Dodaj do ulubionych

Karta dnia

24.03.12, 12:17
Kto chce niech się w tym wątku dzieli wiedzą, płynącą z doświadczenia karty dnia.
Dziś mam 6 mieczy. Nie wybieram się nigdzie.
https://www.interhobby.net/tarot/TarotImage/075/075IS06_b.jpg
Obserwuj wątek
      • independency.today dzień wisielca:) 27.03.12, 20:40
        Wieje jakby się Cygan powiesił- mówiła moja babcia. Ciśnienie to spada to rośnie, pogoda koszmar meteoropaty. To po pierwsze. Następnie:
        - ktoś w sklepie mówi do mnie nagle "coś się pani zawiesiła"
        - jestem nieprzytomna w pracy, roboty kupa, a ja nie mogę się zorganizować, tylko biegam w kółko jak w obłędzie
        -cały dzień czekam na utęsknionego maila i go oczywiście nie dostaję; wypatruję tylko bez skutku zielonych kropek na gmailu;
        - pod wieczór w tej dzikiej wichurze jeżdżę do upadłego na rowerze zupełnie bez celu.
        Nie powiem, że był to fajny dzień, ale nic złego się nie zdarzyło, humor mi dopisuje i pomimo ciśnienia jestem przytomna i wpadam na dobre pomysły. Dzień ma dobrą energię. Lubię tą kartę, mimo wszystko. Jest w niej obietnica, że zaraz coś się wydarzy i nie zawsze trzeba być na tip top
      • independency.today Re: Karta dnia 24.03.12, 13:20
        Ja mam dzisiaj Księżyc. Pomijając małą kłótnię w domu i moje łzy (z humoru, nie z realnej przyczyny), to jest to karta internetu.
        Zawsze przy księżycu ktoś wrzuci dla mnie cos na fb, ktoś maila napisze. To znak naszych czasów- wirtualna rzeczywistość, śnienie na jawie ta sieć.
    • czu-jka Re: Karta dnia 24.03.12, 17:35
      A może coś nowego zaczniesz robić? MI Wieża nie pokazuje nic strasznego jako karta dnia i zazwyczaj mam ją w weekend, na porządki.
      Dziś mam Kapłankę i pracuję od rana jak szalona. Kto by pomyślał, że Kapłanka jest taka pracowitasmile
          • nielaik Re: 9 Puchar 03.05.12, 09:52
            Przy tej karcie przeszkadzają ludzie. Wyszłam na spacer i wszędzie było za dużo spacerowiczów. Chcesz sobie posiedzieć sam na ławce, bez konieczności słuchania rozmów innych osób, które zewsząd cię otaczają. Kiedy wróciłam odetchnęłam. Wreszcie u siebie, cisza, spokój.
            • nielaik 8 Pucharów 03.05.12, 09:57
              Jóżwiak miał rację, pisząc o niej, że szybko się w niej zbiera niezadowolenie. Rzucam wszystko nie wracam, nigdy. Duże zdecydowanie, świadomość tego co się robi, masz gdzieś procedury, chcesz żeby wszystko zeszło z drogi, nie ratujesz ludzi, którzy wyolbrzymiają swoje problemy, zastanawiasz się nawet jak coś takiego może być problemem, a na koniec myślisz sam sobie jesteś winien, nie zawracaj głowy.
            • nielaik Re: 9 Puchar 24.05.12, 19:45
              Zupa ogórkowa i ciasto z galaretką i truskawkami były dzisiaj pieczone, gotowane. Dlaczego ta karta to jedzenie i gotowanie? Miło mi się siedziało z książką w ręku w parku. Zauważyłam, że przyjemnie jest być samemu i obserwować ludzi wokół.
    • nielaik 6 mieczy 25.03.12, 14:41
      Wczorajsza karta objawiła się jako próbowanie po trochu różnych rzeczy. W tym wypadku chodziło oglądanie trailerów filmowych. Dzięki temu wiem, że jest wiele filmów, które na pewno obejrzę. A przynajmniej zostałam do nich zachęcona. Ogólnie rzecz ujmując taki trailer, jest czasem lepszy i ciekawszy niż sam film. Jeden film (obejrzany w całości) nawiązywał nawet bezpośrednio do 6 mieczy. Dwójka bohaterów, która wyłamuje się ze trochę ze swojego środowiska. Razem coś ze sobą robią, chociaż nie mieszają do tego własnych znajomych. Główny bohater uwielbia remontować samochody i ma dość nietypowe pomysły na spędzanie wolnego czasu z dziewczyną. Porzuca kręgle pod drzwi obcych ludzi.
      Poza tym oglądanie różnych prac artystycznych.
    • independency.today Sąd 26.03.12, 22:01
      spotkałam kolegę, którego nie widziałam od roku. Znamy się z działki- wpadliśmy na siebie na ulicy w Warszawiesmile Już lepszej karty nie ma na coś takiegosmile
      Wieczorem kolejne debaty nad obecną moją sytuacją sądowo- urzędową. Ostatnio te same rozmowy miałam przy tej karcie.
      • nielaik Re: Sąd 27.04.12, 11:03
        Karta w negatywie, nie nadaje się do przeprowadzania transakcji internetowych i handlowych.
        Raz, że można pominąć kilka istotnych informacji, które mają istotny wpływ na zakupy, dwa strona z formularzami się nie chciała załadować. Tak się to wszystko pogmatwało, że zamiast jednej rzeczy w koszyku wylądowało kilka takich samych, klepniętych do wysyłki. Dało się to wszystko odkręcić, ale co tu dużo kryć sprzedawca nie był zadowolony z takiego obrotu sprawy. Karta punktuje nasze niedociągnięcia, głównie z przeszłości, które nie zostały rozwiązane. Dziękuję, nie biorę.
    • czu-jka 3 monet 28.03.12, 17:16
      Dziś mam tą kartę, Ledwo chodzę przez zakwasy. Ale w pracy pojawiła się szansa dodatkowego zarobku. Rozmawiałam też o możliwościach awansu. Że być może za jakiś czas nadarzy się okazja. Mam wrażenie, ze to taki dzień, w którym jest jakaś dalsza perspektywa rozwoju zawodowego, praca nad czymś co zaowocuje, meblowanie mieszkania.
      • nielaik głupiec 28.03.12, 19:50
        Sprawdziło się jako pójście świeżą, nieznaną ścieżką w parku. Nowość, która sprawia łatwość i przyjemność. Przyszło mi też podczas spaceru do głowy, że ta karta może być dobra do startowania od nowa, mam na myśli nawyki, schematy działania. W otoczeniu pozytywnych, nieznanych bodźców działamy, myślimy, reagujemy inaczej. A przynajmniej jest na to szansa, według mnie spora.
        • nielaik Re: głupiec 28.03.12, 19:57
          Przyszły też do mnie niespodziewane informacje. Dawno już podejrzewałam, że mogę mieć rację. Okazuje się, że ktoś rzucił na sprawę nowe światło. Coś, co od dawna wydawało się być naturalne i normalne, jest przez część naukowców klarownie określane jako szkodliwe.
          • nielaik Re: głupiec 28.03.12, 20:01
            A i jeszcze ten luz i spokój. Nawet stwierdziłam, że chciałabym się odżywiać głównie warzywami i owocami na surowo. Ciastka sobie nie odmówię, ale wprowadzić tego zdrowego więcej, czemu nie?
    • czu-jka Moc 29.03.12, 09:13
      Dziś mam kartę dnia Moc. Jak narazie wstałam lewą nogą, mam doła i ochotę płakać. Chyba jednak ta Moc tak się nie objawia, choć kto wie, zobaczymy jak potoczy się dalsza część dnia.
      • zainteresowany1977 Re: 29.03.12, 10:11
        Moc powiadasz, to może chodzi o to, żebyś okiełznała swoją wewnętrzną moc by ukierunkować ją na aktywności inne niż rozpaczanie?, na takie, które sprawią, że niemoc, żal i marazm przetransformują się w ukierunkowaną moc i satysfakcjonującą ekspresję? smile Podłoże hormonalne tych emocjonalnych huśtawek?
        • czu-jka Re: 29.03.12, 10:15
          Trduno powiedzieć jakie to ma podłoże, hormonalnego nie wykluczam. Ale raczej emocjonalnesmile. Poza tym jestem przemęczona, bo jestem w trakcie przeprowadzki. Mam "apogeum zakwasowesmile" i ledwo pełzamsmile. A tak pozatym to staram się na narzekać hihi.
          A dociągnęłam do tej Mocy 6 buław.
      • czu-jka Re: Moc 29.03.12, 19:51
        No fatalny dzień. Owszem, czuję się pełna mocy, ale negatywnej. Najchętniej zawyłabym do księżycasmile.Owszem widziałam dziś męskie spojrzenia w moją stronę na ulicy, ale wcale mnie to nie cieszy. A na dodatek rozerwałam suwak w kozaku, bo za mocno pociągnęłam.
      • nielaik Re: Moc 05.04.12, 20:26
        Czym się różni Moc od Rycerza Buław? Tym, że ma kondycję, bardzo dobrą sprawność fizyczną, intelektualną, na poziomie emocjonalnym spokój, ale ale już się tak człowiek nie niecierpliwi.
        I tak wiesz, że załatwisz, a jak już coś złapałeś, to wiesz, że nie puścisz i jeszcze to dalej pociągniesz.
      • nielaik Re: 29.03.12, 11:39
        Z tej. Szukałeś czegoś bardzo współczesnego. Miałam ci to nawet napisać. Ta talia pod względem realizmu jest jeszcze lepsza niż 78 drzwi. Niestety część kart nawiązuje do magii, rytuałów, określonej grupy ludzi, społeczności. Więc nie może w pełni nie zaspokoić twoich chęci posiadania talii naprawdę nawiązującej do realizmu.
        Talia Gay przypuszczam, że nie będzie ci odpowiadać. Tylko znowu wszystko się kręci wokół jednej grupy.
        Też bym chciała takiego realnego tarota. Dodadtkow talię Buffy the Vampire Slayer. Dla miłośników serialu coś fantastycznego. Jednak rozczarowało mnie to, postacie są wstrzelone w tła, niekiedy szaty z RW. Jakby kadru z filmu nie mogli uchwycić. Przełożyć karty Głupca, na określoną postać, zdarzenie. Żałuję, że tali mieć nie będę. Prawa autorskie producentów serialu. Nie możesz sobie namalować Buffy (Sarah Miechelle Geler) z kołkiem w ręku i zatytułować karty Sprawiedliwość. Powiem wam, że mnie trochę przygnębia to co się dzieje z prawami autorskimi. Jakby to wszystko nie mogło być jakoś wypośrodkowane, złoty środek. Żeby każdy był zadowolony i wszystko miało rozsądne granice.

Czuj-ka ale ty nie odwracasz kart. Moc mogła ci dzisiaj pokazać swój cień.
        Dlatego jak poszłam po rozum do głowy. Odwracam 20% moich kart, wtedy mam większe prawdopodobieństwo, że wylosuję pozytywną kartę (z tych rzeczywiście pozytywnych) w pozycji prostej i że ona się dobrze zrealizuje się jasna strona karty. Jak dotąd system się sprawdza. Mały trick dla podświadomości.
        Nie będę stosować tylko prostych (mam talię, że nie odwracam) w 78 drzwiach, bo jakoś z tyłu głowy odzywa się głos, a raczej przeświadczenie, że w takim razie, nie wiadomo jak to z 9 kielichów dzisiaj będzie. W prostych w karcie dnia, na dwoje babka wróżyła.
          • nielaik Re: Kapłanka 29.03.12, 21:01
            Karta w pozycji prostej przynosi spokojny dzień, w którym wszystko się łatwo posuwa do przodu. Dobra do wykonywania prac, które wymagają trochę skupienia, łatwo z nią dojść do sedna problemu, przeanalizować problem i starać się zrozumieć gdzie tkwi. Człowiek się przy niej nie męczy, może dużo wykonać, w spokojnym tempie.
            Znowu też się pokazała jako prawdopodobne działanie na dwa fronty. Pod płaszczykiem troski o obywatela, chcemy tak naprawę ograniczyć jego wolność. Miła karta, polecam.
          • nielaik Re: Kapłanka 23.05.12, 19:41
            Spotkanie, którego się obawiałam poszło nadspodziewanie dobrze. Nie było żadnych zgrzytów.
            Poza tym otrzymałam warzywa z giełdy, ktoś się ze mną z nimi podzielił.
        • czu-jka Re: 29.03.12, 12:00
          Ale po cichu liczę, ze następna połowa dnia będzie dużo lepszasmile. Ale możliwe, ze masz rację, tylko do czego te 6 buław. Dostałam zaległą przesyłkę z perfumami, może to to.
        • zainteresowany1977 Re: 29.03.12, 16:30
          No ale oni odpływają bo ich dom spłonął?, o taką podróż Ci chodzi?
          Ta 6 mieczy ma w sobie coś z wieży, podkreślony charakter przeszłości ale jakoś tak dziwnie bo łódź płynie nie wgłąb ale w przeciwnym kierunku niż w R.W. a to chyba korzenie tej talii?
          Znaczenie przełomowości silniej podkreślone niż w R.W. chociaż w R.W. te bidule nawet się za siebie nie próbują oglądać więc słodko nie było.
    • baba_potwor Re: Karta dnia 29.03.12, 17:08
      7 buław. Ból całego ciała od pracy w wymuszonej pozycji, na mieście złapał mnie grad, dowiedziałam się, że poniedziałek spędzę w podróży, muszę odrobić zaległą lekcję tańca. Jednym słowem, codzienny kierat.
    • czu-jka 8 mieczy 30.03.12, 11:24
      Dziś mam tą kartę, ale jestem spokojniejsza niż wczoraj, trochę senna. Rano zaciął mi się internet, dałam ogłoszenie. W pracy pózniej zebranie. Nic takego się nie zdazyło póki co. I mam nadzieję, ze bedzie to jednak spokojny dzien.
      • czu-jka Re: 8 mieczy 30.03.12, 20:42
        A więc po krótce. Moim zdaniem oznaczają jakieś wyimaginowane stresy i lęki. Dziś miałam wprawdzie spokojny dzień. Dużo lepszy od wczorajszej Mocy. Postanowiłam zadbać o siebie, kupiłam bluzkę i dużo kosmetyków. Ale w pracy leniłam się, a póżniej stresowałam, że nie zdążę w terminie, a raczej zdążę. Zmieniałam skarpetki w sklepie na cieplejszesmile. A gdy szłam na obiad zaczepił mnie pijak z prośbą, żebym kupiła mu coś do jedzenia i nie kupiłam. I czułam się jak menda społeczna. A rano zepsuł się internet, a później byłam na kursie językowym. Może to coś jest an rzeczy również.
        • independency.today 4 kije 01.04.12, 23:23
          wspaniałe spotkanie z przyjaciółką L. Pyszna kolacja, a potem sesja zdjęciowa (dla jaj). Mamy ok. 100 fotek w najdziwniejszych pozach, większość nie do publikacji, ale bawiłyśmy się cudownie.
    • czu-jka 5 monet 02.04.12, 22:19
      W pracy miałam poczucie, że jestem za nisko szczeblem. Po pracy okazało się, że bankomat jest zepsuty i muszę pożyczyć od kolezanki pieniądze na zakupy, bo mam pusty portfel. A później wściekłam się na kolegę, bo nie chciał mi pomóc, nie wykazał krzty zainteresowania. I strzeliłam fochasmile.
    • freya_v Kapłan 03.04.12, 00:09
      W dniu pod wplywem kaplana duzo sie uczetongue_out poszerzam wiedze ale akurat tak dla własnej przyjemnosci, bardzo duzo czytam (ksiazki,blogi,fora) robie jakies notatki. a i w takim dniu zawsze zostaje mi cos wybaczone albo okazane zrozumieniesmile
      • nielaik Król Kielichów 03.04.12, 12:37
        Karta została wylosowana w pozycji odwróconej, wczoraj.
        Mały stres czy pieniądze zostaną zwrócone, ta karta oznacza też brak jakiejkolwiek informacji, czujesz się olany i nie wiesz na czym stoisz. Jak długo trzeba będzie czekać, aż sprawa się wyjaśni, aż nabierze się właściwego przekonania czy ktoś oszukuje, nie oszukuje. Do tej pory tego nie wiem, tzn w kartach wyszło nie do końca czyste zagranie, ale Król Kielichów potrafi zrobić dobrą zasłonę. Czujesz i masz pewne przesłanki, co do całej sytuacji.
        Zauważyłam jedną rzecz. Nawet gdy dzieje się coś nie po naszej myśli, ale wyciągam kartę z dworu kielichowego w pozycji prostej, przeszkody aż tak nie stresują. Działam sobie dalej i jeszcze mam ochotę zrobić coś dla przyjemności.
        • nielaik Rycerz Buław 04.04.12, 15:28
          https://www.interhobby.net/tarot/TarotImage/075/075IW12_b.jpg
          Rycerz Buław wstaje o 6 rano rześki i wypoczęty. Nie trzeba go ściągać z łóżka, nie patrzy na zegarek a może jeszcze 5 minut sobie pośpię. Wie jakie sprawy ma pchnąć do przodu i w jakiej kolejności ma to załatwić. Śpieszy mu się, chciałby się pozbyć problemu od zaraz, jednak przynajmniej działa bez względnej zwłoki i jest gotowy do pokonywania problemów.
          Sprawy, które miałam nadzieję zamknąć, zostały szybko rozwiązane. Nie trzeba było długo czekać aż się rozwiążą. Telefon do banku i dostajesz szybką odpowiedź, problem okazuje się nieskomplikowany. Przy Rycerzu Buław nie należy jednak liczyć na przywiązanie ze strony nowo poznanej osoby, nawet jeśli pomiędzy dwiema osobami się coś więcej wydarzyło. Po drugie, to jest karta, która potrafi w oka mgnieniu podjąć decyzję, nie waha się zaprosić na kawę osoby, którą poznał dzień wcześniej, a teraz przypadkowo wpada na nią na ulicy. Krótka piłka, jak miło cię spotkać, może gdzieś razem pójdziemy. Nie ma wahań, rozmyślań, działanie spontanicznie.
          • freya_v Re: Rycerz Buław 11.04.12, 21:44
            Rycerz bulaw przyniosl mi niechciane telefonytongue_out caly dzien sie ktos do mnie dobijal.Dzien ogólnie byl aktywny i mialam mnostwo energi by zawalczyc o swojesmile akcja reakcja uwielbiam ta karte na dziensmile
      • nielaik Re: Kapłan 05.04.12, 20:20
        Kapłan wczoraj objawił mi się jako osoba dobrze wyedukowana, która potrafi wyjaśnić wszystkie zawiłości sprawy. W tym wypadku jest to wiedza potwierdzona empirycznie. Taki ktoś wie ci mówi i robi to z przekonaniem. Nie podchodzi emocjonalnie do problemu, ale nie jest sztywny, oficjalny. Na kimś takim można się oprzeć. Jeżeli masz coś trudnego, a pod bokiem osobę-Kapłana, przynajmniej wiesz, że dostaniesz dobrą radę, będziesz wiedzieć jak rozwiązać zagadnienie, jak działać, co robić, czego nie robić i skąd się to wszystko bierze, a przy tym dowiesz się czegoś o sobie. To nie jest typ, który będzie cię tylko pocieszać, z czego i tak nic nie wynika. Do takich ludzi idzie się jak w dym, wiesz że tylko ta osoba, z twojego otoczenia to zrozumie, to jej nie przerasta, jest o kilka szczebli wyżej od tego co cię otacza.
        • independency.today 9 monet 10.04.12, 18:11
          cały dzień wypatruję na koncie pieniędzy, które powinny być, a ich nie ma w terminie. To się nawet zgadza z wizerunkiem mojej karty- postać patrząca nocą na ulatujące w niebo gwiazdki- monety, w momencie, gdy największą gwiazdę ma w miejscu serca. Dostałam też zaskakującą wiadomość- zaproszenie do flirtu, na który nie mam najmniejszej ochoty
          • nielaik Królowa Denarów 11.04.12, 20:16
            Ta kobieta wie czego chce. Pasuje do niej zdanie: wykorzystała w całości potencjał jaki miała i jeszcze go pomnożyła. Szybko się można zorientować co w danym dniu należy zrobić najpierw, a za co się w ogóle nie zabierać.
            • independency.today rycerz denarów 11.04.12, 21:35
              Pieniądze wreszcie wpłynęły. Przekopałam całą stertę domowych rachunków i dokumentów, w poszukiwaniu 1 zaginionej umowy. Oczywiście znalazłam, ale się narobiłam i zdenerwowałam.
              • nielaik rycerz mieczy 24.04.12, 20:06
                Ten rycerz wylosowany w pozycji prostej przyniósł mi dzisiaj prezenty pod postacią telefonu, a także dowiedziałam się o paru nowinkach technologicznych, które służą pozyskiwaniu informacji. Głównym tematem przemyśleń i to o czym czytam na forach, jest to dlaczego tak trudno znaleźć kogoś dla siebie. Wiele osób twierdzi, że nie chcą się babrać w zakładanie rodziny, że to już przerabiały i długo w tym nie wytrzymały. Widzą jak trudno jest wyrwać się koledze na wyjazd kajakowy raz na pół roku, a jak już do niego dojdzie to żona dzwoni żeby wracać. Niezależność jednym słowem jest ważna. Na takich dyskutantów trafiłam dzisiaj.
                Ogólnie ludzie przestają wierzyć, że kogoś znajdą.
                • nielaik Rydwan 24.04.12, 20:15
                  Wczoraj, wylosowany w pozycji prostej. Realizacja pozytywna. Powiem tak Rydwan wie co ma w danym dniu zrobić i jest zdeterminowany aby to skończyć. Mnogość zadań, a także wysiłek jaki trzeba w to włożyć wcale go nie przeraża. Przechodzenie od jednej czynności do drugiej i niespecjalnie się zmęczyłam. Projekt pierwszy etap pchnięty do przodu, z prac domowych okna umyte, kluski śląskie ugotowane (często opuszczam gotowanie, bo naprawdę dużo czasu to pochłania, tym razem nic nie było wstanie mnie zatrzymać)smile
                  Rydwan to mocna karta. Pod względem fizycznym można liczyć na to, że szybko się z sił nie opadnie. Natomiast prace związane z liczeniem, zaplanowaniem czegoś, wymagają wyhamowania tej karty, bo z pośpiechu można o czymś zapomnieć.
    • krolowa.mieczy dużo kart dnia w jednym poście 24.04.12, 21:33
      Qmieczy sens Głupiec - nie skorzystałam z zaproszenia (odmówiłam), aby pójść swoimi ścieżkami

as monet sens 10 kijów - przemęczenie obowiązkami, ale ogólnie zadowolenie

9 monet sens Cesarz - zwiedzanie w muzeum (muzeum miejskie - historia miasta + Lotte Reiniger)

2 mieczy - zaskoczenie czymiś wcześniejszym powrotem

Król mieczy sens Mag - długa, przyjacielska rozmowa z lekarzem

as kijów sens 5 monet - przelew mniejszy niż sie spodziewałam

król pucharów sens 3 mieczy - ulewa i ja pod parasolem (i tak mokra)
        • nielaik Re: 4 buław 28.04.12, 13:29
          Nie na darmo o czwórce mówi się jako o stabilizacji, uporządkowaniu. Nawet przy energii ognia, a dodatkowo lekkiej i przyjemnej, nieco przygodowej karcie 4 buław, nic nie wymyka się spod kontroli. Jest zabawa, ale nie powinno być nieprzyjemnych zdarzeń, typu byliśmy na rowerach, był ostrzejszy zjazd, jedna osoba nabiła sobie sporego siniaka. Przygoda jaką przeżywamy z tą kartą jest udana. Dużo przyjemności, dobrych informacji i naprawdę dobre samopoczucie w ciele. Wczoraj dla rozrywki przeglądałam strony z zabawnymi fiszkami tworzonymi przez internautów.
          • nielaik Re: 4 buław 28.04.12, 13:57
            Aha karta szczodra. Nie spodziewałam się, że przez przypadek trafię na taki zbiór talli, z których można wróżyć za darmo online.
            • nielaik as buław 30.04.12, 09:54
              Karta wyciągnięta w pozycji prostej, realizacja pozytywna. As Buław przede wszystkim szybko podejmuje decyzje, wpada mu pomysł do głowy i od razu stara się go realizować. Pojawiają się okazje do spróbowania czegoś nowego, a dodatkowo sami jesteśmy zaangażowani w wykonanie czegoś, mamy impuls do działania i nie rozglądamy się za nikim, kto mógłby nam towarzyszyć, wspierać, tej karcie to nie jest potrzebne. Zresztą w pozycji prostej chyba przesłanie karty jest takie, że i tak po pierwsze sami sobie poradzimy, po drugie i tak nie będziemy mieli ochoty aby ktoś nam się wtrącał, po trzecie będzie to przyjemne. Na przykład wpadło mi w oko nowo otwarte stoisko z lodami jogurtowymi, które klient sam może sobie ukręcić. Czyli energia zrób to sam.
              Okazje same wpadają w ręce. Nie spodziewałam się, że akuratw tym sklepie kupię tak tanio, fajne spodnie. Nie planowałam zrobienia tam zakupów. Przy buławach znowu mamy coś do zrobienia, jest energia do działania. Cały dzień biegania i załatwiania, ale co ważniejsze nie opada się z sił.
              • nielaik 9 mieczy 30.04.12, 09:56
                Ale pozycja odwrócona. Ciężkie karty w pozycji negatywnej, łatwo znieść, nie uderzają tak mocno, wiemy, że jest problem, ale jesteśmy do niego zdystansowani, nie przeżywamy tego.
                  • nielaik Re: 9 mieczy 01.06.12, 19:21
                    Nie tyle dziwnie, a ciekawie ci się pokazuje. Mam ja dzisiaj w pozycji odwróconej i przeglądałam sobie strony o wynalazkach, które znacznie oszczędzają zużycie energii, ale nie zostały wprowadzone i rozpowszechnione, bo nie są na rękę rządom, korporacjom czerpiącym duże zyski z wydobycia ropy naftowej. Karta objawiła swój charakter naukowy. W tym klimacie może być też film, który właśnie oglądam "Incepcja".
    • nielaik Świat 05.05.12, 13:37
      Karta w pozycji prostej. Tarot Gilded.
      Czytam forum astrologiczne pod kątem podróży. Mam zamiar pozbyć się rzeczy, których nie potrzebuję. Z jedzenia mam ochotę tylko na wszystko co chrupiące, ale zdrowe.
      • nielaik 3 Pucharów 06.05.12, 19:12
        Karta w pozycji prostej. Tarot Gilded.
        Niekoniecznie będziemy się bawić z kimś, można samemu i z pewnością nie będzie smutno. Gdybym dzisiaj miała z kimś spotkanie towarzyskie z pewnością by się udało (karta opisywała mi już aurę spotkania). Nie ma mowy, żeby w tym dniu nachodził kogoś pesymizm. Fizycznie niewykonalne, trzeba by się bardzo napracować, a przy tej karcie się zwyczajnie nie chce.
        • nielaik 5 buław 09.05.12, 19:03
          Koszmar. Trudno było się skupić na czymkolwiek, bo robotnicy pracowali bardzo głośną wiertarką. Pracowało się dwa razy ciężej.
          • nielaik paź mieczy 09.05.12, 19:09
            Paź Mieczy lubi dyskutować, zrozumieć problem, przy tej karcie łatwo jest wyłapać nieścisłości, ale też można się czegoś nowego dowiedzieć, jeżeli jest się otwartym na poszerzanie wiedzy. Jest pewnego rodzaju zaciekłość, ale można to przemienić w dociekliwość, jeśli się nie chce zagalopować.
            • niwa1 Re: paź mieczy 22.05.12, 13:36
              moje ostatnie skojarzenia to spryt, gaduła i wyobrażnia. Dlaczego to wszystko razem?
              Bo potrafi opowiadać niesamowite historie, w które nawet sam jest w stanie uwierzyć, to dobry szpieg, uszy nadstawi,poobserwuje, swoje dopowie i historia cała gotowa.
              Czasem te umiejętności węszenia nieżle mogą pomóć, i to jego wielka zaleta,bo potrafi wywęszyć to i owo.
    • 1alaska śmierć 12.05.12, 00:26
      Gdy tylko spojrzałam na wyciągniętą kartę, poczułam ulgę i zadowolenie. W pracy udało się zamknąć pewną sprawę. Wieczorem spotkałam się z koleżanką i rozmawiałyśmy m.in. o niedawnej śmierci bliskich.
      • independency.today papież 12.05.12, 08:16
        wczorajsza moja karta.
        W pracy masa roboty w charakterze eksperta- szkolenie młodego kolegi. Jestem konkretna, racjonalna, nie popełniam błędów formalnych. Jasność myślenia. Samopoczucie dobre. Pomimo klęski osobistej (tęsknię za kimś), nie wpadam w depresyjne myślenie, tylko twardo obstaję przy swoim, jestem pewna że wybrałam właściwe rozwiązanie.
        Wieczorem robię za "psychoanalityka" przyjaciółki- cierpliwie wysłuchałam, pomysły na pokonanie problemu przyszły bez trudu.
          • magdalena.1230 Re: Cesarzowa 19.05.12, 12:24
            Ja wczoraj z rana wyciągnęłam kartę na dzień około 9 :00 i wypadła mi 8 kijów i około godz 10:15 wpadła w odwiedziny rodzina . Tyle co zdążyłam łóżko zaścielić smile
            • nielaik 2 monet 20.05.12, 14:24
              Karta wylosowana w pozycji prostej. Glided.
              Przy tej karcie umawiacie się na spotkanie w konkretnych celach i wszystko zostaje wywrócone do góry nogami. Z koleżanką miałyśmy kłaść karty, jesteśmy na początku pracy i telefon ze szkoły, trzeba odebrać młodego bo się źle czuje. Ja omawiać swoich kwestii przy kimś nie lubię, więc tak sobie tylko pogadałyśmy. Poza tym dowiedziałam się, że syn koleżanki, zawiedziony obiecanym rowerem od ojca. Miał być porządny sprzęt wysłany paczką z zagranicy, a przyjechał chiński złom. Odsyłali to do byłego z powrotem. Poza tym informacja o rozwodzie znajomej, która po tym jak jej mąż założył podsłuch w domu, stwierdziła, że właśnie teraz jest najwyższy czas aby z tym fikcyjnym małżeństwem skończyć.
              • nielaik 5 pucharów 02.07.12, 17:26
                Tarot 78 drzwi. Proste.
                Nie rozumiem nic. Dzień jest udany. Ludzi w mieście mało, jest spokój, przestrzeń. W powietrzu unosi się atmosfera wakacji. Jedynie czego żałują to to, że nie ma mnie nad morzem, albo w górach. Ale ogólnie przyjemnie mi się pracuje, wiem w co mam ręce włożyć i nie robię zbędnych przerw. Nie odebrałam telefonu koleżanki, z którą mam ochotę porozmawiać i dowiedzieć się co u niej słychać. A nie bardzo chce mi się kupować doładowanie. Poczekam może jeszcze oddzwoni. Nie mniej ciekawość jest.
                Zauważyłam, że 5 pucharów to wcale nie jest taka oczywista karta. W każdym razie idzie do przodu, albo ogólnie jest w niej jakiś ruch. Nie ma ochoty siedzieć w miejscu.
                • nielaik 2 kiji 06.07.12, 19:28
                  Gilded.
                  Karta wylosowana w pozycji prostej. Zastanawiałam się czy więcej zainwestować w filc czy włóczkę.
                  Zamiast dokończyć jeden projekt, trzeba było poszukać innych wzorów. 2 buław jest chyba kartą bramą. Pozwala na odnalezienie rzeczy, których się szuka. Dzisiaj przypadkiem znalazłam to co chciałam mieć od dłuższego czasu.
                  • nielaik Rycerz Mieczy 25.07.12, 08:56
                    Wczorajsza karta. Talia Gilded. Odwrócone.
                    Powiem, że naprawdę dobra karta. Jak się samemu nie sprawdzi, to się nie wie jak ta energia wygląda. Samopoczucie przy rycerzu rewelacyjne. Jak powietrze poruszanie się lekko, nie ma żadnych dolegliwośći, przy tej karcie nie ma ochoty się przejadać, nie jest się ociężałym. Nie było wczoraj upału, ale myślę, że również nie miał by większego wpływy na samopoczucie, z tą kartą można lekko przez coś takiego przechodzić. Wniosek, pewnie dobra karta do chodzenia po górach, jeżdżeniu na rowerze, dobra na wszelkiego rodzaju wysiłek i niedogodności.
                    Dotarła do mnie wiadomość o wyrzuceniu z grupy dyskusyjnej jednej osoby. Dawała się wszystkim we znaki, ale długo nikt nie podejmował decyzji o usunięciu. Nareszcie.
                    Rycerz Mieczy związany jest też z wolnością i podważaniem absurdalnych zwyczajów, prawa.
                    Trafiłam na artykuł o pokoleniu Y w pracy. Tak się zastanawiam ile ze zwyczajów, które panują w wielu firmach ma sens. Praca przez 8 godzin. A nie lepiej podejść do tego zadaniowo? Jeżeli wykonam szybciej, dlaczego mam siedzieć przez pozostałe 6, nic nie robiąc?
                    • independency.today 10 Mieczy aaaaa! 25.07.12, 09:19
                      Przerażenie rano, po odkryciu karty. Zastanowienie, co to będzie, co to będzie. No i było- niespodziewane dolegliwości, oczekiwanie na popołudniową wizytę u lekarza. Panika, chodzenie po ścianach. Wizyta w mega stresie, ale na szczęście nie taki diabeł straszny. Uspokojenie, ból głowy ze stresu. Wieczorem przejedzenie i przepicie. Ogólnie ekstremalne emocje i lęk ale na koniec ulga. To jednak nie Wieża.
    • emily-rose Re: Karta dnia 19.06.18, 23:15
      Ostatnio pozytywne karty w karcie dnia okazują się być nijakie lub wręcz przeciwnie negatywne. Myślicie, że to ma jakieś znaczenie, że tarot chce mi coś powiedzieć, dać do myślenia?
      • asia.33 Re: Karta dnia 20.06.18, 10:18
        Stosujesz odwracanie kart czy tylko proste? Może byłoby do gdybyś karty oczyściła? Czy wtedy gdy jest zdawałoby się dobrą karta ukazuje się jej negatywne
        znaczenie czy zupełnie nijak się ma aura dnia z kartą?
          • asia.33 Re: Karta dnia 20.06.18, 14:57
            Proponuję abyś oczyściła karty np nad płomieniem świecy i ułożyła je zgodnie z symbolika , osobno puchary, miecze, kije, monety i wielkie arkana tak aby po oczyszczeniu były uporządkowane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka