Dodaj do ulubionych

Rozkład ogólny - PODKOWA

27.11.10, 11:08
Znalazłam rozkład, nazwany ogólnym, w którym czas jest okreslony na 6 miesiecy.
Zrobiłam dla siebie rozkład ogólny na 6 miesiecy.
1. Zdrowie - 9 Puch.- raczej bedzie wszystko dobrze, nie spodziewam sie tutaj jakis zmian, mimo, ze to karta zwiazana z nałogami, to takowych nie mam.
2. Uczucia - 9 mieczy - w moich rozkładach przechodze od 8 mieczy do 9 mieczy i tak na zmiane, bede się czyms martwić, juz się martwiłam teraz mam lepszy okres, ale jakby czas zmartwień znowu nadchodził.
3. Finanse- 8 puch.- pojawia się jakies nowe perspektywy wymagajace podjecia waznych decyzji. Ha planuje zakup nowego samochodu, faktycznie.
4. Praca - 8 mieczy - mama potencjał, mam czas i ochotę, ale system nie pozwala ich do konca wykorzystac, mam zwiazane rece.
5.Rodzina - 4 buław - tutaj wsztysko w najlepszym porzadku.
6.Ostrzeżenie - Kochankowie - jakby karty mnie ostrzegały przed zakochaniem sie uncertain Przykre, bo w głebi serca czekam na szczesliwą miłosc, a tu mnie ostrzegaja przed nia sad
7. Niespodzianka - 3 mieczy - znowu niespodziewanie stanie się cos niemiłego, co mnie zmartwi, zada ból.

Klimat karty z przełozenia - 7 buław, Paż monet, 9 mieczy.
okres wycofania, rezygnacji z jakimis nowymi pomysłami, ale duzo nad tym rozmyslania, kalkulowania i niepewnosci.

pociągnełam karty na uczycia po 1 karcie na kolejne miesiące - z zapytaniem co się bedzie działo w moich uczuciach w kolejnych 6 miesiącach:
XII - 9 buław - utrudzona poprzednim rokiem zbieram sie glównie psychicznie ze zgliszczy.
I- Cesarz - pojawi sie nauczyciel, taki ktos, kto mi troche trzezbo i realistycznie pozwoli spojrzec na zycie
II - Ryc buław - no to tutaj juz ktos chetny do działania jakiegoś, czyli jakby w lutym zaczeło sie coś w koncu dziac.
III - Król monet- to taki typ porzadany przeze mnie, ktoś twardo stapający po ziemi, ani on z kielichów, ani z buław, ani z mieczy, zawsze myslałam o tym własnie królu monet.
IV- Kochankowie- wiosna, pojawi sie uczucie
V- Gwiazda - dobrze rokujacy zwiazek.

Karty tak ładne, ze się wierzyc nie chce smile)))) Ale tak przy sobocie warto wlac w siebie odrobine optymizmu smile))))
Obserwuj wątek
    • misboaa Re: Rozkład ogólny - PODKOWA 27.11.10, 11:26
      6.Ostrzeżenie - Kochankowie
      być może miałaś powody by sądzić, że chodzi o zakochanie, ale weź też pod uwagę, że wcale nie musi tutaj chodzić o sprawy sercowe. Zwróć uwagę na decyzje jakie podejmujesz lub nowe propozycje jakie mogą się pojawić w twoim życiu które będą wymagały od ciebie jakiegoś wyboru.
      Masz 8 Pucharów która pokazuje jedną z takich decyzji, Kochankowie mogą się z tym wiązać. Karta brama podkreślona AW. Ja bym na to zwracała uwagę w pierwszej kolejności.
        • magdalena.1230 Re: Rozkład ogólny - PODKOWA 27.11.10, 12:27
          smile

1. Zdrowie - 9 Puch.- Zdrowie będzie ci przypisywać przez 6miesiecy , moga pojawić się jakieś przeziębienia, katarek ale tutaj nie będzie powodu aby narzekać na zdrowiesmile
          2. Uczucia - 9mieczy - Będziesz się nad czymś zastawiała coś będzie siedziało w głowce i nie dawało spokoju.Uzucie to 9mieczy wieć za dużo myśłenia negatywnego , nakręcania sie , ze nikogo nie mam -wystarczy tylko wyjśc z 9mieczy i zobaczyć , ze czekają zakochani , ze możesz sobie ułożyć tą droge .
          3. Finanse- 8 puch.- No będą chwile , ze będziesz miała już dosyć bo jak mówisz planujsz zakup samochodu a to pociągnie za sobą koszty , nieeraz moze być cienko ale po to jest ta 8kielichów aby i wracac w doby humor bo to nie tylko negatywne emocje.Jak spojrzysz na auto to odrazu powróci zadowolenie smile

4. Praca - 8 mieczy - <mama potencjał, mam czas i ochotę, ale system nie pozwala ich do <konca wykorzystac, mam zwiazane rece.
          Tak coś nie pozwala abyś rozwineła się , może sama nie dostrzegasz , ze stoisz z opaską na oczach .Musisz wyjsc z tej karty i pokazac , ze potrafisz .

5.Rodzina - 4 buław - tutaj wsztysko w najlepszym porzadku.

6.Ostrzeżenie - Kochankowie - Karty ostrzegaja przed tymjeżeli będziesz się długo użalała nad sobą to nie dostrzeżesz tego kogoś , i mozesz sie minąć z nim.

7. Niespodzianka - 3 mieczy - znowu niespodziewanie stanie się cos niemiłego, co mnie zmartwi, zada ból.

• krolowa.mieczy Re: Rozkład ogólny - PODKOWA 27.11.10, 15:50
      2bieguny napisała:

> Znalazłam rozkład, nazwany ogólnym, w którym czas jest okreslony na 6 miesiecy.
      > Zrobiłam dla siebie rozkład ogólny na 6 miesiecy.
      > 1. Zdrowie - 9 Puch.- raczej bedzie wszystko dobrze, nie spodziewam sie tutaj j
      > akis zmian, mimo, ze to karta zwiazana z nałogami, to takowych nie mam.

powinno być wszystko w porządku, lecz zwróciłabym uwagę na umiar w jedzeniu i piciu; lub może kupowaniu lepszej jakości produktów lub gotowych potraw; jeśli bywasz w restauracjach to sprawdzonych, zeby nie nabawić sie rozstroju żołądka lub zatrucia smile

> 2. Uczucia - 9 mieczy - w moich rozkładach przechodze od 8 mieczy do 9 mieczy i
      > tak na zmiane, bede się czyms martwić, juz się martwiłam teraz mam lepszy okre
      > s, ale jakby czas zmartwień znowu nadchodził.

boisz się caly czas. widziałam tamten rozkład z Tomkiem i mimo, że wychodzisz tam w Qkijów to ta 9 mieczy da znać o sobie. Dobrze by było gdybyś dotarła do 10 mieczy i pogrzebała to, co bylo smile

> 3. Finanse- 8 puch.- pojawia się jakies nowe perspektywy wymagajace podjecia wa
      > znych decyzji. Ha planuje zakup nowego samochodu, faktycznie.

8 pucharów w ogóle nie jest dobra w finansach; nie życzę ci źle oczywiście. Dobrze stoją te akcje czy obligacje, w które zainwestowałaś? Może przyjrzyj się?

> 4. Praca - 8 mieczy - mama potencjał, mam czas i ochotę, ale system nie pozwala
      > ich do konca wykorzystac, mam zwiazane rece.

a nie dusisz się trochę?

> 5.Rodzina - 4 buław - tutaj wsztysko w najlepszym porzadku.

też myślę, ze ok

> 6.Ostrzeżenie - Kochankowie - jakby karty mnie ostrzegały przed zakochaniem sie
      > uncertain Przykre, bo w głebi serca czekam na szczesliwą miłosc, a tu mnie ostrzegaja
      > przed nia sad

nie przed zakochaniem, ale przed wyborami w ogóle. Idealnie koreluje z 9 mieczy - może tak będziesz bała się, że nie będziesz w stanie przez jakiś czas wybrać. Poniżej napisałam parę słów o kochankach - to będzie właśnie to, kochana. Dwóch facetów i ty.

> 7. Niespodzianka - 3 mieczy - znowu niespodziewanie stanie się cos niemiłego, c
      > o mnie zmartwi, zada ból.

nie mam pojęcia! uncertain
      >
      > Klimat karty z przełozenia - 7 buław, Paż monet, 9 mieczy.
      Super oddają ciebie: walczysz do upadłego ze swoimi strachami, uczysz się jak z nimi postępować i to dobra droga. Strachy na razie wygrywają. Ale to NA RAZIE smile

>
      > pociągnełam karty na uczycia po 1 karcie na kolejne miesiące - z zapytaniem co
      > się bedzie działo w moich uczuciach w kolejnych 6 miesiącach:
      > XII - 9 buław - utrudzona poprzednim rokiem zbieram sie glównie psychicznie ze
      > zgliszczy.
      możesz testować faceta wink

> I- Cesarz - pojawi sie nauczyciel, taki ktos, kto mi troche trzezbo i realistyc
      > znie pozwoli spojrzec na zycie

gość zda egzamin śpiewajaco smile

> II - Ryc buław - no to tutaj juz ktos chetny do działania jakiegoś, czyli jakby
      > w lutym zaczeło sie coś w koncu dziac.
      wreszcie coś się ruszy: randki, wyjazdy, spotykanie sie (kulig?);

> III - Król monet- to taki typ porzadany przeze mnie, ktoś twardo stapający po z
      > iemi, ani on z kielichów, ani z buław, ani z mieczy, zawsze myslałam o tym włas
      > nie królu monet.

drugi facet!

> IV- Kochankowie- wiosna, pojawi sie uczucie

i 2biegny mają zgwozdkę: wybrać Cesarza czy króla monetowego?

> V- Gwiazda - dobrze rokujacy zwiazek.
      Dokonasz dobrego, super dobrego wyboru!

smile
      • 2bieguny Re: Rozkład ogólny - PODKOWA 27.11.10, 16:09
        Masz rację, w pracy się nieco dusze, niesprzyjająca atmosfera.
        Ty widzisz 2 facetów, ja widziałam jakby przejscie Ryc buław w K. monetowego, ale mówiszm, ze to dwie rózne osoby.
        Jeśli ta wrózba się spełni, to spełni się wrózka tej wrózki z reala z kart klasycznych. Czas się pokrywa.
        Dziekuje Wszyskim smile
    • nielaik Re: Rozkład ogólny - PODKOWA 04.12.10, 01:13
      Na zdrowie nie powinnaś narzekać, wszystkie organy sprawnie funkcjonują. Dobre samopoczucie fizyczne. Uczucia: nie wiem czy 9 mieczy musi oznaczać zawsze niezadowolenie, ale nad czymś będziesz się bardzo zastanawiać, kilka wątków jednocześnie będzie się przewijać w twojej głowie, może cię to nawet męczyć.
      Finanse nie ma specjalnego przypływu gotówki. Jeżeli planusze kupno samochodu, to dobrze się mu dobrze przyjrzyj bo możesz być nim rozczarowana. Ale sugestia o nowej perspektywie jest ciekawa. Od czegoś odchodzisz, może szukasz dodatkowego źródła dochodów, porzucasz to które cię nie satysfakcjonuje?
      Praca nie za wiele możesz zrobić, masz konkretnie wyznaczone działania od do i nikt więcej nieczego od ciebie nie oczekuje. Masz jakiś wycinek, którym się zajmujesz i to wszysko. Rodzina tutaj możesz liczyć na szczęsliwe chwile, nie ma się czym martiwć. Może nawet przyjadą do was jacyś goście, możliwe zaproszenie na wesele, uroczystość rodzinną. Ostrzeżenie zanim zdecysujesz się na coś, podpiszesz umowe, przemyśl trzy razy. Niespodzinaka, ta karta mne też zaskakuje. Nie wiem co to może być.

W kartach z przełożenia przewija się motyw finansów, dokładnie przygladasz się każdej złótówce, zanim ją wydasz. Uda ci się coś wywalczyć, zdobyć, to cacko będzie przedmiotem twojej dumy. 9 mieczy nad czymś będziesz się głęboko zastanawiać.

W grudniu pokazujesz, że jesteś wolna, czekasz aż ktoś cię zauważy, ale się nie chowasz, wystawiasz się publicznie tak żeby panowie mogli cię dostrzec. Odpoczywasz, wrzycasz na luz. Dalej pojawia się postać Cesarza. Z tym panem relacja przekształca się w romans, no moźe nie aż tak bardzo, ale jeteście sobą zainteresowani. Król Denarów pojawia się konkurencja dla Cesarza i dylemat kogo wybrać. Wybierzesz dobrze na końcu jest Gwiazda.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka