Dodaj do ulubionych

czy budować dom?

24.01.13, 16:04
może ktoś pomóc nie wiem czy skupić się na poszukiwaniu mieszkania w bloku czy jednak zdecydować się na działkę i budowę domu, wdzięczna będę za pomoc i poświęcony czas,
i jak należy płacić za wróżbę
Obserwuj wątek
    • mrgodot Re: czy budować dom? 24.01.13, 16:15
      T0_ja76 - oczywiście spełniasz wymogi regulaminu więc jeśli ktoś z obecnych znajdzie czas na rozkład to proszę bardzo, mozna wróżyć.
      Nie jesteś tu pierwszy raz więc mam nadzieję, że zapoznała się z regulaminem forum. Otrzymywalaś wróźby wcześniej, mam nadzieję, że uiściłaś również zwyczajową "zapłatę". Przy okazji jeszcze raz możesz się zapoznać z regulaminem Forum.
    • baba_potwor Re: czy budować dom? 24.01.13, 23:35
      Postawiłam rozkłąd "Decyzja".

Sytuacja wyjściowa: Mag.
      To będzie, jeżeli zdecydujesz się na dom: 3 monet, 5 monet, Koło Fortuny.
      To będzie, jeżeli wybierzesz mieszkanie: 6 buław, Sąd, Słońce.

Sporo wielkich arkanów. Nic dziwnego, bo decyzja jest z gatunku podstawowych i ważących na dalszym życiu. Stoisz u progu nowego etapu w życiu. Masz plany i marzenia (o własnym lokum) i czujesz się na siłach realizować je. Jeżeli zdecydujesz się na budowę domu, najpierw czekają Cię kontakty z fachowcami (projektantami, budowlańcami, instalatorami i pewnie wieloma innymi), potem widać problemy finansowe, ale Koło Fortuny na końcu tej części rozkładu mówi, że ostatecznie wszystko się korzystnie ułoży. Natomiast po stronie mieszkania widać same karty zadowolenia, a nawet czegoś w rodzaju poczucia wyzwolenia (Sąd). Osobiście bardziej podobają mi się karty po stronie mieszkania, ale to Ty decydujesz smile. No, i może jeszcze ktoś się dorzuci do interpretacji.
      • amazela Re: czy budować dom? 25.01.13, 00:34
        Mam bardzo podobne odczucia jak Baba. Ale troche bardziej jestem za mieszkaniem, bo z tym kołem fortuny róznie bywa i jak się odwróci, to może znaczyć jakiś problem, który się ciagnie i ciagnie.
        Mieszkanie jest stanowczo bardziej bezpieczne jako inwestycja i jako lokum dla potomstwa, jesli takie planujesz. Fajne karty wyszły na mieszkanie po prostu.
        • mrgodot Re: czy budować dom? 25.01.13, 11:21
          Moim zdaniem nawet gdybyś kupiła działkę i zbudowała ten dom to i tak nie byłoby to miejsece docelowe. Ale raczej czarno to widzę ponieważ 5 Monet zawsze wskazuje ba brak środków. Nie wiem czy przy okazji rozważasz wzięcie kredytu - jeśli tak, to możesz mieć problem z otrzymaniem go lub spłatami rat. Koło Fortuny na końcu raczej wskazuje na powrót do drugiej opcji czyli mieszkania. Ew. na sprzedaż domu o ile w ogóle dasz radę go zbudować.

Mieszkanie wygląda bardzo dobrze i to by było miejsce, w którym czułabyś się świetnie. W ogóle przy nim są takie pomyślne i rodzinne karty.

Natomiast masz ten dom gdzieś w przeznaczeniu, w odleglejszej przyszłości. Raczej nie teraz.
    • baba_potwor Re: czy budować dom? 29.01.13, 22:40
      To_ja76, w ramach zapłaty możesz przesłać na mój adres gazetowy (nick małpa gazeta.pl) przepis na dobre jedzenie, link do ulubionej piosenki na YT, kartkę internetową czy ładną animację albo prezentację - co Ci do głowy przyjdzie.
    • to_ja76 Re: czy budować dom? 28.05.14, 12:54
      spóźnione podziękowania wszystkim, przepis na ciasto
      składniki:
      masa krówkowa gotowa lub mleko w puszce gotujemy ok 3 godz, krakersy, śmietana 30% do ubicia (1 duży kubek wystarczy)
      3 jajka, pół szklanki cukru, pół łyżeczki proszku do pieczenia, pół szklanki i jedna łyżka duża mąki
      jajka z cukrem miksujemy, dosypujemy mąkę i mieszamy łyżką delikatnie, wkładamy do piekarnika na ok 20 min
      to jest spód ciasta
      masa: krem karpatkowy wykananie tak jak na opakowaniu

na ostudzony biszkopt kładziemy krem karpatkowy, przykrywamy delikatnie krakersami, krakersy smarujemy kremem krówkowym (nie za gruba warstwa), na wierzch bita śmietana, którą przyozdabiamy odrobiną startej czekolady,
      ciasto naprawdę bardzo dobre, warto spróbować

pozdrawiam i dziękuję
      ps działkę pod budowę kupiliśmy, teraz walczymy z problemami wink
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka