Dodaj do ulubionych

Znalezienie idealnej wróżki

05.09.22, 19:02
Macie jakieś wskazówki jak znaleźć idealną wróżkę ?
Obserwuj wątek
    • plysz Re: Znalezienie idealnej wróżki 08.09.22, 18:27
      Idealna wróżka? Taka, która nie istnieje :) Moja siostra chodzi do wróżki od paru lat, pieje z zachwytu, zawsze się jej wszystko sprawdza, dosłownie 100%. Ja poszłam, pytania normalne, praca, rodzina, nic zupełnie nic się nie sprawdziło, dosłownie 0%. Także nie wiem jak to jest u siostry 100%, 90% a u mnie 0%.
    • podoba3 Re: Znalezienie idealnej wróżki 08.10.22, 09:25
      Idealna wróżka to taka do której nie dostaniesz kontaktu ot tak na forum bo prosisz. Idealna wróżka to taka, którą gdzieś tam znajdziesz w internecie, ale na pewno nie na pierwszym miejscu w wyszukiwarce. Idealna wróżka to taka, która szanuje siebie i swoich klientów na tyle, że oni o niej w internecie nie rozpowiadają i ona też umie trzymać język za zębami i nie rozpycha się łokciami dla sławy. Teraz jest moda na to, że co jedna wróżka to bardziej uduchowiona; uczy, pisze felietony, omawia karty. Takie wróżki radzę omijać.
      Nigdy w życiu anonimowej osobie z jakiegoś forum nie podałabym kontaktu do sprawdzonej wróżki. Podawać kontakt komuś obcemu w miejscu takim jak internet to potencjalnie narażać wróżkę na niebezpieczeństwo hejtu lub złośliwości. Najlepsza wróżka to taka o której jest cicho w internecie. Cisza jest ważna bo to co prawdziwe i duchowe wzrasta i żyje w ciszy.
    • uno.puno Re: Znalezienie idealnej wróżki 04.12.22, 14:41
      Trudna sztuka profesjonalistów jest bardzo mało

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka