Dodaj do ulubionych

10 mieczy 78 drzwi

26.12.10, 06:37
10 mieczy
Tradycyjnie w RW mamy nieboszczyka przybitego mieczami, tutaj pacjenta leczonego za pomocą aukpunktury przez doświadczonego lekarza medycyny chińskiej. Więc jak by to zinterpretować? Chyba nie można mówić o końcu czegoś, bo jest jeszcze szansa na ulecznie, a pod taką fakowa opieką może wyjść zupełnie inny człowiek. Świadomy tego co go doporowadziło, do poważnych problemów zdrowotnych, może zacznie ćwiczyć, rzuci palenie?
Chińczykk zadaje ból ale nie robi tego złośliwie, jest spokojny, opananowany. Komuś takiemu można się oddać z pełnym zufaniem. Wyjątkowo prezycyjna osoba, która zna trundą sztukę leczenia aukpunkturą. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu wie co robić, w jakie miejsce najpierw uderzyć aby wywołać efekt, o który jej chodzi. Przenosząc to na grunt prozy życia, mamy doczynienia z kimś cierpliwym, który dzięki wiedzy którą posiada potrafi zmienić bieg wydarzeń, załatwić trudną sprawę. Bardzo dobrze wie jak funkcjonują urzędy, zna wszystkie przepisy, do jednej urzędniczki się uśmiechnie a na drugą groźnie spojrzy, wszystko zależy od tego jakie zachowanie szybciej załatwo sprawę. Z drugiej strony mamy cierpiącego pacjenta. Sytuacja, w której się znalazł jest dla niego niekomfortowa. Ma już szczerze dość zabiegu. Ta karta sprawia mi trudnośc w odczycie.
Obserwuj wątek
  • faucon6 Re: 10 mieczy 78 drzwi 26.12.10, 14:04
   Nielaiku w watku o wisielcu tez wkleilo sie 10 mieczy...

   W tej talii kojarzy mi sie jak z ostatecznym zmierzeniem z wlasnym bólem i strachem. Mamy tak ciężkie problemy, że sięgamy po niekonwencjonalne. Mężczyzna na karcie ma skrzywioną lekko minę, ale to podobno nie boli...wystarczy uwierzyć w to że to działa i otwrzyć się na działania terapeuty.
   Tez mysle, że to 10 mieczy mówi o tym, że potrzebujemy wsparcia (umiejetnosci) kogoś kto się na tym dobrze zna. Jesli miecze, jest to związane z naszym wnetrzem, ze zle poukladana energia, my sami sie w to wpedzilismy(styl zycia, myslenia).
   Na pewno jest to eksperyment i otwarcie na nowe, nadzieja, ze cos czego wczesniej nie robilismy pomoze


   No i teraz jest cierpliwy i bedzie przychodzil az poczuje ulgesmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka