Dodaj do ulubionych

Jak wykonać oczyszczenie ?

02.04.22, 00:16
Ktoś wie może jak można się skutecznie oczyścić ?
Obserwuj wątek
    • centrum.uzdrawiania Re: Jak wykonać oczyszczenie ? 05.04.22, 20:31
      Już dawaliśmy odwiedź na to samo pytanie! Jeżeli zostało zadane powtórnie to odpowiadamy powtórnie.

Można próbować oczyszczać się samodzielnie, jest wiele takich metod i sposobów, do samodzielnego skutecznego samooczyszczania dochodzi się latami, to jest wiedza + umiejętności + nawyki.

Należy zadać sobie pytanie, czy robię to systematycznie, czy gdy mam kaprys, dorywam się do oczyszczania, raz na rok, a właściwie sobie tym szkodzę, to tak jak z głodówką, która również jest metodą oczyszczania, można sobie bardzo zaszkodzić, to bajki, o cudownych jednorazowych metodach.

Rozsądek i rozwaga oraz mądrość podpowiadają, że użycie jednorazowej techniki oczyszczania może być bardzo szkodliwe dla naszego organizmu. Prościutka metoda, ale realizowana codziennie, bo wtedy ma się porównanie do dnia poprzedniego, daje wgląd w stały proces i widzi się postęp, nie ma nic bardziej zwodniczego niż robienie oczyszczania raz na 5 lat, szkodzi się tylko swojemu ciału i psychice. Rozregulowuje organizm.

Podobnie jest z oczyszczającymi rytuałami, gdy się liczy, że one zrobią coś za mnie, one są pewnego rodzaju inicjacją, silnym zapoczątkowaniem procesu oczyszczania, ale dalej trzeba to kontynuować we własnym zakresie i trzymać się ściśle instrukcji. Lub powtarzać rytuał sukcesywnie, aby podtrzymywać proces.

Uczymy metod oczyszczania, dajemy wskazania, zarówno do oczyszczania ciała na poziomie fizycznym, jak psychicznym oraz duchowym.

Ważnym elementem zanim przestąpi się do oczyszczania, należy dokonać oceny swojego stanu, zazwyczaj udajemy się do lekarza, który kieruje nas na specjalistyczne badania, lecz nie wszystkim to wystarcza, wówczas należy udać się do szamana, bioenergoterapeuty, lub jasnowidza osób kompetentnych (jeżeli takich znajdziemy), którzy podpowiedzą nam co mamy robić, aby się oczyścić bez szkody dla siebie.

Właściwe i skuteczne oczyszczanie się ze złogów jest Sztuką, którą nie tak łatwo opanować, w tym przypadku wymaga to subtelnych działań, na siłę można sobie tylko zaszkodzić.

Dzielę się swoimi doświadczeniami jak widać z powyższego tekstu i jesteśmy gotowi pomóc tym, którzy chcą zaangażować się w swój proces oczyszczania fizycznego i duchowego, bez uwzględniania tych dwóch sfer w człowieku, to strata czasu, zajmowanie się tylko jedną, jest błędem i nie daje pełnych rezultatów, jedynie cząstkowe.

Dobrze jest zrobić sobie diagnozę Aury , która wykaże odchylenia zarówno w sferze fizycznej jak i w subtelnych ciałach naszego zespolonego organizmu kosmicznego, ducha i materii fizycznej.

Każda żywa istota na ziemi posiada metabolizm zarówno ciała fizycznego, jak psychicznego i duchowego, a każdy metabolizm to proces przemiany materii lub ducha, w którym powstają złogi, które mogą zalegać w nas, więc zanim podejmie się decyzje o oczyszczaniu, tzreba dobrze się do tego przygotować, na łapu capu, będą tylko szkody.

Odpowiem na wszelkie pytania, w przypadku zainteresowania moimi metodami. Już kilka osób na forum, które zgłosiły się do mnie po diagnozę, przekonały się, że metody, którymi dysponuję, diagnoza i rozmowa o tym działają oczyszczająco, a jeszcze można wykonać rytuał oczyszczający.

UWAGA! Nie technika oczyszczania jest najważniejsza, lecz jakie mamy do tego podejście, bo spartolić najdoskonalszą technikę jest bardzo łatwo, gdy nie jesteśmy do tego przygotowani odpowiednio, będziemy popełniać błędy i tak jest z każdym zadaniem w naszym życiu, które sobie stawiamy.

Pytanie jak widać jest bardzo ważne i fundamentalne dla jakości naszego życia, bo to jest jedna z najważniejszych funkcji - oczyszczania się. Nikt nie znosi smrodu wokół siebie, a kto się zastanawia, że może śmierdzieć duchowo z powodu śmieci pseudo-duchowych jakie w nim zalegają. Bo ich w porę nie oczyszcza.

Gdy zadają mi to pytanie, pewnie maja na myśli jakąś prosta metodę na oczyszczanie ciała fizycznego, waga tego problemu jest o wiele bardziej istotna niż wydaje się to na pierwszy rzut oka!

Wszystkie starożytne ścieżki rozwojowe takie jak joga hinduska, kabała, sufizm, joga tybetańska, chi-kung, huna, wysoka magia, hermetyzm itd zaczynają proces rozwojowy od tego samego, od OCZYSZCZANIA i nie wprowadzają dalej adepta bez gruntownego przejścia tego poziomu. Starożytni Mistrzowie tych ścieżek komentują to w ten sposób - " Nie pozwalamy, aby do brudnego wnętrza wkładać złoto i szlachetne kamienie"! Mocna metafora, sugestia i zasada wynikająca z Praw Kosmosu!

Starożytni Mędrcy i Mistrzowie Rozwoju wiedzieli jak można skutecznie się oczyścić, bo to nie jest kwestia jednorazowej techniki, ale Wielka Sztuka Oczyszczania się. Takie metody zgłębiam od wielu lat i kto zaryzykował ich sprawdzenie na sobie, to mamy kilka próbek wypowiedzi w temacie.

Udzielanie pomocy drugiej osobie zaczynam zawsze od głębokiego oczyszczania jej całego organizmu, ciała fizycznego, psychiki i ducha. I to warunkuje dalszy postęp we wzmocnieniu oraz kolejno ukierunkowaniu losu i karmy. Sam przed udzieleniem pomocy również się oczyszczam, żeby nie przekazać drugiemu własnych brudów, których nikt nie może uniknąć, wszyscy się brudzimy.

Po co ludzie przychodzą na to forum w poszukiwaniu cudownych doradców? Bo maja potrzebę zmiany losu na lepszy, bo społeczeństwo żyjące sztuczną poprawnością, nie zapewnia tego. Dobra wróżka, jasnowidz, zawsze na początku, zanim podpowiedzą jakie wprowadzić zmiany, powinni pomóc się oczyścić ze starych złogów, żeby przygotować czysty i mocny grunt pod tą zmianę, bez oczyszczenia gruntu, nawet najlepsza zmiana, jako delikatny kwiat zginie wśród śmieci i chwastów!

• olek13 Re: Jak wykonać oczyszczenie ? 05.04.22, 20:55
        Skutecznie oczyścić się można np. w wannie, używając wody i mydła.
        Przy pomocy takich różnych uzdrawiaczy można się skutecznie odczyścić z zawartości konta bankowego. Inne efekty czyszczenia są wielce problematyczne.
        • akademia.magii Re: Jak wykonać oczyszczenie ? 06.04.22, 01:08
          Słusznie słusznie, ludzie bądźcie ostrożni, nie dajcie się nabierać na oszustwo, ale nie popadajcie również w przeciwieństwo skrajności, to też jest oszustwo nie odcinajcie się od szczerej i serdecznej pomocy, bądźcie umiarkowani.

Namawianie do skrajnych i jednostronnych zachowań jest podłością i wciąganiem w swoje zagrywki. To jest manipulacja.

Nigdy nie wiadomo co pomoże człowiekowi uratować zdrowie i życie, nie należy lekceważyć żadnej sytuacji, która potencjalnie może pomóc.

Bądźcie rozważni i kierujcie się swoim sercem, a nie czyimiś ideologiami, które chcą was wciągnąć w swój sposób myślenia i zabraniają wam czegoś.
          • olek13 Re: Jak wykonać oczyszczenie ? 06.04.22, 07:06
            Oczywiście, nigdy nie wiadomo, czy czary uratują życie. Czary to taki sprawdzony naukowo sposób o udowodnionej skuteczności i deprecjonowanie magii jest podłością, ekstremizmem i manipulacją. Śmiało wybierajcie gusła, które wam oferują wspaniali mistrzowie, reklamujący się na forum i niech wam ręka nie drgnie przed wykonaniem wysokiego przelewu na rzecz tych wspaniałych czarodziejów.
    • camaretto Re: Jak wykonać oczyszczenie ? 08.04.22, 11:39
      Tak,ale nikt nie odpowiedział na pytanie. Mam czasami wrażenie że np. tacy ludzie jak Olek13 tak naprawdę produkiują błąd w rodzaju napięcia , własnej manipulacji, to samo ludzie którzy z tego żyją, jak reszta.cramar z kolei chce "śmietankę" do samooczyszcznia.
      Znów palec pokazujący drogę do Księżyca.No więc zasugeruję ci coś pośrediego, bo mam wrażenie że ja mam to samo , natłok myśli, a przydało by się coś do oczyszczenia aury w takich chilach, bóle mam steaszliwe, tymczasem po oczyszczeniu aury działa i nie boli.
      Bialą szałwią. Znalazłam ostatnio.
      Inaczej człowiek się robi rozbity, problematyczny, zbyt silnie akceptuje własne lęki,nie rozpoznaje właściwej ścieżki
      trudno idzie mu wszystko.
      Czasami kładę np. Tarota.

cam
    • bontana Re: Jak wykonać oczyszczenie ? 30.04.22, 14:18
      Jak cie wróżka przeklnie, to żebyś miliony zapłaciła i stanęła na rzęsach nic tego nie zdejmie. Wiem, bo jestem wróżką, przeklinam jak ktoś mi podpadnie. Przeklinam osoby (zazwyczaj baby) które są w stosunku do mnie podłe. Nie wybaczam. Przeklinam, życzę najgorszego. Pierdoły o wybaczeniu to mówią piszą ci którzy nie musieli się konfrontować z psycholami, ich zmiennymi nastrojami , tym że piszą kłamstwa na forach lub uważają że mają prawo pisać bo dużo wydały (o mnie taka jedna napisała kłamstwa chełpiła się tym, ze ona swoją opinie wyraża bo ma prawo, zarobiłam na niej 12 zł, ona wydała 22. Nigdy jej tego nie zapomnę i innym które mnie uraziły niech będą przeklęte na zawsze.
      • perelka80-80 Re: Jak wykonać oczyszczenie ? 01.05.22, 23:17
        zatrzymalam się na tym poscie- mam pytanie: jak skutecznie przeklnac porzadnie swoją podłą zawistną sąsiadkę, ktora manipuluje przeciwko mnie ludzi, zlorzeczy mi, stosowalam juz z raz u kogos dawniej czarną magię, ale chyba nie podzialalo-ta osoba ma silna energię i zlość, typowa manipulantka. robilam zamrażanie ale czy to cos tam daje to moze niewiele, a ta dziewczyna mi wlasciwie życie rujnuje złorzeczeniami. Czy mialabys moze jakies linki do konkretnych stron, co mozna samemu zrobic, albo jakies porady? chetnie bym sie tej osoby z mojego życia juz pozbyla, dobrze by dostala nauczkę też kiedyś
    • akademia.magii Re: Jak wykonać oczyszczenie ? 01.05.22, 13:41
      Znamy specjalistów, którzy bardzo skutecznie zdejmują wszelkie uroki i klątwy, wyplątują ludzi z długów karmicznych, jest stara zasada, która mówi, że na mocnego znajdzie się zawsze ktoś mocniejszy, sprytniejszy i mądrzejszy.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, najgorzej to dać się zastraszyć komuś, że niby taki jest wielki i wszystko może, to jest iluzja, są skuteczne sposoby obrony energetycznej oraz oczyszczania z brudnych oddziaływań, ale trzeba się na tym znać.

W świecie energii nie ma równych, zawsze jest hierarchia, ten kto jest lepszy i mocniejszy zdejmie bez problemu klątwę rzucona przez słabszego!

akademia.magii@gazeta.pl Was skutecznie osłoni i oczyści z wszelkich brudnych oddziaływań

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka