Dodaj do ulubionych

Ja i Pani M. Pomóżcie w interpretacji.

27.04.12, 16:56
Witajcie! (A Michał Rusinek niech się wypcha swoim krakoskim snobizmem)

Postawiłem sobie rozkład "naturalny" (W. Jóźwiaka) na relacje z moją przyjaciółką w tym roku. Wyszło co następuje, moja interpretacja jest mocno ułomna, pojawiło się sporo Kart Dworskich, których kompletnie nie rozumiem. Zapraszam do pomocy smile

1. Główne przesłanie Wyroczni: Czwórka Monet.
Sprawą podstawową jest zbudowanie materialnych podstaw, na których można oprzeć całą resztę: mieszkanie, utrzymanie.

2. Negatywna strona. Ostrzeżenie: Rycerz Mieczy.
Nie zrobić pochopnie czegoś nieodwracalnego? Chyba że chodzi o psychopatyczno-narcystycznego eks- Pani M., któremu czasem wydaje się że wciąż ma do niej prawa.

3. Karta działania. Jak postępować? Co robić? Król Kijów.
Wziąć sprawy w swoje ręce, być odpowiedzialnym, realizować plany.

4. Obciążenia z przeszłości. Inercja. W co popadnę, jeśli nie zrobię nic? Walet Pucharów.
Pozostanę jak nieszczęśliwie zakochany (platonicznie) nastolatek.

5. Ludzie, z którymi współdziałam: As Monet.
W tej pozycji - nie mam pojęcia.

6. Bliska, widoczna przyszłość. Do czego to zmierza? As Mieczy.
Pojawią się nowe idee, doznam olśnienia?

7. Niespodzianki. Coś, co przyjdzie z zewnątrz: As Pucharów.
Nieoczekiwane uczucie? Tylko czy do Pani M, do której już czuję wiele?

8. Co się nie zmieni: XIV-Umiarkowanie.
Stan kompromisu i wyboru drogi pozbawionej skrajności.

9. W czym się doskonalić? Jakie z tego wyciągniesz pożytki, nauki? VIII-Sprawiedliwość.
Nie wiem, chodzi o plan materialny - sprawy urzędowo-sądowe czy o karmiczne wyrównanie? Może karty mówią: ureguluj najpierw status swojego małżeństwa?

10. Jakie z tego będą skutki lub pożytki dla wszystkich, obiektywne? Dwójka Mieczy.
Zostanie ustalona nowa równowaga, dojdzie do porozumienia.

11. Co się nie uda, nie dojdzie do skutku, zostanie rozproszone: XVIII-Księżyc.
W tej pozycji nie rozumiem.

12. Dodatkowe informacje o pytanej sprawie: Osiem Pucharów.
Odejście od dotychczasowych toksycznych związków, podróż przynosząca samopoznanie? Podróż w tym roku (jesienią) wychodzi mi niezależnie przy okazji innych pytań.

13. Na to jeszcze przyjdzie czas, będzie pora później: Walet Mieczy.
?

Pozdrawiam,
H.
Obserwuj wątek
    • krolowa.mieczy Re: Ja i Pani M. Pomóżcie w interpretacji. 27.04.12, 23:28
      hoaxx napisał:

> Witajcie! (A Michał Rusinek niech się wypcha swoim krakoskim snobizmem)

W końcu zapraszasz nas do swojej przestrzeni w poście wink

>
      > Postawiłem sobie rozkład "naturalny" (W. Jóźwiaka) na relacje z moją przyjaciół
      > ką w tym roku. Wyszło co następuje, moja interpretacja jest mocno ułomna, pojaw
      > iło się sporo Kart Dworskich, których kompletnie nie rozumiem. Zapraszam do pom
      > ocy smile
      >
      W tym rozkładzie Jóźwiaka nie jestem dobra, ale postaram się coś dorzucić.

> 1. Główne przesłanie Wyroczni: Czwórka Monet.
      > Sprawą podstawową jest zbudowanie materialnych podstaw, na których można oprzeć
      > całą resztę: mieszkanie, utrzymanie.

Dla mnie 4 monet w parterstwie jest zawsze jakiegoś rodzaju przymusem. Nie wiem czy to dobre słowo - bardziej pasuje może: "trzymam sie tego co mam i nie puszczę". To też jakis przymus. Czwórka to zatrzymanie, opór materiału, nie pozwalamy się temu rozwijać albo ze strachu albo z chęci kontroli (też o podłożu strachu). Nie ma luzu. Jak zaparcie tongue_out

>
      > 2. Negatywna strona. Ostrzeżenie: Rycerz Mieczy.
      > Nie zrobić pochopnie czegoś nieodwracalnego? Chyba że chodzi o psychopatyczno-n
      > arcystycznego eks- Pani M., któremu czasem wydaje się że wciąż ma do niej prawa
      > .
      >
      4 monet rodzi chęć wyrwania się. Natychmiastowego zburzenia muru, rewolucji, trzaśnięcia drzwiami i powiedzenia "pieprz się, mam dość" (sorry za słownictwo, ale taki jest ryc mieczy).

> 3. Karta działania. Jak postępować? Co robić? Król Kijów.
      > Wziąć sprawy w swoje ręce, być odpowiedzialnym, realizować plany.

Jak król kijów działać - być sobą, nie rezygnować z czegoś co lubisz (np hobby) dla niej, bo popadnesz we frustrację. Zaskakiwać ją, zaskakiwać siebie, wyluzować (pamiętaj o 4 monet!). Przyjąć do wiadomości, że każde z was moze mieć różne poglądy i nie bać się, że kłótnia będzie końcem.

>
      > 4. Obciążenia z przeszłości. Inercja. W co popadnę, jeśli nie zrobię nic? Walet
      > Pucharów.
      > Pozostanę jak nieszczęśliwie zakochany (platonicznie) nastolatek.

nie rozumiem tej pozycji; znaczy nie rozumiem pytania. Macie dziecko? Albo jeśli nie, to temat dziecka powróci?

>
      > 5. Ludzie, z którymi współdziałam: As Monet.
      > W tej pozycji - nie mam pojęcia.

Jeśli masz złe relacje z jej rodziną - szansa na poprawę. Jesli chodzi o współpracowników - kontynuacja lub możliwośc na pogłębienie znajomosci (ktoś np. stanie się przyjacielem).

>
      > 6. Bliska, widoczna przyszłość. Do czego to zmierza? As Mieczy.
      > Pojawią się nowe idee, doznam olśnienia?

Zastanawianie się, moze dobre porozumienie intelektualne miedzy wami, rozumienie się w pół słowa lub tylko wzrokiem bez zbędnych słów. Albo odwrotnie: kłótnie, nieporozumienia, burze bo każde chce czegoś innego.

>
      > 7. Niespodzianki. Coś, co przyjdzie z zewnątrz: As Pucharów.
      > Nieoczekiwane uczucie? Tylko czy do Pani M, do której już czuję wiele?

Przychylałabym się do zauroczenia nową osobą. Karta mówi o czymś co przyjdzie z zewnatrz więc nie dotyczy bezpośrednio tej pani.

>
      > 8. Co się nie zmieni: XIV-Umiarkowanie.
      > Stan kompromisu i wyboru drogi pozbawionej skrajności.

No nic się nie zmieni. Umiar to constans.

>
      > 9. W czym się doskonalić? Jakie z tego wyciągniesz pożytki, nauki? VIII-Sprawie
      > dliwość.
      > Nie wiem, chodzi o plan materialny - sprawy urzędowo-sądowe czy o karmiczne wyr
      > ównanie? Może karty mówią: ureguluj najpierw status swojego małżeństwa?
      >

Dla mnie to jasne: nauczyć się dyskutować bez zajadłosci. Nawet jak się kłócić to bez obaw, że kłotnia= foch= rozstanie. Szczerości się nauczyć i mówienia o wszystkim. Nauczyć się rozmawiać ze sobą.

> 10. Jakie z tego będą skutki lub pożytki dla wszystkich, obiektywne? Dwójka Mie
      > czy.
      > Zostanie ustalona nowa równowaga, dojdzie do porozumienia.

Fajna karta po sprawiedliwości: umiejętność znalezienia kompromisu nieraniacego dwóch stron.
      >
      > 11. Co się nie uda, nie dojdzie do skutku, zostanie rozproszone: XVIII-Księżyc.
      > W tej pozycji nie rozumiem.

Może się okazać, ze tajemnice zostaną tajmnicami i nie będą nigdy wyjawione. Ktoś coś ma na sumieniu i nie powie o tym. Może to i dobrze, bo niekiedy nie warto ich wyjawiać.

>
      > 12. Dodatkowe informacje o pytanej sprawie: Osiem Pucharów.
      > Odejście od dotychczasowych toksycznych związków, podróż przynosząca samopoznan
      > ie? Podróż w tym roku (jesienią) wychodzi mi niezależnie przy okazji innych pyt
      > ań.
      >

8 pucharów to rozstania i powroty a więc stare problemy które kiedyś były bolączkami powrócą. Nie zostały rozwiązane i będą wracać jak bumerang. Tak sądzę. Albo po prostu rozstanie.

> 13. Na to jeszcze przyjdzie czas, będzie pora później: Walet Mieczy.
      > ?
      >
      też nie wiem.

> Pozdrawiam,
      > H.

Do "pozdrawiam" MR też się przyczepił wink
      --
      Blog QMieczy
      Szkółka Tarota
      • algaria Re: Ja i Pani M. Pomóżcie w interpretacji. 27.04.12, 23:38
        Skoro księżyc zinterpretowaliście jako tajemnice które pozostaną nieujawnione
        To paź mieczy mi się tu jawi że przyjdzie czas na to by te tajemnice poznać - to nie jest obecnie dobry czas Kiedyś w przyszłości albo one się same ujawnia albo zaczniesz drążyć tematy dociekać szukać - dedukować i łączyć fakty - Paź mieczy to uczeń myślenia - to Sherlock Holmes na początku drogi - dociekanie szukanie szpiegowanie aż wszystko się ujawni - podstępem albo dochodzeniem poznasz tajemnice
        --
        tarot, zapraszam gg 39519901, mail: algaria@gazeta.pl
      • hoaxx Re: Ja i Pani M. Pomóżcie w interpretacji. 28.04.12, 10:12
        krolowa.mieczy napisała:

> hoaxx napisał:
        >
        > > Witajcie! (A Michał Rusinek niech się wypcha swoim krakoskim snobizmem)
        >
        > W końcu zapraszasz nas do swojej przestrzeni w poście wink
        >
        > >
        > > Postawiłem sobie rozkład "naturalny" (W. Jóźwiaka) na relacje z moją przy
        > jaciół
        > > ką w tym roku. Wyszło co następuje, moja interpretacja jest mocno ułomna,
        > pojaw
        > > iło się sporo Kart Dworskich, których kompletnie nie rozumiem. Zapraszam
        > do pom
        > > ocy smile
        > >
        > [i]W tym rozkładzie Jóźwiaka nie jestem dobra, ale postaram się coś dorzucić.[/
        > i]
        >
        > > 1. Główne przesłanie Wyroczni: Czwórka Monet.
        > > Sprawą podstawową jest zbudowanie materialnych podstaw, na których można
        > oprzeć
        > > całą resztę: mieszkanie, utrzymanie.
        >
        > Dla mnie 4 monet w parterstwie jest zawsze jakiegoś rodzaju przymusem. Nie w
        > iem czy to dobre słowo - bardziej pasuje może: "trzymam sie tego co mam i nie p
        > uszczę". To też jakis przymus. Czwórka to zatrzymanie, opór materiału, nie pozw
        > alamy się temu rozwijać albo ze strachu albo z chęci kontroli (też o podłożu st
        > rachu). Nie ma luzu. Jak zaparcie tongue_out

Pani M. ma momentami chorobliwą potrzebę manifestowania niezależności. Jest obecnie bez pracy, utrzymuje się z alimentów i drobnych fuch, ale wszelkie próby pomocy traktuje jako zamach na niezależność.

> >
        > > 2. Negatywna strona. Ostrzeżenie: Rycerz Mieczy.
        > > Nie zrobić pochopnie czegoś nieodwracalnego? Chyba że chodzi o psychopaty
        > czno-n
        > > arcystycznego eks- Pani M., któremu czasem wydaje się że wciąż ma do niej
        > prawa
        > > .
        > >
        > 4 monet rodzi chęć wyrwania się. Natychmiastowego zburzenia muru, rewolucji,
        > trzaśnięcia drzwiami i powiedzenia "pieprz się, mam dość" (sorry za słownictwo
        > , ale taki jest ryc mieczy).

Mnie osobiście niejasna natura naszej relacji momentami męczy, czasem M. jest uwodząca, czasem unika kontaktu wzrokowego.

> > 3. Karta działania. Jak postępować? Co robić? Król Kijów.
        > > Wziąć sprawy w swoje ręce, być odpowiedzialnym, realizować plany.
        >
        > Jak król kijów działać - być sobą, nie rezygnować z czegoś co lubisz (np hob
        > by) dla niej, bo popadnesz we frustrację. Zaskakiwać ją, zaskakiwać siebie, wyl
        > uzować (pamiętaj o 4 monet!). Przyjąć do wiadomości, że każde z was moze mieć r
        > óżne poglądy i nie bać się, że kłótnia będzie końcem.

>

No właśnie, jeszcze się nie kłóciliśmy.

> >
        > > 4. Obciążenia z przeszłości. Inercja. W co popadnę, jeśli nie zrobię nic?
        > Walet
        > > Pucharów.
        > > Pozostanę jak nieszczęśliwie zakochany (platonicznie) nastolatek.
        >
        > nie rozumiem tej pozycji; znaczy nie rozumiem pytania. Macie dziecko? Albo j
        > eśli nie, to temat dziecka powróci?

>

Mamy każde po swoim smile Wspólnego nie planujemy.

> >
        > > 5. Ludzie, z którymi współdziałam: As Monet.
        > > W tej pozycji - nie mam pojęcia.
        >
        > Jeśli masz złe relacje z jej rodziną - szansa na poprawę. Jesli chodzi o wsp
        > ółpracowników - kontynuacja lub możliwośc na pogłębienie znajomosci (ktoś np. s
        > tanie się przyjacielem).

Relacje z żoną to rollercoaster. Współpracowników zmieniam średnio co pół roku.

> >
        > > 6. Bliska, widoczna przyszłość. Do czego to zmierza? As Mieczy.
        > > Pojawią się nowe idee, doznam olśnienia?
        >
        > Zastanawianie się, moze dobre porozumienie intelektualne miedzy wami, rozumi
        > enie się w pół słowa lub tylko wzrokiem bez zbędnych słów. Albo odwrotnie: kłót
        > nie, nieporozumienia, burze bo każde chce czegoś innego.

Myślę, że Ona sama nie wie czego chce.

> >
        > > 7. Niespodzianki. Coś, co przyjdzie z zewnątrz: As Pucharów.
        > > Nieoczekiwane uczucie? Tylko czy do Pani M, do której już czuję wiele?
        >
        > Przychylałabym się do zauroczenia nową osobą. Karta mówi o czymś co przyjdzi
        > e z zewnatrz więc nie dotyczy bezpośrednio tej pani.

Hm, poznałem w nowej pracy pewną uroczo uśmiechającą się blondynkę smile

>
        > Do "pozdrawiam" MR też się przyczepił wink

Wielkie dzięki za pomoc smile

Znowu pozdrawiam,
        H.
    • zainteresowany1977 Re: 28.04.12, 01:02
      Tak z grubsza, w tym rozkładzie pierwsza karta mówi najwięcej a z tego co kiedyś wyczytałem pozostałe są dopełnieniem.
      4 monet, jakaś niedostępność, bariera materialna, żyjecie w różnych rzeczywistościach materialnych i to blokuje rozwój?
      Rycerz mieczy, mężczyzna skory do kłótni i nadużyć?
      As monet, sprzyjają?
      As mieczy, potrzeba ewidentnego rozstrzygnięcia?
      As pucharów, nowa osoba?
      Księżyc, ukrywać intencje?, przed kimś tam?, rozwiać własne dylematy?
      8 pucharów, któreś wybierze inną drogę?, a kto tam wie smile

--
      R.W. i 78 doors
    • ma_ewa01 Re: Ja i Pani M. Pomóżcie w interpretacji. 28.04.12, 10:07

>
      > Postawiłem sobie rozkład "naturalny" (W. Jóźwiaka) na relacje z moją przyjaciół
      > ką w tym roku. Wyszło co następuje, moja interpretacja jest mocno ułomna, pojaw
      > iło się sporo Kart Dworskich, których kompletnie nie rozumiem. Zapraszam do pom
      > ocy smile
      >
      > 1. Główne przesłanie Wyroczni: Czwórka Monet.
      Do końca tego roku, powiadasz, więc 4 monet zamyka każdego z Was w swoim dotychczasowym świecie. Sytuacja raczej się nie zmieni. Nie widać wzrostu temperatury, a raczej okopanie sie na dotychczasowych pozycjach. Lęk przed zrobieniem decydującego kroku. Niepewność, co do przyszłości. Zamknięcie na drugą osobę. Każdy martwi się o siebie - czy aby ta druga strona nie narobi bałaganu w jej życiu, nie zawładnie jego częścią. Obrona, budowanie fortyfikacji, może intercyza . Brak wspólnoty. Każdy siedzi w swojej budzie i warczy na tego, kto podejdzie zbyt blisko.

> 2. Negatywna strona. Ostrzeżenie: Rycerz Mieczy.
      Nie działać pochopnie, uważać na mężczyznę gwałtownego, nie liczącego się ze słowami
      >
      > 3. Karta działania. Jak postępować? Co robić? Król Kijów.
      Działać, uczciwie i sensownie, iść za uczuciem.
      Inicjatywa należy do Ciebie. Muszą iść konkretne działania, plany i sposoby realizacji . Np zamieszkajmy razem- zajmujesz się organizacją miejsca , warunków itp., przewozisz graty, adaptujesz pomieszczenie.
      >
      > 4. Obciążenia z przeszłości. Inercja. W co popadnę, jeśli nie zrobię nic? Walet
      > Pucharów.
      > Pozostanę jak nieszczęśliwie zakochany (platonicznie) nastolatek.

Dokładnie tak

> 5. Ludzie, z którymi współdziałam: As Monet.
      Może wsparcie przyjdzie ze strony znajomych czy przyjaciół. jakaś materialna propozycja, projekt, praca zlecona - będzie kasa na realizację marzeń. A może nowi fajni znajomi otworzą nową drogę do poprawy finansów. W każdym razie ludzie otaczający dodatnio wpłyną na waszą relację.
      >
      > 6. Bliska, widoczna przyszłość. Do czego to zmierza? As Mieczy.

Czasowo mogą się pojawić rozdźwięki w Waszej relacji lub jakieś drastyczne rozstrzygnięcia, postanowienia, ucinające pewien etap. Może któreś z was postawi swoje warunki nie za bardzo do przyjęcia dla drugiej strony.
      >
      > 7. Niespodzianki. Coś, co przyjdzie z zewnątrz: As Pucharów.
      Kurka, coby ciąży z tego nie było...
      >
      > 8. Co się nie zmieni: XIV-Umiarkowanie.
      Prawdopodobnie nie zmienicie swojej dotychczasowej sytuacji. Nic konkretnego nie postanowicie. Będziecie doskonalili swoje współistnienie na poziomie do którego już doszliście.

>
      > 9. W czym się doskonalić? Jakie z tego wyciągniesz pożytki, nauki? VIII-Sprawie
      > dliwość.
      Uporządkować sprawy urzędowe dotyczące Was obojga ( jeśli było by dziecko - uznać)
      >
      > 10. Jakie z tego będą skutki lub pożytki dla wszystkich, obiektywne? Dwójka Mie
      > czy.
      Jeszcze nie wiadomo, każde samo musi się zmierzyć z plusami i minusami, które z tego wszystkiego wynikną.
      >
      > 11. Co się nie uda, nie dojdzie do skutku, zostanie rozproszone: XVIII-Księżyc.
      > W tej pozycji nie rozumiem.

Czyżby poronienie...
      >
      > 12. Dodatkowe informacje o pytanej sprawie: Osiem Pucharów.
      Być może czasowo się od siebie odsuniecie, abo jakiś wyjazd, czasowe rozstanie, rozłąka
      >
      > 13. Na to jeszcze przyjdzie czas, będzie pora później: Walet Mieczy.
      >
      Nie mam zbytnio koncepcji. Jak przyjdzie pora, to będzie wiadomosmile

Trzymaj się H, pozdrawiam
      Msmile
      > H.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka