Dodaj do ulubionych

czy mogę tu liczyć na pomoc w ważnej sprawie?

08.08.14, 16:35
Niestety nie mogę sobie sama kart rozłozyć bo jestem raz, że chora , a dwa w niespecjalnej kondycji psychicznej i sądzę, ze w takiej sytuacji nie będę mogła sie dostatecznie skupić. rzecz jest w tym, że dostałam propozycje pracy, ktora wiąże się z duża odpowiedzialnością. jestem po wstepnych rozmowach i wszystko wygląda na to, że tę prace otrzymam. Ale pomimo, że temat mi nie jest obcy to boję się bardzo, że sobie nie poradzę. Poza tym nic nie wiem o pracodawcach= szefach firmy - jakoś intuicja też mi nic nie podpowiada. czy ktoś mógłby mi postawić karty - decydować się na tę pracę czy nie? Czy mi się w niej powiedzie? I co to są za ludzie=kim oni są ( ktora karta ich opisuje? To dwoch facetów w średnim wieku.
Pozdrawiam slonecznie
Obserwuj wątek
        • donbas Re: czy mogę tu liczyć na pomoc w ważnej sprawie? 09.08.14, 23:07
          hanna1985 napisała:

> Jutro poloze karty, chyba, ze ktos bedzie chetny smile Dzisiaj padam jak kawka, pr
          > acowalam 6 dni intensywnie. Bardzo ciekawa jestem kart smile
          --------------
          Dziękuję za odzew. Jesli bedzie koniecznośc to moge podac troszke więcej danych - na tyle na ile to możliwe na obecnym etapie. Mam wewnętrzny opór i tak naprawdę waham sie przed tym czy chcę ( ambicja) czy nie chce ( marzę o spokoju) tej pracy, ale chyba nie mam wyjścia bo w tej chwili jestem bez i finansowo jest już bardzo niefajnie.. Z drugiej strony wiąże się ona z zarządzaniem cudzym majątkiem więc....??? Czy podołam???? Ale znow nie jest to coś na czym sie nie znam. Juz takie rzeczy w życiu robiłam. No nie wiem.???....
    • biimboom Re: czy mogę tu liczyć na pomoc w ważnej sprawie? 10.08.14, 09:42
      Z przełożenia - królowa Denarów, Rydwan, 10 Buław.
      Już z przełożenia widać, ze i umiejętności masz, i świetnie się sprawdzasz na samodzielnym stanowisku, choc rzeczywiście obowiązków ci przybędzie /ta 10 buław lubi przygnieść, ale tez mówi, że udzwigniesz/.
      Czy sie decydować? Na tak Umiarkowanie i Rycerz Denarów. Na nie Diabeł i 6 Buław.
      Jeśli się zdecydujesz, sytuacja sie ustabilizuje, zmierza to w korzystnym dla ciebie kiernku, choć powoli. Jesli zrezygnujesz - Diabełek dręczyć cie będzie i złość,że jednak nie pokazałas się jako ktoś, kto potrafi.
      Chyba jednak bardziej sie wściekać będziesz, gdy zrezygnujesz wink
      A co do szefów...
      Jeden z nich nerwowy, niechętnie cos daje z siebie, czyli nieskory po pomocy.
      Drugi pewny siebie, wymagający, ale ok.
      I podpowiedz od losu - 4 pucharów.
      No tak, czas pożegnać przeszłość, wstać i działac! Los podsuwa pełny puchar! Powodzenia!
      Tak to widzę, może jeszcze ktoś sie dopisze.
    • hanna1985 Re: czy mogę tu liczyć na pomoc w ważnej sprawie? 10.08.14, 16:33
      Hej!
      Polozylam karty tez smile

1.Obecna sytuacja, sedno problemu- Krol pucharow.
      2.Wyzwanie, przeszkoda, co jest problemem-Ksiezyc.
      3.Swiadomy cel, podloze pytanie co dla Ciebie jest wazne-5 mieczy.
      4.Nieznany wplyw, wyzwanie zwiazane z pytaniem-As pucharow.
      5.Wplyw z przeszlosci-8 mieczy.
      6.Przyszly wplyw co bedzie?-Rycerz bulaw.
      7.Rada jak dzialac?-7 bulaw
      8.Jak widzi to otoczenie? Odwr. Kaplanka.
      9.Nadzieje lub leki, ktore skrywasz?- 10 mieczy
      10.Wynik.Co przyniesie przyszlosc wtej pracy? Rycerz denarow.
      • hanna1985 Re: czy mogę tu liczyć na pomoc w ważnej sprawie? 10.08.14, 16:55
        Ksiezyc mowi, ze boisz sie oszustwa, czujesz chaos i niepewnosc, nie wiesz co robic! Jako rada wyszla 7 bulaw, ona radzi, aby schowac glebokie leki, watpliwosci, ktore biora nad Toba gore i sprawiajá, ze jestes slaba i wystawiona ciosy. Masz dac odpor tym lekom, spojrz uczciwie na to czego chcesz i nabierz pewnosci. Wazne jest dla Ciebie, aby nie poniesc kleski, byc moze juz doswiadczylas w poprzedniej pracy wrogosci, oszustwa wlasnie o cyzm informuje tez Ksiezyc. Widac, ze nie chcesz poniesc kleski. As pucharow mnie zaskoczyl bardzo, bo to czego nie wiesz to wlasnie ta karta, bardzo pozytywna, wiec albo zakochasz sie w kims poprzez ta prace, albo niebawem zajdziesz w ciaze smile Dalej jest Rycerz bulaw, daleko ta praca? Przeprowadzka mozliwa lub wyjazdy? No, ale on moze sugerowac tylko szkolenia, nauke w tym kierunku i szybko bedzie sie to odbywalo. Kaplanka w negacji!!! Powiedz mi czego ty sie boisz? Nie bardzo rozumiem tej karty w tym ukladzie, czy ty boisz sie do czegos przyznac? Masz cos do ukrycia? Tak Ci postrzega otoczenie, czy odrzucasz od siebie jakás prawde? Moze musisz wyjsc na prosta finansowo? No nie wiem smile Uklad konczy sie pomyslnie, Rycerzem denarow, duzo czasu i wysilku wlozysz w to stanowisko, aby byl widoczny efekt, kasa bedzie, spore zaangazowanie, zle nie bedzie, ale szalu tez nie!
        • donbas Re: czy mogę tu liczyć na pomoc w ważnej sprawie? 10.08.14, 20:39
          hanna1985 napisała:

> Ksiezyc mowi, ze boisz sie oszustwa, czujesz chaos i niepewnosc, nie wiesz co r
          > obic!
          ------------------------
          To fakt, boję się podjąć jakąkolwiek inicjatywę po ostatnich "przejściach".

Jako rada wyszla 7 bulaw, ona radzi, aby schowac glebokie leki, watpliwosci, ktore biora nad Toba gore i sprawiajá, ze jestes slaba i wystawiona ciosy.
          > Masz dac odpor tym lekom, spojrz uczciwie na to czego chcesz i nabierz pewnosci
          ---------------------
          To właśnie jest trudne. Wprawdzie wiem z czego to może wynikać, ale trudno jest się zmobilizować.

> . Wazne jest dla Ciebie, aby nie poniesc kleski, byc moze juz doswiadczylas w p
          > oprzedniej pracy wrogosci, oszustwa wlasnie o cyzm informuje tez Ksiezyc. Wida
          > c, ze nie chcesz poniesc kleski.
          -------------------
          Wlaśnie tak było i boję się, że się powtórzy.Chociaż to podobna praca to jednak w innym otoczeniu i z innymi ludźmi. a jednak lęk we mnie tkwi.

As pucharow mnie zaskoczyl bardzo, bo to czego nie wiesz to wlasnie ta karta, bardzo pozytywna, wiec albo zakochasz sie w kims poprzez ta prace, albo niebawem zajdziesz w ciaze smile
          ---------------------------
          Hmmmm?? A to rzeczywiście ciekawe. w ciążę nie zajdę. a wiec zakochanie. to ciekawe bo moj indywidualny horoskop tez o tym mowi. Ale ja nie chcę się zakochać. Już nigdy. Wolę aby to ktoś się we mnie zakochal. Moje serce jest juz "martwe" i chcę żeby tak pozostało..

Dalej jest Rycerz bulaw,> daleko ta praca? Przeprowadzka mozliwa lub wyjazdy? No, ale on moze sugerowac tylko szkolenia, nauke w tym kierunku i szybko bedzie sie to odbywalo.
          ------------------------
          Tak - jakieś 300 km od miejsca mojego pobytu i konieczna jest przeprowadzka - ale taka delegacyjna raczej a nie na stałe.

Kaplanka w negacji!!! Powiedz mi czego ty sie boisz? Nie bardzo rozumiem tej karty w
          > tym ukladzie, czy ty boisz sie do czegos przyznac? Masz cos do ukrycia? Tak Ci
          > postrzega otoczenie, czy odrzucasz od siebie jakás prawde? Moze musisz wyjsc na
          > prosta finansowo? No nie wiem smile
          ------------------------------------
          Boję się tego aby mi nikt nie grzebal w moim zyciu. już mam dość pytań od wsztystkich znajomych jakie mam plany, co robię jutro, pojutrze i za tydzień, jak moje zdrowie itd itp. swoja drogą może powinnam wziąć tę pracę bo rzeczywiście powinnam wyjśc na finansową prosta.

Uklad konczy sie pomyslnie, Rycerzem denarow,> duzo czasu i wysilku wlozysz w to stanowisko, aby byl widoczny efekt, kasa bedzie, spore zaangazowanie, zle nie bedzie, ale szalu tez nie!
          --------------------------
          Czas mam ale z wysilkiem może być problem, nie czuję się najlepiej ani fizycznie ani psychicznie a moj straznik Saturn aspektuje mi obecnie obydwa światła. i jeszcze jakiś czas to potrwa.

dziękuje bardzo za odpowiedź.
          Zaplata bedzie na maila.
          pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka