Dodaj do ulubionych

Aida Kosojan-Przybysz

06.08.03, 12:24
Czy ktoś ma może kontakt do tej wróżki?Bardzo proszę o jakiś telefon lub
adres. Prześlijcie na martini_1@o2.pl
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje, gdzie mogę ją znależć.
Martini
Obserwuj wątek
    • gamesza1 Re: Aida Kosojan-Przybysz 08.08.03, 11:23
      martini_1 napisała:

> Czy ktoś ma może kontakt do tej wróżki?Bardzo proszę o jakiś telefon lub
      > adres. Prześlijcie na martini_1@o2.pl
      > Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje, gdzie mogę ją znależć.
      > Martini

Ja tez szukam, jesli mozesz, podziel sie informacja na mask1.fm@interia.pl . Ponoc przyjmuje w centrum Warszawy, ma tam biuro.

Pozdrawiam
      • marycz Re: Aida Kosojan-Przybysz 08.08.03, 15:13
        Ja również jestem zainteresowana posiadaniem adresu Aidy. Pproszę o wiadomość.
        Pozdrawiam

gamesza1 napisała:

> martini_1 napisała:
        >
        > > Czy ktoś ma może kontakt do tej wróżki?Bardzo proszę o jakiś telefon lub
        > > adres. Prześlijcie na martini_1@o2.pl
        > > Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje, gdzie mogę ją znależć.
        > > Martini
        >
        > Ja tez szukam, jesli mozesz, podziel sie informacja na mask1.fm@interia.pl .
        Po
        > noc przyjmuje w centrum Warszawy, ma tam biuro.
        >
        > Pozdrawiam
    • stella6 Re: Aida Kosojan-Przybysz 11.08.03, 14:57
      Cześć,
      podaję nr. tel. do Aidy - sprawdzony, byłam....0602358649. Przyjmuje na
      Marszałkowskiej 140, oile dobrze pamiętam, ale ostatnio trzeba było czekać ok.
      6 miesięcy na wizytę...
      Pozdrawiam i powodzenia

stella6
        • stella6 Re: Aida Kosojan-Przybysz 11.08.03, 16:08
          Wizyta jest droga, ostatnio koszt takiego seansu wynosił ok. 300 zł (mniej
          więcej godzinka).
          Odwiedzić warto, tego jestem pewna....Po pierwsze Aida nie wróży ani z kart,
          ani nie używa innych pomocy, jest typowym jasnowidzem. Wystarczy, żebyś
          zamknęła na chwilę oczy, nie krzyżowała kończyn i po kilku sekundach mówi bez
          przerwy. Po tym, co Ci powie (np. dzieli życie na okresy itp), możesz zadawać
          pytania, pokazywać fotografie itp. Natomiast faktem jest, że nie można zbyć
          dosłownie brać wszystkiego co mówią wróżki i dopasowywać swojego życia do tego,
          co akurat powiedzą. Bo jak mówi Aida, są to jedynie ostrzeżenia i wskazówki. I
          ma rację...doświadczyłam tego na własnej skórze. Tak bardzo próbowałam do
          siebie dopasować jedną rzecz, że pawie wyszłam za mąż i pewnie bym sobie
          zmarnowała życie. Natomiast zdecydowanie sprawdza się....
          Pzdrawiam
    • chupachups Re: Aida Kosojan-Przybysz 23.02.19, 11:39
      Odwiedziłam Aide niedawno 20.02.2019 to nie człowiek tylko Anioł warto!!! jest wspaniałą ciepłą przesympatyczną osobą bardzo sie ciesze że ją odwiedziłam trzeba nagrywać seans że tak sie wyrażę bo za pierwszym razem można wszystkiego nie zrozumieć co Aida mówi trzeba umieć czytać miedzy wierszami... to tylko pieniadze ale Aida jest warta tych pieniedzy nawet jakby brała 1000zl to i tak byliby chętni! Niech nikt nie waży sie pisać głupot ze nie powiedziała o czymś ze nie mowi zlych rzeczy nie mowi w prost ale w inny sposob. trzeba pytac o wszystko najlepiej napisac sobie na kartce wczesniej pytania. Ja ją uwielbiam!Anioł w ciele kobiety!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka