Dodaj do ulubionych

Jest ktoś... czyli prośba o wróżbę

04.05.12, 18:04
Witam,
chciałabym poprosić o wróżbę dla zajętej już kobiety i zajętego już mężczyzny. Poznaliśmy się 11 lat temu, zaprzyjaźniliśmy. Jakiś czas temu przyjaźń zaczęła ewoluować w coś więcej... trudna sytuacja, bo obydwoje jesteśmy w stałych związkach. Jestem nim zafascynowana, w sumie gubię się w tym wszystkim, czasami już nie wiem, co czuję naprawdę...
Czy nasza relacja może rozwinąć się jeszcze bardziej - w nieformalny związek? Jakie on ma zamiary w stosunku do mnie? Czy uczucia, które wyznaje są szczere???

Proszę uprzejmie o wróżbę. Odwdzięczę się artystycznym rysunkiem swojego autorstwa wysłanym na maila.
Na forum jestem od kilku lat, ze względu na temat prośby - założyłam sobie nowe konto.
Obserwuj wątek
      • babowa Re: Jest ktoś... czyli prośba o wróżbę 04.05.12, 21:06
        o jesu, freya
        poleciałas z ta łaska

a ze regulamin przestał nim byc to inna sprawa
        jestem sztywna lekko, ale jesli jest juz cos ustalone to powinno sie tego przestrzegac
        i albo mozna kłasc karty wszystkim potrzebujacym albo tylko tym z 25 postami
        bo mi zgrzyta ta chwiejnosc
        chociaz, z drugiej srony , moze faktycznie to wrozenie niektorym moze byc odbierana jako łaska
    • krolowa.mieczy głos szefa :P 04.05.12, 21:11
      Dobra, wycięłam post z oryginalnym nickiem, autorka niech zostanie anonimowa. Karty można stawiać bo sprawdziłam.

PS
      miałam dziś klientów tarotowych, nie mogłam pojawić się tu wcześniej - sorry.
      • algaria Królowo 04.05.12, 21:37
        Nie musisz się tłumaczyć, w końcu nie samym forum żyjemy, każdy ma swoje sprawy a Ty się nie rozerwiesz być wszędzie.
        Sprawa wyjaśniona załatwiona i po sprawie smile
    • anna151sx Re: Jest ktoś... czyli prośba o wróżbę 05.05.12, 13:18
      Na zamiary mężczyzny wobec bluestocking
      Tarot 78 drzwi

Z przełożenia: Paz kijów, Paz denarów, Sąd

1.Co on o niej myśli: 6 kijów
      Olśniła go, jest pod wrażeniem jej intelektu, osobowości, sama jej obecność wnosi radość, każde jej pojawienie się sprawia, że chciałby z nią uciec i zostawić wszystko.
      2. Co on do niej czuje: Słońce
      Ma ciepłe uczucia do niej, przy niej czuje sie bezpiecznie, miła relacja, a nawet poczucie odnalezionego szczęścia w jej towarzystwie.

3. Jak ma zamiar postępować wobec niej: Rycerz kielichów
      Flirtować i uwieść wink Razem z Magiem – chce romansu.

4.Jaki jest jego cel odnośnie bluestocking: Mag
      Oczarować Ciebie i to mu się udaje, bo ma energię, pociąga Ciebie swoja inteligencja. Myślę, że on chce lawirować między żoną a kochanką. Jakiś czas to nawet się może udać, bo jesteście ostrożni. Piękne słówka (mówi je szczerze, np. rzućmy wszystko i wyjedzmy stąd), ale tak naprawdę nie ma zamiaru niczego zmieniać w swoim życiu, a i Ciebie nie będzie zachęcał do zerwania obecnego związku. Ma silną osobowość i jest interesujący, więc będzie trzymał Ciebie w szachu.

5.Co dobrego dla niej mogą przynieść te relacje: 5 denarów
      Niewiele dobrego… Choc możesz mieć poczucie nowej życiowej szansy, więc jakis entuzjazm na początku.

6. Co złego mogą przynieść te relacje dla niej: Król mieczy
      Czy przypadkiem mąż nie wkroczy ? Albo między Wami padną ostre słowa – z jego strony? Jest to karta szczerości…
      Taka szczerość do końca w relacjach nie jest dobra, zawsze pozostanie jakieś odium – mam tu na myśli ewentualne wyznania wobec męża.

7. Co ma zrobić, żeby uniknąć przykrości: 7 mieczy
      Nie rozgłaszać niczego, takt i dyskrecja. Ostrożność. Najbezpieczniej byłoby nie wdawać się w nic poważnego wink

8. Dalszy rozwój znajomości: 7 kielichów, 3 kielichy, As mieczy
      Mnie to wyglada na pokuse i życie marzeniami. Nie wiem, czy jej ulegniesz, ale na pewno chcesz czegos jeszcze od zycia. Ostatnia karta mówi chyba o zerwaniu i zakończeniu znajomości.

Może jeszcze ktoś popatrzy? 

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka