Dodaj do ulubionych

Ryba i Waga - marne szane?

IP: *.waw.cdp.pl 06.06.02, 10:07
Chyba nie mam co liczyć na wróżkę - pewnie jest bardzo zajęta:) ale może jest
tu ktoś kto ma orientację jak wyglądają związki Rybki-kobiety i Wagi-mężczyzny.
Jestem szczerze zainteresowana ponieważ ja(Rybka urodzona 27 luty 1979) często
mam jakieś wątpliwości co do związku z Wagą (urodzony 3 października 1977).
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź:)
pozdrawiam
pączek
Obserwuj wątek
    • mii.krogulska Re: Ryba i Waga - marne szane? 07.06.02, 02:29
      Witam serdecznie,
      związki Wagi i Ryby nie należą do najłatwiejszych, ale przy odrobinie sił i
      uwagi mają szansę okazać się twórcze i szczęśliwe. Wagi nie lubią decydować, a
      Ryby nie lubią decydować jeszcze bardziej :) ale jak się temu lepiej przyjrzeć,
      to okazuje się, że przedstawiciele tych znaków potrafią dość sprytnie
      przekonywać innych ludzi do wypełniania swoich zachcianek. Waga udaje, że jest
      za delikatna i nie wie o co chodzi, a Ryba sprawia wrażenie bezbronnej i
      wymagającej natychmiastowej opieki. Związek Wagi z Rybami to huśtawka nastojów
      i ciągła zmiana ról. Potrzebują wielu oddanych przyjaciół i powierników, którym
      zwierzają się z kłopotów. W pracach domowych wymagają kucharki i gosposi.
      Zwykle nie brakuje im pieniędzy i mają dobry humor - chyba, że Ryba akurat jest
      chora, co Wagę wyprowadza z równowagi. Ryba z kolei czasem denerwuje się, bo ma
      wrażenie, że towarzyska i ciekawska Waga wciąż ją oszukuje lub nawet zdradza. I
      tak w kółko :) przy stałym współudziale aktywnie pomagającej i wciąż
      wtrącającej się rodziny i całego grona znajomych :)

Pozdrawiam serdecznie, Mii

• Gość: Izabella Re: Ryba i Waga - marne szane? IP: *.vgernet.net 07.06.02, 02:59
        Niesety nie jestem wrozka ale za to ryba i kiedys bylam z wiazku z waga.
        Zwiazek ten byl straszna pomylka i wytrzymal nie caly rok. Nie chce
        jednoszesnie powiedziec, ze takie zwiazki nie maja sznsy przezycia bo przeciez
        tutaj nie licza sie tylko znaki zodiaku ale rozniez charaktery, jednak patrzec
        w srod znajomych nie mam wiele wag wiec moze i cos w tym jest, ze te dwa znaki
        sie nie przyciagaja. Moj Pan waga mimo iz byl 6 lat starszy byl jak dziecko i
        ciagle niezdecydowany (jak juz tu wrozka wspomniala co jest typowe dla tego
        znaku)kazdy mogl miec na niego wplyw trzeba tylko bylo wyczuc moment i juz sie
        go mialo mam, przechylal sie z jednej ekstremy w druga. Byl rowneiz malo
        odpowiedzialny i nie lubil miec obowiazkow lub odpowiedzialnosci.
        To tylko tyle z moich spostrzezen.
        Pozdrawiam :))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka