Dodaj do ulubionych

Maryla Krzemieniec opinie

26.01.21, 02:52
Chodzi o Panią Marylę Krzemieniec wróżkę z portalu Wróżby Online. Jestem świeżo po wróżbie (26.01, 0:40) Wstrzymam się z komentarzem na portalu, wystawię dopiero jak wróżba się sprawdzi lub jeśli się nie sprawdzi też wystawie. Jestem jeszcze trochę w emocjach po tej wróżbie, bo to była dla mnie pierwsza wróżba w życiu. Już na tym etapie mogę powiedzieć, że trafiłam na wróżkę taką dla siebie. Mądry konkretny przekaz, dużo prawdy o teraźniejszości, odpowiada mi też słownictwo tej Pani. Nie chcę już korzystać przez portal, chciałabym spotkać się na żywo. Zapomniałam zapytać z jakiego Pani Maryla jest miasta. Podejrzewam, że z Warszawy. I tu mam pytanie do Was. Czy ktoś zna, wie czy Pani Maryla się spotyka na żywo? Chodzi mi o spotkanie na karty, u niej w domu. Pytałam jej o spotkanie. Powiedziała, że tak, że to nie kłopot, że przez portal, w saloniku portalu, że to kosztuje 300 zł, że to drogo bo przez portal. Dodała, że jest w grupie ryzyka, że się zapisała na szczepienie, że jak się zaszczepi to na pewno się spotka. Na spotkaniu zależy mi na poważnie, jestem odpowiedzialną osobą. Jak mam płacić 300 zł przez portal, to Pani Maryla dostanie pewnie z tego z połowę albo mniej, więc jak mam zapłacić tyle, to lepiej bym się czuła płacąc jej a nie portalowi. Może ktoś z Was ma jej prywatny numer telefonu? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, pomoc. Proszę o kontakt na maila.
Obserwuj wątek
    • staryn8 Re: Maryla Krzemieniec opinie 09.02.21, 15:15
      Podłączam się pod temat. Też chciałabym się spotkać. Pani Maryla jest z Warszawy, wiem, bo wynikało to z kontekstu gdy zapytałam o swoje sprawy.
      Wróżyłam u Pani Maryli w połowie maja 2020, do obecnej chwili praktycznie wszystko się sprawdziło, tak jak opisała. Była pierwszą u jakiej wróżyłam na Wrozbyonline, tylko jej się trzymam. Pani wróży z kart klasycznych. Bardzo konkretny przekaz co będzie. Opisane detale, fakty zdarzeń, wynik. Dała mi też wiele z siebie, odczułam troskę, sympatię, ale bez narzucania się. Nigdy nie będę wróżyć u kogoś innego. Wcześniej wróżyłam u trzech pań na Magicznewrota, niestety to była porażka w efekcie wróżby i sposobie zachowania.
      Bardzo chciałabym się spotkać, też wolałabym w domu niż przez portal. Kto zna adres, telefon, prosiłabym o namiary. Nie podawajcie na forum! Jeśli o mnie chodzi piszcie na maila gazetowego. Nie podawajcie na forum! Uszanujmy czyjąś prywatność, tym bardziej, że to starsza pani nie narażajmy jej na przykrości lub niebezpieczeństwo. Z ludźmi różnie bywa.
      • szpakuna Re: Maryla Krzemieniec opinie 05.03.21, 09:49
        Przeszłam u Niej wszystkie opcje kontaktu. Sceptycznie podchodziłam bo jej przesłodzony styl mnie irytował. 23-go lut rozmawiałam na telefonie. Jestem w totalnym szoku! Nie mogła wiedzieć, że pisałam smsy, później mail, chat,zmieniłam nick jak pisałam na chat, za każdym razem powiedziała praktycznie to samo o mnie, szczegóły szczegóły zdarzeń które się sprawdziły. Przyszłościowo wszystko się sprawdziło. Miła starsza Pani. Bardzo bardzo dobra wróżka. Jest z Warszawy, w rozmowie użyła słowa Sadyba. Nie wiem nie jestem z Warszawy, sprawdziłam, ze to osiedle. Jak będzie opcja chętnie się spotkam.
    • nanmadol Re: Maryla Krzemieniec opinie 17.02.21, 11:44
      dziewczyny, nie wiem, nie znam, ale poszperałam w goglu i znalazłam profil na Flickr, to taki raczej już niemodny światowy portal fotograficzny. podrzucam adres
      www.flickr.com/photos/marylakrzemieniec/albums
      skopiujcie, wejdźcie. tam można przesłać prywatną wiadomość. napiszcie. Pani pewnie odczyta. nawet jak tam nie wchodzi to pewnie przychodzą jej na skrzynkę powiadomienia, że ktoś napisał to wejdzie i się skontaktujecie. proste.
      • degaudian Re: Maryla Krzemieniec opinie 20.03.21, 21:15
        Jakieś opinie jeszcze o niej?
        • decarlotta Re: Maryla Krzemieniec opinie 20.03.21, 22:50
          Jedna z tych o których mówi się pocztą pantoflową w realu. Tu napisze tylko tyle: jedna z tych nielicznych wróżek o których nie zapomnę do końca życia, taka którą się szanuje. Rozmawiałam we wrześniu. Powiedziała co będzie i tak ze szczegółami się stało. Pomogła bardziej niż psycholog. Po paru miesiącach zostawiłam koment na portalu. Wystarczy, nie będę się rozpisywać co moje to moje. Pozdrawiam.

degaudian napisała:

> Jakieś opinie jeszcze o niej?
      • czupiradlo Re: Maryla Krzemieniec opinie 02.05.21, 08:55
        Dzięki napisałam
    • marzenkakrysik Re: Maryla Krzemieniec opinie 24.03.21, 13:10
      Bardzo dobra wróżka, ale także sympatyczna pani. Czuć doświadczenie i dar.
    • igunia177 Re: Maryla Krzemieniec opinie 26.03.21, 15:06
      Korzystałam kiedyś, jestem w miarę zadowolona.
    • anulka19757 Re: Maryla Krzemieniec opinie 17.04.21, 19:31
      Jakieś nowsze opinie?
    • rolokoko Re: Maryla Krzemieniec opinie 20.04.21, 18:17
      Czy ta pani wykonuje rytuały?
    • katsuraya99 Re: Maryla Krzemieniec opinie 21.04.21, 12:55
      Czy jest ktoś komu wróżba Pani Maryli się nie spełniła? Pytałam o jednego chłopaka i o to czy jest sens na niego czekać i powiedziała mi, że według niej tak ale on się zachowuje w taki sposób, że jednak dużo ryzykuje dając mu kolejne szanse i chce się upewnić, czy może ona nie widziała tego co ja chciałabym zobaczyć a nie to co jest. Czy ktoś miał już tak, że wróżba Pani Maryli była zbyt optymistyczna albo czegoś nie widziała?
      • gu_ann Re: Maryla Krzemieniec opinie 21.04.21, 17:49
        @katsuraya99 Pani Maryla to bardzo dobra wróżka. Jestem zadowolona. Na jakieś parenaście razy co się z nią kontaktowałam to może z dwa razy coś się rozjechało z czasem, ale ogólnie nie mam zastrzeżeń. Zawsze to co mi mówiła się sprawdzało. Czego oczekujesz od wróżki, podpisu jej krwią, że powiedziała Ci to co pokazały karty? Każda historia jest inna. Ona to człowiek, nie Bóg. Na portalu są świeże komentarze, ma ze 100 stron komentów, można przeczytać to będziesz wiedziała co myślą osoby co u niej wróżyły.
      • aguleczka_20212021 Re: Maryla Krzemieniec opinie 24.04.21, 07:33
        Mam podobnie jak Ty, taki sam problem dlatego tez dopytywałam o opinie. Pewnie życie samo przyniesie rozwiązanie...
        Bardzo zależy mi na znajomości, którą Pani Maryla określiła jako "to Ten jedyny" (spotykamy się od 2019)...ale nauczona doświadczeniem wiem, że choć o wartościową znajomość warto zawalczyć to na pewno nie za wszelką cenę i nie czekać bez końca...bo życie ucieka... Zobaczymy.
        • katsuraya99 Re: Maryla Krzemieniec opinie 24.04.21, 12:45
          No 2 lata to bardzo długo... A jak Pani Maryla opisała teraźniejszość i przeszłość i powody dla których powinnaś czekać bo sytuacja się nagle odmieni? Jeśli prawidłowo to może coś w tym jest, jeśli teraźniejszość i przeszłość się nie kleją to mała szansa, że przyszłość się sprawdzi moim zdaniem.
          • torebunia18 Re: Maryla Krzemieniec opinie 24.04.21, 14:50
            Czy ma ktoś może maila do tej Pani?
          • szewska.krak Re: Maryla Krzemieniec opinie 24.04.21, 16:23
            Wróżyłam w czerwcu 2019. Zamówiłam maila. W moim przypadku pPani bardzo trafnie odniosła się do przeszłości i teraźniejszości, podała dużo szczegółów o których nikt poza mną nie wiedział. W zasadzie nie mam doświadczenia z wróżkami i nie wiem czy mówienie o przeszłości, teraźniejszości to indywidualny styl wróżki, nie wiem zresztą czy odnoszenie się do przeszłości teraźniejszości ma sens jeśli człowiek pyta o przyszłość. No, ale ona o tym wspomniała co mogę uznać za w pełni trafne a nawet pomocne. Zaczęła maila od paru zdań o przeszłości, sporo o teraźniejszości, później do końca najwięcej o przyszłości. Prosiłam o odpowiedzi na dwa pytania, czy coś się zdarzy, kiedy. Opisała to konkretnie. Dodała też sporo treści opisującej stan emocjonalny mojego mężczyzny,to tak naprawdę w tamtej chwili było poza moją wiedzą. Dzięki temu co napisała jakby przy okazji nawet wyjaśniły mi się jego dziwne zachowania, co później zweryfikowałam z nim w rozmowach. Maila czytałam wiele razy. Po czasie, który był przewidziany na realizację mogę powiedzieć, że się sprawdziło. Chciałam czekać. Co ciekawe mój mężczyzna wrócił z zagranicy w okolicznościach i terminie /+ - parę dni/ jak napisała, co w momencie wróżenia wydawało mi się abstrakcją bo miał kontrakt terminowy i nie mogło być mowy o wcześniejszym powrocie. Wrócił. Co kolejne ciekawe tak jak napisała, że będzie w depresji w zwiazku z pracą, poraniony, obolały /wtedy słowo poraniony zrozumiałam jako emocje/, że pół roku zajmie sprawa zdrowia. Miał wypadek, co ciekawe-liczne rany. Rehabilitacja trwała dokładnie poł roku. Napisała, że on będzie chciał obecności, nawet w milczeniu, że sam mi o tym powie co czuje. Tak było. Otworzył się. Obecnie od stycznia jesteśmy zaręczeni. Czekałam bo chciałam. Czułam, że ten to ten. Przepraszam dalszych losów nie chcę opisywać bo to prywatna sprawa, już i tak za dużo napisałam, nie chcę ani zapeszać, ani dzielić się głębiej swoim życiem. Miałam podobnie, wątpliwości też się pojawiły, zwłaszcza w momencie jak przeczytałam, że wróci co było nierealne gdy był na kontrakcie. Wyszłam z założenia, że jak kocham to kocham a nie kalkuluje. Czekałam bo chciałam. Pozdrawiam.
    • igunia177 Re: Maryla Krzemieniec opinie 28.04.21, 18:07
      Ktoś wie czy można się umówić z panią Marylą na konsultacje osobistą?
    • ulapolak Re: Maryla Krzemieniec opinie 29.04.21, 13:05
      Pani Maryla jest taka dobra faktycznie?
    • olenkapana Re: Maryla Krzemieniec opinie 29.04.21, 20:39
      To trochę drogo 300zl za e-maila:)
      • waldnord Re: Maryla Krzemieniec opinie 30.04.21, 09:32
        Ale klientów ma dużo i dobrych opinii.
        • dobramamusia Re: Maryla Krzemieniec opinie 06.05.21, 22:06
          A można się z nią jakoś osobiście umówić na konsultacje? Gdzie ona przyjmuje?
          • odamoda Re: Maryla Krzemieniec opinie 06.05.21, 23:27
            Ona przyjmuje osobiście ale ciężko się dostać.
            • lusia13a Re: Maryla Krzemieniec opinie 18.07.21, 18:58
              Czy mogłabym prosić o przesłanie tel do tej pani? mój email magdalenanet@wp.pl
    • dagapana Re: Maryla Krzemieniec opinie 30.04.21, 20:28
      Dasz więcej szczegółów?
    • ada.kowalska2 Re: Maryla Krzemieniec opinie 20.06.21, 20:30
      Polecam bardzo panią Marylę duża sprawdzalność. Choć nie powiem drogo, lecz czuć, że to prawdziwa wróżka. Zna się na rzeczy. Dużo szczegółów widzi w kartach.
    • katsuraya99 Re: Maryla Krzemieniec opinie 14.08.21, 10:47
      Jak długo trwa średnia odpowiedź na smsa bo napisałam dwa dni temu i jeszcze nie mam odpowiedzi.
      • flarumia92 Re: Maryla Krzemieniec opinie 14.08.21, 14:06
        Korzystałam pare razy z smsow. Za pierwszym zwrotnego dostałam tego samego dnia, jakoś tak po paru godzinach. Napisałam po paru miesiącach, też z godzine czekałam. No i z raz niedawno czekałam coś z cztery dni. Zawsze dostałam odpowiedź. Były trafne. Jeszcze skorzystam. Drażniące są zdrobnienia których Pani używa, to moje jedyne zastrzeżenie. Z tego co po dobie zobaczyłam na liczniku w jej profilu to Pani przybywa wróżenia po dobie. Nie dziwie się, że czekałam. Lepiej dostać odpowiedź po dłuższym czasie, ale prawdziwy przekaz kart. Kiedyś wysłałam pytanie do jakiejś innej to bzdurną odpowiedź dostałam po 2 minutach.
        • malina80 Re: Maryla Krzemieniec opinie 18.10.21, 21:59
          A ja mam mieszane uczucia...Pani Maryla trafiła z drobnymi rzeczami, jak kontakt w danym terminie, jednak uparcie twierdzi, że pewna znajomość ma rację bytu, gdzie wszystkie znaki na niebie i ziemi przeczą temu. Każdy kto zna sytuacje odradza mi tą osobę...sądzę, że nie ma sensu sugerować się wróżbami. Niestety już teraz wiem, że ta wróżba jest jak kula w plot
          • draagosia Re: Maryla Krzemieniec opinie 19.10.21, 00:35
            mnie sie sprawdziło coś niedobrego raczej dużego. pisałam na początku roku. upierała się że mnie z nim nie widzi, że zwiazek z nim to gehenna -tak określiła, że to strata czasu, że ciepłą wiosną on mnie okłamie w sprawie pracy, że to będzie pretekst że jest zdenerwowany że to coś na termin coś czego on się boi. Przestrzegała przed nim. Niestety.. "wiedziałam" swoje. Po urlopie wyjechał za granicę, mówił że do pracy a wyjechał do dziewczyny z nim w zaawansowanej ciąży :( Mnie powiedział,niepasujemy do siebie. Doszły mnie słuchy, że tamta laska narzeka na niego, nie sprawdza się w roli ojca, ćpa, zdradza. Przeklinam jego i swoją głupote!
            • aliaadani Re: Maryla Krzemieniec opinie 08.11.21, 00:04
              miałam przyjemność lub nieprzyjemność z tą Panią rozmawiać przez telefon. Jestem zawiedziona tym co usłyszałam. Zero sprawdzalności odnośnie tego co zostało mi powiedziane. Rozmowa kosztowała prawie 100 zł ODRADZAM TĄ ALA WRÓŻKĘ
    • katsuraya99 Re: Maryla Krzemieniec opinie 14.09.21, 15:18
      Czy Pani Maryla doradza też w kwestiach finansowych (np. w kwestiach inwestycyjnych) i z jakim skutkiem czy tylko raczej w kwestiach relacji miedzyludzkich?
    • anna.dobrowolska Re: Maryla Krzemieniec opinie 25.09.21, 12:11
      dzień dobry, Pani Maryla to czarodziejka , dusza ,która pomaga wszystkim . Zagubiomym.Jej kabała to nie tylko karty , to magia, dar od Boga . Pytałam wielu "wrożek" . Tylko ona znała odpowiedź . Uparła sie ze spotkanie na ktorym mi zależało bedzie . Nie bylo , wiec pytalam kiedy , P.Marylka , ze bedzie - niedlugo , przypadkowe z zaskoczenia. Przestalam wierzyc i zapomnialam. I pewnego dnia w miejscu odludnym , spotkalam go "przypadkowo", i byla rozmowa , o ktorej P. marylka pisala, i bylo zakochanie. Wszystko jak w zegarku . p. Marylka to unikat , zesłana przez Boga . Nigdy nie wątpcie w to co mowi . bo zawsze sie sprawdza
    • aguleczka_20212021 Re: Maryla Krzemieniec opinie 10.10.21, 21:33
      Niestety nie sprawdziła mi się wróżba pani Maryli. Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź co do wyniku i terminu, niestety...nietrafiona.
      Jestem ciekawa kolejnych opinii.
      • logina2021 Re: Maryla Krzemieniec opinie 11.10.21, 07:11
        U mnie było tak jak napisała, nie był to przypadek bo podała szczegóły. Pytałam o przebieg sprawy i wynik. Korzystałam dwa razy.
    • wibrujacykij Re: Maryla Krzemieniec opinie 05.11.21, 16:14
      Ma ktoś kontakt do tej pani? Sprawa pilna
    • alicja828282 Re: Maryla Krzemieniec opinie 05.12.21, 20:49
      Witam czy ktoś wie jak zamówić u Pani Maryli emaila chce skorzystać ale napisalam informacje bezpłatnie i zero odpowiedzi. Jak zamówić?
      • babyplus Re: Maryla Krzemieniec opinie 06.12.21, 00:59
        jest info o wrozbie na mail na jej profilu tam gdzie napisane o usługach specjalnych. Z emaila nie korzystałam, ale na telefon moge polecić. Dorwałam w marcu callback 7 zł minuta. Oddzwoniła po dwóch dniach. Powiedziała sporo szczegółów o sytuacji i tak było także sprawdziło się. Z tego portalu polecam też telefonicznie wróżke Danute u której też się sprawdziło.
        • alicja828282 Re: Maryla Krzemieniec opinie 06.12.21, 11:50
          Jest na profilu Pani Maryli ale nie można nic zrobić tylko że włącza na specjalną prośbę. Albo rozmowe jak sie woogole dostać przez co. Czy jest tak że Pani Maryla nie czyta informacji bo tam napisalam prośbę o emaila
          • alicja828282 Re: Maryla Krzemieniec opinie 21.12.21, 20:35
            Witam mam pytanie z rad Pani Maryli korzystam ok 3 miesiące. Pytam w bardzo ważnych sprawach pewnie jak większość...Czy można prosić o opinie ? Bo po prostu chwilami to już nie wiem czy tak żyć z tą nadzieją? Może ktoś coś już wie i na swoim przykładzie może polecić wróżby Pani Maryli. Z tych paru razy wydaje mi się osobą bardzo pozytywna ale jeżeli chodzi o wróżby to nie mam zdania jeszcze do końca .Może ktoś się podzieli jeszcze
        • alicja828282 Re: Maryla Krzemieniec opinie 21.12.21, 21:47
          Witam piszę jeszcze raz bo chyba 1 post nie przeszedł. Proszę o opinie dotyczące wróżb Pani Maryli chodzi mi tylko o uczciwe fakty . Czy ktoś może się podzielić?
          • ania2101 Re: Maryla Krzemieniec opinie 22.12.21, 08:41
            Chcesz fakty? Proszę: przez 2,5 roku ponad 41 tysięcy wróżeń. Na portalu około półtora tysiąca komentarzy (negatywne też, można policzyć na palcach jednej ręki) na portalu czyli w miejscu w którym nie chowasz się za anonimowym nickiem, tylko jawnie płacisz za usługę a więc w zasadzie jakbyś podawała swoje nazwisko. Ludzie do niej wracają bo jak widać się sprawdza, polecają, czego sama też jestem dowodem. Moja opinia? Dobra wróżka. To nie jest nieomylny fenomen, dat, godzin, rysopisu nie poda, ale ma sporą sprawdzalność na pewno ma dar o czym się przekonałam. Pomagała mi w sprawach biznesowych, pracy, związku. Uczciwa dobra wróżka. Sprawdziło się, było przydatne to co powiedziała. Z racji szacunku, tego, że mi pomogła napisałam parę słów, ale wybacz 2 dni przed świętami naprawdę mam co innego przyjemniejszego do roboty niż siedzenie na forum i bicie piany :)
            • alicja828282 Re: Maryla Krzemieniec opinie 22.12.21, 09:25
              Przede wszystkim o bicie piany mi nie chodzi.... Dzięki za opinię. Człowiek w sytuacji trudnej już we wszystko wątpi i tyle ...
              • kotek32211 Re: Maryla Krzemieniec opinie 02.01.22, 14:32
                Ja mam pewne doświadczenia jeśli jesteś zainteresowana ale tu nie chcę się tym dzielić. Napiszę tylko, że Pani Maryla to cudowna osoba
                • alicja828282 Re: Maryla Krzemieniec opinie 02.01.22, 22:03
                  Dziękuję jakoś jest ,,szum " wokół Pani Maryli. Moją intencją w każdym razie nie było utrzymanie tego szumu a bardziej merytoryczną wymiana doświadczeń... Zobaczymy co czas pokaże teraźniejszość
                  Pani Maryla odczytuje dosyć trafnie więc czas pokaże ...
    • aguleczka_20212021 Re: Maryla Krzemieniec opinie 02.01.22, 19:44
      Tak calkiem sie nie sprawdzilo. Po wielu latach wrozbiarskiej "abstynencji" skusilam sie na wrozbe u pani Maryli zachecona jej doswiadczeniem, wrozeniem z kart klasycznych, bardzo dobrymi opiniami.
      De facto pytalam o dwie kwestie, zawodowa i uczuciowa. Nie bede wchodzic w szczegoly, pytania byly konkretne co do terminu i wyniku, odpowiedzi takze. Dodam, ze dolozylam staran zeby dopomoc szczesciu, nie siedzialm z zalozonymi rekami. Niestety obie odpowiedzi choc bardzo konkretne byly chybione. Nie mam zalu do Niej, co najwyzej do siebie. Moge sie wynic za wlasna glupote. Mysle ze tym samym zakonczylam raz na zawsze moja przygode z wrobami. Nie zmienia to faktu, ze pani Maryla wlala nadzieje w moje serce a wraz z niesplnionymi wrozbami przyszlo wielkie rozczarowanie. Byc moze jestem wyjatkiem, absolutnie nie kwestionuje tego ze innym sie sprawdza. Nie jestem tez zadna konkurencja. Poprostu u mnie tak wlasnie bylo...niestety. Pytasz wiec odpowiedam. Od czasu do czasu zagladam tu bo interesuja mnie opinie innych, ktorzy jak widac mieli wiecej szczescia.

pozdrawia, Aga
      • kotek32211 Re: Maryla Krzemieniec opinie 03.01.22, 12:45
        chciałabym wierzyć, że się u mnie sprawdzi ale tracę wiarę obserwując co się dzieje... pomogła mi napewno jako człowiek rozmową w ciężkim czasie ale boję się uwierzyć i rozczarować jak Ty... bardzo dobry człowiek z sercem na dłoni i bardzo chciałabym żeby miała rację
        • szatynia Re: Maryla Krzemieniec opinie 03.01.22, 15:21
          Bardzo mną potrząsnęła, nie wiem czy można tak powiedzieć, że delikatnie można odrzeć ze złudzeń, ale ona to zrobiła. Zrobiła to z kulturą, ale stanowczo. Powiedziała, że nie ma szans na ten związek, że uparłam się na coś, co nie może zaistnieć, że tracę czas. Przez dłuższy czas byłam wściekła i w szoku, że tak powiedziała. Inne wróżki do których pisałam namawiały na rytuały i cuda wianki, pisały cytaty z książek, to wszystko nazwałabym złudnymi nadziejami. Tylko Pani Maryla miała odwagę powiedzieć mi prawdę. Przerobiłam kilkanaście wróżek na dwóch portalach, tylko Pani Maryla opisała prawdę oraz to co będzie i tak było.
        • hannaanna Re: Maryla Krzemieniec opinie 04.01.22, 20:20
          Mi się jakoś nic nie sprawdza nic u Pani Maryli. Twierdziła, że pewna relacja się rozwinie, że facet się boi- tu na początku wierzyłam,bo mi taką bajkę sprzedał, chociaż intuicja mi podpowiadała, że to manipulant. Pani Maryla, że on się zmieni na stół procent, uwierzyłam, że potrzeba czasu. Teraz sam się przyznał, że .a kogoś nowego...pytam też o inne drobne wątki, też pudło. Koleżance też napisała, że facet na życie a on od paru miesięcy się do niej nie odzywa, więc wiem, że Pani Maryla wcale nie jest taka nieomylna. Nie pisze, aby zrobić antyreklamę, bo sama na tym wszystkim swoje uciepialam, chociaż pisząc pierwszy raz liczyłam, że mnie otrzeźwi i powie abym olala typka.
          • kotek32211 Re: Maryla Krzemieniec opinie 04.01.22, 20:41
            Czemu raptem tu znalazły się negatywy a na stronie nie? Nie będę nikogo bronić bo owszem może się pomylić ale jak być fair to być fair tu Pani Maryla nie odpisze a na stronie owszem...
            • hannaanna [...] 04.01.22, 21:07
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • ehnaca04 Re: Maryla Krzemieniec opinie 04.01.22, 22:30
              Wiesz dlaczego tu ktoś napisał negatyw? Bo tu pisze jedna taka, która wysłała może i parę smsów, w 160 znakach oczekiwała objawienia, cudu, nieomylności a po drugiej stronie skonfrontowała się z człowiekiem a nie Bogiem. Teraz się mści, bo widzi, że innym się sprawdza, a jej nie, to tyle jej radości że g...wnem rzuci. Sama się tym g...wnem ubrudziła. Zwróć uwagę, że co ktoś napisze pozytywnie to ona dowala negatywnie.
              Żałosna, niech będzie przeklęta, niech każdy, szczególnie faceci, niech w niej widzą i czują to g..wno.

kotek32211 napisała:

> Czemu raptem tu znalazły się negatywy a na stronie nie? Nie będę nikogo bronić
              > bo owszem może się pomylić ale jak być fair to być fair tu Pani Maryla nie odpi
              > sze a na stronie owszem...
    • pyrka85 Re: Maryla Krzemieniec opinie 07.02.22, 11:46
      U mnie idzie tak jak Pani Maryla opisała. Boję się zapeszać, ale idzie kolejno z tymi wydarzeniami które napisała że będą, to były.
    • luernia Re: Maryla Krzemieniec opinie 07.02.22, 19:25
      Też jeszcze nic żeby mówić procentowo. Sprawdzalność wiadomo ważna. powiedziała mi też z przeszłości,też to co teraz i to mogę ocenić na 100% zgadzają się te fakty. Muszę powiedzieć pozytywnie mnie zaskoczyła przeniknięciem faktów, podejściem do mnie pytania. Dlatego zostawiłam koment.
    • alicja828282 Re: Maryla Krzemieniec opinie 28.02.22, 17:37
      Jak sytuacja coś już jest co było wywrożone przez Panią Marylkę?
      • lokaleuk Re: Maryla Krzemieniec opinie 01.03.22, 03:11
        Na zeszły cały rok co kupowałam w grudniu 2020 praktycznie wszystko. Teraz w styczniu nie chciałam takiej na rok. Dwa pytania, jedno w realizacji idzie na to co powiedziała coś na to wskazuje, drugie jesień. Się pożyje się zobaczy. Wróżyłam też na tym portalu u Pani Celinki powiedziała tak samo. Co dwie mądrości wróżby to nie jedna :) wróżę u tych Pań na przemian. Polecam obie.
        • jaleona82 Re: Maryla Krzemieniec opinie 01.03.22, 12:55
          Dla mnie wróżka Maryla sprawdzalność 70%, trzyma ten poziom odkąd wróżę. na plus zaliczam detale, opisy charakteru, odczyt z przeszłości, jest też bardzo miła co jest fajnym dodatkiem. Wróżka Celina bardzo nierówne są jej wróżby, raz większość się sprawdziła ale nie wszystko dlatego oceniłabym 70%. Nie jest taka miła jak Pani Marylka, nie umie odnieść się do przeszłości, wróżba z lipca sprawdziła się w niewielkim stopniu.nie mówię że wróżka Celina jest zła, jej wróżenie jest nierówne w sensie sprawdzalności. Według mnie najlepsza tam jest wróżka Vera. U Very wróżyłam rok temu. wszystko się sprawdziło 100% nawet detale takie jak data, okoliczności, na minus zaliczam wyniosłość tak to odebrałam że trochę robi mi łaskę. dość droga ale w sumie warta ceny.

lokaleuk napisała:

> Na zeszły cały rok co kupowałam w grudniu 2020 praktycznie wszystko. Teraz w st
          > yczniu nie chciałam takiej na rok. Dwa pytania, jedno w realizacji idzie na to
          > co powiedziała coś na to wskazuje, drugie jesień. Się pożyje się zobaczy. Wróży
          > łam też na tym portalu u Pani Celinki powiedziała tak samo. Co dwie mądrości wr
          > óżby to nie jedna :) wróżę u tych Pań na przemian. Polecam obie.
    • kotek32211 Re: Maryla Krzemieniec opinie 14.03.22, 17:23
      cisza, czyli jednak co miało się sprawdzić się sprawdziło, oby tylko dobre rzeczy
      • alicja828282 Re: Maryla Krzemieniec opinie 14.03.22, 19:14
        U mnie jeszcze nic...
      • alicja828282 Re: Maryla Krzemieniec opinie 25.09.22, 08:16
        Jak sytuacja? Na plus czy w miejscu ?
        • slowlife Re: Maryla Krzemieniec opinie 25.09.22, 20:57
          U mnie na plus. Wydarzyło się dokładnie co powiedziała.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka