Dodaj do ulubionych

Przygnębiło mnie to.

15.12.10, 19:48
Znowu zmagam się z mieczami, tymi z moich rozkładów, mam gorsze dni.
Rano zrobiłam rozkłas Słonce, zeby sie dowiedziec czegos o sobie i wyglada to tak:
1. Moja sytuacja obecna, gł. problem- Arcykapłanka - inna jestem dla siebie inna pokazuje swiatu,
2. Wschód, co zaczyna byc wazne, co uda sie zrobic - 5 puch.- wazne zeby wykorzystac wszystkie szanse i mozliwosci
3. Południe- co jest w chwili obecnej wazne, na co mam szanse, atuty - Pustelnik- obecnie analizuje i rozwazam moja sytuacje, sorry, ale robie to od ponad 3 lat, chyba przemyslałam juz wszystko, co mam jeszcze odkryc?
4. Zachod - co odchodzi w przeszlosc, na co moge juz nie liczyc- 8 buław- juz nie działam, juz nic nie robię, zeby cokolwiek zmienic.
5. Północ- czyli czego nie wiem, co moze mnie zaskoczyc - 2 buław- człowiek na rozdrozu- nie wiem co robic dalej, jakmkierowac swoim zyciem.
6. Ja w drodze, gdzie podazam, 6 puch.- ciagle zyje marzeniami.

Porazka, nic nie zapowiada zmian na lepsze, ciagle siedze w tym samym, straciłam juz siłe do działan, zostały marzenia, wspomnienia i zal, ze sie nic nie zrobiło, zeby było inaczej.
Pograzył mnie mój rozkład, nie pocieszajcie, jesli ktos cos chce napisac, to poprosze obiektywnie.
Pozdr.
Obserwuj wątek
    • czu-jka Re: Przygnębiło mnie to. 15.12.10, 20:28
      Spróbuję, bez pocieszaniasmile zinterpretować Twój rozkład

Moja sytuacja obecna, gł. problem- Arcykapłanka - inna jestem dla siebie inna pokazuje swiatu,
      Powiedziałabym, ze jesteś wycofana, trochę zamknięta w sobie.
      2. Wschód, co zaczyna byc wazne, co uda sie zrobic - 5 puch.- wazne zeby wykorzystac wszystkie szanse i mozliwosci
      Narodziła się w Tobie chęć zmiany
      3. Południe- co jest w chwili obecnej wazne, na co mam szanse, atuty - Pustelnik- obecnie analizuje i rozwazam moja sytuacje, sorry, ale robie to od ponad 3 lat, chyba przemyslałam juz wszystko, co mam jeszcze odkryc?
      Analizujesz, widocznie coś jest jeszcze potrzebnego do "przetrawienia" by pójść dalej
      4. Zachod - co odchodzi w przeszlosc, na co moge juz nie liczyc- 8 buław- juz nie działam, juz nic nie robię, zeby cokolwiek zmienic.
      Odchodzą zawirowania i natłok zdarzeń, co może świadczyć o spokoju i stabilności
      5. Północ- czyli czego nie wiem, co moze mnie zaskoczyc - 2 buław- człowiek na rozdrozu- nie wiem co robic dalej, jakmkierowac swoim zyciem.
      Powiedziałabym, że może nie jesteś pewna swojej energi, asertywności i niezależności (i tu uważam jest pozytyw).
      6. Ja w drodze, gdzie podazam, 6 puch.- ciagle zyje marzeniami.
      Oglądasz się za siebie

Moim zdaniem nie jest źle. Ja staram się nie robić takich rozkładów, bo (zważywszy na mój, również, niezbyt dobry czas) wyszłoby coś niezadowalającego.
      Pozdrawiam i życzę pogody duchasmile
    • krolowa.mieczy Re: Przygnębiło mnie to. 15.12.10, 20:37
      Od początku mam wrażnie, że Pustelnika nalezy odczytywać jako odwróconego. Nie wiem czemu.
      Moze z powodu 5 pucharów.
      Powiem ci to samo, co mnie KTOŚ bardzo mądry smile
      Daj do głosu dojść emocjom, wyrzuć je tak jak na 5 pucharów. Pocierp, żałuj łzami, złością i pożegnaj przeszłość, pozwól sobie na doła i chandrę. Twoja droga jest naznaczona 6 pucharów i tkwisz w niej ciągle, niestety. Nigdy nie wyjdziesz z mieczy i Pustelnika jeśli... mieczy nie pokonają puchary.
      Od siebie: to jest bardzo trudne, bardzo. Bo miecze są jak zbroja, a Pustelnik poniekąd zgadza się na stan rzeczy.
      Tak to widzę
      smile
        • krolowa.mieczy Re: Przygnębiło mnie to. 16.12.10, 16:09
          Nie pisałam o pucharach w kontekście miłości.
          U ciebie ważna jest 5 pucharów - otwórz sie na nią z całym jej szczęściem i nieszczęściem.

Zatrzymałem się w jednym miejscu za długo
          Muszę znowu zacząć biec
          Zobaczyłem jedyną rzecz którą chciałem
          Piekielny zakręt, wyszedłem z łóżka
          Rzucam kamieniami w twoje okna
          Wiążesz razem prześcieradła
          Mówią, że za dużo śnimy
          Mówią, że to miasto jest za małe.

Śnie
          Wyślij mi znak
          Cofnij czas
          Daj mi trochę czasu
          Muszę odpocząć
          I zmienić imię
          Otwórzmy nasze oczy
          Na zupełnie nowy dzień
          To zupełnie nowy dzień

Przyjmuje ciosy jak brat
          Ale wracam na górę jeszcze raz
          I od kiedy ją zobaczyłem
          Byłem piekielnym zakrętem posłanym z nieba
          Rzucam kamieniami w twoje okno
          Opuszczamy razem to miejsce
          Mówią, że latamy za wysoko
          Więc, przyzwyczaj się patrzeć w górę

Śnie
          Wyślij mi znak
          Cofnij czas
          Daj mi trochę czasu
          Muszę odpocząć
          I zmienić imię
          Otwórzmy nasze oczy
          Na zupełnie nowy dzień
          To zupełnie nowy dzień

To zupełnie nowy dzień
          Wiem, że to zupełnie nowy dzień
          Wejdź w zupełnie nowy dzień
          Wiem, że to zupełnie nowy dzień

Śnie
          Wyślij mi znak
          Cofnij czas
          Daj mi trochę czasu
          Muszę odpocząć
          I zmienić imię
          Otwórzmy nasze oczy
          Na zupełnie nowy dzień
          To zupełnie nowy dzień
    • kaljana Re: Przygnębiło mnie to. 15.12.10, 22:08
      Czytam sobie to forum od wczoraj i powiem, że "królowa mieczy" kimkolwiek tu JEST, ma bardzo konkretne i trafne spostrzeżenia. I często zgadzam się z Jej interpretacją.

Jeśli zaś chodzi o Twoją sytuację, choć nie znam Ciebie i jej zupełnie, powiem tak...cokolwiek wyszło, nie możesz się tym dołować....to tylko karty, wcale nie musi być tak źle jak TY to widzisz, czy interpretujesz...Daj sobie więcej luzu, jeśli czujesz, że dziś jest źle, to pamiętaj, że potem będzie już tylko dobrze...bo nie może być inaczej !! Uśmiechaj się częściej do siebie, to pomaga...smile

• neceg Re: Przygnębiło mnie to. 15.12.10, 23:05
      2bieguny napisała:
      1. Moja sytuacja obecna, gł. problem- Arcykapłanka
      -mysle, ze uciekasz do swiata wewnetrznego, wrozby, ksiazki (wszelkiego rodzaju literatura) swiat, do ktorego dostep masz tylko ty, cos Cie gnebi, moze tez pogoda tak na Ciebie wplywa, ze nie widzisz blasku swiatla w codziennych problemach, problemie.
      2. Wschód, co zaczyna byc wazne, co uda sie zrobic - 5 puch.
      -uda sie odrzucic wszelkie zale, smutki... tak szanse i mozliwosci przed toba
      3. Południe- co jest w chwili obecnej wazne, na co mam szanse, atuty - Pustelnik
      mysle, ze masz szanse znalesc wlasciwa droge, wazne jest znalezienie odpowiedzi na dreczace pytania, ktorych jest tak duzo
      4. Zachod - co odchodzi w przeszlosc, na co moge juz nie liczyc- 8 buław
      grono ludzi przy tobie gdzie zawsze sie cos dzialo, na to nie ma juz sil... teraz czas na spokojniejsze dni...
      5. Północ- czyli czego nie wiem, co moze mnie zaskoczyc - 2 buław
      -pokaza sie nowe horyzonty, wpadna nowe pomysly do glowy
      6. Ja w drodze, gdzie podazam, 6 puch.
      Twoim celem jest cieple gniazdko, radosna rodzina to troche tak jakbys chciala zyc tak jak twoja pamiec pokazuje..cos co utkwilo w pamieci z przeszlosci?
    • 2bieguny Re: Przygnębiło mnie to. 16.12.10, 14:47
      sytuacja trawa i trwa, kiedys myslałam, ze pokonam ją siła woli, czasem itd, ale ona trwa...
      Nie mam juz pomysłu jak dalej brnąc, bo brnę, a celu nie wiedze, wszystko jakosc staje sie bez sensu.
      To prawda, zamykam sie coraz bardziej w swieci tylko dla mnie dostepnym, ale z drugiej strony trudno sie dziwic.
      Szukam własciwej drogi, która doprowadzi do zmian, które by rozbudziły cos nowego, ale kazda probowana okazuje sie nietrafiona i tak to jest. Rozkłady robie, bo oczekuje w koncu zapowiedzi jakis zmian, ze wysiłek zostanie nagrodzony, ale ich nie widac smile
      Pozdrawiam smile
      Tyle chociaz, ze dzis nie pada snieg u mnie.
    • zainteresowany1977 Re: 16.12.10, 17:28
      1. Moja sytuacja obecna, gł. problem - arcykapłanka - jesteś na etapie dochodzenia do prawdy o sobie, uświadamiasz sobie to, określasz nieuświadomione obszary swoich prawdziwych, pierwotnych pragnień.
      2. Wschód, co zaczyna byc wazne, co uda sie zrobic - 5 puch. - do głosu dochodzą wspomnienia, bilansujesz przeszłość, ważne jest by przepracować to co gnębi Twoją duszę, jest możliwość przezwyciężenia tych blokad.
      3. Południe- co jest w chwili obecnej wazne, na co mam szanse, atuty - Pustelnik - ważne jest byś odkryła swoje prawdziwe powołanie, atutem obecnie jest Twoja zdolność do analizy swojego dotychczasowego postępowania, ten pustelnik może być też sygnifikatorem dojrzałej i światłej osoby która może Ci udzielić duchowego wsparcia. Karta na tej pozycji oznacza, że masz szansę na dokonanie tych niezbędnych przemian w sobie, masz do tego wenę.
      4. Zachod - co odchodzi w przeszlosc, na co nie moge juz liczyc- 8 buław - 8 buław to wielość możliwości\rozwiązań, nie jest to natłok jak w 10, chyba chodzi o to, że wokół Ciebie mniej się teraz będzie działo, i to może być powód dla którego bardziej się koncentrujesz na sobie.
      5. Północ- czyli czego nie wiem, co moze mnie zaskoczyc - 2 buław - zaskoczeniem może być odkrycie, że realizacja pragnienia nie uwolni Cię od dawnych trosk?
      6. Ja w drodze, gdzie podazam, 6 puch.- myślę, że ku bardziej optymistycznej przyszłości, ku optymizmowi który ma szansę narodzić się w Tobie a może i wokół Ciebie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka