Dodaj do ulubionych

Prośba o poradę.

22.11.21, 13:53
Chciałabym poprosić o poradę/wróżbę, ale niestety nie znam daty urodzenia osoby, i którą chcę zapytać.
Ale i tak spróbuję:

Niedawno spodobał mi się mężczyzna, który pracuje niedaleko miejsca, w którym często bywam. Zdarza się, że zwraca na mnie uwagę na ulicy lub przychodzi i rozmawiamy. Zasugerował, że spodobałam mu się, co zresztą sama zauważyłam wcześniej gdyż ciągle na mnie patrzy i się uśmiecha.
Ja wiem, że to brzmi żenująco i zabawnie zarazem, ale chciałbym zapytać czy jest szansa abyśmy się umówili? Albo czy rozmyśla o mnie czasem? Albo cokolwiek innego, czy kogoś ma?
Czy jest szansa na spotkanie?
Nie wiem jak zadawać takie pytanie, ale mam nadzieję, że nikogo nie nie urazę.
Mam na imię Dominika, a mężczyzna, o którym napisałam Maciej.
Gdyby znalazł się ktoś, kto mógłby jakoś pomóc

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Dziękuję bardzo.
Dominika
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Prośba o poradę. 23.11.21, 06:23
      Nieskodzi że nie znasz.
      Karty sugerują że 6 Mieczy - odległość - jest praktycznie żadna, a :podtrzymanie w Śmierci- nie wyszło, bo jeśliby ten kontakt miał zaginąć już by się to stało.(Moc fizyczna w tle też "nie chce" wyjrzeć z kart)
      Z kolei nie jest widać irytujący, bo czy go podtrzymasz, nie wątpię,trzeba tylko troche odwagi, żeby zerwać tamę taboo...;D
      Zajryj, bo jeśli ma parę stałą to oże n'osi obrączkę?
      U mniew kartach Głupiec/- czyli może pewno nie ma i mu nie wyszło z nowym partnerem. Brak jest satysfakcjonujących związków, więc może wyjdź i "pomóż sytuacji", tak jak robią inne kobiety?
      Nie musi przecież latać jak kiedyś u mnie po nocach, parę słów rozwiało u mnie randkowo wszystko, ale od słówka do słówka, poznaliśmy się przynajmniej. mnie to była prosta sprawa,zapytałam wprost w klubie obok gdzie poszliśmy "na piwo" - czy kogoś masz, czy jesteś kawalerem.
      Jego "Oczywiście!!!" rozwiało oczywiście wszelkie wątpliwości.
      ;D
      No - "Czy te oczy mogą kłamać?"
      Je3steśpo prostu nieśmiała -może ponad miarę (sugerujesz nawet po wypowiedzi) a ja bepośrednia ponad miarę - ale spróbuj się umówić na lampkie wina albo drugie śniadanie ze śmietanką czy kawusię w barze obok jak już lubicie rozmawiać.
      W końcu moje kumpele wyszły za mąż nie inaczej tylko za kolegów "z pracy"
      • camaretto Re: Prośba o poradę. 23.11.21, 06:26
        Sorry za literówki, miało być też"Dla mnie"
        Skrypty nie katowskie, ale nic nie widać a ręce bolą.
        Nawet sąsiedzi powstali z martwych i zaczęli ciasto piec i śniadanie robićo 5 nad rankiem...
      • paczuszkaslona Re: Prośba o poradę. 23.11.21, 17:08
        Dziękuję za odpowiedź.
        Tak naprawdę nie wszystko zrozumiałam, ale czyli mam odpuścić czy czekać, zrobić coś, zaproponować?
        Jak dobrze zrozumiałam wygląda na wolnego?
        Obrączki nie ma. Faktycznie bardzo, bardzo mnie onieśmiela.
        Ale darmo go też nie miałam okazji spotkać, ale może ma ręce pełne roboty ☺️
        W sumie samo się nic nie zrobi.

Dziękuję za pomoc.
          • camaretto Re: Prośba o poradę. 26.11.21, 16:34
            ;D Olku atrakcja towarzyska to taki machonie jest... amy byśmy straciły wiele "udanych" eksperymetów ESP gdyby to tak miałobyć być, że na 2 Pentakli raz się widzi miś z laleczką (kita123), a raz auto za pół darmo - chrysler.
              • camaretto Re: Prośba o poradę. 03.12.21, 11:32
                Ja też nie, bo skrypty "pojechały mi w nieznane i odjeżdża klawiatura.
                Jakbyć mógł przestać klepać, to koleżankaby przestała w rękaw chlipać,przeszkadzasz...
                Andziej - suna pozdrowić proszę, a nawet ich większą ilość, na święta, od warszaffki...
                • olek13 Re: Prośba o poradę. 03.12.21, 22:15
                  Uuu... Pogorszyło się... Urojenia dominują.
                  Z Andrzejów, to mam tylko dwóch znajomych: pracownika informatyki w koncernie i poetę-anglistę. To dla którego te pozdrowienia?
                  • camaretto Re: Prośba o poradę. 03.12.21, 22:46
                    Nie dla informatyka.
                    A poetą tym bardziej anglistą, chociaż do USA wyjezdżali na robotę...nawet po ukraińsku nie umieją.
                    Przepraszam Olku13.
                    Notabene - to nie ty pisałeś z Andromedą maile? A Lara to jest już głośna na internecie...
                    • olek13 Re: Prośba o poradę. 03.12.21, 23:33
                      Nie znam żadnej Andromedy. Z kimś, mającym nick Lara (plus jakieś cyfry) trochę tu pisałem, ona z pozycji ezowyznaczyni, a ja jak zwykle: kompletny sceptyk.
                      Czyżby w końcu dotarło, że mnie z kimś mylisz..? Chyba jeszcze w to nie uwierzę...
      • paczuszkaslona Re: Prośba o poradę. 02.12.21, 15:30
        Dzień dobry ponownie.
        Wracam z zapytaniem czy może teraz widać coś w kartach czy jest szansa na jakąś relację, znajomość, kawę? Bo tak tylko rozmawiamy, rozmawiamy, jest miło, uśmiechamy się, ale nic z tego nie wynika.

Oczywiście jeśli ktoś mógłby mi pomóc i poradzić.
        On ma na imię Maciej, a ja Dominika.

Pozdrawiam serdecznie.
        • camaretto Re: Prośba o poradę. 03.12.21, 11:29
          Teraz nie zaczynaj lepiej na siłę - 0 Głupiec na odwrót, QDenarów/-, apóźniej Chain/- wyjdziesz z manipulacji może obronną ręką - ale nie oczekujzbyt wiele.
          Na razie wtym wszystkiemwymuszać na siłę nie warto - RMieczy /- i takie to może ipodświadome, że się jakoś w tym wszystkim gubi sens.
          4 Władca - mężczyzna którego warto pokochać - sam się sugeruje,później - ale to to jakoś bardziej "dla ćwiczeń" i uspokojenia nerwów

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka