Dodaj do ulubionych

WRÓŻBA z karty na Nowy Rok kto chętny :)

29.12.13, 22:30
Postawię chętnym kartę główną na Nowy Rok smile kto chętny pisać smile

Obserwuj wątek
        • magdalena.1230 Re: Hanna- 6 KIJÓW 05.01.14, 23:46
          hanna-1965 napisała:

Hanna karta na nowy rok to 6 Kijów

Jest to karta zwycięstwa ! , jeżeli planujesz rozpocząć jakiś projekt , może naukę lub planujesz coś od dawna to dąż do realizacji bo cel będzie w zasięgu ręki i tylko od Ciebie będzie zależeć czy będziesz chciała dopiąć swego smile
          Jest to rok działania , negocjacji i podnoszenia schodka o jeden do góry .Rok możliwości i zdobywania celów .
          Pamiętaj , że przy zdobyciu celów inni też mogą mieć swój wkład o , którym powinnaś pamiętać . Nie zniechęcaj się przeszkodami bo one nauczą Ciebie wgrywania , asertywności i dbania o swoje Ja.
          Rozszerzaj swoje horyzonty , poszukuj nowości , poznawaj nowych ludzi , którzy pokażą swój świat .

https://streemo.pl/Image/537496_m.jpg
          • hanna-1965 Re: Hanna- 6 KIJÓW 17.01.14, 08:38
            Witam
            Bardzo serdecznie dziekuje za wrózbe,od dawna mam plan,który było trudno zrealizowac a teraz moze sie udac.Jeszcze raz dziekuje za poswiecony czas Pozdrawiam i zycze wszystkiego nalepszego w nowym roku
            • magdalena.1230 Re: Hanna- 6 KIJÓW 20.01.14, 14:16
              hanna-1965 napisała:

> Witam
              > Bardzo serdecznie dziekuje za wrózbe,od dawna mam plan,który było trudno zreal
              > izowac a teraz moze sie udac.Jeszcze raz dziekuje za poswiecony czas Pozdrawiam
              > i zycze wszystkiego nalepszego w nowym roku

Trzymam kciuki kiss
      • magdalena.1230 Re: Wanilkowa - karta UMIARKOWANIE 05.01.14, 23:29
        wanilkowa napisała:

> tradycyjnie jasmile

Karta na obecny rok 2014 dla Ciebie to Umiarkowanie , okres spokoju, relaksu , wyciszenia wszystkich emocji jakie mogą ciebie drażnić , to moment kiedy odsuwasz się od czynnego działania i próbujesz odpocząć , zrelaksować się .
        Wanilkowa myślę , że w tym roku powinnaś zwrócić uwagę na to , aby unikać sytuacji stresowych , aby jednak znaleźć czas i wypocząć , pojeżdzić na rowerzesmile wyjść na spacerek , pobiegać jak tam wolisz to już od ciebie zależy, ale na pewno to wpłynie na Twoją osobę pozytywnie i poczujesz się zrelaksowana.
        Może miałaś jakiś taki napięty okres za sobą .
        karta ta wyraża spokojną fazę szczęśliwej jedności, przyjacielskie nastawienie, otwarte spotkania oraz pełne miłości i sympatii wzajemne traktowanie, ponieważ by doświadczyć tych uczuć, niezbędny jest spokój.

https://krainablogini.files.wordpress.com/2012/04/yemanya41.jpg
      • magdalena.1230 mo_nika SŁOŃCE 08.01.14, 14:42
        mo_nika napisała:

Kartę dla Ciebie wylosowałam SŁOŃCE

https://www.albideuter.de/assets/images/db_images/db_LoS-_XVIIII_-_Die_Sonne1.jpg

To karta nauki , ale i popatrzenia na żywo bardziej przyjaznymi barwami na życie .
        Obudzenie się na nowo , to także i częstsze przebywanie wśród przyrody , nie zamykaj się w czterech ścianach czy to w pracy/szkole lub domu w ładną pogodę , a w tym roku mamy to szczęście , że zima nas nie dotknęła tak jak sąsiadów . Spaceruj , rozluźnij sie , korzystaj z uroków pogody . Wokół jest Słońce , korzystaj z zieleni , poczuj optymizm.
        To także podnoszenie swojej wiedzy - rozwijanie , a może jakiś kurs ? coś co Ciebie interesuje. To może być czas gojenia i zabliźniana bolesnych ran przeszłości, uodparnianie się psychiczne, osiąganie równowagi.
        Karta ta mówi też o związkach między ludźmi w całej ich różnorodności, włączając w to związki miłosne.
        W wielu sprawach praktycznych czy zawodowych ta karta jest sygnałem, że trzeba się jeszcze kształcić i uczyć. W pytaniach o miłość warto się zastanowić nad tym jaką rolę będziemy pełnić w tym związku, bo całkiem możliwe, że podrzędną. Partner z jednej strony zapewni nam cieplarniane warunki do życia, ale może nam zabraknąć miejsca na własną twórczość i egzystencję.
        • energy_fresh Re: energy_fresh SPRAWIEDLIWOŚĆ 15.01.14, 23:36
          Witam serdecznie, nie podziękowałam Pani za wróżbę, ponieważ myślałam, że już Pani nikomu nie będzie odpisywała, ale zdarzyła się miła niespodzianka smilesmilesmile. Co do wróżby to jestem zszokowana odpowiedzią, ponieważ tak się składa, że 1/3 wróżby jest "w trakcie". Bardzo Pani dziękuję za poświęcenie czasu, naprawdę cieszę się, że jest jeszcze tak wielu życzliwych ludzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślności w obecnym roku oraz spełnienia marzeń smile
          • magdalena.1230 Re: energy_fresh SPRAWIEDLIWOŚĆ 16.01.14, 16:53
            energy_fresh napisała:

> Witam serdecznie, nie podziękowałam Pani za wróżbę, ponieważ myślałam, że już P
            > ani nikomu nie będzie odpisywała, ale zdarzyła się miła niespodzianka smilesmilesmile. C
            > o do wróżby to jestem zszokowana odpowiedzią, ponieważ tak się składa, że 1/3 w
            > różby jest "w trakcie". Bardzo Pani dziękuję za poświęcenie czasu, naprawdę cie
            > szę się, że jest jeszcze tak wielu życzliwych ludzi. Pozdrawiam serdecznie i ży
            > czę pomyślności w obecnym roku oraz spełnienia marzeń smile

Bardzo się cieszę , że wróżba się sprawdza smile)
        • bronxi Re: bronxi 4 MONETY 10.01.14, 23:17
          Dziękuję pięknie za karte jak mogę się odwdzięczyć? smileidealna interpretacja z tą pracą przez kilka lat prosiłam o pełen etat i powielu prośbach i staranach w pracy dziś dowiedziałam się, że bede miec pełen etat od lutego, ale czeka mnie duzo pracy, bo nowe obowiązki i nowe programy komputerowe więc będę musiała sie nastarać,żeby pokazać, że słusznie mi dali szansę na pełen etat..
          • magdalena.1230 Re: bronxi 11.01.14, 14:13
            bronxi napisała:

> Dziękuję pięknie za karte jak mogę się odwdzięczyć? smileidealna interpretacja z t
            > ą pracą przez kilka lat prosiłam o pełen etat i powielu prośbach i staranach w
            > pracy dziś dowiedziałam się, że bede miec pełen etat od lutego, ale czeka mnie
            > duzo pracy, bo nowe obowiązki i nowe programy komputerowe więc będę musiała sie
            > nastarać,żeby pokazać, że słusznie mi dali szansę na pełen etat..

To bardzo się cieszę smile , że wróżba się tak fajnie sprawdziła smile chociaż długo czekałaś na nią .
            Bronxi proszę przeczytaj pocztę smile
          • magdalena.1230 gosia44114 WIEŻA ( 3 monety ) 14.01.14, 20:50
            gosia44114 napisała:

Twoja karta to Wieża , oj dociągnęłam kartę na nią 3 monet

Rok wielu zmian przed Tobą , karta transformacji .Myślę , że ten rok będzie dla ciebie czymś co zmieni Twoje myślenie , postrzeganie innych , nastawienie to taki obrót o 360 stopni .
            Wg.mnie nabierzesz w tym roku dużego doświadczenia , z którego będziesz korzystać będzie dla ciebie podporą taką stabilizacją w zachowaniu , w nowej transformacji .
            W innym kierunku zaczniesz dążyć .
            Jako karta dnia:
            Dzisiaj masz szansę zakończyć z dotychczasową rutyną lub uwolnić się od niej, żeby przejść na wyższy poziom.
            Jeżeli pracujesz to znajdz punk zaczepienia tak aby w razie czegoś mieć się czego uczepić , czuć grunt i swją pozycję Postaw na rozwój osobisty , zawodowy .
            Jeżeli coś ma runąć to i tak runie ale pamiętaj !! , że doświadczenia nas uczą - a co nas nie pokona to nas nie zniszczy .
            • gosia44114 Re: gosia44114 WIEŻA ( 3 monety ) 15.01.14, 08:40
              DZIĘKUJĘ...smileWłaśnie wczoraj nie wiedząc że wyciągnełaś tę kartę zamknęłam definitywnie drzwi za pewnym związkiem , w którym mimo rozstania pare miesięcy temu pokładałam jeszcze jakies nadzieje...myslę,że nie ma juz żadnej szansy powrotu .Strzał w 10 tkę tą kartą...
              • magdalena.1230 Re: gosia44114 WIEŻA ( 3 monety ) 15.01.14, 19:07
                gosia44114 napisała:

> DZIĘKUJĘ...smileWłaśnie wczoraj nie wiedząc że wyciągnełaś tę kartę zamknęłam def
                > initywnie drzwi za pewnym związkiem , w którym mimo rozstania pare miesięcy tem
                > u pokładałam jeszcze jakies nadzieje...myslę,że nie ma juz żadnej szansy powrot
                > u .Strzał w 10 tkę tą kartą...

Jedne drzwi się zamykają a drugie otwierają smile
        • magdalena.1230 faucon6 RYCERZ MIECZY 14.01.14, 20:28
          faucon6 napisała:

Karta dla ciebie RYCERZ MIECZY

Rok wielu rozmów - tzn ;wyjaśnień między ludźmi , rozmów , które mają na celu wyjaśnić konflikty , żle odebrane informacji. To także kłótnie jakie mogą wyjść w tym roku z znikąd .
          Jeżeli jesteś panną to uważaj na mężczyzn bo możesz trafić na pana wyrachowanego , który wniesie zamęt i bełtankę nerwową a .....na sam koniec zrani serce .
          W sprawach finansowych mogą się pojawić dziury dlatego wskazuje na trzymanie groszy na czarną godzinę .
          Masz też plusy ta karta bo wiele spraw się wyjaśnia ,a jeżeli czegoś będziesz pragneła bardzo to dasz radę i zdobędziesz cel .

https://kuferek.blox.pl/resource/rycerz_mieczy_art.jpg
          • faucon6 Re: faucon6 RYCERZ MIECZY 14.01.14, 22:41
            Bardzo dziekuje za wrozbesmile . odziwo ja bardzo czesto wypadam w tej karcie. Jestem bardzo skojna, ona wypada kiedy musze sie bronic, niebardzo wiem jak ale postanawiam sie nie dac. Zobaczymy co ten rok przyniesie. To rok duzego kredytu. Buziaki
            • magdalena.1230 Re: faucon6 RYCERZ MIECZY 15.01.14, 19:08
              faucon6 napisała:

> Bardzo dziekuje za wrozbesmile . odziwo ja bardzo czesto wypadam w tej karcie. Je
              > stem bardzo skojna, ona wypada kiedy musze sie bronic, niebardzo wiem jak ale p
              > ostanawiam sie nie dac. Zobaczymy co ten rok przyniesie. To rok duzego kredytu.
              > Buziaki

dasz radę z kredytem ! rycerz mieczy jest odważny smile
      • magdalena.1230 niknasz 8 Mieczy 10.01.14, 18:10
        ninkasz napisała:

Karta dla Ciebie to 8 Mieczy

Pojawienie się karty uzmysławia nam, że tkwimy w pewnej pułapce związanej ze stanem naszego umysłu. Narzucamy sobie pewne ograniczenia i wydaje się nam, że nie jesteśmy w stanie ich pokonać, ale ósemka mieczy pokazuje, że tak naprawdę jest to możliwe i dużo zależy od nas. W tym roku będziesz czuła się przytwierdzona do ściany i z wzwiązku z tą sytuacją nie bardzo dostrzegać wyjście z sytuacji , które gdy tylko się rozejrzysz znajdą swoje rozwiązanie .Co nas nie zabije, to nas wzmocni, pamiętajmy o tym i o także o tym, że za każdym razem kiedy stawiamy czoła trudnym sytuacjom sprawia jest nam coraz łatwiej i coraz mniej w nas lęku. Nie zrażajmy się niesprzyjającym okolicznościom losu, można je stopniowo przezwyciężyć poprzez cierpliwy wysiłek i spokój wewnętrzny.
        Nie obawiaj się sytuacji stresujących bo przez stres mogą przejść Tobie ciekawe okazje np zawodowe trzymaj się prosto i pokaż odwagę smile

https://streemo.pl/Image/538248_m.jpg
        • magdalena.1230 Re: donbas PUSTELNIK 08.01.14, 14:49
          donbas napisała:

https://www.ladiva.pl/content/articles/103/article-571_page942_tarot_pustelnik_is_200_000000649848xsmall-1.jpg

Karta Eremity oznacza mądrość, doświadczenie, umiejętność podejmowania ważnych decyzji, uporządkowanie życia. Bardzo często Pustelnik pokazuje 7 rok numerologiczny - okres odkywania siebie na nowo mądrości wewnętrznej , ale też samotności , w tym roku jak i w tej karcie izolujemy się od ludzi , skupiamy się na poszukiwaniu nowej drogi dla siebie .
          Donbas będziesz szukała nowych opcji zarobku , wykorzystaj jako rada swoje umiejętności bo zalet odkyjesz w sobie bardzo wiele. Zmienisz myślenie .
          Karta ta będzie sugerowała pozytywny czas do zmian
          Czeka Cię wiele okresów zwątpienia bądź rezygnacji, a kiedy ostatecznie stracisz nadzieję i powiesz sobie, że nic nie wiesz i nic nie rozumiesz, odnajdziesz właściwą drogę i prawdę.
      • magdalena.1230 Re: kasia.h731 3 KIJE 05.01.14, 23:53
        kasia.h731 napisał(a):

Dla Ciebie wylosowana karta 3 Kije

Zmień swoje nastawienie do świata , do ludzi , którzy ciebie otaczają , rozpisz na kartce osoby , które są dla ciebie ważne i te , które tylko są , ale tak naprawdę nic nie wnoszą .
        Wyjeżdzaj na wycieczki , to karta podróży .Spójrz innym okiem na swój świat z 3 kijów .
        Romanse jeżeli jesteś singielką bardzo Cię zmienią , zacznij lużniej do siebie podchodzić .Traktuj siebie jak dziecko , dopieszczaj sobie w czym tylko możesz , a poczujesz i zaczniesz realizować siebie w karcie 3 kijów .
        Odkryjesz wtedy inną siebie , taką jaką chciała byś widzieć w przyszłości.
        https://www.tarot78.republika.pl/24.jpg
        • magdalena.1230 euforia809 3 KIELICHY 15.01.14, 19:18
          euforia809 napisał(a):

Karta dla Ciebie 3 KIELICHY
          Rok dosyć łagodny dla Ciebie , to karta przyjaźni i miło spędzonego czasu, która może oznaczać dowolną radość - od wspaniałej nocy w lokalu po dłużej trwającą przyjemność czyjejś miłości i obecności. Dość często Trójka Pucharów reprezentuje specjalną świąteczną okazję. Może sygnalizować narzeczeństwo, małżeństwo i zawiadomienie o narodzinach. Niezależnie jednak od konkretnej sytuacji, zawsze mówi ona o radości i świętowaniu, czy to odnośnie nas samych, czy też drogiej nam osoby

https://www.wrozbyztarota.pl/wp-content/uploads/2013/04/Tr%C3%B3jka.jpg
      • magdalena.1230 nagietek 6 Monet 15.01.14, 19:14
        nagietek karta dla Ciebie to 6 Monet

Karta oznaczająca : Potrzebowanie pomocy, ale tej otrzymanie jej.
        Pozytywna, dobrze wróżąca karta, w zapytaniach o związki. Mamy gwarancję, że nawet w kłopotliwych sytuacjach, nie zabraknie nam wsparcia i pomocy ze strony partnera, albo to my jesteśmy osobą, na którą można liczyć w trudnych sytuacjach. Jako karta ostrzegawcza, w pytaniach, co może być problemem w związku, pojawienie się karty szóstki monet może sygnalizować zaburzoną równowagę w dawaniu i braniu, brak wsparcia z strony naszej lub ze strony partnera, nieumiejętność rozwiązywania problemów.

https://www.karty-tarota.com.pl/wp-content/uploads/2013/10/6monet.jpg
      • magdalena.1230 yust89 5 MONET 20.01.14, 14:24
        yust89 napisała:

Karta dla Ciebie to 5 Monet

To karta''braku czegoś '' np uczuć o które od dawna zabiegamy lub po prostu pokazuje bezrobocie ale i ta karta yusta ma dobre plusy bo pokazuje pomoc od innych ludzi , którzy podają dłoń pomocną
        Nieraz wskazuje, że w przenośni znaleźliśmy się na zewnątrz, w zimną pogodę, czyli że choć szukaliśmy pomocy, odmówiono jej nam. Bądź też ktoś jest bardzo samotny, odcięty od świata osoby, z którą bardzo chciałby być. Niezależnie od konkretnej sytuacji karta ta jasno wskazuje, że niezbędna jest pomoc oraz podjęcie kroków naprawienia sytuacji czy to finansowej, czy emocjonalnej.

https://1.bp.blogspot.com/--FOW1PiEtQg/UU4d9vRaozI/AAAAAAAAC8c/_C9rQ8rOO5E/s400/5%2Bmonet%2Bba%C5%9B%C5%84.jpg
      • magdalena.1230 ulazeta -Król Monet 24.01.14, 20:45
        ulazeta karta dla Ciebie na ten rok to KRÓL MONET

Bardzo stabilna i spokojna karta na obecny rok , wskazuje na ustabilizowanie sytuacji , dobrą sytuację w pracy . A także namawia do otworzenia własnej działalności gospodarczej.
        Król Denarów – powietrze ziemi. Włada przestrzenia ostatniej dekady Barana , dwóch pierwszych dekad Byka.
        Karta która przedstawia Króla Denarów również nazwana jest przez zakon Złotego Brzasku – „Panem ziemskich tronów”. Rzeczywiście jest to symbol który przede wszystkim mówi o zagospodarowaniu tego co nazywamy materia. I nie chodzi tylko i wyłącznie tylko o materię, w sensie pieniędzy – chodzi o kreację fizycznego świata.
        Król Denarów jest zdecydowanie przedstawiony jako ktoś kto nad tym światem materialnym panuje. , ktoś kto ten świat materialny w sposób fizyczny zmienia. Jako, że jest to powietrze ziemi to jego działanie opiera się nie o realną pracę rąk ale przede wszystkim jego działanie oparte jest o myśl która własnie kreuje rzeczywistość. , o myśl która przede wszystkim skierowana jest na tworzenie ale tworzenie w tej sztywnej materii.
        Jest to często wymiar biznesmena którego rodzina opływa w absolutny dostatek i każdy sygnał docierajacy do niego , że czegos brakuje, czegoś nie ma , cos powstało nowego a rodzina nie ma do tego dostepu insp[iruje go do kolejnych działań w obszarze materii, żeby im to ofiarować. A problem polega na tym, że może go w ogóle w tymu nie być. Ale jego miłośc wyraża się poprzez zabezpieczenia materialne.

https://lh6.googleusercontent.com/-CYoPlXOOlww/TsmlXeWnadI/AAAAAAAAA_g/ivOMbzLwYBE/s300/Coins14.jpg
      • magdalena.1230 isia35 karta KRÓLOWA KIJÓW 24.01.14, 21:27
        isia35 napisała:

> Witamsmile
        > Poproszę i ja...

Karta dla Ciebie to KRÓLOWA KIJÓW

Jest to karta kobiety , która czuje pełnię energii w sobie , jest zadowolona z siebie fizycznie , seksualnie . Lubi dominować w związku , odkryjesz swoje Ja na nowo w tym roku .
        Jeżeli jesteś singielką to ciekawy rok się zapowiada bo otworzysz się na nowe doświadczenia , znajomości nowe z mężczyznami się pojawią.
        Dojrzała, aktywna kobieta, pełna charyzmy i energii. Może oznaczać osobę płci żeńskiej na wysokim stanowisku, odpowiedzialną, pracowitą, silną, niezależną. Karta oznacza również kobietą atrakcyjną, zmysłową, z dużym temperamentem, kochającą życie, ciepłą, przedsiębiorczą, pełną inicjatywy, zdecydowaną, o dużej sile przyciągania.

Karta wskazuje również na dobrą matkę, która potrafi zatroszczyć się o swoje potomstwo i zapewnić im troskę, miłość i byt. Karta ma znaczenie pozytywne, w pytaniach o powodzenie danej sprawy. Może oznaczać pomoc pewnej osoby, którą symbolizuje Królowa Buław, także samodzielnie wypracowany sukces.

To kobieta energiczna, stawiająca czoła najtrudniejszym sytuacjom i prostująca najbardziej powikłane ścieżki swą wiedzą i doświadczeniem. Może to być mistrz, przewodnik duchowy prowadzący do sukcesu. To również seks i prokreacja, swoboda obyczajów wynikająca z nadmiernej wiary w siebie i swoje możliwości
        BŁYSKAWICZNA RADA Z JEDNEJ KARTY;
        Wesprzeć Cię może przyjazna,energiczna kobieta.Jej pomoc jest nieoceniona.Przed Tobą sukces i powodzenie w sprawach,o które pytasz.

https://i48.tinypic.com/30sk9ec.jpg
      • magdalena.1230 Re: poziomkitruskawki 6 kijów - Q.Monet 30.04.14, 18:37
        poziomkitruskawki napisała:

> Chętna. Ewa

Hanna karta na nowy rok to 6 Kijów (Q.Monet)

Jest to karta zwycięstwa ! , jeżeli planujesz rozpocząć jakiś projekt , może naukę lub planujesz coś od dawna to dąż do realizacji bo cel będzie w zasięgu ręki i tylko od Ciebie będzie zależeć czy będziesz chciała dopiąć swego smile
        Jest to rok działania , negocjacji i podnoszenia schodka o jeden do góry .Rok możliwości i zdobywania celów .
        Pamiętaj , że przy zdobyciu celów inni też mogą mieć swój wkład o , którym powinnaś pamiętać . Nie zniechęcaj się przeszkodami bo one nauczą Ciebie wgrywania , asertywności i dbania o swoje Ja.
        Rozszerzaj swoje horyzonty , poszukuj nowości , poznawaj nowych ludzi , którzy pokażą swój świat . Q.Monet- może nowy pomysł na interes? Nowa praca lub zmiana na inne stanowisko .A tak ogólnie to polepszenie sytuacji finansowej dla Ciebie na ten rok .
            • magdalena.1230 Re: monia787878 - karta 4 kielichy 29.05.14, 16:52
              monia787878 napisała:

> Witam serdecznie
              > Czy moglabym prosić okarte dla siebie na ten rok?? Najbardziej interesuje Mnie
              > praca i milość tongue_out
              > Monika 2.7.1976r. Z góry serdecznie dziękuję.Pozdrawiam cieplutko.

Monia Twoja karta to 4kielichy

Trudniejszy czas za tobą ,ale brakuje ci inicjatywy spojrzenia innym okiem . Masz poczucie ,że nie wszystko układa się po twojej myśli jesli tak to powodem jest nieumiejętność dostrzeżenia okazji , szans do rozwinięcia skrzydeł .Przygnebienie, ktore towarzyszy nie wiadomo z jakiego powodu, a sytuacja wcale tak zle nie wygląda . Przy tej karcie będziesz miała sytuację emocje siedzenia w domu takiego zamykania się i termoszenia wszystkich emocji w sobie .
              Jako rada przemyśl wszystko co cię trapi, zanalizuj ,nie trać czasu na smutki i rozpamiętywanie tego co było . Idz do przodu , rozejrzyj się dookoła przy tej karcie nie dostrzegamy szans , osób nami zainteresowanych .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka