Dodaj do ulubionych

"czy on sie oswiadczy" ?

18.02.11, 23:04
dla przyjaciolki dzis na jedno pyt losowalam, ona ma taki dluzszy zwiazek(przerywany).
tym razem ona pytala czy on sie odwiadczy jej.

Paz kijów + Kapłanka + GLupiec (Sprawiedliwosc + As mieczy)

Dociagnelam dwie krty bo nie wiedzialam "jak ugryzc" glupca.Dla mnie wolny zwiazek, glupcowi nie w glowie takie deklaracje. ale z drugiej strony - przeciez Glupiec moze pod wplywem impulsu wyskoczyc z czyms takim prawda, po glupcu wiele mozna sie spodziewac "glupot", Moj glupiec ma takie jakby pierscienie na szyji heh mi sie to kojrzy,ale pewnie fantazja. aobok jest Kaplanka..to partnerka, matka domu itp(no i niestety tez kochanka..i znowu mam rozbiezne zdania haha).
Dociagalam dwie na glupca z dopytaniem "co ten GLUPIEc zrobi, czego sie psodziewac" i mysleze po SPR i Asie mieczy chyba mozna uznac ze koleś sie oświadczy co, GLupiec dokonalby powaznego kroku z mieczem w dloni?(ostatnio mi wskazał ten as bizuterie,ale nie pierscionek dokladnie hehe)
Mam dylemat - przez glupca uncertain niepowazny i juz i czesto ucieka od zobowiazan, jednak(jakzapewne wiecie z autopsji) glupiec mozes wyszkoczc z bukietem kwiatow albo piersionkiem, kto wie co w tej glowie nagle sie zalęgnie...mozeto beda oswiadczyny faktycznie co? tylko niepowazne...tzn pierscionek itp kwiatki i rózne takie,ale nie bedzie tego on tak powaznie traktowac jak ona czy co? paz tez malo powazny, ale wiemy ze checi ma. Kaplanka stała, to co dociagniete na glupca tez bardzo powazne i odwazne..kurde - NIE WIEM, i nie wiedzialam co jej powiedziec heh
Obserwuj wątek
      • coill Re: "czy on sie oswiadczy" ? 19.02.11, 12:02
        w sumie masz racje. mi jest GLupca trudno interpetowac w niektorych syt. np niedawno glupca mialam w ukl. na siebie(az 2 razy) i do teraz niewiem jak to sie spelni

ps. As mieczy - kojarzy mi sie z palcem na ktory wchodzi pierscionek(ta korona) hehe
    • lisy Re: "czy on sie oswiadczy" ? 20.02.11, 16:05
      Coill jak już się dowiesz czy się oświadczył, KONIECZNIE o tym napisz smile Będę wiedziała jak to jest z tym nowym początkiem głupca, też często nie wiem czy zacznie się nowy etap czy może facet jest niepoważny. Np na początku stycznia rozłożyłam karty z pytaniem czy do marca będzie jakiś nowy związek i jedną z kart był wtedy głupiec. Owszem, jestem z kimś (niby nowy początek) ale czy facet ma poważne zamiary, czy chce wolnego związku - to już pewne nie jest uncertain
      • coill Re: "czy on sie oswiadczy" ? 20.02.11, 16:19
        lisy napisała:

> Coill jak już się dowiesz czy się oświadczył, KONIECZNIE o tym napisz smile Będę w
        > iedziała jak to jest z tym nowym początkiem głupca, też często nie wiem czy zac
        > znie się nowy etap czy może facet jest niepoważny. Np na początku stycznia rozł
        > ożyłam karty z pytaniem czy do marca będzie jakiś nowy związek i jedną z kart b
        > ył wtedy głupiec. Owszem, jestem z kimś (niby nowy początek) ale czy facet ma p
        > oważne zamiary, czy chce wolnego związku - to już pewne nie jest uncertain

sama jestem ciekawa, w sensie nie o sprawe ich, ale o te karty. od pewnego czasu mam problem z glupcem bo takie niespodzianki za soba nisie(nie zawsze mile) ze potem nigdy nie wiem jak interpretowac! jednak czesciej pokazuje mi niepowage i niedoroslosci(tyle ze tu dociagniete karty na niego sa mocno powazne.)
        i w sumie jk mam mowic ze swojej autopsji - chyba nigdy mi sie nie przeytrafilo ze GLupiec w ukl np mowil o nowym facecie jako poczzatku itp, to byloczesciej np POwtarzanie tego samego bledu(lub nie bledu)
    • coill taka mysl mi wpadla 20.02.11, 16:22
      wlasnie przed chwila ale nie wiem czy nienadinterpetruje.

moze kryt mowia ze TAk bedzie formalizacja zwiazku...jesli np ona zajdzie w ciaze (bo kaplanka przy tym i paziu i Glupcu tak moze wygladac)?
      Albo ze moze np jakas nowa inna Kaplanka i to jej zlozy ten miecz, nie jej
        • misboaa Re: taka mysl mi wpadla 20.02.11, 16:33
          misboaa napisała:

> tez przyszla mi do glowy Kaplanka jako ktos, ale w sensie ze jej sie oswiadczy
          > ktos inny

zamotalam troche - Kaplanka to ona, a Glupiec inny chlopak ktory jej sie oswiadczy
        • coill Re: taka mysl mi wpadla 20.02.11, 16:34
          aa ze jej INNY facet?? dlaczewgo tak?
          to mi nie przyszlo do glowy zupelnie, myslalamze to jemu inna sie trafi a tu tak hah

jak widac duzo mozna wyjaz z tego.kurde j chyba przestane wrozyc blizszym znajomym oraz sobie, bo nic nie umiem interepetowac.
          prosciej obcemu...pierwsze skojarzenie sie :lapie: mowi i zreguly najtrafniejsze sie okazuje. A gdy os bliska lub sobie wroze, to zaraz mam komplikacje,wielkie filozofie i nie wiem niccrying
    • nielaik Re: "czy on sie oswiadczy" ? 22.02.11, 18:44
      coill napisała:
      dla przyjaciolki dzis na jedno pyt losowalam, ona ma taki dluzszy zwiazek(prze
      rywany).
      tym razem ona pytala czy on sie odwiadczy jej.
      Paz kijów + Kapłanka + GLupiec (Sprawiedliwosc + As mieczy)
      Tradycyjnie patrzę na obrazki, ale ciekawe jak ty czytasz Tarota Thota. Myślę, że tu nie chodzi o oświadczyny, ale on da jej gwarancję, że nikt inny poza nią się nie liczy. Przestanie mieć różnego rodzaju wyskoki, stwierdził, że już się wyszumiał i wie co tak naprawdę jest dla niego ważne. Jeżeli nie mieszkają wspólnie, może jej zaproponować wspólne zamieszkanie. Coś na nowo go ożywiło, sprawiło, że mu bardziej zależy. Zdał sobie z czegoś sprawę, wie że może stracić coś wartościowego jak tak dalej będzie postępować.
      • coill Re: "czy on sie oswiadczy" ? 22.02.11, 19:15
        no wiesz nie neguje "tradycyjnego" podejscia swojego do kart i tego co o nich wiem iczego sie nauczylam tylko dla tego ze obrazki troche inne. aczkowiek sa niekt.wieksze roznice co do ktorych jeszcze sie przysposabiam(dlatego teraz czesto dzienne losuje), czasem troszke przedszkadza mi podpis na karcie, niektore ignoruje bo odrazu je wykluczylam - np to ze 8 puch. to Opieszałośćsmile
        paz monet troche mi sie "kluci", przyzwyczailam sie do mlodego uczynnego chlopca, a paz w Thot ma twarz taka jakas...wredna.. Q monet tez ma rogi i kozla,nie wiem jeszcze po cowink
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka