Dodaj do ulubionych

Rzucanie uroku na faceta

22.04.22, 19:18
Chce się dowiedzieć, czy możliwe jest rzucenie uroku przez kobietę na mężczyznę. Na widok damskich szpilek staje się uległy i zachowuje jak jakiś niewolnik. Nie mam pojęcia dlaczego. Kiedyś tak nie było. Jaką dobrą wróżkę w takich sprawach polecacie?
Obserwuj wątek
    • wixagazmielonka Re: Rzucanie uroku na faceta 06.07.22, 18:26
      Wykonywałam rytuały krwi, jeden zamówiłam, drugi wykonałam samodzielnie ten z krwią menstruacyjną. Finalnie facet odszedł. Po wypiciu krwi z okresu, którą mu dolałam do kawy, oraz do jedzenia zwymiotował. Po około 2 tygodniach odkrył moje maile, w których pisałam do przyjaciółki o tym c zrobiłam. Odszedł. Powiedział, że jestem wariatką. Że to co zrobiłam jest obrzydliwe i nienormalne. Całą serię miałam złą po tym rytuale, a późnej jeszcze posprzeczałam się z wróżą, która mi w oczy powiedziała, że mnie przeklina za to jaka jestem w stosunku do niej. Okazało się, że zaszłam w ciążę. Powiedziałam mu o tym, że z nim. Wyśmiał mnie. Poroniłam. Cały czas jakoś mi się nie wiedzie. Minęło już tyle lat, jestem sama, ludzie ode mnie się odsunęli. Chciałabym wykonać jakiś rytuał oczyszczający, ale boję się zrobić to sama, sama nic nie zrobię to już wiem. Jeśli ktoś ma jakąś radę, kogoś sprawdzonego proszę dajcie. Życie mi się sypie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka