Dodaj do ulubionych

Co jest rzyczyną chorego serca? pozmozcie

06.11.10, 01:04
Przyczyna: SĄD (Moc dociącgnieta)
no wiec nie wiem co z tym sądemsmile Ale wykluczyc chyba moge wplyw lekow jakichs czy tabletek na to? odrodzenie to tez przebudzenie hmm..moze jakies problemy ze snem to spowodowaly, albo proszki nasenne?
nprqwde nie wiem jak mam to ugrysc, bede wdzieczna za wszelkie sugiestie, pomysly - bo wkoncu ktorys bedzie pasowac..dpytlam tez czego ta karta napewno NIE znaczy(o co jej nie chodzi) - 7 monet - a wiec moze jednak nie chodzi o tabletki? I napewno nie chodzi o jakis brak ruchu czu cos..a moze wlasnie o nadmiar zuzytej sily(MOC)?
pomijajac jednak te dopowiedzenia, bardzo chcialabym zrozumiec ideę Sądu tu i licze na pomocwink
Czy te bóle sie skończą(przejdą) - Koło fortuny(6 monet) Tak skoncza sie..jednak chyba t karta nie daje pewnosci czy to na stale, czy nie powróci kiedys znowu.Moze 6 moent mowi ze dostane jakas taabletke na te zmiany(kolo F mi sie tak z tym sercem bijacym kojarzy, moze bije nierówno..jakas arytmia bedzie)ale wezme tabletke i przejdzie?
Obserwuj wątek
      • coill Re: Co jest rzyczyną chorego serca? pozmozcie 06.11.10, 12:27
        krolowa.mieczy napisała:

> to rodzinne u ciebie, moze raczej nie dziedziczne. 7 monet mowi ze nie przewlek
        > łe.

no u mnie w rodzinie królują nadcisnienia hahabig_grin ale az tak to jeszcze nikt nie mial z sercem nagle. a moze chodzi o to ze np. w rodzinie jakies stresy. kt.spowodowaly?
    • nielaik Re: Co jest rzyczyną chorego serca? pozmozcie 06.11.10, 12:01
      Wydaje mi się, że serce zostało czymś przeciążone. Układ kriwonośno-naczyniowy nie był przygotowany na taki wysiłek. Na karcie Sądu masz kogoś kto leży, wypoczywa, co się stanie jak nagle zacznie biegać maratony (karta Mocy)? Musisz dopasować wysiłek do swoich możliwości na poczatku. Coś tu jest niewytrenowane, przegrzane.

Czy przejdą chyba tak, ale od czasu do czasu może coś dawać o sobie, nie za mocno ale jednak.
      Wypowiedź potraktuj krytycznie, bo pewności to ja nie mam. Tak odbieram karty.
    • camaretto Re: Co jest rzyczyną chorego serca? pozmozcie 08.11.10, 08:24
      Coill, u mnie często Sąd się manifestuje jako Karma, Wyższa Siła, ale jeżeli zadajesz pragmatycznie pytanie ...
      Moc to również siła fizyczna, ćwiczenia
      Sąd - regeneracja, transformacja, kumulacja energii
      Generalnie rzecz biorąc to ćwiczenia siłowe obciążają system krążenia w szczególności serce, może to być kwestia niewłaściwej diety (uzupełnienie różnych związków)albo przemęczenia - "dopalacze" usprawniają ćwiczenia ale działają trochę tak jak doping,później wychodzi że się przeforsowałaś. Napisz może jakie brałaś; jeżeli chodzi o skład i działanie to polecam nasze forum: www.sfd.pl, wejdź na logo producenta odżywki i zapytaj, bo prawie że na pewno będzie jedna z tych firm; można liczyć na fachową odpowiedź.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka