Dodaj do ulubionych

Potrzebuję pomocy pomóż mi

10.02.21, 13:49
Jestem w sytuacji bez wyjścia, moje małżeństwo się wali, proszę o pomoc bo nie wiem co robić chce to jakoś przejść nie wiem jak, psychicznie mi ciężko bo ponad 20 lat życia razem, i moja wina, ona już mnie nie kocha a dla mnie jest miłością życia, błagam powiedzcie coś na ten temat czy istnieje dla mnie jakiś ratunek Michał 04,09,1977 Magda 07,01,1976
Obserwuj wątek
            • mihaura Re: Potrzebuję pomocy pomóż mi 15.02.21, 19:20
              Przepraszam dzieci urodziły się 25,6,2001 i 16,9,2002
              I chciałem jeszcze dodać że moje życie prześladuje 7 co pewnie pani widzi większość najistotniejszych wydarzeń w życiu związane jest z tą liczba i wcale się tego nie doszukuje to po prostu się dzieje, żona 7 córka 2+5 syn 1+6 ślub 1+6,
              • teresa.numerolog Re: Potrzebuję pomocy pomóż mi 16.02.21, 11:57
                Dzień dobry Panie Michale,

data Waszego poznania-1.09.1994 oraz którakolwiek z dat: 29.09.1994 lub 30.09.1994,
                mogą w najbliższych latach nie sprzyjać datom ur. Pana i Żony.
                Ale nadzieja może być..., bowiem
                w datach ur. Dzieci i w dacie ur. Pana
                mniej więcej obecnie zaczynają się (lub niedługo zaczną się) kilkuletnie okresy życiowe:

... okresy ze wzrostem siły przebicia, czyli okresy życiowe subiektywnie sprzyjające,
                czyli – na logikę – okresy wnoszące optymizm do Rodziny...,

… okresy z dużym wzajemnym przyciąganiem się daty ur. Córki i daty ur. Syna,
                + z dużym przyciąganiem się dat ur. Dzieci i Pana daty ur.,
                czyli sugerujące dobre (lub czasami/często bardzo dobre) porozumiewanie/dogadywanie się Waszej Trójki(!),
                + sugerujące dodatkowo Pana chęci+możliwości+umiejętności/itp./itd.
                wspierania Dzieci, pomagania Dzieciom, itp.
                (czyli sugerujące, że Pan może być bardzo ważną Osobą w życiu Dzieci).
                [Wyjaśnienie: Powyższe tendencje nie dotyczą daty ur. Żony].

W związku z powyższymi tendencjami, m.in. sugerującymi, że
                od mniej więcej obecnie, lub od najbliższych miesięcy, przez kilka lat,
                Pan może być bardzo ważną Osobą w życiu Dzieci,
                Osobą bardzo dobrze lub dobrze dogadującą się z Nimi (we Troje-!),
                wspierającą Dzieci, itp., itd.
                (a teoretycznie taki układ między datami ur. ojca i dzieci rzadko się zdarza...):

-
                • mihaura Re: Potrzebuję pomocy pomóż mi 16.02.21, 13:37
                  Chce bardzo mocno podziękować za poświęcona mi uwagę i czas, mimo odpowiedzi która nie była taka jakiej oczekiwałem, oczywiście myślałem że odpowiedź zabrzmi będzie dobrze. Życie jest ciągłym zmaganiem z losem pytanie czy należy mu się poddać i płynąć czy w zmaganiu odnaleźć sens istnienia. Czas pokaże ja jeszcze wierzę że miłość zwycięży.
                  Jeszcze raz dziękuję i życzę ogromu szczęścia i wszystkiego czego pragnie numerolog.
                  Pozdrawiam Michał

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka