Dodaj do ulubionych

jasnowidz Nadzieja. S- pilne!!

IP: *.riz.pl 15.07.08, 17:31
Mam takie pytanie:
czy to jest seans osobisty, czy wrozka
tylko wysyla tresc seansu poczta?
I jaka jest cena i od czego zalezy?
No i oczywiscie ile sie czeka??
Obserwuj wątek
    • Gość: ula_6 Re: jasnowidz Nadzieja. S- pilne!! IP: *.gprs.plus.pl 15.07.08, 19:25
      telefonicznie zadajesz pytanie i podajesz na zyczenie Pani Nadziei parę
      szczegółów. odpowiedż dostajesz poczta, naprawdę szczegółową, bardzo trafną i
      serdeczną, pocztą. Ja korzystałam 2 razy, czekalam na odpowiedż może 5 dni.
      Koszt lekko ponad 100 zl, przelewem, w trakcie rozmowy dostaniesz namiary.
      Naprawdę dobra i rzetelna osoba
              • Gość: Olcia Re:do "z" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 14:15
                Zastanawiam się dlaczego zależy Tobie, by tak złą opinię wyrobić
                Pani Nadziei? Osoby, które jednak korzystają naprawdę z usług P.
                Nadziei wiedzą, że wszystko co Ty wypisujesz to tatalne bzdury. P
                Nadzieja bezbłędnie i profesjonalnie przepowiada przyszłość. Jestem
                pod wrażeniem trafności Jej przepowiedni. Przez Ciebie jak widzę
                przemawia potężna zazdrość. No coż, konkurencja na rynku jest duża
                ale pamiętaj, że trzeba umieć przegrywać. Pani Nadzieja nie ma sobie
                równych. Korzystałam, korzystam i będę korzystała z jasnowidzenia
                Pani Nadziei, która wielokrotnie mi pomogła! I za to serdecznie Jej
                dziękuję.
                    • Gość: Olcia Re:do kasiarzynki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 21:52
                      Ktoś komu zależy- zawsze się dodzwoni. Nigdy nie miałam z tym
                      problemu. Sama chciałam ponownie prosić Panią Nadzieję o odpowiedzi
                      na nurtujące mnie pytania i dodzwoniłam się dziś bez problemu, za
                      pierwszym razem.
                      A swoją drogą - jak uważasz, że to ˝...troszkę niepoważne...˝to po
                      co tyle wydzwaniasz? Ponadto, czy Ty masz zawsze ochotę odebrać
                      każdy telefon? Ochotę, czas, nastrój? Ktoś kto naprawdę pracuje,
                      jest zabiegany, ma cały dom i rodzinę na głowie, wierz mi, że czasem
                      potrzebuje chwili spokoju dla samej siebie. Ale skoro Ty nie możesz
                      się dodzwonić od dłuższego czasu, to najwidoczniej problem leży po
                      Twojej stronie. Osoby, którym na kontakcie z P. Nadzieją zależy -
                      zawsze go uzyskują. Bynajmniej takie doświadczenia mam ja i osoby mi
                      znajome, które wiem, że też korzystają z pomocy P. Nadziei.
                      • Gość: mm Re:do kasiarzynki IP: *.gprs.plus.pl 28.11.08, 21:12
                        A ja się dziś dodzwoniłam do Pani Nadzieji.Jest to bardzo
                        sympatyczna pani-taka, z którą można przy kawce porozmawiać o
                        życiu.Nie "wyglądała" mi wcale na chorą.Mówiła, że jest bardzo
                        zajęta i że ludzie potrafią do Niej o 4 nad ranem dzwonić!!!
                        Powiedziała, że dar jasnowidzenia ma od urodzenia-tylko myślała, że
                        to jest normalne-dopiero ludzie ją uświadomili, że to nie jest
                        normalne i że ma dar rzadko spotykany.Czekam na przepowiednię od
                        Niej.Ma mi wysłać z maila syna.
                              • Gość: Aleksandra Re:do ddoty76 i mm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 18:19
                                Nie ma się czego bać! Chyba że wolisz iść do jakiejś wróżki,
                                zapłacić 300 lub 400zł, nic się nie sprawdzi z tego co powie i tak
                                będziesz tracić kolejną kasę chodząc od wróżki do wróżki. A na
                                koniec końców i tak wrócisz do Pani Nadziei z prośbą o Jej wizje.
                                Jak wcześniej kiedyś pisałam tu na forum - mnie Pani Nadzieja nigdy
                                nie zawiodła i wszystko przepowiada mi bezbłędnie. A zwroty o
                                utopieniu kasy są niesmaczne. Czy wiecie ile wysiłku i czasu
                                potrzeba, by taką wizję dla nas przygotować? Jeśli nie wiecie, to
                                najpierw się dokształcie w tym temacie, a dopiero potem oceniajcie.
                                Tyle ludzi tu na forum tak dobrze wypowiada się o P. Nadziei. Skąd
                                dziwne wasze przypuszczenia? Poza tym osoby żyjące w energiach,
                                ezoteryce itp krąg znajomych mają szeroki i najlepszymi referencjami
                                dla nich są zadowoleni klienci.Jestem jedną z osób,którym P.
                                Nadzieja naprawdę dobrze przepowiada przyszłość.
                                • Gość: z Re:do ddoty76 i mm IP: *.77-83.cust.bluewin.ch 01.12.08, 18:42
                                  oj wiemy,wiemy i nie rozprawiaj tutaj o doksztalcaniu...Skad dziwne
                                  przypuszczenia:Z wlasnego doswiadczenia. Oceniam prace,ktora
                                  dostalam,i za ktora zaplacilam,jako klient mam takie prawo,od co...
                                  kazdy ma prawo ocenic usluge,z ktorej to skorzystal. Ja nie jestem
                                  zadowolona.Jak juz pisalam-zadnych dat,zadnych szczegolow itd. I
                                  prosze mnie tutaj nie obrazac!
                                  • Gość: mm Re:do ddoty76 i mm IP: *.gprs.plus.pl 01.12.08, 22:44
                                    Napisałam "utopiłam" w cudzysłowiu, ale nie odbieraj tego jako
                                    krytykę.Bo wierzę, iż się nie zawiodę.Byłam już po kilka razy w
                                    różnych wróżek i sprawdzały mi się drobiazgi, a nie to na czym mi
                                    najbardziej zależy-dlatego chciałam skorzystać z kogoś kto zajmuje
                                    się jasnowidztwem.
                                    A co do dat to być może z jasnowidztwem jest tak jak i z wróżkami-
                                    nie każda osoba "nadaje" na tych samych falach co wróżka czy
                                    jasnowidz i być może nie zawsze da się wszystko odczytać.Jak dostanę
                                    swój opis to napiszę wrażenia.
        • Gość: gosc Re: jasnowidz Nadzieja. S- pilne!! IP: *.gprs.plus.pl 13.01.09, 11:47
          z tarota i kart klasycznych wrozylam swoim znajomym i kuzynkom i mowia,ze
          wszystko im sie sprawdza do tego mam dobra intuicje.Kazda wrozka musi miec dar
          przepowiadania trafnie czyjejs przyszlosci,bo inaczej to tylko oszustwo i
          swiadome wyciaganie od klienta kasy.Zawodowo nie zajmuje sie tarotem raczej
          hobbystysznie,moze dlatego moje wrozby sie sprawdzaja.Pozdrawiam
    • Gość: k k IP: *.xdsl.centertel.pl 05.12.08, 15:56
      Witam!
      W internecie jest poświęcone wiele miejsca na strony, związane z tarotem, wróżbiarstwem,

uzdrowicielstwem, i innymi praktykami związanymi z parapsychologia. Wiele osób korzysta z usług
      ludzi umieszczające reklamy na takich stronach. Jakże częste są nasze rozczarowania, po odbyciu

wizyty u takiej osoby, okazuje się że nie wniosłą ona w nsze życie nic nowego, i nie ma zielonego
      pojęcia na dany temat. A my marnujemy tylko nasz czas oraz pieniadze na takich "szkodników".

Dlatego też postanowiłem stworzyc blog, na którym znalazłby sie spis osób świadczących, takie

usługi, na którym można by było wyrazić własną opinie, potwierdzoną konkretnymi argumentami

na temat danej osoby. Ma to na celu przedewszystkim, ochrone nas, przed oszustami i

jednoczesne okazanie wdzieczności, tym którzy na to zasługują. Ale żeby to było możliwe,

potrzebuje waszej pomocy. Konkretnie prosze o przesłanie informacji (na adres podany niżej), o

takich osobach, (imię, nazwisko, adres, nr kontaktowy, miejsce świadczenia usługi. oraz

specjalność którą się zajmuje,), oraz na początek, opini na temat danej osoby. Chciałbym zebrać

te informacje w jednym miejscu, aby były wiarogodne i dostępne dla wszystkich, aby każdy mógł z

nich korzystać. Będe bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

Zgłoszenia: blogczary@gmail.com

Adres blogu: czary-mary.blogspot.com
      • Gość: mm Re: Wrażenia IP: *.gprs.plus.pl 06.12.08, 21:08
        Dostałam odpowiedź i w sumie myślałam, że to bedzie troszkę
        inaczej.To taki raczej opis dużo z psychologii dużo już wiedziałam
        wcześniej od wróżek.Potwierdziły się niektóre rzeczy, które
        wiedziałam od wróżek.Także w sumie nie tego sie spodziewałam, a
        najgorsze, że mnie nastraszyła i teraz boje sie z domu wychodzić!!
        bo mi napisała, że mam być bardzo ostrożna bo grozi mi
        niebezpieczeństwo ze strony nieznajomych ludzi albo jakiś wypadek!!
        ja mieszkam w bardzo spokojnej okolicy nie ma tu napadów itp. ale
        teraz to się oglądam za każdym na ulicy!! poważnie mnie nastraszyła
        brrrr a wypadek komunikacyjny to niestety może się zdarzyć bo
        wiadomo jak to dziś jest na ulicy. Więc teraz boję się własnego
        cienia!!!Mam nadzieję, że to się nie sprawdzi-a reszta może, bo jest
        optymistyczna.Ja zadałam tylko 1 pytanie więc może nie mam takich
        odczuć jak inne osoby, które zadały więcej konkretnych i bardziej
        szczegółowych.Żadnych dat też nie miałam ani czasu wydarzeń.Ale
        polecam jeśli ktoś by chciał skorzystać.
        • Gość: Magda Re: Wrażenia IP: *.winkowski.pl 09.12.08, 10:20
          Witam wszystkich. Ja również skorzystałam z przepowiedni Pani
          Nadziei, które były bardzo optymistyczne.Teraz należy poczekać i
          sprawdzić jak się to będzie miało do rzeczywistości. Przepowiednia
          bardzo ładna obszerna, brakuje tylko w niej jakiegoś podziału
          czasowego w sensie do 3 lat moze wydarzyć sie to i to a powyżej cos
          innego.
          Pozdrawiam
          Magda
            • Gość: Wanda Re: Wrażenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.09, 12:14

czy te słowa napisała p. Nadzieja?

Autor: Gość: gosc IP: *.gprs.plus.pl 13.01.09, 11:47

z tarota i kart klasycznych wrozylam swoim znajomym i kuzynkom i mowia,ze
              wszystko im sie sprawdza do tego mam dobra intuicje.Kazda wrozka musi miec dar
              przepowiadania trafnie czyjejs przyszlosci,bo inaczej to tylko oszustwo i
              swiadome wyciaganie od klienta kasy.Zawodowo nie zajmuje sie tarotem raczej
              hobbystysznie,moze dlatego moje wrozby sie sprawdzaja.Pozdrawiam

• Gość: devilangel Re: Wrażenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.09, 12:35
                Te slowa napisal nie wiadomo kto bo osoba nie byla uprzejma sie
                podpisac, wiec nie maja zadnej wartosci informacyjnej- mogla to byc
                Kasia, Basia, Marysia albo Jozek, Wojtek, Marek czy ktokolwiek (
                jako ze rodzaj meski czy zenski na tym forum jest kwestia wzgledna
                oraz plynna). Wartosc merytoryczna tego tekstu tez watpliwa bo nie
                wiadomo o co w nim ma chodzic. O to ze amatorstwo przewyzsza
                profesjonalizm czy o to ze autor(ka) jest bezbledna w swoich
                prognozach , a moze o to ze inni ezoterycy tacy bee i oszusci. Tak
                czy tak nie jest to chwalebny tekst bo albo sie siebie prezentuje
                pokazujac udokumentowane osiagniecia albo kogos imiennie gani
                uzasadniajac.Reszta to autoprezentacje w stylu, ktorego nie chce
                komentowac by moc zachowac kulture slowa pisanego.
                • Gość: Magda Re: Wrażenia IP: 193.23.61.* 15.01.09, 09:43
                  Ja jestem zadowolona z przepowiedni Pani Nadziei moze dlatego ze
                  usłyszałam dużo optymistycznych słów , które chciałabym aby się
                  sprawdziły. Nie przepowiada ona jednak ze np. w tym i tym roku
                  wydziesz za mąż jak inny wróżbici u których kiedyś byłam. pokazuje
                  tylko ze będzie taka możliwość jeśli się wybierze odpowiednią
                  drogę.I co zrobić aby na złą nie zejść .I chyba lepiej bo człowiek
                  jest leniwy i najchętnie czekał by tylko az się sprawdzi
                  przepowiednia.
                  Piszcie proszę o waszych doświadczeniach z Panią Nadzieją. Ale
                  proszę o wypowiedzi osób , które były, a nie te nigdy nie były a z
                  góry zakładają ze na pewno ktoś jest oszustem. A 250 zł to duzo i
                  nie dużo. Sami teraz zarabiamy całkiem sporo, więc nie mamy prawa
                  rządać przepowiedni za 50 zł.Tymbardziej ze do usług Pani jasnowidz
                  korzysta się raz na kilka lat.
                  Pozdr.
                  Magda
                  • Gość: Rafał Re: Wrażenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 21:24
                    Jeśli ktoś myśli że w odpowiedzi otrzyma konkretne daty i godziny
                    to jest chyba mega naiwny:).To wszystko nie na tym się
                    opiera,przecież jest napisane ze owa pani przeprowadza seans na
                    całe życie człowieka,a niekturzy po dwóch latach mowią że sie im nie
                    sprawdziło:)).Czy warto wydać 250 lub 300 zł?Niech każdy sam zada
                    sobie to pytanie.Ja zaryzykowałem bo potrzebowałem pomocy.Zaufałem
                    choć wysłalem tylko 3 maile ,nie kontaktując się przez telefon w
                    ogóle.Nie żałuje,to co się dowiedziałe jest dla mnie
                    bezcenne.Zastanowiło mnie skąd ktos wie o mnie rzeczy o których wiem
                    tylko i wyłącznie ja sam,które są w moim umyśle to jaki jestem,co
                    wydarzyło sie kiedyś w moim życiu,co dzieje się teraz i jaki to ma
                    woływ na moje życie!No i jeszcze jedno nie należy czekać że coś samo
                    sie stanie tam doskonale wszystko pisze jak postępować ,to juz
                    napisała moja "przedmówczyni" Magda.Leniwemu nawet taki jasnowidz
                    nie pomoże!!!
      • Gość: zosia Re: To już nie jest śmieszne! IP: *.78-83.cust.bluewin.ch 20.01.09, 13:35
        wypadki chodza po ludziach i jakie tutaj jest prawdopodobienstwo,ze
        w ciagu calego twojego zycia spoka cie "wypadek",czy nawet takie
        proste zlamanie np.juz mozna zaliczyc jako ewentualny wypadek.
        Przejrzyj sobie roczne statystyki...wrozba na cale zycie.
        Rozumiem,jesli ktos poda od -do,w ciagu roku,ale tego nie ma.
        Kiedys tam zlamie cos sobie...i czekaj,za piec lat,za 30
        lat...cieszcie sie terazniejszoscia ,zyciem.Szkoda czasu na
        wyczekiwanie na ewentualny napad,wypadek i ciagle zagladanie za
        siebie. Konkretne daty -ok,za miesiac,za rok,ale nie cos takiego i
        tutaj do tej Pani,ktora wyczeuje i przestraszyla sie-szkoda
        zycia,Twojego czasu. Raduj sie i ciesz.
      • Gość: zosia Re: To już nie jest śmieszne! IP: *.78-83.cust.bluewin.ch 20.01.09, 13:50
        Ja sie jeszcze zapytam:Co Ci dala ta ogolna informacja? Sprawdzilo
        sie,czyzby? Masz tylko dowod,ze cos ,kiedys i tak sie stalo.
        Wizja,czy wrozba-nazwij to jak chcesz,ale to powinno dac Ci
        ostrzezenie,dac mozliwosc ominiecia nieszczescia. Rozumiem,ze ktos
        pisze,czy mowi:Prosze uwazac na siebie od -do,czy nawet miesiac i
        tutaj istnieje juz opcja,ze sam zainteresowany "uwaza" na
        siebie,omija jak moze dana sprawe. Coz,przygotowal sie moze
        psychicznie na taki stan...czy moze tez wywolal swoimi myslami
        takie skutki. Tutaj Pani,ktora pisze,ze boi sie,ze jest
        zastraszona...co to ma byc. To nie na tym polega,aby miec ogolna
        informacje,ktora wywoluje strach. Swoimi myslami mozna wywolac
        wilka z lasu. Jedyna rada na takie "wyroki",zeby myslec pozytywnie
        i cale te ogolniki pal licho...
        • lilian02 Re: To już nie jest śmieszne! 21.01.09, 15:07
          Zosiu Pani Nadzieja ostrzgła mnie wyrażnie, żebym uważała na siebie
          bo grozi mi niebezpieczeństwo.I tak robię.Oglądam się za siebie-ale
          bez przesady-zawsze byłam czujna i rozważna.I Pani Nadzieja to wie-
          bo mi napisała tak w swojej wizji-mam uważać, bo coś może mi się
          przytrafić.Ale nie musi.I tego się trzymam.Dla mnie jest rewelacyjne
          to co napisali Panowie wyżej-iż napisała rzeczy, o których nie mogła
          wiedzieć, bo tylko my sami o tym wiemy.Wróżka ma karty-karty mogą
          pokazać nasze rozterki, myśli kłopoty,Ona znała tylko mój adres i
          wiek.A napisała mi rzeczy podobne, o których mówiły mi wcześniej
          wróżki na podstawie kart i rozmowy ze mną.Czekam więc na spełnienie
          Jej wizji-szczególnie tej jednej dla mnie najważniejszej.Jak ktoś
          chce to niech korzysta-nie ma przymusu.Lepiej więcej wydać na
          dobrego jasnowidza, niż na pseudo-wróżki, które kity wciskają i nic
          się nie sprawdza i potem tylko człowiek się rozczarowuje.
          • Gość: arti ??? IP: *.gprs.plus.pl 12.02.09, 20:43
            problem życiowy wskazany trafnie, jasna informacja jak go przejść -
            przyszłość - tak albo tak albo tak... no i odnosi się wrażenie, że
            dużo ciepła i dobrych życzeń w tekście. możecie spróbować jak
            chcecie i macie trochę wolnego grosza (250-350pln) do wydania
              • Gość: Aleksandra do ˝???˝ i in.negatywnych o Pani Nadziei IP: *.chello.pl 03.03.09, 08:15
                Ale mojej opinii w tych słowach jeszcze nie było, więc zamieszczam
                ją poniżej:
                NAPRAWDĘ JEST TAK, ŻE PANI NADZIEJA JEST JASNOWIDZEM I TYLKO NA
                WIZJACH OPIERA SWOJE WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE!!!! ROBI TO BEZBŁĘDNIE.
                JEST NAJLEPSZYM JASNOWIDZEM.
                W dalszym ciągu podtrzymuję to, co kilkakrotnie pisałam na tym forum
                o trafności przepowiedni Pani Nadziei.
                Może Wam wydawać się mało wiarygodne, iż Pani Nadzieja, która nie
                korzysta z kart, numerologii itd. potrafi tak dokładnie przewidzieć
                przyszłe losy nie znanych Jej osobiście osób. NA PODSTAWIE TYLKO I
                AŻ WIZJI!!!
                Szczególnie mocno pragnę podkreslić fakt, iż Pani Nadzieja jest
                bardzo skromną osobą, której nie zależy na popularności.
                Od pewnego już czasu nie ma nawet dostepu do kumputera.
                Jestem i owszem tak dobrze zorientowana w sytuacji, ponieważ od
                kilku ładnych lat korzystam z przepowiedni Pani Nadziei i utrzymuję
                z Nią stały kontakt.
                Zainteresowanym polecam - poczytajcie wcześniejsze moje wpisy na tym
                forum, dowiecie się więcej. Nie znając osoby, nie oceniajcie proszę.
                Szkodzicie tym nie innym ale sobie. By móc oceniać innych, trzeba
                wpierw spojrzeć na siebie.
                Pani Nadzieja jest Osobą, która ZAWSZE WSZYSTKIM ŻYCZY WSZYSTKIEGO
                CO NAJLEPSZE. PRZEMIŁA OSOBA. Nie w Jej stylu byłyby złośliwe
                komentarze, czy jakiekolwiek krzywdzące kogoś opinie jakie tu
                niejednokrotnie można przeczytać pod Jej adresem. Wystawiacie opinię
                sami sobie, a nie innym. Pani Nadzieja sama sobie opinii wypisywać
                nie musi. Marketing szeptany jest najlepszy. A dlatego, że Pani
                Nadzieja jest najlepsza ma tak wiele osób zadowolonych z Jej
                przepowiedni.
                Osobiście bardzo cenię sobie tę wspaniałą, dobra, mądrą Kobietę,
                która spotyka się z tak dużą niechęcią i obłudą ze strony niektórych
                wypowiadających się tu osób.
                Szczerze polecam Panią Nadzieję tym, którzy chcą dowiedzieć się
                swoich przyszłych losów. Naprawdę warto. Pozdrawiam również
                WSZYSTKIE PRZYJAZNE JEJ OSOBY GOSZCZĄCE NA FORUM:-)
                • Gość: Magda Re: do ˝???˝ i in.negatywnych o Pani Nadziei IP: 193.23.61.* 03.03.09, 11:21
                  Aleksandro,
                  Mam pytanie do Ciebie, jak to u Ciebie było z przedziałem czasowym,
                  jak ty go interpretujesz w przepowiedniach czasowych u Pani Nadziei.

Napisała mi ze widzi u mnie płodność i szanse na spełnienie marzeń o
                  dziecku już niedługo. Tyle ze nie bardzo wiem jak interpretować
                  słowo juz niedługo , jeśli otrzymałam wróżbe na całe zycie ( rok 2 ,
                  czy 5)w skali na całe zycie to jest niedługo .Ponieważ
                  przepowiedziała mi przeprowadzkę jako (juz) ( a przepowiednia była 5
                  miesięcy temu a ja się nie przeprowadziłam.
                  Podpowiedz mi proszę jak było u Ciebie.
                  Czy udało Ci się uniknąć niebezpieczeństw, przed którymi Cie
                  przestrzegała ? Czy jest cięzko?
                  Pozdr.
                  Magda
                  • Gość: Aleksandra Re: do ˝???˝ i in.negatywnych o Pani Nadziei IP: *.chello.pl 04.03.09, 08:25
                    Przy wszystkich przepowiedniach dla mnie Pani Nadzieja zawsze mówi,
                    że najtrudniej jest określić czas. Jednak zawsze też mówi, iż Jej
                    przepowiednie dotyczą najbliższego roku, a jeśli komuś idzie bardzo
                    ciężko, są opóźnienia itd - to do dwóch lat. I u mnie faktycznie tak
                    jest; niektóre rzeczy realizują się w ciągu jednego miesiąca, inne w
                    dłuższym okresie czasu ale faktycznie do dwóch lat wszystko jest tak
                    jak pisze i mówi Pani Nadzieja. Wielokrotnie udało mi się uniknąć
                    niebezpieczeństw, ale to dzięki wskazówkom od Pani Nadziei. Było
                    jednak jedno przykre wydarzenie w moim życiu, którego uniknąć się
                    nie dało.
                    Moim zdaniem mając tak wiele informacji ˝podanych na tacy˝ od Pani
                    Nadziei można naprawdę uniknąć tych niefajnych wydarzeń. Ponadto
                    Pani nadzieja często podkreśla fakt, by myśleć pozytywnie. pozytywne
                    nastawienie przynosi szczęśliwe wydarzenia w życiu.
                    Zyczę Ci tylko pięknych i słonecznych dni. Pozdrawiam serdecznie.
    • Gość: Magda Re: jasnowidz Nadzieja. S- pilne!! IP: 193.23.61.* 01.06.09, 12:29
      Joanno, mi również wydaje się ze nie masz racji. Forum jest po to
      aby każdy mógł cos napisać. Skoro jest temat jasnowidz nadzieja S,
      to wszystcy pisza na temat jej zdolności, i nie mozna nikomu
      zabraniać tylko dlatego ze to reklama. Bo dlaczego by nie
      zareklamować kogoś z kogo jest się zadowolonym albo ostrzec innych
      przed kimś , kto się nienadaje na wróża.

Pozdr.
      Magda
      • Gość: Aleksandra Re: jasnowidz Nadzieja S/ kolejne moje wrażenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.09, 13:34
        Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów po długiej nieobecności na
        tym forum:-) Pozdrawiam serdecznie wszystkich a w szczególności tych
        przyjaznych Pani Nadziei:-) Wszystkich dlatego, iż wiem, że dobro
        powraca dziesięciokrotnie, a negatywne myśli wysyłane komuś wracają
        i uderzają w nas samych.
        Przeczytałam ostatnie wypowiedzi i oto poniżej moje spostrzeżenia:
        1. Każdy w jakiś sposób zarabia na życie. Każdy czymś się zajmuje.
        Dlaczego niektórzy na forum uważają, że im za wykonywaną przez nich
        pracę należy się wynagrodzenie a Pani Nadziei nie? Czy ta Kobieta
        wszystkim ma pomagać charytatywnie? Czy wy tak robicie? Pomijając
        kwestię zamiłowania i tego, że robi to co lubi ( dlatego robi to tak
        doskonale, bo tylko człowiek robiący to co kocha, czyni to
        rewelacyjnie ) też musi z czegoś żyć. Też należy Jej się zapłata. To
        jest oczywiste. Nie podoba się wam taki sposób postępowania, nie
        korzystajcie.
        2. Dla mnie w tym roku Pani Nadzieja przysłała 2 krotnie list za
        darmo. Znów Jej przeciwnicy mogą powiedzieć, że dlatego piszę ten
        komentarz. Otóż od razu pragnę niedowiarków poinformować, iż Pani
        Nadzieja nie zagląda na szczęście na to forum. Załamałaby się chyba
        widząc, jak wiele jest fałszu, obłudy i nienawiści w niektórych
        osobach.
        Piszę to po to, by uświadomić tych ˝wiedzących najlepiej˝, że Pani
        Nadzieja oprócz doskonałego daru jasnowidzenia ma serce i potrafi
        zrozumieć sytuację drugiego człowieka.
        3. Faktycznie czasem trudno skontaktować się telefonicznie z panią
        Nadzieją, ale tak jak już kiedyś pisałam na tym forum każdy ma swoje
        życie, swój świat, swoje problemy i potrzębę odpoczynku. Nie może
        żyć tylko dla innych dostępny 24h/24h. Jeśli komuś zależy - zawsze
        kontakt z Panią Nadzieją uzyska.
        4. Z rzeczy, które mi Pani Nadzieja tak trafnie przepowiedziała
        ostatnimi czasy kilka się już zrealizowało a m.in.:
        - pisała o niespodziewanych a koniecznych wydatkach - co faktycznie
        miało miejsce
        - dodatkowa propozycja pracy - dostałam
        - nowy związek uczuciowy jeśli bądę chciała - miałam taką możliwość
        - będę opiekowała się kimś z rodziny w potrzebie chwili - tak było
        - w myślach optymizm przeplatany ze smutkiem i powracającą
        przeszłością - jest tak cały czas
        - możliwość przeprowadzki po załatwionych dobrze sprawach
        dokumentacyjnych - chcę się przeprowadzić
        - kontakty z nowo poznanymi osobami z zagranicy - miały miejsce
        - zajmuję bardzo odpowiedzialne stanowisko - tak jest
        - uważać na podstępne działania zazdrosnych osób w pracy -
        faktycznie dzięki temu wiedziałam, że muszę być czujna co uchroniło
        mnie przed próbą oszczerstw; wyszłam obronną ręką i prawda zwyciężyła
        - podróże i wycieczki krojoznawczo - kulturalne - tak jest
        - moje problemy zdrowotne z układem krążenia - aktualnie mają miejsce
        - brakujący dokument do sprzedaży domu - byłam pewna, że mam
        wszystko; po czasie jednak okazało się, że byłam w błędzie i
        musiałam załatwić co trzeba.
        To tylko kilka, które zrealizowały się do tej pory.
        Wszystkie pozytywne wydarzenia opisane przez Panią Nadzieję, wierzę,
        że jeszcze przede mną i że spełnią się tak jak wszystkie inne
        zdarzenia.

A teraz kilka słów na koniec do wszystkich niesprzyjających Pani
        Nadziei: moja opinia jest tylko i wyłącznie moją osobistąopinią,
        moim zdaniem. Nie jest to żadna reklama. To jest chęć podzielenia
        się własnymi wrażeniami, pokazania, iż są jeszcze dobrzy i
        wartościowi ludzie, pokazania, iż są jeszcze osoby, które
        przedkładają dobro innych nad korzyści własne. I do nich właśnie
        należy Pani Nadzieja.

Zaznaczam od razu, iż nie będę odpisywała na odpowiedzi do tego
        postu, które obrażają, szydzą, czy uderzają w dobre imię Pani
        Nadziei. Po prostu uważam to za zbędne. Zawsze znajdą się osoby,
        które źle życzą, które wiedzą swoje, uważają, że wiedzą lepiej. Ja
        trzymam się od takich z daleka.

Pamiętajcie tylko, że dobro i prawda zawsze zwycięża.

Raz jeszcze pozdrawiam Wszystkich Sympatyków Pani Nadziei:-)))
        Aleksandra