Dodaj do ulubionych

Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj...

16.01.22, 01:32


Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj zanim wciśniesz Enter

Z uwagi na bardzo liczne ostatnio pomawianie i hejtowanie wróżek, wróżbitów, ezoteryków, niniejszym postem stowarzyszenie Ezoterycy Razem informuje, że z dniem 17.01.2022 większość wróżek, wróżbitów, ezoteryków "opiniowanych" w ubiegłym roku i tym roku, będzie dochodzić swoich praw.

bip.brpo.gov.pl/sites/default/files/poradnik_Hejt01.pdf
Proste jak 2 + 2 = 4
Korzystałeś? Udowodnij! Sugerujesz bez potwierdzenia faktami = pomawiasz = licz się z konsekwencjami.

Nie odpuścimy!

#stophejtowiezoterykow

#ezoterycyrazem
Obserwuj wątek
  • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 18.01.22, 21:46
   Czy jak napiszę, że wróżki to potrafią tylko bajdurzyć, to jest to zniewaga? Bo jeśli tak, to poproszę natychmiast o niepodważalny dowód na posiadanie dowolnej nadnaturalnej umiejętności jakiejś wróżki.
   No cały płonę z ciekawości, jak to będzie wyglądało!
   • ezoterycyrazem Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 19.01.22, 00:56
    Ten temat nie został tu umieszczony pod polemiki światopoglądowe. Odnośnie do kwestii światopoglądowej powiem krótko: każdy niech wierzy w to, co sobie życzy. Szanujmy różnorodność, różnijmy się. Jesteśmy ludźmi, zachowujmy się ludzko.

    Znam to forum, z widzenia na tym forum znam Ciebie i Twoje poglądy. Ok. W mojej ocenie Twoje wypowiedzi mają zabarwienie światopoglądowe, nawet gdy krytykujesz a robisz to często. Ok. Ty krytykujesz, ale imiennie nikogo personalnie nie pomawiasz, nie insynuujesz personalnie, nie kłamiesz o kimś. Krytykujesz sposób myślenia i zachowania. Ok. Po prostu wyrażasz swój światopogląd. Kropka.


    Ten temat dotyka problemu hejtu, kłamstw, pomówień. Jedna z naszych Koleżanek Wróżek - po tym jak przeczytała o sobie kłamstwo znalazła się w szpitalu w ciężkim stanie. Znamy już personalia forumowej oprawczyni. Funkcjonuje w najlepsze. Czy to w porządku, że osoba "rzucająca hasło" insynuacje i sugestie, nie ponosi konsekwencji, a osoba o której skłamano doznała uszczerbku na zdrowiu? Pytanie retoryczne. To zdarzenie przelało czarę goryczy.

    Od dnia 17.01.2022 dołożymy wszelkich starań żeby internetowa oprawczyni naszej Koleżanki została ukarana, jak również każda inna osoba, która kiedykolwiek dopuści się wypowiedzi mówionej lub pisemnej bez podania faktów.
    Korzystałeś/aś? Udowodnij! Wypowiedź bez podania dowodów będzie traktowana jako pomówienie i hejt (nawet jeśli treść będzie napisana najpiękniejszą polszczyzną).    Prosta zasada.
    Korzystałeś/aś? Udowodnij!
    (miejsce, data, dzień, godzina, przedstaw biling, wyciąg z konta z rzekomą płatnością, screen, poprzyj dowodem swoją tezę)

    olek13 napisał:

    > Czy jak napiszę, że wróżki to potrafią tylko bajdurzyć, to jest to zniewaga? Bo
    > jeśli tak, to poproszę natychmiast o niepodważalny dowód na posiadanie dowolne
    > j nadnaturalnej umiejętności jakiejś wróżki.
    > No cały płonę z ciekawości, jak to będzie wyglądało!
    • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 19.01.22, 16:43
     ezoterycyrazem napisała:

     > Ten temat nie został tu umieszczony pod polemiki światopoglądowe.
     > Odnośnie do kwestii światopoglądowej powiem krótko: każdy niech
     > wierzy w to, co sobie życzy.
     > Szanujmy różnorodność, różnijmy się. Jesteśmy ludźmi, zachowujmy
     > się ludzko.

     Niestety istnieje związek między charakterem oferowanych przez wróżki usług i poziomem niezadowolenia klientów, a w konsekwencji przykrych wypowiedzi na forach. Oczywiście to nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla chamstwa, ale wytłumaczeniem, czemu tak się dzieje.
     Otóż, jak wielokrotnie to powtarzałem, zasadniczo wróżki sprzedają kit. I jeśli klient/klientka nawet wierzy w te bajki, to po kolejnych niespełnionych obietnicach pojawia się niezadowolenie, a częto agresja. Jest tu ładnie widoczna analogia z inną grupą, tzw. klasą próżniaczą - z politykami. Oni także często prowokują do hejtu.
     Widzę w tym interesie nieuczciwość, bo oferowana usługa to zwyczajne wymysły i obietnice bez pokrycia. A jeśli klient czuje się oszukany, co często ma uzasadnienie, to niestety powstanie konflikt. Wróżki powinny mieć tego świadomość. Nie wołno sprzedawać złudzeń.
     • astrolabi Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 19.01.22, 17:36

      Człowieku, chodzi o to, że pewien typ ludzi pisze: byłam, korzystałam po czym dodaje personalny stek kłamstw wyssanych z brudnego palca. Ktoś pisze np. korzystałam nic się nie sprawdziło to oszustka. mnie się nie sprawdziło, przestrzegam. Osoba taka która twierdzi, że była (korzystała) niech przedstawi na to dowód: w tej i tej dacie była (dzwoniła/pisała) niech udowodni screenem kontakt pisemnego, kopią przelewu, że płaciła za usługę, lub niech przedstawi dowodem na poparcie tez, przypuszczeń (w zasadzie pomówień), które stawia jako pewniki. Niech ma cywilną odwagę wyjść spod anonimowego nicka. My wróżki i wróżbici pokazujemy twarze, często też nazwiska, pokazujemy swoje życie, więc dlaczego nasz "niezadowolony" klient nie ma mieć chociaż tyle cywilnej od wagi by udowodnić, że naprawdę klientem był. Skoro my wróżki i wróżbici dla takich osoby nie jesteśmy wiarygodni, to chociaż niech ów niezadowolony klient okaże się wiarygodny, niech udowodni, że naprawdę był klientem.
      Nie negujemy, że bywają niezadowoleni klienci. Nie każdy musi mówić w pozytywach, ale niech to poprzez dowodem. Takie zachowanie byłoby uczciwe.

      Chodzi o to żeby ukrócić personalne kłamstwa i bezkarność psycholi, którzy znęcają się nad nami wróżkami i wróżbitami. Poczytaj sobie w wątku: klienci opinie wróżek o klientach jak oni nas traktują, to może zrozumiesz z czym musimy się codziennie zmagać. Możesz się nabijać z tego, że ich przeklinamy, ale poczytaj proszę jak oni nas traktują. Wierz mi, to nie są urocze Smerfy a my nie jesteśmy paskudnym Gargamelem. To w większości są psychopaci.
      Ty możesz nas jako grupy zawodowej (tak brzmi to dla Ciebie szokująco, jednak jesteśmy legalnie działającą grupą zawodową) możesz więc nas nie lubić, nie akceptować i z nas kpić, ale nie pozwolimy na to, żeby konkurencja lub mściwi pseudo klienci psuli nam dobrą opinię na którą pracujemy lata.


      olek13 napisał:

      > Niestety istnieje związek między charakterem oferowanych przez wróżki usług i p
      > oziomem niezadowolenia klientów, a w konsekwencji przykrych wypowiedzi na forac
      > h. Oczywiście to nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla chamstwa, ale wytłumacz
      > eniem, czemu tak się dzieje.
      > Otóż, jak wielokrotnie to powtarzałem, zasadniczo wróżki sprzedają kit. I jeśli
      > klient/klientka nawet wierzy w te bajki, to po kolejnych niespełnionych obietn
      > icach pojawia się niezadowolenie, a częto agresja. Jest tu ładnie widoczna anal
      > ogia z inną grupą, tzw. klasą próżniaczą - z politykami. Oni także często prowo
      > kują do hejtu.
      > Widzę w tym interesie nieuczciwość, bo oferowana usługa to zwyczajne wymysły i
      > obietnice bez pokrycia. A jeśli klient czuje się oszukany, co często ma uzasadn
      > ienie, to niestety powstanie konflikt. Wróżki powinny mieć tego świadomość. Nie
      > wołno sprzedawać złudzeń.
      • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 19.01.22, 22:17
       Piszesz o krzywdach. Oczywiście, są one realne i pewnie bolesne.Spróbuj też dostrzec przyczyny, łańcuch zdarzeń, do nich prowadzący. Może nie spodoba Ci się analogia, ale to jakby oczekiwać od skazanych, by zawsze lubili strażników więziennych. Nie da się.
       Żądasz uczciwości. Popatrz na siebie: czy uczciwym jest twierdzić, że ma się zdolności, umiejętności, których dotychczas nikt bezspornie nie potwierdził? Czy każdemu klientowi uczciwie na wstępie mówisz, że to, co usłyszy, to czysto subiektywne Twoje opinie, które nie mają oparcia w rzeczywistości, a wynikają tylko z Twojego przekonania? Czy ta dobra opinia, o której piszesz, zawiera informację, że nie jest żadną wiedzą, a jedynie wiarą? Tak uczciwie, pomyśl o tym.
       • astrolabi Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 19.01.22, 23:56
        Tak uczciwie myślę i tak uczciwie odpowiadam:

        Zajmuję się astrologią. Żeby mówić (i pisać) co twierdze, mam zakres wiedzy - wyobraź sobie - merytorycznej. Zdobytej w toku nauki - jakkolwiek to dla Ciebie zabrzmi - podręcznikowej wiedzy, kursów, szkoleń, warsztatów etc., jak również poprzez nauki empiryczne. Tyle wiedza. Mam też tzw. dar. Czym jest? Nie będę Ci opisywać bo i tak zakwestionujesz. Mam tzw. empatię. Ponadto, a może przede wszystkim, jestem psychologiem. Nadmienię, że skończyłam w toku dziennym dwa kierunki studiów podyplomowych na prestiżowej polskiej uczelni.

        W regulaminie (np. portalu wróżbiarskiego) lub regulaminie mojej działalności gospodarczej oczywiście zamieszczone są informacje, że porad uzyskanych poprzez karty lub horoskop nie należy rozumieć jako wiążących, arbitralnych, ostatecznych. Tego typu informacja jest obligatoryjna. Nie powtarzam jej nieustannie, bo jak wnoszę, każdy to rozumie, a jeśli nie rozumie to jego sprawa. Niestety nie każdy... tzw. klientów, którzy nie rozumieją, nie akceptuję zarówno ja, jak i inne poważne osoby w mojej branży.
        Nikogo nie oszukuję. Ktoś się zgłasza , pyta - ja odpowiadam na podstawie technik, którymi się posługuję.
        Płacę podatki, zusy, nie szukam tzw. luk żeby to czy tamto obejść. Moja działalność jest taka, a działalność np. Kościoła Katolickiego czy różnych Zgromadzeń Wyznaniowych jest również oparta na wierze jakimś zasobie wiedzy (co mówić, jak mówić, kiedy mówić), ale szczerze wątpię czy osoby ze wspomnianych kręgów hierarchii religijnych uczciwością dorastają do moich pięt.

        A czy ktoś potwierdził istnienie Boga? Czy ktoś udowodnił prawdziwość objawień i cudowność tzw. świętych miejsc? Czy mąka zmieszana z wodą, którą nazywają komunią, jest ciałem Jezusa Chrystusa? Wiara. Świat od zarania jest budowany na wierze i zarazem rujnowany przez wiarę. Kto chce niech wierzy w Boga etc. Nie neguję, że ktoś wierzy w Boga, choć sama nie wierzę, niejako mnie to śmieszy jak można wierzyć w takie gusła jak Bóg i spółka Cudami na kiju.

        Moje metafizyczne wierzenia być może dla kogoś i Ciebie są gusłami, ale wierzę w nie. To moja wiara. Wierzą w nie również Ci, którzy się do mnie zgłaszają. Na siłę ich do siebie nie przyciągam. Sami się zgłaszają. Przychodzą, odchodzą, mają kontakt lata. Każdego wolna wola i wolna wiara.
        Część tzw. klientów to prostacy (biedni lub bogaci - zależy jak spojrzeć), prymitywy, frustraci, szuje, kobiety o mentalności samic w rui. Część natomiast osoby głębokiej intelektualnej i duchowej wartościowości.        olek13 napisał:

        > Piszesz o krzywdach. Oczywiście, są one realne i pewnie bolesne.Spróbuj też dos
        > trzec przyczyny, łańcuch zdarzeń, do nich prowadzący. Może nie spodoba Ci się a
        > nalogia, ale to jakby oczekiwać od skazanych, by zawsze lubili strażników więzi
        > ennych. Nie da się.
        > Żądasz uczciwości. Popatrz na siebie: czy uczciwym jest twierdzić, że ma się zd
        > olności, umiejętności, których dotychczas nikt bezspornie nie potwierdził? Czy
        > każdemu klientowi uczciwie na wstępie mówisz, że to, co usłyszy, to czysto subi
        > ektywne Twoje opinie, które nie mają oparcia w rzeczywistości, a wynikają tylko
        > z Twojego przekonania? Czy ta dobra opinia, o której piszesz, zawiera informac
        > ję, że nie jest żadną wiedzą, a jedynie wiarą? Tak uczciwie, pomyśl o tym.
        • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 20.01.22, 00:25
         W skrócie: nie istnieje wiedza astrologiczna, bo astrologia nie jest nauką.
         Płacenie podatków nie uwiarygadnia wykonywanego zajęcia. Można płacić podatki od np. prowadzenia piramidy finansowej. Czy piramidy finansowe są uczciwe?
         Nie chcę uwiarygadniać działalności żadnej religii w zakresie doktryny, jedna dostrzegam pewną różnicę: religie obiecują to i owo po śmierci, czego zupełnie nie da się sfalsyfikować. Zapewnienia astrologi są falsyfikowalne - wedle moich informacji w marnym skutkiem. A może się mylę i masz niepodważalne dowody na prawdziwość swoich twierdzeń?
         Zastrzeżenia, że wróżby są niewiążące to zwykły wykręt. Uczciwie by było napisać, że sprawdzalność wróżb jest na poziomie rzutu monetą. Czysty przypadek. No chyba że są jakieś dowody...
         Jako psycholog musisz wiedzieć, że empatia to cecha z zasobu zwyczajnej, przyziemnej psychiki. Tak zwany dar (coś nadprzyrodzonego), to przejaw Twojej wiary, a nie fakt. No chyba że znowu się mylę i potrafisz to udowodnić?
         Możemy tak długo, tylko że dyskusja z wiarą nie ma sensu. Mechanizmy obronne działają. prawda?
         • sekatoor Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 20.01.22, 03:04
          Moi zdaniem, ztechnikąi zapisem faktów nie wygramy. Tudzież z "głupka wartym "systemem atrakcyjności przepowiedni, które są potwierdzalne na jungowskiej zasadzie " synchroniczności", którą deklaruje tzw. astrologia, symbolika, czy inne "ZŁO moralne", gdzie moralność-kit który system kościółek czyli szkółka niedzielna wyłącza.
          Wszystko zatem kończymy na kulturze wieku minionego, bo takie weszły ograniczenia . Prawo pubiczne to te takie ograniczające troszkę ale mniej wartości oświeceniowej zmiany ról. Więc rację niby maci3e, ale kto powie że to koniec zabawy? Gra,która ma na celu wyłączenie np. boga Shivy z systemu państwa polskiego forever w dobie21` wieku ?
          Amen.
          Nikt. tym bardziej że ludzi chętnych do zabawy w czarownice albo uganiających się "klientów " tudzież "wariatów" w systemikach JEST FULL.A tym wolno płacić, oszustów i rzebierających się na wieczór kawalerski aktorow cała masa, tudzież ludzi płacąych od usługi. Miszczów niestety też.
          Tudzież niezadowolonych, że tolerancyjne dotąd prawo dozwala po prostu wszystko, a my zaczynamy drążyć przeciwko sobie.Sugerując zresztą powrot do "wartości "w ieku poprzedniego, któresiłewolucji wyszły z użytkowaniaa' konto nowych , nowoczesnej techniki którą zasugerujecie za moment w gorącym momencie dyskusji.
          A ludziska jak to ludzie- chcą mieć porządną deaną wróżżkę w turbanie na wieczorze ezo kawalerskim i basta.
          Tym bardziej, że zapoznanyprzed sekundą sztywniak i tak moż e być to aktor czy oszust, a dywinacji tylko rzekomo ktoś nie udowodnił.
          Stawiam horoskop, mam dużą sprawdzalność kart, ale jak na razie ludzie mają ograniczoną moliwośćpotwierdzenia. Bronimy się ESP - a tymczsem ktoś złośliwie nie podkładając NAWET ŚWINI podłoży np. fotkęi "wie wszystko" Myślę, to początek ... ale i koniec. Tymbardziej,że z "systemu np. rejestracji czy rejestrow sądowych typu numerek mogło przez lata wycieknąć to i owo.
          I kto będzie odpowiadał za np. publikację typu "najlepszy wróżbit a roku" skoro obok straszy głupotą świetny bioterapeuta oszust?
          No iczym, bo dziś wszyscy są biedni jak myszy?
  • wampirania Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 30.01.22, 12:54
   Byłam komentowana wiele razy. Po prostu znęcały się nade mną. Żadna z tych żałosnych kobiet, tak kobiet, bo głównie kobiety to robią- te "pokrzywdzone przez los dobre dusze pragnące kochającej drugiej połówki, pragnące spokoju, szacunku, miłości", żadna z nich nie podała dowodu na to, że się ze mną kontaktowała lub, że to co napisała to prawda. Takie są prawdomówne, takie są odważne. Rzuciły kamieniem i uciekały, albo robiły sztuczny ruch żeby zwiększyć ilość negatywnych wypowiedzi.
   Rzucały hasło insynuacji nie podając żadnego namacalnego dowodu na potwierdzenie. Wiem, które to, niektóre to też początkujące wróżki. Nie będę się sądzić, oczywiście pieniądze na to mam, oczywiście wygrałabym w cuglach, ale szkoda czasu na takie zera, splunąć nawet szkoda. Z całą mocą je PRZEKLINAM, to będzie ich konsekwencja i największy koszmar przez całe ich życie.
  • wrozkahanna84 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 01.02.22, 14:58
   Podpisuję się pod tym. Pozdrawiam :-)
   • pikasiaczka Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 07.02.22, 22:28
    Dokładam swoje zdanie. Zgłaszam się chętnie do stowarzyszenia.
    Przy okazji proszę Siłę Zwierzchnią Boga czy jak sobie ktoś nazwie, żeby za przykrości mnie wyrządzone głupim pisaniem o mnie osoby, które to robiły, robią, będą robić, żeby również ich praca była opiniowana podobnymi emocjami i słowami. Proszę Siłę Wyższą, by te osoby również odczuwały komentarze o sobie tak jak ja, a ja odczuwam je jako kawałek po kawałku wyszarpywanie, cięcie, jako amputację bez znieczulenia.
    • wrozkahanna84 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 08.02.22, 16:59
     Wiem, co Pani czuje. Przed chwila kogos zablokowalam. KOSZMAR, pozdrawiam
    • astrolabi Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 14.03.22, 18:57
     @pikasiaczka napisałam do Ciebie maila w którym podaję szczegóły. Będziesz tam miała też załączniki, spokojnie można otwierać.
  • andrzej.lublin Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 16.02.22, 10:26
   Ja pindole co to jest ? :)
   Primo poproszę o nr KRS tego czegoś jak "stowarzyszenie Ezoterycy Razem"
   Czym mam rozumieć że takowe nie istnieje i jest to świadome podszywanie się i wprowadzanie w błąd ?

   Secundo
   Już widzę minę policjanta przyjmującego zgłoszenie " jestem wróżką i dwie osoby na forum gaezta.pl hejtuja mnie mimo że nie korzystały z moich porad "
   ROTFL
  • bontana Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 30.04.22, 14:09
   Po co pozwy, lepiej przekląć takie. Świry które mnie personalnie stalkują bezpłatnymi, dobijaniem się na chat lub opiniami na forum, to ja odnajduje na fb, przeklinam. Znacznie skuteczniejsze. Szybko konkretne działanie. Bardzo łatwo je znaleźć na fb świry są leniwe i logują się przez fb łatwo odnaleźć dzięki temu.
   • akademia.magii Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 01.05.22, 14:37
    Jako wróżka powinnaś zachowywać spokój, po co psuć sobie karmę. Ludzie, którzy nas nienawidzą za to, że nie rozumieją czym jest święta niewidzialna energia, jasnowidzenia itd., się tego boją, dlatego tak reagują.

    My bronimy tej Świętości Energii i Tajemnic, do których Profani - niewtajemniczeni nie mają dostępu, Bóg dał ludziom Magię, paranormalność, zdolno0ści ponadprzeciętne, aby pomagali potrzebującym, zawsze byli przeciwnicy i będą, z tym trzeba się pogodzić i traktować to jako coś co nas jeszcze bardziej umacnia w tym co robimy.

    Wiedza tajemna ma to do siebie, że daje możliwości ujawniania podłych czynów ludzi nieuczciwych i oszustów, gdy doradzamy zwykłym ludziom, to automatycznie stajemy się wrogami tych oszustów, bo są jak na dłoni przed nami, a my ostrzegamy przed ich niegodziwymi czynami. To jest wpisane w naszą profesję ezoteryczną.

    Przykładowo znany jasnowidz Jackowski, jest chroniony przez Policję, bo niejednokrotnie pomagał w szybkim ujęciu sprawców przestępstw, którzy przysięgali mi zemstę i odwet.

    Jeżeli pomagamy ludziom, to sami musimy wyrzec się odwetu Oko za Oko, Ząb za Ząb, bądźmy czyści od tego, a to na pewno zwiększy nasze możliwości ezoteryczne, nie wikłajmy się w negatywne gierki z przeciwnikami.
    • ladylioncourt Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 01.05.22, 15:07
     akademia.magii, jesteś kompletną idiotką (idiotą) kimś kto jak widać po ilości twojego grafomańskiego pseudo-duchowego spamu ma za dużo czasu wolnego. Piszesz te "naukowe" wypociny, tak naprawdę reklamujesz wielkie nic, które zniknie z rynku równie szybko jak się pojawiło.
     Nie masz bladego pojęcia czym jest praktyka. Nie masz pojęcia czym jest praca wróżki (online lub osobiście) praca dla/z uzależnionymi roszczeniowymi prymitywnymi agresywnymi kłamliwymi zawistnymi psychopatami. Twoje umoralniania nas wróżących sobie wsadź… między bajki, które piszesz w swoich reklamowych elaboratach. Nikt tych przydługich grafomańskich wypowiedzi nie czyta. Życzę Ci tego co wróżąc online i na żywo przeżyłam ja, koleżanki i koledzy, od psychopatów. Jak doświadczysz, to dopiero się uduchowisz.
     akademia.magii napisał:

     > Jako wróżka powinnaś zachowywać spokój, po co psuć sobie karmę. Ludzie, którzy
     > nas nienawidzą za to, że nie rozumieją czym jest święta niewidzialna energia, j
     > asnowidzenia itd., się tego boją, dlatego tak reagują.
     >
     > My bronimy tej Świętości Energii i Tajemnic, do których Profani - niewtajemnicz
     > eni nie mają dostępu, Bóg dał ludziom Magię, paranormalność, zdolno0ści ponadpr
     > zeciętne, aby pomagali potrzebującym, zawsze byli przeciwnicy i będą, z tym tr
     > zeba się pogodzić i traktować to jako coś co nas jeszcze bardziej umacnia w tym
     > co robimy.
     >
     > Wiedza tajemna ma to do siebie, że daje możliwości ujawniania podłych czynów lu
     > dzi nieuczciwych i oszustów, gdy doradzamy zwykłym ludziom, to automatycznie st
     > ajemy się wrogami tych oszustów, bo są jak na dłoni przed nami, a my ostrzegamy
     > przed ich niegodziwymi czynami. To jest wpisane w naszą profesję ezoteryczną.
     >
     > Przykładowo znany jasnowidz Jackowski, jest chroniony przez Policję, bo niejedn
     > okrotnie pomagał w szybkim ujęciu sprawców przestępstw, którzy przysięgali mi z
     > emstę i odwet.
     >
     > Jeżeli pomagamy ludziom, to sami musimy wyrzec się odwetu Oko za Oko, Ząb za Zą
     > b, bądźmy czyści od tego, a to na pewno zwiększy nasze możliwości ezoteryczne,
     > nie wikłajmy się w negatywne gierki z przeciwnikami.
     • akademia.magii Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 01.05.22, 16:54
      ladylioncourt napisała:

      > akademia.magii, jesteś kompletną idiotką (idiotą) kimś kto jak widać po ilości
      > twojego grafomańskiego pseudo-duchowego spamu ma za dużo czasu wolnego. Piszesz
      > te "naukowe" wypociny, tak naprawdę reklamujesz wielkie nic, które zniknie z r
      > ynku równie szybko jak się pojawiło.
      > Nie masz bladego pojęcia czym jest praktyka. Nie masz pojęcia czym jest praca w
      > różki (online lub osobiście) praca dla/z uzależnionymi roszczeniowymi prymitywn
      > ymi agresywnymi kłamliwymi zawistnymi psychopatami. Twoje umoralniania nas wróż
      > ących sobie wsadź… między bajki, które piszesz w swoich reklamowych elaboratach
      > . Nikt tych przydługich grafomańskich wypowiedzi nie czyta. Życzę Ci tego co wr
      > óżąc online i na żywo przeżyłam ja, koleżanki i koledzy, od psychopatów. Jak do
      > świadczysz, to dopiero się uduchowisz.      Strasznie się "wzruszyliśmy" tą twoją wypowiedzią! Jeżeli sama wybrałaś taki zawód to się nie uskarżaj tak, zacznij sobie radzić.

      Na pewno nie odpowiemy tym samym, nie licz na to, jest nas więcej, nie tylko jedna osoba i pracujemy właśnie tak jak głosimy i nikt nas nie nienawidzi. Psychopaci pod wpływem Miłości przestają nimi być, pod wpływem Nienawiści stają się jeszcze większymi.

      My praktykujemy z Miłością, a nie z Nienawiścią i dobrze nam z tym. Życzymy ci żeby Światło w końcu do ciebie dotarło, przebiło się przez Mrok!

      To, że w ezoteryce jest obecne Światło oraz istnieją złe, ciemne siły i się uwidaczniają to też wiemy nie od dziś.

      Jednak czytałaś wszystkie nasze elaboraty, więc opłaciło się napisać, bo uwidoczniło na zewnątrz twój stan jaki masz w sobie.

      Oj! Dużo pracy wewnętrznej przed tobą, oj dużo masz do zrobienia ze swoimi problemami. Jeżeli pomagasz ludziom, to uważaj żebyś nie przelewała na nich tych swoich niekontrolowanych stanów energetycznych.

      Nie chcemy być niegrzeczni, ale nasza wróżka po przeczytaniu tego tekstu określiła, że to wygląda na nerwicę profesjonalną. Czakry wg niej są przyblokowane 3 oka, serca i seksualna, brak udanego partnera itd.

      Współpracujemy z wieloma wspaniałymi wróżkami, które są pełne miłości i potrafią od razu odsłonić psychopatów. One ich po prostu nie przyciągają do siebie. Podobne przyciąga podobne jak magnes. Coś jest nie tak jeżeli wróżka przyciąga psychopatów i jest nieszczęśliwa z tego powodu, to jest dla niej lekcja, której jeszcze nie odrobiła, trzeba zwrócić uwagę na błędy jakie się popełnia i może czas zmienić na inny zawód.
    • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 01.05.22, 19:31
     akademia.magii napisał:

     > Przykładowo znany jasnowidz Jackowski, jest chroniony przez Policję, bo niejedn
     > okrotnie pomagał w szybkim ujęciu sprawców przestępstw, którzy przysięgali mi z
     > emstę i odwet.

     To podaj choć jeden taki przykład, że "jasnowidz" Jackowski wskazał sprawcę przestępstwa i policja to powtwierdziła.
     Czekam.
     • akademia.magii Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 01.05.22, 21:50
      olek13 napisał:


      > To podaj choć jeden taki przykład, że "jasnowidz" Jackowski wskazał sprawcę prz
      > estępstwa i policja to powtwierdziła.
      > Czekam.


      jak ciebie to interesuje to dzwoń na policję!
      • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 01.05.22, 22:22
       Jasne, znowu śliski wykręt. Wyobraź sobie, że kilka lat temu uważnie przejrzałem wszystkie laurki, które na swojej stronie wywiesił "jasnowidz" Jackowski i nie było ani jednej, która by potwierdzała to, co napisałeś.
       Więc bezczelnie kłamiesz jak zwykle.
       • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 01.05.22, 22:23
        Masz jeszcze raz usuniętą podpowiedź:

        www.planeta.pl/Ciekawostki/jasnowidz-jackowski-to-oszust-policjanci-ujawniaja-jego-metody-pracy
  • akademia.magii Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 01.05.22, 14:07
   Oto nasza odpowiedź wszystkim tym, którzy atakują ezoterykę!

   To jest zjawisko nie podlegające żadnej kontroli ludzkiej, to jest zjawisko Kosmiczne Era Wodnika z jej konsekwencjami.

   Bedzie coraz więcej uzdrawiaczy, jasnowidzów, czarów jak to nazywają sceptycy i nic na to nie poradzą, nic z tym nie zrobią, żeby się sfajdali z wysiłku w majty., nic z tym nie zrobią i tego nie zmienią.

   Będzie coraz większe zapotrzebowanie klienckie na tego rodzaju usługi, też z tym nic nie zrobią, będzie wzrastał popyt, co już widać i to są fakty.

   Mamy w Polsce 100 tys uzdrawiaczy i czarowników, ta liczba rośnie. Za 10 lat to będzie 10 razy tyle = 1 milion, a to już potężna armia wyborców, którym władza będzie sprzyjać bo to ludzie, którzy mają istotny wpływ na ludzką świadomość i ich wybory życiowe, a to wpływ na elektorat będzie mocny itd. Żadna siła polityczna tego nie zlekceważy, dlatego mogą sobie pokrzyczeć i pozłorzeczyć taka będzie rzeczywistość. Pokrzyczcie sobie na zapas, odreagujcie, bo za kilka lat to będzie taka siła, że nawet słówkiem nie piśniecie przeciwko ezoteryce, będziesz się bał, sami się o tym przekonacie.

   Mają jakieś lęki, boją się za samych siebie, co się tak trzęsiecie za innych? Macie idee fix na punkcie bronienia innych przed ezoteryką, to co robicie nie ma znaczenia, bo inni mają swój rozum i każdy zrobi i tak jak będzie chciał, chcecie walczyć z wiatrakami to walczcie, to wasz problem.

   Co do faktów, to faktem jest nadchodząca Era Wodnika i ona nadchodzi bez względu czy tego sobie życzycie czy też nie, co będzie się coraz mocniej objawiało w postaci zdolności paranormalnych wśród ludzi.

   Coraz większe rzesze ludzkie zaczynają odczuwać w sobie zdolności paranormalne, będą chcieli się kształcić w tym kierunku, a zapotrzebowanie rodzi popyt. Paranormalni zdominują społeczeństwo, bo taka jest epoka Wodnika i nic na to nie poradzicie.

   Era Wodnika to potężny nacisk energii kosmosu, cała ludzkość będzie to przerabiać oraz przetwarzać i znaleźć się w Erze Wodnika, można mądrze lub głupio, a to zależy od stopnia świadomości i nabytych umiejętności, które wymagają odwagi i podjęcia ryzyka. Stare wzorce z Epoki Ryb coraz szybciej się starzeją i zużywają, nie obsługują już rzeczywistości, nie dają już takich rezultatów jak wcześniej.

   Jako ezoterycy mamy być pełni miłości i wyrzekać się nienawiści do tych, którzy nas oczerniają, wyszydzają i osadzają. Nie osadzajcie, żebyście sami nie zostali osądzeni! Bądźmy pobłażliwi dla osób, które nic nie rozumieją ze świata subtelnych energii. Brońmy się , ale merytorycznie, bez ulegania ich prowokacji, im o to chodzi, żebyśmy się złościli i byli nienawistni jak oni, bądźmy ponad to!

   Jak ktoś chce być jak ta środkowa małpa to niech zatyka sobie uszy i wywala jęzor, my mamy być lepsi od nich. To będzie najlepszy dowód na wyższość ezoteryki nad marksizmem.
   • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 01.05.22, 19:22
    akademia.magii napisał:

    > To jest zjawisko nie podlegające żadnej kontroli ludzkiej, to jest zjawisko
    > Kosmiczne Era Wodnika z jej konsekwencjami.

    To jest zjawisko kosmicznego zidiocenia ludzi, którzy są zbyt leniwi, by chwilę pomyśleć.

    > Bedzie coraz więcej uzdrawiaczy, jasnowidzów, czarów jak to nazywają sceptycy i
    > nic na to nie poradzą, nic z tym nie zrobią, żeby się sfajdali z wysiłku w maj
    > ty., nic z tym nie zrobią i tego nie zmienią.

    Może i tak będzie. Efekt będzie opłakany.

    > Będzie coraz większe zapotrzebowanie klienckie na tego rodzaju usługi, też z ty
    > m nic nie zrobią, będzie wzrastał popyt, co już widać i to są fakty.

    Klientów socjalizmu też przybywa. Totalitaryzm nadciąga.

    > Mamy w Polsce 100 tys uzdrawiaczy i czarowników, ta liczba rośnie. Za 10 lat to
    > będzie 10 razy tyle = 1 milion, a to już potężna armia wyborców, którym władza
    > będzie sprzyjać.

    Jasne, a jedynie słuszną prawdę się przegłosuje i już każdy będzie wiedział co ma myśleć (pod groźbą reedukacji w stosownym obozie).
    Może pora umierać?

    • akademia.magii Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 01.05.22, 21:52
     każdy ma tak jak sobie wywierzy!
     • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 01.05.22, 22:19
      Bredzisz. Nawet nie ma co komentować.
      • akademia.magii Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 02.05.22, 00:00
       I to jest ta twoja "wyrafinowana" logika? Bez początku i końca. W oparciu o nic. To nie jest logika, ale stan emocjonalny, który nie pozwala myśleć logicznie. Nasze gratulacje wstydź się tej żenady.
       • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 02.05.22, 07:15
        Logika nie ma zastosowania, gdy ktoś napisze sobie wyciągnięte z kapelusza stwierdzenie. Przy tym jest taki uczciwy intelektualnie, że od rozmówcy wymaga uzasadnień i dowodów, a sam takowych przedstawiać nie musi, no bo przecież jest nieomylny.
        Typowy ezościemniacz.
  • annabruzda Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 02.05.22, 14:08
   Jestem tylko zwykłym magistrem filozofii, miałam jednak w swoim czasie na studiach bardzo dobrych nauczycieli akademickich profesorów, kontaktowałam się też z wielkimi polskimi uczonymi, bo organizowałam różne sympozja naukowe.

   W nauce są dwie tendencje faryzeuszów jak za czasów Jezusa oraz postępowe, twórcze, które niestety muszą przebijać się przez tępogłowych pseudo naukowców, którzy trzymają się swojego koryta, bo bazują na swoich dogmatach naukowych i nic ich nie interesuje oprócz nich samych. Bronią na siłę swoich koncepcji bo za nie dostają apanaże, musieliby się wysilić, żeby być twórczymi, ale to jest trudniejsze, wymaga ryzyka, wysiłku, bronić starych schematów jest łatwo bo bazuje na egoizmie.

   Na szczęście mieliśmy takich wielkich uczonych humanistów, którzy walczyli z betonem i zaściankiem naukowym wewnątrz samej nauki jak Prof., Prof:

   Śp.
   Prof Tadeusz Kotarbiński
   Prof. Julian Aleksandrowicz,
   Ks. prof. Włodzimierz Sedlak,
   Prof. Kazimierz Dąbrowski,
   Prof. Marian Mazur,
   Prof. Jarosław Rodniański
   Prof. Andrzej Wierciński.

   i wielu innych naukowców...

   Żyjących nie będę wymieniać bo i tak są atakowani za chęć zmian w nauce. Zmiany nastąpią niechybnie w nauce, bo już trzeszczą jej zmurszałe i zapleśniałe podstawy. Kiedyś też nie wierzono, że ziemia jest okrągła, do czasów Kopernika Sufi wiedzieli o tym od bardzo dawna. To są fakty bezsporne, kto je podważa jest DURNIEM do n-tej potęgi.

   Alvin Toffler opisał trzy fale zmian w rozwoju ludzkości trzecia z nich, która obecnie przechodzimy mówi:

   trzecia fala – doświadczana obecnie, związana jest bezpośrednio z powstaniem nowych technologii umożliwiających nieograniczoną komunikację między jednostkami dzięki rozwojowi usług i odejściu od masowej produkcji; trzecia fala jest dopiero w początkowej fazie i napotyka opór obrońców drugiej fali.
   Toffler pisze o "szoku przyszłości"

   Najbardziej znanym pojęciem ukutym przez Tofflera jest "szok przyszłości” określający stan psychiczny jednostek i grup (nawet całych społeczeństw) w okresie przyśpieszenia zmian społecznych, opisywany m.in. jako "szarpiący nerwy stres i dezorientacja , które wzniecamy w ludziach poddając ich zbyt wielkim zmianom w zbyt krótkim czasie".

   Widać wyraźnie szok u niektórych osób przychodzących na to forum, jak próbują sobie go odreagowywać na innych, bo nie radzą sobie z nim. Siedzą po uszy w swoich starych schematach i sądzą naiwnie, że nic się nie zmieni, a to się dzieje na naszych oczach, ale oni są ślepi, głusi i ogłupieni, dlatego cierpią i chcą w te cierpienia wciągać innych.

   Ja się nie dam i innym życzę, aby się nie dawali.

   Zgadzam się z Akademia Magii, że Astronomiczna Epoka Wodnika następuje, jest faktem i zmiany zachodzą bez względu na odrzucanie tego faktu przez ciasne móżdżki.
   • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 02.05.22, 14:30
    Ładnie opisane w tym poście są przywary zabetonowanych ezoguru.
    Żeby tylko zechcieli to przeczytać i zrozumieć.
    • annabruzda Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 02.05.22, 14:44
     olek13 napisał:

     > Ładnie opisane w tym poście są przywary zabetonowanych ezoguru.
     > Żeby tylko zechcieli to przeczytać i zrozumieć.


     Cechą betonu intelektualnego jest to, że nigdy nie dopuści do siebie myśli, że to o niego chodzi i to jest tragedia tych ludzi.

     Ponieważ jak zauważyłam, masz nieuczciwy umysł, który sam siebie oszukuje i widzi tylko to co jest dla niego wygodne, więc mowię wprost, bo subtelnych sugestii nie widzisz i nie słyszysz, że to do ciebie kierowałam głównie ten tekst o ludziach pod wpływem szoku przyszłości, masz wszelkie symptomy. Szukasz na kim by się wyładować z tego powodu, bo jesteś niezdolny do żadnych zmian wewnętrznych, dlatego nie walczysz ze sobą i swoimi słabościami, ale szukasz winnych tego stanu rzeczy w tobie na zewnątrz i walczysz z tymi, których chorobliwie uznałeś za winnych swojego stanu emocjonalnego.
     • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 02.05.22, 14:56
      annabruzda napisała:

      > olek13 napisał:
      >
      > Cechą betonu intelektualnego jest to, że nigdy nie dopuści do siebie myśli, że
      > to o niego chodzi i to jest tragedia tych ludzi.

      O to! to! to!!! Dobrze napisane. Próbowałem to właśnie przekazać, ale już zrezygnowałem. Ktoś, kto głosi swoją nieomylność, ignoruje i odrzuca każdy argument, nie rokuje że coś usłyszy, co przeczy jego wierze w czary.

      > Ponieważ jak zauważyłam, masz nieuczciwy umysł, który sam siebie oszukuje i wid
      > zi tylko to co jest dla niego wygodne, więc mowię wprost, bo subtelnych sugesti
      > i nie widzisz i nie słyszysz, że to do ciebie kierowałam głównie ten tekst o lu
      > dziach pod wpływem szoku przyszłości, masz wszelkie symptomy. Szukasz na kim by
      > się wyładować z tego powodu, bo jesteś niezdolny do żadnych zmian wewnętrznych
      > , dlatego nie walczysz ze sobą i swoimi słabościami, ale szukasz winnych tego s
      > tanu rzeczy w tobie na zewnątrz i walczysz z tymi, których chorobliwie uznałeś
      > za winnych swojego stanu emocjonalnego.

      Stawiam dolary przeciwko orzechom, że sam sobie robisz klakę. Może się uda to sprawdzić...
      • akademia.magii Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 02.05.22, 15:08       Fachowo to się nazywa desensytyzacja, stan, w którym człowiek nie odczuwa nic poza swoimi wyimaginowanymi odczuciami.

       Jak napisał jeden z Wielkich Profesorów, to jest przypadek "automat do obioru tylko zaprogramowanych bodźców" .
       • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 02.05.22, 15:11
        Świetnie opisujesz swój stan! Zdumiewające, jak człowiek potrafi się odciąć od bodźców i informacji, prawda?
  • olek13 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 02.05.22, 15:39
   Jeśli maniakalnym, to szydercą.
   Nie licz na to, że będziesz bez przeszkód wkręcać ludziom głupoty. Już to pisałem, mam takie hobby - psuję interesy szarlatanom.
  • annabruzda Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 02.05.22, 16:06
   To jest moim zdaniem WAMPIR ENRGETYCZNO INFORMACYJNY, który prowokuje i karmi się tym, co Wy na to Akademio?

   Zauważyłam, że nie ma, żadnych swoich pomysłów do dyskusji, tylko krytykuje i bazuje na czyichś pomysłach twórczych. Tylko jedno może go uspokoić odcięcie od energii i informacji. Zauważyłam też gdy dłużej milczeliśmy to zmieniał taktykę robił się milszy. Dla mnie wszystko jasne.
   • akademia.magii Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 02.05.22, 16:21
    Ok, masz święta rację, przechodzimy na nasze Forum Akademia Magii i Jasnowidzenia, tam otworzymy temat dotyczący Uroków, Klątw i Długów karmicznych, nie traktujemy tego komercyjnie, ale chcemy pomóc innym, w biedzie.

    Tam nie można się wpisywać bez naszej zgody, więc chłopczyk, będzie miał problem.

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej sytuacji, a kto chce ten skorzysta z niej, jak bronić się przed wampirami energetyczno informacyjnymi, którzy udają kogoś innego, a tak naprawdę prowokują, żeby się przyssać do energii i informacji, której nie są w stanie wygenerować samodzielnie.

    Jest takie prawo duchowe, które mówi, że darmozjada karmi się do tego momentu, dopóki to ma znaczenie większe, ponieważ uznajemy, że dość tego, odcinamy go od naszej energii i informacji, niech zdycha. Każdy ma to na co zasługuje.

    Do zobaczenia na naszym Forum Akademia Magii i Jasnowidzenia. tam będzie mógł czytać, ale już nie będzie mógł prowokować swoim debilizmem udawanym, czy autentycznym, to już jego słodka tajemnica.

    Zapraszamy zainteresowanych do śledzenia wątku o tym jak się bronić przed Klątwami, Urokami oraz Wampiryzmem.

    A on niech szuka sobie naiwnych, bo niestety dużo jest takich na Forach.
    • ladylioncourt Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 02.05.22, 20:12
     "akademio" magii, dla jasności, i to będzie ostatnia wypowiedź jaką do ciebie "was" - teoretyczny tworze duchowy kieruje, który jak szybko powstał tak szybko zniknie. Następne twoje wypowiedzi po prostu zignoruje.

     Nie, nie czytałam twoich elaboratów. "biją po oczach" długością i grafomanią. moja rada jeśli chcecie być traktowani poważnie a nie jak nawiedzeni neofici, milczcie lub o połowę skróćcie swoje posty. Tak tak poza wszystkim to wcinasz się w temat, którego nie rozumiesz, który nie jest kierowany do ciebie. Zepsułaś ten temat. ty i prawicowy trol z któremu chcesz przekazać neofickie nauki zepsuliście cały ten temat, takie dyskusje prowadźcie sobie na mailach albo załóżcie własny wątek.

     Jeśli coś, podkreślam coś, z tego co pisałeś czytałam, to przelatywałam w drodze do naprawdę ciekawych treści, które poruszały koleżanki i koledzy PRAKTYCY. Oni rozumieją zagadnienie hejtu i psychopatów, bo pracują z ludźmi, są na rynku od lat. Fakt niektórzy ludzie z którymi się stykamy są paskudni z obycia charakteru, niereformowalni, nienormalni, ale wśród tych duchowych wieprzy są również prawdziwe perły. Dla tych nielicznych pereł warto trwać, być, mimo wszystko dać z siebie więcej.

     Podkreślam, to jest moja ostatnia wypowiedź kierowana do ciebie. Każdą twoją następną pominę bo szkoda mi czasu. Widocznie ty nie masz co robić, ja mam.
  • syrenka098 Re: Kliencie? Hejterze? Konkurencjo? Przeczytaj. 13.05.22, 09:14
   I słusznie bo ludziom wydaje się, że się sieci są anonimowi i wolno im wszystko, siedzą takie grubasy jedząc chipsy i cieszę,i cieszą się swoją głupota..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka