Dodaj do ulubionych

Mars w Rybach-(-)Rycerz Kielichów

13.12.10, 15:47
Rycerz Kielichów
Typ mężczyzny, który odpowiada kobiecie widać od razu. Rycerz w lśniącej zbroi śpiewający serandy pod oknem. Nie wiem co oznacza pozycja odwrócona. Panowie, którzy sa wrażliwi i romantyczni, ale trzeba im podać rękę, wesprzeć? Cóż można powiedzieć o dziłaniach osoby z Marsem RK. Niekonsekwentnir działa, chaotycznie, ale za to ma intuicję?
Obserwuj wątek
  • niwa1 Re: Mars w Rybach-(-)Rycerz Kielichów 13.12.10, 21:07
   Nie odniosę się Nielaik do Marsa w Rybach ale dziś wyszedł mi Ryc Kielichów.
   Ja go oceniam jako bezgranicznie oddanego kobiecie w "danej chwili".
   Jeśli już jest zaangażowany to na full-bezopamioętania, liczy się chwila,moment,to impuls.
   I to jest maksimum co może dać, bo nie umie być stały, potem to da innej, równie mocno i dosadnie, ale on taki jest,gdy się angażuje to daje całego siebie,ale nie jest stały.
   Poryw chwili,emocji,uniesienie- tu jest moc.
   Co do Marsa będzie ogień,żywioł,temperament-a z Rybką-wrazliwość i delikatność.
   Jakoś mi się to jednoznacznie kojarzysmile
   No w końcu to Ryc.Puch smile
   • piraniaaa Re: Mars w Rybach-(-)Rycerz Kielichów 01.07.22, 01:09
    Proszę o odczyt z jednej karty. Wyciągnęłam rycerza kielichów w pytaniu czy jest mężczyzna lokalny wobec e mnie? Spotykamy sie bez zobowiązań natomiast nie chce żadnych trójkątów itp. Moze być na jakis czas ale tylko nasza dwójka. Czy jest lojalny zatem?
  • sekatoor Re: Mars w Rybach-(-)Rycerz Kielichów 01.07.22, 16:40
   Myślę że RKiel będzie zakochany, ale "woli" nic nie rozumieć. Mnie rzecz jasna nie interesuje nic procz Kielichów a więc men... to nie sznaucer...Myślę że jak się skoncentrujesz to otrzymasz odpowiedź dlaczego nie chce trójkątów i dlaczego ehmm...chce seksu spotykając się i poznając Ciebie.
   Zakochany niewątpliwie jest,ale co z tego zostanie kiedy" pozna" nie tylko twoją tolerancję ale i te trójkąty...czyli co o tym myślisz, skoncentrujesz się, żeby przybliżyć cel... to otrzymasz też z rozkładu odpowiedź.
   Mnie wypadam karta 3 Monet - nie jest to karta uczuć, ale dania wszystkiego co w nim najlepsze- zaradności, miłosierdzia być może względem słabszych...Myślę też że jest, choć niedawno koleżanki miały kłopot uczuciowy i grają melodie przeciwne...choć destabilizuje wszystko układ Mars i Pluton,Słońce /Jowisz,Merkury/Neptun w kwadratach... Jakby nie było innych ludzi i wszyscy mieli się pokłócić to najlepsza pora roku..
   • piraniaaa Re: Mars w Rybach-(-)Rycerz Kielichów 02.07.22, 00:09
    Hmm niewiem czy dobrze zrozumiałeś/aś. Chodzi o to ze spotykam sie z kimś z kim mamy ustalone ze oboje nie szukamy stałych związków wiec spotykamy sie bez zobowiązań na przyszłość. Pytam czy jest lojalny wobec mnie czy jeszcze z kimś pisze flirtuje za moimi plecami. Bo choć to bez zobowiązań to chce żeby ta relacja byka czysta, żadnych osób trzecich. Dlatego pytam o jego lojalność. A wybrałam jedna kartę i w pytaniu czy jest lojalny wyszedł mi rycerz kielichów

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka