Dodaj do ulubionych

Adia wrozby online

06.08.22, 11:21
Ktos slyszal o tej kobiecie. Zaoferowala mi rytual za szokujace kwoty. Nie ma numeru telefonu tlyko czat.
Podobno kiedys lapala klinetow pod pseudonimem AIDA na wrozbach online. Teraz zmienila nick na ADIA I usunela numer telefonu. Stare Opinie sa dalej pod imieniem AIDA.
Od razu mowie, ze to nie jest TA slynna AIDA !
Jej strona adiajasnowidz.pl z ofertami jakichs laleczek na milosc juz jest usunieta.
Obserwuj wątek
    • nonsensata Re: Adia wrozby online 06.08.22, 15:27
      - drogo ci? to nie korzystaj!
      - Aida to imię, które każdy jeśli chce może nadać dziecku, czy wziąć sobie na psudo, nikt nie ma do niego praw autorskich do imiennikowego imienia. Widocznie przed takich kołtunów którzy w każdej wróżce widzą oszustkę, musiała przestawić literki, żeby się nie czepiano.
      - widocznie wyłączyła telefon żeby z takimi kołtunami więcej nie rozmawiać. wcale się nie dziwię, też miałabym odruch wymiotny. Same uczycie jak z wami postępować, błagacie o wróżbę, pozdrawiacie, głowe zawracacie a później pierwsze lecicie na forum doppe smarować.
      - strona się nie wyświetla bo widocznie wróżka zrezygnowała i nie opłaciła strony. dobra wróżka strony nie potrzebuje, klientów i tak będzie mieć.
      - nie dogodzi się kołtunom. wróżka ma pisane usługi, to źle że tylko pisane, ma dodatkowo telefon też źle, wyłączy telefon zostanie przy pisanych, też źle. pisane takie źle, tamte źle, bo powinny być wszystkie bo ktoś ma. a poszły wont! leczcie się. wam nie są potrzebne wróżby i rytuały, tylko szpital psychiatryczny, kaftan bezpieczeństwa, zakaz korzystania z internetu.

Chciałaś zrobić sensacje w wyszedł ci głuchy pierd oraz za użycie słowa -podobno- gwarancja możliwości sprawy z powództwa cywilnego.

ps.
      wróżki dają zaporowe ceny żeby odsiać psychicznych i "testerki". Jak widac w tym przypadku nie pomogło, dopsko i tak obsmarowała. wróżka będzie wiedziała kto jej obsmarował dopsko, wystarczy, ze sprawdzi kto pytał. Nie dziwie się, ze wróżki puszczają klątwy na osoby co obsmarowują im dopy.
      • elena1955 Re: Adia wrozby online 06.08.22, 17:13
        Pani Adia chyba ci odpisala w swoim stylu. Masz juz sparse cywilna I 10 klatw.
        Z daleka od tej kobiety I jej rytualow
        • nonsensata Re: Adia wrozby online 06.08.22, 19:17
          Przestrzegasz przed nią i jej rytuałami a nie korzystałaś z rytuałów, bo, jak sama określiłaś w pierwszym poście, zaoferowała za szokującą kwotę, to jak śmiesz przestrzegać? Bo co? W imię czego przestrzegasz? Uważaj, bo jeśli nie skorzystałaś a przestrzegasz to pomawiasz i hejtujesz, to jest karalne.
          Ile to była ta szokująca kwota, 200 zł?
          Rytuały kosztują tysiące. Kiedyś zrobiłam rozeznanie dzwoniąc od wróżki do wróżki na komórki, to taniej jak 1500 zł za rytuał nie było, a któraś mi zawołała 4 tysiące, ale przez głowę by mi nie przeszło "przestrzegać" tylko dlatego, że mnie nie stać.
          Zdaje sobie sprawę, że niektóre wróżki wołają kilka tysięcy za rytuał żeby osoba się od nich odczepiła. Mają rację.
          • olek13 Re: Adia wrozby online 09.08.22, 16:10
            To trzeba korzystać z czarów, by stwierdzić, że to bajki? No litości...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka