Dodaj do ulubionych

Rytuały komu NIE wyszło

05.09.21, 16:52
Komu rytuał nie wyszedl lub zadziałał odwrotnie?
Obserwuj wątek
  • perelka80-80 Re: Rytuały komu NIE wyszło 08.09.21, 18:43
   u mnie miłosny nie wyszedl, przynajmniej jeszcze bo robiony byl w lipcu-zadzialal na razie odwrotnie, gdyz pan sie oddalil na maksa... Co prawda podczas samego rytualu dzialy sie mile rzeczy-duzo motylkow u mnie , a takze otoczenie jakby bylo milej nastawione do mnie, ale pan o ktorego mi chodzilo-zdaje sie mnie juz nie znać...omija.
  • madzia2222 Re: Rytuały komu NIE wyszło 27.09.21, 09:13
   No to i ja napisze jak jest u mnie. Otóż jestem właśnie w trakcie rytuału egipskiego. Za kilka dni mija miesiąc od wykonania rytuału i nie dzieje się kompletnie nic. Wcześniej miałam wykonywany rytuał miłosny, ale niestety w czasie rytuału skorzystałam z tarota więc nie miał prawa się udać ( nie można korzystać z kart tarota i wróżyć w czasie rytualu). Tym razem cierpliwie czekam na efekty ale tracę już nadzieje. Moja sytuacja jest taka że mam męża z którym mam stały kontakt i widzę się z 3-4 razy w tygodniu ze względu na dzieci. Nie ma innej kobiety. No i generalnie tarot twierdzi że on do mnie wróci i że jest potrzebna szczera rozmowa ( mąż nie chce rozmawiać niestety). Zdecydowałam się na rytuał, bo nie ukrywam że dzieci cierpią, ja cierpie więc chciałam żebym ten ewentualny powrót szybciej nastąpił. No i nie dzieje się nic, Mąż jak był obojętny tak jest nadal. Nawet nie chodzi o to że rytual miał sprawić że zapuka i powie, że wraca ale chociaż żeby chciał rozmawiać lub cokolwiek.
   Poza tym myślę, że na tym znanym forum gdzie są opinie o rytualistach na rytualy milosne spetania opinie nie są prawdziwie. Zauważcie że same pozyty są o Panu Eryku, Pani Ani i Panu Michale ( ja jestem w trakcie rytuału u jednego z nich). Napisałam komentarz, że w sumie nic się nie dzieje, a już powinien być jakiś efekt i moderator tego komentarza nie zatwierdził. Spróbowałam napisać jeszcze raz i to samo, komentarz odrzucony. Ja naprawdę wierze w te rytualy ale jak zweryfikować kto oszukuje a kto nie?
   • aliaadani Re: Rytuały komu NIE wyszło 06.10.21, 00:16
    Zostałam wcześniej oszukana również, trafiłam na niezwykłą osobę wróżbitę maciejap spróbuj sie z nim skontaktować ma wielki dar. Rytuał się udał po 8 msc u Pana Macieja. Jest to człowiek z ogromnym, jego wróżby są niezwykle trafne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka