Dodaj do ulubionych

Czy to praca na dłużej

16.07.10, 18:00
Zadałam 2 pytanka w związku z nową pracą:
1. Pierwsze pytanie brzmiało czy praca, którą dostałam, to praca tymczasowa czy na dłużej?: rydwan, 2 monety, król kiel.
Wydaje mi się, że to praca w miarę stabilna, chyba będę miała z nią jakiś uczuciowy związek (król kielichów) i z czasem będzie wiązała się z wyjazdami (rydwan). A może Rydwan oznacza to, że to będzie praca do czasu wyjazdu (za rok planuję przeprowadzkę)? Jak sądzicie?
2. Jak długo będę pracować w nowej firmie: Król Monet
Monety podobno wskazują miesiące lub lata a skoro wypadł Król, wydaje mi się, że to będzie praca właśnie na około rok ... Zgadzacie się ze mną?
Ogromna prośba o Wasze interpretacje
Obserwuj wątek
    • red-diamond Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 18:27
      Chyba nawet się w tej firmie ''zakorzenisz''.Ale z pierwszych kart mozna
      wnioskować,że przeprowadzają tam często rotację pracowników i zwracają uwagę
      także na osobowość pracowników.Ale praca wydaje mi się ciekawa,dużo się dzieje.
      • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 18:34
        Ale z pierwszych kart mozna
        > wnioskować,że przeprowadzają tam często rotację pracowników i zwracają uwagę
        > także na osobowość pracowników
        Ojej wystraszyłam się ale to może być wielce prawdopodobne gdyż na rozmowie kwalifikacyjnej też odniosłam takie wrażenie, że im specjalnie nie zależy aby znaleźć kogoś na dłużej i bardziej sugerują się charakterem człowieka niż jego kwalifikacjami ... Ale skoro Król daje nadzieje, że popracuje tam dłużej, to jestem zadowolona, ponieważ dobrze by było abym przez najbliższy rok miała stabilną sytuację (zaczęłam pewną inwestycję) smile
          • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 18:42
            > Widocznie Twoja osobowość ich zadowoli,bo wyszłaś jako Król monet,a to najlepsz
            > a
            > karta jeśli chodzi o pracownika!
            Zadałam 3 pytanie, jakie będą mnie łączyły relacje z przełożonymi w tej pracy i wyszła Królowa Monet. Zatem nasze relacje będą raczej poprawne, uznają mnie za pracowitą osobę? smile
              • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 18:51

> Tak dokładnie,będziesz świetnym pracownikiem,ale relacje będą czysto
                > zawodowe,bez ''zbędnych'' sentymentów
                Właśnie tego od nich oczekuje ponieważ w poprzedniej pracy byłam "zmuszana" do
                zbytniego zaangażowania emocjonalnego w pracy, co mnie wykańczało sad
                  • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:02
                    red-diamond napisała:

> Nie ma za cosmile Czasami jest tak,że aż ''czuję '' karty i odpowiedź nasuwa mi si
                    > ę
                    > sama i tak jest w Twoim przypadkusmile
                    Ja też czasami je czuję ale dziś nie jest ten dzień uncertain Mam nadzieję, że się to sprawdzi bo natchnęło mnie optymistycznie gdyż jak do tej pory miałam same obawy. Jeszcze raz dzięki smile
                    • red-diamond Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:11
                      > Ja też czasami je czuję ale dziś nie jest ten dzień uncertain Mam nadzieję, że się to
                      > sprawdzi bo natchnęło mnie optymistycznie gdyż jak do tej pory miałam same obaw
                      > y. Jeszcze raz dziękismile

Może dlatego mam takie ''czucie kart'',bo jestem po piwiebig_grin Chyba mózg mi przez
                      to lepiej pracujesmile A tak na serio,karty wyszły ładne,tak,że nie masz się co
                      martwićsmilePowodzeniasmile
                  • red-diamond Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:05
                    Jeszcze mi przyszło na myśl,że oni zwracają uwagę na osobowość pracownika,bo
                    wiedzą,że to jest klucz do takiej współpracy,jakiej by chcieli,a rotację
                    przeprowadzają przez to,że nie mogą znaleźć pracownika
                    kompetentnego,pracowitego,przynoszącego zysk firmie.Wygląda na to,że ty spełnisz
                    ich oczekiwania i jako jedna z nielicznych zostaniesz na dłużej.
                    • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:08
                      red-diamond napisała:

> Jeszcze mi przyszło na myśl,że oni zwracają uwagę na osobowość pracownika,bo
                      > wiedzą,że to jest klucz do takiej współpracy,jakiej by chcieli,a rotację
                      Zapewne masz rację bo to praca z ludźmi wiec trzeba potrafić z nimi rozmawiać i mieć do nich odpowiednie podejście a ja już mam doświadczenie w tego typu pracy i może to ich ostatecznie przekonało skoro mnie wybrali ...
                      > przeprowadzają przez to,że nie mogą znaleźć pracownika
                      > kompetentnego,pracowitego,przynoszącego zysk firmie.Wygląda na to,że ty spełnis
                      > z
                      > ich oczekiwania i jako jedna z nielicznych zostaniesz na dłużej.
                      Ucieszyłabym się gdyby tak było ale póki co nie wiążę dalekosiężnych planów z tą firmą ale może coś się zmieni. Chciałabym popracować tam tylko roczek o nic więcej nie proszę smile
                          • red-diamond Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:21
                            astaphaz napisała:

> baran, numerologiczna 1, w cyklu 3 i w punkcie zwrotnym 4 ;]

No,baranki są raczej pracowite,a 1 numerologiczne także,a dodatkowo zawsze
                            wnoszą coś ciekawego i nowatorskiego gdziekolwiek się nie pojawią,przyciągają
                            swoją osobowością i pomysłowością....wiem coś o tym,bo mam męża 1wink
                            • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:31

> No,baranki są raczej pracowite,
                              Tak są pracowite ale tylko w pracy - w domu są za to leniwe bo nie można być cały czas "idealnym" wink A braki wiedzy nadrabiają ambicją i chęciami do ciągłego uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji smile Nigdy się nie podaje a jeśli nawet to na krótko smile
                              Widzę, że orientujesz się w astrologii i numerologii, ja tak średnio więc mam do Ciebie pytanko. Jakie wibracje są najbardziej pracowite wg Ciebie bo jeśli chodzi o znaki zodiaku, to słyszałam, że znaki ziemskie (koziorożec, byk, panna - dokładnie w takiej kolejności)?
                              • red-diamond Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:37
                                Tak te znaki ,które wymieniłaś są pracowite,ale z doświadczenia wiem,że i
                                Baranki w pracy dają z siebie wiele. Jeśli chodzi o numerologię to pracowite są
                                4,8 i 1. A jedynki są bardzo nastawione na sukces i niezależność. Powiedz mi w
                                jakim jesteś roku osobistym,to też dowiemy się ciekawych rzeczy.
                                • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 20:30
                                  Jeśli ten mój programik dobrze wyliczył to jestem w roku 9 więc chyba nie zaleca
                                  mi się teraz wprowadzania drastycznych zmian w moim życiu ponieważ mogą mi się
                                  nie udać ... Jednak to dla mnie rok pełen zmian ale w większości wymuszonych
                                  przeze mnie bo dosyć mam już tej monotonii, jednak wszelkie moje powzięte w tym
                                  roku inwestycje idą bardzo mozolnie i wydłużają się w czasie uncertain Pocieszam się,
                                  że może kolejny rok o wibracji 1 będzie dla mnie lepszy w końcu będzie to 1:1 big_grin
                                • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 20:37
                                  A jak się w ogóle liczy rok osobisty, ponieważ nie dowierzam temu mojemu
                                  programikowi, chyba ma błędy a w internecie znalazłam dwa sposoby liczenia:
                                  1. liczba drogi życia + wibracja aktualnego roku
                                  2. suma dnia i miesiąca urodzenia + wibracja aktualnego roku
                                  ? smile
                                  • red-diamond Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 20:41
                                    astaphaz napisała:

> A jak się w ogóle liczy rok osobisty, ponieważ nie dowierzam temu mojemu
                                    > programikowi, chyba ma błędy a w internecie znalazłam dwa sposoby liczenia:
                                    > 1. liczba drogi życia + wibracja aktualnego roku
                                    > 2. suma dnia i miesiąca urodzenia + wibracja aktualnego roku
                                    > ? smile

Ta druga opcja jest prawidłowasmile
                      • red-diamond Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:16
                        > Ucieszyłabym się gdyby tak było ale póki co nie wiążę dalekosiężnych planów z t
                        > ą firmą ale może coś się zmieni. Chciałabym popracować tam tylko roczek o nic w
                        > ięcej nie proszę smile

Jeszcze żebyś miała lepsze potwierdzenie moich słów,rozmawiałyśmy przed chwilą o
                        Rycerzu monet(w poprzednim wątku),że taki nastawiony na pracę,pieniądze,a Ty
                        wyszłaś aż w Królu monet,czyli jeszcze lepiej to wróży smile
                        • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:20
                          > Rycerzu monet(w poprzednim wątku),że taki nastawiony na pracę,pieniądze,a Ty
                          > wyszłaś aż w Królu monet,czyli jeszcze lepiej to wróży smile
                          Nigdy nie byłam materialistką ale ostatnio z przykrością muszę stwierdzić, że
                          mam parcie na zarabianie uncertain Skupiłam się głównie na życiu zawodowym, rozwijaniu
                          swoich zainteresowań, a to dlatego, że chciałabym być w życiu niezależna jako,
                          że nie mam męża ani stabilnej sytuacji materialno-bytowej. Ale nie "lecę" na
                          cudze pieniążki wolę sama zarobić smile
                            • red-diamond Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:28
                              Ach jeszcze mi przyszło na myśl,że skoro jesteś Barankiem,numerologiczną 1 i
                              wyszłaś w Królu monet,to masz wszelkie predyspozycje,by założyć własną
                              działalność! Ludzie,którzy posiadają te wszystkie ''parametry'' są bardzo
                              samodzielni i niezależni i bardzo nie lubią,gdy ktoś nimi rządzi.Pomyśl o
                              tym,może nie teraz,ale kiedyś....
                              • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:37
                                > Ach jeszcze mi przyszło na myśl,że skoro jesteś Barankiem,numerologiczną 1 i
                                > wyszłaś w Królu monet,to masz wszelkie predyspozycje,by założyć własną
                                > działalność! Ludzie,którzy posiadają te wszystkie ''parametry'' są bardzo
                                > samodzielni i niezależni i bardzo nie lubią,gdy ktoś nimi rządzi.Pomyśl o
                                > tym,może nie teraz,ale kiedyś....
                                Wszystko co napisałaś chyba się zgadza, szczególnie że nie lubię bycia podwładnym i gdy ktoś mną rządzi, ale poza tym ja chyba nie mam głowy do interesów, tym bardziej do finansów i nie znoszę kontrolować kogoś ani gdy ktoś kontroluje mnie ... Raczej jeszcze nie nadszedł czas na własną działalność ale może kiedyś jak dojrzeje do tego, to czemu nie smile
                          • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:27
                            Szkoda mi tylko poprzedniej pracy tam miałam fajną atmosferę jeśli chodzi o
                            ludzi i szefa, który traktował mnie jak gorszej kategorii koleżankę i wpływał
                            źle na moją psychikę. Dlatego stamtąd uciekłam. Liczę zatem, że w nowej pracy
                            moje relacje z przełożonymi będą na zasadzie szef-pracownik, czyli bardziej
                            sformalizowane i cieszę się, ze tak wróżą karty
      • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:33
        > Źle zadane pytanie.
        > Klasyczny przykład złego pytania.
        Czemu? smile Może i tak bo miałam problem jak je ująć, ale chodziło mi ogólnie czy zostanę w tej pracy na dłużej i mniej więcej takie było moje pytanie zadane kartom ...
        • krolowa.mieczy Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:41
          No to pomyśl zanim zdasz pytanie; pomyśl o JAKIE SEDNO zagadnienia ci chodzi.

Tutaj pytanie mogło brzmieć np. jak długo będę pracować w firmie X?
          i na podstawie wylosowanej karty maksymalnie dużo wyczytać;
          nie tylko pod wzglęem znaczeniowym, również obrazkowym, z czym tobie sie kojarzy
          itp.

Było tutaj wiele podobnych pytań do twoich i w 99% nikt prawidlowo nie odczytał
          odpowiedzi.
          • red-diamond Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:45
            krolowa.mieczy napisała:

> No to pomyśl zanim zdasz pytanie; pomyśl o JAKIE SEDNO zagadnienia ci chodzi.
            >
            > Tutaj pytanie mogło brzmieć np. jak długo będę pracować w firmie X?
            > i na podstawie wylosowanej karty maksymalnie dużo wyczytać;
            > nie tylko pod wzglęem znaczeniowym, również obrazkowym, z czym tobie sie kojarz
            > y
            > itp.

Z tego co wiem,pytanie o czas,jest jeszcze trudniejsze,bo prawie nigdy nie można
            dokładnie określić ile,kiedy?
            • krolowa.mieczy Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:53
              czas można przetłumaczyć nie tylko w dniach, miesiacach i latach.
              Są karty stabilne, szybkie, ciagłe, "rwane"...

A określanie czasu wychodzi jedynie tym, którzy mają praktykę i doskonale
              pojmują własną talię. Informacje z ksiażek odnoszą się do autora i jego talii, a
              nie do czytelników i ich talii.
              • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 20:10
                > A określanie czasu wychodzi jedynie tym, którzy mają praktykę i doskonale
                > pojmują własną talię. Informacje z ksiażek odnoszą się do autora i jego talii,
                > a
                > nie do czytelników i ich talii.
                Mam tego świadomość, ponieważ mi prawie nigdy się nie sprawdza "książkowy" czas w tarocie, na ogół zawsze są jakieś opóźnienia czasowe ... Ale tego Króla Monet odebrałam intuicyjnie, jako coś dalekosiężnego czyli stabilne zatrudnienie, nie jako osobę przełożonego bo to logiczne już nawet bez tarota że moje losy w tej firmie zależą głównie od niego, jednak nie sądzę abym tam pracowała długimi latami. Ciągle po głowie mi chodzi rok do dwóch lat (jeszcze zanim rozłożyłam tarota) ale mogę się oczywiście mylić bo i przeczucia czasem zawodzą. Zresztą czas pokaże wystarczy poczekać. A niedługo zrobię sobie jakiś rozkład na pracę, który może coś wyjaśni
      • red-diamond Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:33
        krolowa.mieczy napisała:

> astaphaz napisała:
        >
        > > Zadałam 2 pytanka w związku z nową pracą:
        > > 1. Pierwsze pytanie brzmiało czy praca, którą dostałam, to praca tymczaso
        > wa czy
        > > na dłużej?
        >
        > Źle zadane pytanie.
        > Klasyczny przykład złego pytania.
        >
        >
        >
        > Ehh Królowo czepiasz sięwink Mi te karty ładnie odpowiedziały na pytanie.Z
        resztą zobaczymy w praniu jak wyjdziesmile
          • red-diamond Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:42
            Przekonać Cię mogę jedynie swoją interpretacją...która zobaczymy czy się
            sprawdzi,mam nadzieję,że tak,z resztą astaphaz potwierdziła dwa fakty z mojej
            interpretacji. Z resztą nie tylko 3 ale i więcej kart może czytelnie pzrekazać
            odpowiedź.
          • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:46
            krolowa.mieczy napisała:

> nie czepiam się.
            >
            > Wytłumacz mi jak 3 karty mają czytalenie, bez twoich domysłów odpowiedzieć na
            > pytanie
            > co wybrać:
            > jabłko czy gruszkę?
            >
            > Przekonaj mnie, proszę.
            Ale tu nie chodzi o dokonanie wyboru, Królowo uczymy się tylko nie ma co się więc denerwować smile Może nie powinnam użyć słowa "czy" ale myślę, że nie jest to aż tak wielkim problemem, jeśli chciałam tylko wiedzieć, czy zostanę w tej pracy na dłużej czy tylko tymczasowo, szczególnie jeśli drugie pytanie jest pytaniem pomocniczym do pierwszego i chyba wszystko podsumowuje i wyjaśnia ... Wg mnie karty w pierwszym pytaniu mówią o tym, że to będzie praca stabilna ale nie na lata a w drugim że trochę tam pobędę, ale z pewnością nie dożywotnie - roczek góra 2 wg mnie ...
            Podkreślam, że tylko się uczę i wróżę z rzadka więc każda uwaga jest cenna
        • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:40
          > > Ehh Królowo czepiasz sięwink Mi te karty ładnie odpowiedziały na pytanie.Z
          > resztą zobaczymy w praniu jak wyjdziesmile
          Za jakiś czas opiszę swoje wrażenia w nowej pracy. Ale myślę, że mimo wszystko,
          że nawet jeśli sobie tam poradzę, atmosfera współpracy może być tam kiepska bo
          każdy tam żyje własnym życiem wiec nie ma co liczyć na czyjąś pomoc i mogę się
          tam czuć samotnie - takie odniosłam pierwsze wrażenie uncertain Chyba zadam na to
          oddzielne pytanie ponieważ bardziej zależy mi na fajnej atmosferze pracy niż
          dobrych zarobkach
          • krolowa.mieczy Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:46
            O!
            i opowiedziałaś to, co widzisz w kartach.

Tarot na zadane pytania ZAWSZE opowiada histori ę; nawet gdy pytanie zaczyna się
            od "czy" i oczekujemy odpowiedzi "tak"-"nie".

Za pośrednictwem tej historyjki złożonej z 3 kart, 1 karty, pytań pomocniczych i
            znowu 1 karty tłumaczymy sobie na własny język ludzki odpowiedzi. I wtedy
            podejmujemy decyzję jak brzmi odpowioedź: twierdząco czy negatywnie.

Dlatego NIGDY nie każ wybierać kartom w jednym pytaniu "jabłko czy gruszka" bo
            dostaniesz beznadziejną odpowiedź albo wcale - karty powiedza "spadaj".
            • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:50
              > Dlatego NIGDY nie każ wybierać kartom w jednym pytaniu "jabłko czy gruszka" bo
              > dostaniesz beznadziejną odpowiedź albo wcale - karty powiedza "spadaj".
              >
              Zrozumiałam Królowo, dzięki za cenne rady smile Ale chyba nie ma sensu zadawać ponownie pytania bo zrobi się tylko bałagan. Bardziej mnie jednak interesuje atmosfera pracy w tej firmie od tego jak długo tam zostanę bo to zależy nie tylko od firmy, ale i od moich decyzji, ale to już temat na osoby wątek.
              • krolowa.mieczy Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 19:56
                Jest sporo rozkładów dot. pracy. U nas przyszpilonych, w necie również zapewne.
                Znajdź taki który będzie cię satysfakcjonował lub zrób miks pytań z różnych
                rozkłądów i wyciagnij karty.
                O atmosferę w pracy jak najbardziej można zapytać, o obowiązki, o to jak starzy
                wyjadacze bedą cię postrzegać na początku, gdy już sie zadomowisz itp.
                Nie warto jednak zadawać pytań dalekoterminowych np co będzie za rok w tej
                firmie a skupić się na bieżącej chwili i paru krokach naprzód.

smile
                • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 20:02
                  okey spróbuję sklecić jakiś mądry rozkładzik na nową pracę mam nadzieję, ze mi się to uda wink Ale to za jakiś czas muszę nad tym pomyśleć ;] I nie będę zadawać pytań od "czy" ale wedle Twoich wskazówek
                  • krolowa.mieczy Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 20:05
                    pomyśl CO chcesz wiedzieć i JAK zadać pytanie żeby uzyskać satysfakcjonującą
                    odpowiedź (oczywiście mam na myśli technikę a nie wyciągnięte karty hihi).
                    Jak nie będziesz mogła poradzić sobie z ułożeniem pytania, to zakłądaj wątek. Tu
                    na pewno forumki pomogą.
    • krolowa.mieczy Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 20:01
      astaphaz napisała:

> Zadałam 2 pytanka w związku z nową pracą:
      > 1. Pierwsze pytanie brzmiało czy praca, którą dostałam, to praca tymczasowa czy
      > na dłużej?: rydwan, 2 monety, król kiel.
      Opowiem tak, ze tarot mówi
      jestem pełen dobrej woli, przychylny tobie i bardzo chcę ci pomóc (król
      pucharów), ale musze lawirować między 2 pytaniami (2 monet) i na dodatek mam
      odpowiedzieć natychmiast (rydwan).

wink

> 2. Jak długo będę pracować w nowej firmie: Król Monet
      to będzie zależało od dyrektora, kierownika, managera itp.
      • red-diamond Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 20:08
        krolowa.mieczy napisała:

> astaphaz napisała:
        >
        > > Zadałam 2 pytanka w związku z nową pracą:
        > > 1. Pierwsze pytanie brzmiało czy praca, którą dostałam, to praca tymczaso
        > wa czy
        > > na dłużej?: rydwan, 2 monety, król kiel.
        > Opowiem tak, ze tarot mówi
        > jestem pełen dobrej woli, przychylny tobie i bardzo chcę ci pomóc (król
        > pucharów), ale musze lawirować między 2 pytaniami (2 monet) i na dodatek mam
        > odpowiedzieć natychmiast (rydwan).

No dobrze,ale widocznie ty masz taką umowę z kartami ,a nie astaphaz. To ona
        wróżyła sobie i swoimi kartami...

>
        > > 2. Jak długo będę pracować w nowej firmie: Król Monet
        > to będzie zależało od dyrektora, kierownika, managera itp.

To raczej logiczne,bo tylko oni mają taką władzę nad pracownikiem.

Karty ladnie pokazały sytuacje,można logicznie wszystko wywnioskować,więc po co
        robić problemy i tak wszystko sie okaże jak będzie.
        >
        • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 20:15
          > > > 2. Jak długo będę pracować w nowej firmie: Król Monet
          > > to będzie zależało od dyrektora, kierownika, managera itp.
          >
          > To raczej logiczne,bo tylko oni mają taką władzę nad pracownikiem.
          >
          > Karty ladnie pokazały sytuacje,można logicznie wszystko wywnioskować,więc po co
          > robić problemy i tak wszystko sie okaże jak będzie.
          > >
          Zgadzam się tu z Red-diamond bo zadając drugie pytanie zapytałam o CZAS (tj. jak długo będę tam pracować) a nie od kogo zależeć będzie to ile czasu tam będę pracować bo to przecież logiczne ...
        • krolowa.mieczy Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 20:21
          red-diamond napisała:

> krolowa.mieczy napisała:
          >
          > > astaphaz napisała:
          > >
          > > > Zadałam 2 pytanka w związku z nową pracą:
          > > > 1. Pierwsze pytanie brzmiało czy praca, którą dostałam, to praca ty
          > mczaso
          > > wa czy
          > > > na dłużej?: rydwan, 2 monety, król kiel.
          > > Opowiem tak, ze tarot mówi
          > > jestem pełen dobrej woli, przychylny tobie i bardzo chcę ci pomóc (król
          > > pucharów), ale musze lawirować między 2 pytaniami (2 monet) i na dodatek
          > mam
          > > odpowiedzieć natychmiast (rydwan).
          >
          > No dobrze,ale widocznie ty masz taką umowę z kartami ,a nie astaphaz. To ona
          > wróżyła sobie i swoimi kartami...
          >
          I właśnie o to chodzi mi od początku smile
          Brak zaczepienia.
          Domysły, a brak pewności (zwłaszcza u autorki rozkłądu; w końcu to jej karty i
          jej energia w nich).

Nie musisz zgadzać się ze mną. Nie musisz nawet podzielać mojego punktu widzenia
          i uważać go za nonsens i czepialstwo właśnie.
          Jednak z czasem niuanse w odpowiedziach kart się wyłapuje i rozumie się, ze
          karty powiedziały "daj mi spokój; mylisz się; od początku zacznij; z innej
          strony; nie to jest istotne - to drugie" itp
          smile
          • algaria Królowo 16.07.10, 21:05
            Nie przekonasz - muszą nauczyć się na własnych błędach, umiejętność
            odpowiedniego zadawania pytań to sztuka, a po za tym trzeba nauczyć się nie
            nadinterpretowywać kart pod siebie a to już jest duże mistrzostwo dlatego tak
            trudno wróżyć jest samemu sobie.
            Ja te wylosowane karty widzę jeszcze inaczej ale co ja się będę wypowiadać jak 2
            interpretatorki wiedzą lepiej.
            • astaphaz Re: Królowo 16.07.10, 21:19
              > Ja te wylosowane karty widzę jeszcze inaczej ale co ja się będę wypowiadać jak
              > 2
              > interpretatorki wiedzą lepiej.
              Tu każdy tylko wypowiada swój punkt widzenia, my opisałyśmy swój, Królowa Mieczy
              swój i nikt tu na nikogo nie naskakuje więc nie wiem skąd opinia, że my wiemy
              najlepiej? Nie mogę się tylko zgodzić z Królową co do jej interpretacji pytania
              nr 2 bo chodziło o konkretny czas a nie osobę, ale to już moje odczucia, być
              może mylne. Nie raz na pytanie o czas wypadają mi figury ale nie rozpatruje je
              jako osoby tylko konkretnie jako odpowiedź na pytanie o czas i tak się umówiłam
              z moimi kartami a Królowa mogła się umówić inaczej więc widzi to inaczej ale to
              ja wyciągałam karty ... Ale jestem jej wdzięczna za opnie, jak wszystkim
              wypowiadającym się w tym wątku. Zresztą czas pokaże kto miał racje. Chętnie
              wysłuchamy Twojej opinii i obiecuję, że buzia na kłódkę smile
                • astaphaz Re: Królowo 16.07.10, 21:50
                  > Konkretny czas - to ja powiem Praca do tej zimy do Koziorożca czyli do końca
                  > tego roku
                  Jedna z początkowych opcji, którą przyjęłam to właśnie początek zimy bo Król
                  Monet wskazuje podobno na porę roku zimę. Druga z opcji to właśnie rok bo gdzieś
                  wyczytałam, że król monet może wskazywać na czas - do roku czasu. Niestety nie
                  mam doświadczenia z tą kartą jeśli chodzi o określanie czasu więc nie mogę tego
                  potwierdzić na konkretnym przypadku. Czas pokaże, właśnie za radą Królowej
                  Mieczy myślę nad jakimś rozkładem na nową pracę może on coś więcej wyjaśni
    • astaphaz Re: Czy to praca na dłużej 16.07.10, 21:53
      Dziękuje wszystkim za pomoc i z uwagi na źle zadane pierwsze pytanie, wątek ten
      chyba można już zamknąć ... uncertain Właśnie myślę nad jakimś rozkładem na nową pracę,
      który opiszę w nowym wątku. Jeszcze raz dziękuję
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka