Dodaj do ulubionych

Magia nagości - czy ktoś oglądał?

05.03.22, 01:49
W poprzednim sezonie jednym z wybieranych uczestników był... tarocista Kazimierz z Warszawy, tak go przedstawiono. W 2 sezonie on będzie wybierał. Współczucie dla byłej żony, bodajże ma też córkę.
Jeśli ktoś z Was oglądał ten program dajcie znać co myślicie o formacie. Obejrzałam, wprawdzie z obrzydzeniem, ale obejrzałam. Zastanawiam się jak można, jeszcze niżej, upaść w poszukiwaniu "miłości". Nazywają ten program godnie - eksperyment społeczny - natomiast dla mnie to całkowity upadek godności osobistej. Dla kontekstu: nie jestem religijna, nie jestem prawicowa, nie wierzę w Boga. Nie protestuję przeciwko temu programowi. Po prostu dziwię się, nie pojmuje jak można w mojej ocenie tak nisko upaść żeby "znaleźć miłość".
Obserwuj wątek
  • ul.ska Re: Magia nagości - czy ktoś oglądał? 16.03.22, 15:33
   Oglądałam wersje z różnych krajów, oczywiście też polską. Polscy uczestnicy są zdecydowanie najbardziej prości. Wypowiedzi i słownictwo żenująco proste, ubogie. Program też żenujący, ale wciąga. Pan Kazimierz, cóż... niewątpliwie przewyższał intelektem damę którą wybrał.
    • anka9801 Re: Magia nagości - czy ktoś oglądał? 30.03.22, 16:46
     Oglądałam :/ niestety zajadając przekąskę, odruch wymiotny miałam co chwilę. Ostatnio wybierał Pan z Leszna k. Warszawy, pan lubiący panów, też uduchowiony, wrażliwy, o intuicji i "darze" nadzmysłowym czyli ezoteryczny. Natomiast tego Pana Kazimierza o którym mówicie też widziałam, wiem o kogo chodzi, total szok!
     • wawewa98 Re: Magia nagości - czy ktoś oglądał? 17.04.22, 17:40
      W zajawce Pana Kazimierza pokazano z kartami. Czy on przyjmuje osobiście? Gdzie? Ja bym się bała do takiego wróżbity iść. Lubi robić zdjęcia i się przytulać...

      anka9801 napisała:

      > Oglądałam :/ niestety zajadając przekąskę, odruch wymiotny miałam co chwilę. Os
      > tatnio wybierał Pan z Leszna k. Warszawy, pan lubiący panów, też uduchowiony, w
      > rażliwy, o intuicji i "darze" nadzmysłowym czyli ezoteryczny. Natomiast tego Pa
      > na Kazimierza o którym mówicie też widziałam, wiem o kogo chodzi, total szok!
    • babciafranka Re: Magia nagości - czy ktoś oglądał? 30.03.22, 18:00
     W telewizji kanał ZoomTV, najbliższa emisja piątek 23:00.
     Można też obejrzeć na player.pl Poszukaj sobie.

     Prości ludzie dają się wybierać a prostacy wybierają. Castingi są... ciekawe czy najgorszych odrzucili, czy wybrali tych najgorszych żeby ich pokazać. Listonosz, kasjerka, sprzedawczyni... Czy oni nie liczą się z tym, ze stracą pracę i elementarny szacunek otoczenia? Ta kasjerka ma dziecko... chciała Pana, który zaakceptuje jej synka (w wieku szkolnym) czy nie zastanawiała się co to dziecko będzie przeżywać w szkole że może być poniżane i wyzywane za to, że jego gruba matka rozebrała się do naga w tv, bo szukała sobie partnera i "ojca" dla synka. Nie zaiskrzyło... Co było wiadome od samego początku. Żal mi dziecka tej kobiety.

     PS.
     Listonosz pewnie stracił pracę. Kasjerka pewnie też.


     cramar napisał(a):

     > Gdzie można zobaczyć taki program. Jaki kanał?
   • klarcia9 Re: Magia nagości - czy ktoś oglądał? 28.04.22, 11:09
    Skrzywdzeni przez Los samotni ludzie ci uczestnicy, ale nie współczuję im. Długie lata będzie się za nimi ciągnąć uczestnictwo w tym programie. Dobrowolnie zgodzili się na to pewnego rodzaju kupczenie swoim nagim wizerunkiem. Chyba nie wszyscy byli świadomi konsekwencji. Premiery minęły, teraz rozpoczęła się seria powtórek. Jak wiadomo w PL stacje tv uwielbiają powtórkować, a jak na jednym kanale skończą, inny przejmuje ten sam program jako premierę. No i jest eksport! Najprawdopodobniej Magia nagości Polska, będzie też emitowana za granicą, podobnie jak były emitowane w PL wersje duńska, fińska, niemiecka, angielska.

    Ponad dwadzieścia lat temu Frytka z Big Brother, przez ludzi była wręcz linczowana za "uprawianie seksu w dżakuzi", przy czym co warto podkreślić nic nie było widać, nie było seksu, były tylko pocałunki, dotyki i wygłupy w pianie. Nie ważne jak było, sama Frytka mówi, że złamało jej to życie.
  • terazotymwiem Re: Magia nagości - czy ktoś oglądał? 07.07.22, 09:39
   Ne powiem o kogo chodzi, ale znam z widzenia jedną z uczestniczek. Po emocji odcinka w środowisku znajomych zawrzało. Opinie były skrajne. To co zrobiła to świetna weryfikacja znajomości, zostali tylko ci prawdziwi znajomi. Nie ważne, że tylko kilka osób, za to sprawdzone. Patrzę na tą kobietę codzienne. Współczuję jej trochę. Nawet obcy ją rozpoznają. Prędzej czy później, raczej prędzej, będzie szukała pracy a nasze miasto raczej małe...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka