Dodaj do ulubionych

Pisanie bloga ( ezoterycznego ) :)

26.03.13, 21:45
Przybliżam się do założenia bloga o ezoteryce ,mam notatki w zeszycie trochę wróżb jak sie sprawdziły i na mnie i u innych, ale i trochę zapisków, informacji smile nad przemyśleniami względem kart tarota. . Dziewczyny jak założę bloga , to dam znać poczytacie sobie moje wypociny smile
Buziaki smile
Obserwuj wątek
      • magdalena.1230 Re: Pisanie bloga ( ezoterycznego ) :) 26.03.13, 22:39
        Oczywiście jeżeli będziecie mieli ochotę smile ,z moim zastanawianiem się jaki kolor wybrać tła czy czcionki to zeejdzie do następnych świąt założenie bloga , bo ja panna (horoskop) jestem i nad każdym szczegółem zastanawiam sie długo .
        A jak u was to wyglądało odrazu wiedzieliście co pisać , od czego zacząć ,jakiś taki plan czy to co w głowie się pojawiło to odrazu na tekst i wklejam .
        Ja sie zastanawiam dużo nad szczegółami , żartują sobie ze mnie , że do napisania książki sie przygotowuję ale ja już tak mam smile
        • freya_v Re: Pisanie bloga ( ezoterycznego ) :) 27.03.13, 09:21
          Madziu wystarczy tylko zacząć a inspiracje potem same się pojawiająsmile trudności trochę sprawia wymyślenie tytułu i ewentualnie pod tytułu/opisu a dalej to pójdzie jak spłatka. Wiesz wygląd nie ma zbytnio znaczenia liczy się jakość informacje jakimi się dzieliszsmile
          --
          tarotowezwierzenia.blogspot.com/
          • yool125 Re: Pisanie bloga ( ezoterycznego ) :) 27.03.13, 17:40
            zanim jednak odnajdzie sie interesujace wnetrze bloga uwage przyciaga szata...i nazwa tez musi byc kuszaca bo blogow jest wiele,mysle zeby stworzyc dobrego interesujacego bloga bedzisz musiała podejsc do tego jak do niezłego wyzwaniasmile trzymam kciuki,chetnie zobacze co tworzyszsmile))
            • lukrusia Re: Pisanie bloga ( ezoterycznego ) :) 27.03.13, 17:56
              Orzechowy tarotowy blog Madziowy ja już podsuwam pomysł na nazwę. Ale z moimi pomysłami to same słodkie nazwy wymyślę jak mój nick smile smile smile .
              Pierwsze masz notatki drugie wymyśl sobie tematy do tych notatek trzecie nazwa sama się znajdzie .

Ps: Tristan i Izolda na święta w tvn7 polecam smile
              • algaria Re: Pisanie bloga ( ezoterycznego ) :) 27.03.13, 18:15
                Pisanie bloga to super sprawa - daje dużo satysfakcji i przyjemności Nie zakładałam z góry jak będzie mój wyglądał - wiedziałam o czym chcę pisać i o czym nie, a inspiracja przyszła z czasem. Co do szablonu to ciężki wybór i "mój" obecny jest trzecim.
                Uwielbiam pisać i mój blog jest moim 3 dzieckiem a w zasadzie 4 jeśli liczyć Borsuka. wink
                Życzę Ci wytrwałości w prowadzeniu bloga i dużo pozytywnych komentarzy i "lajków" - chętnie poczytam smile
                Trzymam kciuki
                --
                Sylwia - tarot, zapraszam gg 39519901, mail: algaria@gazeta.pl,sylwiatarot@wp.pl
                pisaninka
          • algaria Freya 28.03.13, 20:16
            Masz fajny blog , super i ciekawy i ciepły i konkretny - tylko nie umiem/ nie mogę wstawić komentarza sad

--
            Sylwia - tarot, zapraszam gg 39519901, mail: algaria@gazeta.pl,sylwiatarot@wp.pl
            pisaninka
            • freya_v Re: Freya 28.03.13, 20:40
              Dziękuje Algario,jak mi miłosmile wiesz do dodawania komentarzy chyba trzeba mieć konto w gmailu bo jak z gazetowego probowałam dodać kometarz na jakimś blogu na blogerze to też nie mogłamtongue_out tak mi się wydaje że to w tym może tkwić problem ale popatrze jeszcze w ustawieniachsmile
              --
              • algaria Re: Freya 28.03.13, 21:33
                Bo ja chciałam Ci pogratulować i trzymać kciuki byś nie zrezygnowała bo fajny ten Twój blog tzn fajnie się zapowiada smile
                niestety nie założę sobie kolejnego konta
                --
                pisaninka
                • freya_v Re: Freya 28.03.13, 22:02
                  Miło mi to słyszeć (czytać)smile miałam troszkę wątpliwości ale pamiętam jak nie raz pisałaś jaką sprawia to przyjemność i to mnie bardzo zachęcało i motywowałosmile czekam teraz niecierpliwie na blog Madzismile
                  --
                  • leda-is-one Re: Freya 28.03.13, 22:14
                    Freyawinkmnie tez się podoba Twój blog ale nie udało mi się tego tam Ci powiedzieć.Komentarz napisać można lecz się nie wysyła,więc gratuluje tutajwinkjestem już Twoim czytaczem.leda
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka