Dodaj do ulubionych

Opłata za wróżbę/rytuał

25.02.22, 20:42
Witam, jestem tu nowy . Przeszukałem wątki i nie ma odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie czy za wróżbę, rytuał trzeba płacić od razu? Umówiłem się z wróżką że zapłacę za kilka dni, ona się zgodziła, a ja oczywiście zapłaciłem. Czy działa to tak samo jak płatność od razu? Chodzi mi o odcięcie energii itd. nie znam się na tym, jestem laikiem i proszę o wypowiedzi osób które mają jakieś pojęcie o tym.
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Opłata za wróżbę/rytuał 26.02.22, 21:05
      Cezeary to nie bajki, to się tak tylko pisze a olek13 nie ma czasu.
      Grzęźniemy w poczuciu n'ieprawości. Jak się umówiłeś? Czy jest to tze. dobre odcięcie czy raczej kłopot, uczucia subiektywne czy zawód i prawa sądowe?
      Ja mam na ręku
      6Mieczy
      W tle:5 Mieczy?
      Odsłonięcie gardy, ucieczka z forum, oddalenie, gra na out, przetrwalnik.
      Odslonięcie , gra na czasie.
      Moim zdaniem nie działa, naiwnie rodzielasz natomiast swoje zaufanie
      .
    • niekochana33 Re: Opłata za wróżbę/rytuał 05.03.22, 02:20
      Lata temu jak się pojawiła Kosmica TV P. Haładyn grała tam pierwsze skrzypce. Oczyszczała. To jej specjalność... Znalazłam jej stronę, udało mi się dodzwonić na komórkę. Właśnie była w trasie między miastem a miastem gdzie miała umówione fanki na spotkania. "Menager" (chyba partner) dość prosty człowiek odebrał, poprosiłam P. Haładyn, po kilku prośbach gwiazda przejęła komórkę. "krzyknęła" za oczyszczenie kilka tysięcy. Nie mam, mówię. Nie? To weź kredyt!
      • camaretto Re: Opłata za wróżbę/rytuał 08.03.22, 13:54
        Kosmiczna cena jednym słowem, pewno do badziewnej treści, podobne jak w XArchive.. oni też tak mają, ci z netu czy TV to często chuligaństwo, ja się tam chciałam też kiedyś wpisać, ale po pozytywnej weryfikacji chyba to mnie już nie słuchano, zatrudniono w opcji tłumu kogoś innego.
        Ale nie w ezo TV
        • ul.ska Re: Opłata za wróżbę/rytuał 16.03.22, 15:24
          Śmieszą mnie gdy widzę cennik u wróżek z nazwą i krótkim opisem usługi, kojarzy mi się to z kartą dań w restauracji. Wróżki uważają, że jak im więcej proponują tym bardziej będą odbierane poważniej przez klientów. Według mnie wręcz przeciwnie. Wróżyłam u wróżki która wróży z jednego rodzaju kart, nie wykonuje nic poza wróżeniem z jednego rodzaju kart. Po prostu wróży. Wróżącym mającym "kartę dań" mówię stanowcze, nie dziękuję, mnie to nie smakuje :)
    • anka9801 Re: Opłata za wróżbę/rytuał 30.03.22, 16:49
      Koleżanka chciała wykupić rytuał u znanego rytualisty, zażyczył sobie uwaga, uwaga.... 5 tysięcy złotych przed i 5 tysięcy zł po rytuale. Podobno zapłaciła. Kasę ma, ale głupia też niewątpliwie jest. Efektu nie miała.
    • frociaf Re: Opłata za wróżbę/rytuał 31.03.22, 10:29
      Mnie kiedyś wróżbita co się zapytałam o rytuał powiedział, że lepiej nie igrać z energią. Powiedział też, że jak coś ma przyjść to przyjdzie, że nie potrzeba cudów robić, też że szkoda na to pieniędzy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka