Dodaj do ulubionych

Przyszedł nowy, a ja się boję (wielka prośba)

27.07.12, 15:41
Dziewczyny, mam wielką prośbę... próbowałam stawiać sobie wczoraj karty na współpracę z nową osobą w firmie, ale nie wychodzi mi, w ogóle jestem przestraszona, zbyt emocjonalnie do tego podchodzę...
W firmie pojawiła się nowa osoba, z która będę współpracować. Facet obyty, ze świetnym wkyształceniem, pewny siebie. Poczułam się niepewnie, bo ogólnie mam problem z wiarą w siebie. Pomyslałam sobie: a nuż, mnie wygryzie? taki dziarski facet, z kontaktami szerokimi i znajomościami? Ogólnie mówi się, że przyszedł zrobić karierę, ale wylądował u nas na niższym stanowiku, to wszyscy zaczeli gadać, a ja słuchać... i słuchać... No i zaczęłam się tym trochę gryźć, nieufna jestem, wystraszona sad
Zapytajcie, proszę kart, jakie facet ma zamiary, jak będzie układała się nasza współpraca.

W podzięce przyślę wiersz mojego autorstwa na maila (jeśli nie boicie się wierszokletów), albo coś innego...

Zerknijcie co mówi tarot o współpracy z nim, czy mam się
Obserwuj wątek
    • algaria Re: Przyszedł nowy, a ja się boję (wielka prośba) 27.07.12, 18:27
      Tak będzie się układać współpraca dziewczyny z nowym pracownikiem - do końca 2012 r
      talie pictorial Key

z p rydwan, 2 kielichów, 10 mieczy

sedno Gwiazda
      tak nie będzie 6 kielichów
      tak będzie Śmierć
      wynik 2 kielichów as monet i cesarz

Spokojnie w przełożeniu wyszedł Twój lęk i przybicie zupełnie niepotrzebnie bo Pan przybył po to by współpracować a nie od razu Cie "wysiudać" z pracy - On musi się pokazać zrobić wrażenie w końcu przyszedł do nowej pracy do nowego zespołu - może chce trochę zaimponować tymi kontaktami takie przechwałki.
      Jako sedno wyszła nadzieja spełniona jest dobrze będzie jeszcze lepiej choć bez czułości i całusków i słodzików - ale to jest praca nie spotkania towarzyskie. Na pewno przejdziesz zmianę - nie żeby Cie wyrzucono bo w wyniku nie ma kart zwolnienia raczej może zmienisz stanowisko lub grupę ale pozostaniesz Q buław czyli kierownikiem Zmiana nie nastąpi od razu bo i Śmieć która jest ewolucją rozciągniętą w czasie i 7 monet które mówi o przesunięciu w czasie - zyskach opóźnionych - teraz będzie bez zmian ale z czasem owszem zmiany na korzyść bo i gwiazda i Śmierć i 7 monet i Q buław mówi o korzyściach - może nawet umocni się Twoja pozycja w pracy a na pewno będziesz pewniejsza siebie. Karty wyniku owszem Pan będzie szefem ale z czasem Najpierw dobra i miła współpraca później zmiana wzięcie spraw w swoje ręce wykazanie się i pan przejdzie na wyższe stanowisko - może i to Cię zaboli ale po jakimś czasie odnajdziesz się w tym wszystkim.
      Nie sądzę byś była zwolniona przez pana - przesunięta tak i to nie od razu, ale nie wyrzucona z pracy - współpraca miła
      Jako zapłatę proszę o przepis na jakąś fajna sałatkę smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka