Dodaj do ulubionych

Decyzja co zrobić

29.05.13, 01:03
7 - to jest
3,1,5 - to się zdarzy gdy tak zrobisz
4,2,6 - to się zdarzy gdy tak nie zrobisz

Mam dylemat dziewczyny co zrobić wysyłać dokumenty czy zostawić to ogłoszenie .

To Jest 6 Mieczy - Co zrobić z tą sytuacją z jednej strony gdybym wysłała dokumenty to może udało by mi się zdobyć tą pracę , a z drugiej strony bardziej negatywnej mam doświadczenie z tą firmą kiedy to zostałam wybrana już skierowana na badania aż tu nagle ciach i stanowisko objęła pani znajoma dyrektora i tyle było po pracy .
Teraz jestem na bezrobociu , wydreptuję staż w urzędzie pracy ale i z tego nie wiem czy coś wyjdzie a długo nie będę siedziała na utrzymaniu .

To gdy wyśle 7 monet, As kielichów, Rycerz monet Po okresie spokoju , długo będą zwlekać w tej firmie ,( chyba , że nie oddzwonią ,) moja cierpliwość ,rycerz monet jakaś kasa jednak możliwa z tej firmy tym razem może się udać .

gdy nie wyślę Śmierć , Królowa monet,Świat
Gdy nie wyśle mam wrażenie , że czeka mnie wiele ciekawego coś nowego mogę doświadczyć , gdzieś wyjechać dalej ,nowe doświadczenie i większe pieniądze , większe zadowolenie , nowe środowisko , now etap , wyzwanie .

W tej sytuacji wątpię aby oddzwonili do mnie ,ale możliwości większe pokazują mi sie w tej opcji gdy nie skuszę się wysłać tam dokmentów , czeka mnie wyjazd i większe możliwośći zarobkowe.
Obserwuj wątek
    • 966ania Re: Decyzja co zrobić 02.06.13, 18:56
      Lukrusia, czy przedstawiony rozkład dotyczy poniższego dylematu

Proszę o wróżbę na pracę czy jeśli złoże dokumenty na ofertę pracy w obsłudze klienta to zostanę przyjęta do pracy ?
      Już raz składałam do tej firmy papiery i zostałam wybrana , ale ostatecznie wybrali znajomą dyrektora , tym razem waham się czy składać dokumenty czy tym razem się uda załapać na tą pracę .

czy też dotyczy zupełnie innej firmy?
    • asia.33 Re: Decyzja co zrobić 02.06.13, 20:16
      wiesz Lukrusiu wysłac i to na 100% wysłac
      6mieczy gdy ja starałam sie o prace chyba ponad 2 lata temu oznaczaa ze bedzie przejscie na drugi etap i tak było z grona 100 osob wybrano kilka a ja byłam włąsnie wzieta pod uwage i byl tz drugi etap starań
      dostałam ta prace wtedy
      u Ciebie zakoncziem na tak jest karta zarabiania !!!
      wiec mozesz chwilke poczekac na odzew jak to w 7 monetach i juz nie od Ciebie to bedzie zalezec ale ryc monet on zarabia wiec moze byc OK

wyslij !
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka