Dodaj do ulubionych

Wróżka Eliza - Magiczne Wrota

28.08.21, 14:21
Witam, czy ktoś wróżył u wróżki Elizy z Magiczne Wrota? Jakie macie doświadczenia? Jaka jest sprawdzalność tej pani? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Obserwuj wątek
  • iza_m7 Re: Wróżka Eliza - Magiczne Wrota 28.08.21, 14:26
   Tylko proszę więcej nie blokować mi tego wątku! Jeśli jeszcze raz ktoś to zrobi, to na 100% jestem pewna, że to nie za sprawą klientki wróżki, tylko SAMEJ WROŻKI! Jeśli tak się stanie (będzie usunięty ten wąte), to straci mnie jako klientkę; i myślę, że nie jedną. Nabiorę też przekonania, że osoba o nicku szmaragd34, to sama wrózka Eliza. Nikt tak nie może zabiegać o usunięcie wątku z opiniami o danym usługodawcy, jak sam usługodawca; czyli w tym przypadku sama zainteresowana wróżka.
  • iza_m7 Re: Wróżka Eliza - Magiczne Wrota 28.08.21, 14:54
   Jednocześnie zaznaczam, że jeśli ktoś po raz kolejny usunie ten wątek, napiszę opinię na temat tej pani w google i namówię do tego inne znane mi klientki, które wróżyły u tej wróżki. Wówczas już nie będzie dwóch opinii z dwiema gwiazdkami, lecz więcej opinii z jedną gwiazdką. Tych ocen/opinii tak łatwo się nie usuwa, jak na tym forum. No, chyba że ktoś ma znajomych, co pracują w Google; ale wątpię, że macki właścicielki strony sięgają tak daleko...
   • magicznewrota Re: Wróżka Eliza - Magiczne Wrota 28.08.21, 16:23
    Szanowana Pani za obraze i naruszenie mienia eksperta jest odpowiedzialność karna. Nie ma Pani prawa nekania robić i nie jest Pani bezkarna w internecie . Wróżka Eliza nie obsługuję ludzi takich jak Pani i proszę poszukać innego eksperta. Nikt nie będzie tolerować braku szacunku i oszczerstw. Proszę uszanować to i każdy wątek będzie kopiowany i usuwany.
    • iza_m7 Re: Wróżka Eliza - Magiczne Wrota 28.08.21, 16:28
     "Szanowana Pani za obraze i naruszenie mienia eksperta jest odpowiedzialność karna. Nie ma Pani prawa nekania robić i nie jest Pani bezkarna w internecie . Wróżka Eliza nie obsługuję ludzi takich jak Pani i proszę poszukać innego eksperta. Nikt nie będzie tolerować braku szacunku i oszczerstw. Proszę uszanować to i każdy wątek będzie kopiowany i usuwany."

     Proszę nie manipulować! Ja nigdzie nie nękam i nie oczerniam wróżki Elizy! Ja tylko pytam, jako jej klientka o opinię na temat tej pani! Jako konsument tej czy innej usługi mam do tego prawo! Już dzwonię do BOA klienta na Magiczne Wrota i zgłoszę że podszywa się pan/pani pod pracownika na MW.Jeśli będzie więcej pojawiać się takich gróźb i szantazży, jak na tym wątku, to na 100% zamieszczę negatywne opinie w google na temat tej pani! Na 100%!
   • elizakarty Re: Wróżka Eliza - Magiczne Wrota 28.08.21, 16:40
    Witam serdecznie, nie życzę sobie aby Pani korzystała z moich usług. Z Pani wypowiedzi wysuwają się groźby
    i może Pani wystawiać co chcę, ale proszę brać pod uwagę konsekwencję. Ja mam grono stałych wspaniałych klientów, gdzie jest szacunek i miłość. Nie potrzebuję kogoś kto szuka zaczepek i możliwości czynienia zła. Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego i znalezienia innego eksperta.
     • renata2000 Re: Wróżka Eliza - Magiczne Wrota 28.08.21, 17:02
      "Szanowana Pani za obraze i naruszenie mienia eksperta jest odpowiedzialność karna. Nie ma Pani prawa nekania robić i nie jest Pani bezkarna w internecie . Wróżka Eliza nie obsługuję ludzi takich jak Pani i proszę poszukać innego eksperta. Nikt nie będzie tolerować braku szacunku i oszczerstw. Proszę uszanować to i każdy wątek będzie kopiowany i usuwany".GDZIE TU JEST NARUSZANIE MIENIA??? Zapytanie forumowiczów o opinie? Absurd!
      • elizakarty Re: Wróżka Eliza - Magiczne Wrota 28.08.21, 17:18
       Naturalnie każdy ma prawo do opinii obiektywnej gdy skorzystał z usługi, lecz nie hejtu, straszenie, że naślę koleżanki etc. Ja mam skany wszystkiego tu. Z tych wątków aż kipi toksyczność i złość. Nie wiem kim Panie są i nie chcę wiedzieć czy konkurencja czy osoby szukające sensacji. Nie obsługuję każdego i nikt nie musi korzystać z moich porad jeżeli nie chcę. Internet to nie miejsce anonimowe. Dziękuję i proszę poszukać innego eksperta a jest ich ponad 100 lub więcej. Z poważaniem wróżka eliza
       • iza_m7 Re: Wróżka Eliza - Magiczne Wrota 28.08.21, 17:24
        To jednak pani! Obserwujemy pani aktywność na MW! Mając na uwadze te oszczerstwa które Pani tu wypisała na temat swoich klientek, jestem tera w 100% że wszystkie pani wróżby były jedną wielką manipulacją i kłamstwem! I ma pani rację na pewno nie będę już korzystać z pani usług.
       • iza_m7 Re: Wróżka Eliza - Magiczne Wrota 28.08.21, 17:18
        No ja też! Absolutnie! Jestem potwornie rozczarowana i rozgoryczona tym co spotkało mnie ze strony tej wróżki! Ja miałam zupełnie inne zdanie na jej temat. A tu wygląda na to, ze to osoba o bardzo niskiej samoocenie, która ma bardzo niskie poczucie własnych kompetencji. Ja mam płacic komuś kto oszukuje i próbuje mnie zastraszyc? Tak się traktuje klientów, którzy zostawili jej niemałą sumkę za jej usługi? To jedna wielka paranoja! Dajcież spokój!
       • katrin88wawwww Re: Wróżka Eliza - Magiczne Wrota 28.08.21, 17:20
        Pani Izo. Czy zdaje sobie Pani sprawę z faktu,że nikt w internecie nie jest anonimowy? Odgraża się Pani negatywnymi opiniami na temat Pani Elizy, wymysla,że podszywa się pod inne osoby. Wypisuje,że wystawi dwie gwiazdki, czy tam jedna. Uwaza Pani,że jest to wyrażenie obiektywnej opinii? Bo moim zdaniem podchodzi pod nekanie. Pani Elizo, proszę zrobić printscreeny. Nic w internecie nie ginie. Pani Eliza niejednokrotnie mi pomogła, a Pani albo ma jakieś problemy emocjonalne albo próbuje zniszczyć opinie Pani Elizy jako konkurencja.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka