdzi, że pewna znajomość ma rację bytu, gdzie wszystkie znaki na niebie i ziemi przeczą temu. Każdy kto zna sytuacje odradza mi tą osobę...sądzę, że nie ma sensu sugerować się wróżbami. Niestety już teraz wiem, że ta wróżba jest jak kula w plot
        • draagosia Re: Maryla Krzemieniec opinie 19.10.21, 00:35
          mnie sie sprawdziło coś niedobrego raczej dużego. pisałam na początku roku. upierała się że mnie z nim nie widzi, że zwiazek z nim to gehenna -tak określiła, że to strata czasu, że ciepłą wiosną on mnie okłamie w sprawie pracy, że to będzie pretekst że jest zdenerwowany że to coś na termin coś czego on się boi. Przestrzegała przed nim. Niestety.. "wiedziałam" swoje. Po urlopie wyjechał za granicę, mówił że do pracy a wyjechał do dziewczyny z nim w zaawansowanej ciąży :( Mnie powiedział,niepasujemy do siebie. Doszły mnie słuchy, że tamta laska narzeka na niego, nie sprawdza się w roli ojca, ćpa, zdradza. Przeklinam jego i swoją głupote!
    • anna.dobrowolska Re: Maryla Krzemieniec opinie 25.09.21, 12:11
      dzień dobry, Pani Maryla to czarodziejka , dusza ,która pomaga wszystkim . Zagubiomym.Jej kabała to nie tylko karty , to magia, dar od Boga . Pytałam wielu "wrożek" . Tylko ona znała odpowiedź . Uparła sie ze spotkanie na ktorym mi zależało bedzie . Nie bylo , wiec pytalam kiedy , P.Marylka , ze bedzie - niedlugo , przypadkowe z zaskoczenia. Przestalam wierzyc i zapomnialam. I pewnego dnia w miejscu odludnym , spotkalam go "przypadkowo", i byla rozmowa , o ktorej P. marylka pisala, i bylo zakochanie. Wszystko jak w zegarku . p. Marylka to unikat , zesłana przez Boga . Nigdy nie wątpcie w to co mowi . bo zawsze sie sprawdza

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka