Dodaj do ulubionych

Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :)

01.09.15, 14:56
Przenioslam tutaj watek.

Jezeli kogos pominelam i nie napisalam wrozby, prosze o przypomnienie.

demetericora Ty AS MIECZY

1. Co mowia karty o powrocie we Wrzesniu CESARZ W NEGACJI I 3 BULAW.
Rada 9 BULAW.

2.Co mowi o sobie powrot za 3 miesiace Grudzien 6 DENAROW i 4 MIECZY.
Rada SMIERC

Ty w Asie mieczy ukazujesz sie jako osoba, ktora szuka dobrego rozwiazania dla siebie. Analizujesz swoja sytuacje. Slusznie. Powrot we wrzesniu zapowiada kleskę!!! cesarz w negacji to problemy z szefem, ale tez brak pracy. Sprawy potocza sie zle, a 3 bulaw mowi o przejsciu na inna plaszczyzne, to karta brama. Stad wnioskuje, ze mozesz zostac na lodzie, badz zostaniesz zmuszona do zmiany pracy. Klopoty i wedlug mnie utrata pracy, bo to Wielki Arkan. Karty radz czekac! 9 bulaw to karta spoczynku i tutaj nie wolno nic robic na sile! Dziewiatka ta oznacza umiejetnosc dostrzezenia swojej sily i szns, wlasciwej oceny ryzyka i mozliwosci, bycia swiadomym tego wszystkiego i wytrwania w postanowieniu niezaleznie od kosztow, jakie trzeba poniesc.

Grudzien jawi sie troszke inaczej, ale mam pytanko, bo mzoe naprowadzisz mnie na trop co karty chca przekazac. Karty mowia o platnosci i chorobie znow, ewentualnie odpoczynku. Czy Tobie grozi przedluzenie L4 czy renta moze? Widac w kartach dalsze leczenie. Smierc jako rade mozna odcyztac w rozny sposob, ale jak nie chcesz pisac na forum to napisz na poczte hanna1985@gazeta.pl Ciagnij to L4!
Obserwuj wątek
    • demetericora Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 01.09.15, 15:37
      Witaj Haniu. Czekalam na ta wrozbe. Przeczuwalam, ze powrot do pracy moze skonczyc sie dla mnie nawet zwolnieniem. Chociaz mam umowe na stale. Moge na szczescie l4 ciagnac jeszcze kilka miesiecy. Planuje powiekszenie rodziny i oby udalo sie to jeszcze w tym roku to pewnie juz tam do pracy nie wroce. Poszukam innych perspektyw.
      Czyli do pracy teraz nie wracac i czekac jak sie sytuacja rozwinie?
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 01.09.15, 16:16
        Takie wlasnie mialam odczucie kladac te karty, ze ta praca jest nie dla Ciebie. 6 denarow i 4 mieczy widze tez jako zasilek niestety. Wiec karty radza odejsc w Smierci od powrotu w grudniu. Chyba, ze zajdziesz w ciaze i wlasnie tak karty to pokazuja czyli platnosc o dopoczynek.. Ani wrzesien, ani grudzien. Ciagnij ile sie da, szukaj, chyba, ze powiekszy sie rodzina. Daj znac koniecznie, czy karty nie pokazuja znow choroby i niemoznosc powrotu do pracy.
        • demetericora Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 01.09.15, 16:43
          Dziekuje za karty. Dam na pewno znac jak to wszystko sie w tym roku potoczy.
          A moglabym prosic jeszcze o karty w jakiej branzy powinnam szukac pracy w takim razie? Moze lepiej juz zaczac rozsylac CV...
    • meda08 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 02.09.15, 19:51
      witaj Haniu
      co jaki czas mozna prosić o " wróżbę czwartkową?
    • sermag Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 02.09.15, 22:07
      Haniu, ja sie przypominam z wrozba.
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 03.09.15, 12:54
        demetericora

ok zobacze co karty radza smile
        • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 03.09.15, 12:55
          Jak jestes w pilnej potrzebie to pytaj meda08.
          • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 03.09.15, 13:18
            To i ja sie zglaszam, chociaz widze, ze dzisiaj juz sie komus poszczescilo, ale moze znajdziesz jeszcze wolna chwile.

Czy powinnam zmienic prace? Czy moze w koncu docenia mnie w obecnej firmie? Czy po powrocie z "podwojnego" macierzynskiego bedzie tam dla mnie jezzcze miejsce?

TO JEST TO PYTANKO? jESLI TAK, TO POWIEDZ MI KIEDY WRACALABYS DO PRACY, KIEDY KONCZY SIE MACIERZYNSKIE?

• sermag Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 03.09.15, 19:31
              Haniu, na to pytanko mi powrozylas juz.
              Ponizej to, o ktorym pisze.
              "Haniu, wracam znowu z prosba o karty. Niestety poronilamsad bardzo to przezywam. Boje sie nawet pomyslec o kolejnej ciazy, ale pragne drugiego dziecka bardzo mocno. Moglabys mi postawic karty czy uda mi sie zajsc w ciaze (powiedzmy do marca przyszlego roku) i ja utrzymac?"
              Tylko zmienilabym czas nie do marca, a do konca tego roku.
              Psychicznie juz do siebie doszlam. Zielone swiatlo od lekarza jest i baaardzo tego pragne. Czy sie uda i czy tym razsm wszystko sie dobrze skonczy? Czy urodze zdrowe dziecko?
          • meda08 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 11.09.15, 11:35
            Dziękuję Ci bardzo.
            Mój problem dotyczy sfery zawodowej. Mam pracę, która daje poczucie bezpieczeństwa bo jest pewna i przynosi dochód comiesięczny. Dochód niesatysfakcjonujący, praca też nie daje tez satysfakcji i spełnienia. Pracuję, gdzie w ogóle nie realizuję się i nie jest to praca na poziomie moich możliwości ale wiadomo jak to jest z pracą -dobrze,że jest.
            Moje pytanie-co mam zrobić żeby poczuć się zrealizowaną zawodowo? Czy coś pozmieniać w swojej głowie? Czy wykorzystać w inny sposób obecną pracę?A moze poprostu los coś dla mnie szykuje pozytywnego w przyszłośći? A może w ogóle nie tędy droga?
            Bardzo proszę o pomoc.
    • lwica044 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 03.09.15, 13:29
      Witaj Haniusmile
      To i ja zadam pytanie,moze bede miala szczescie i otrzymam na nie odpowiedz od Ciebie.
      Mozna powiedziec ,ze prawie juz zapisalam sie na studia (jesli to potrzebne ,napisze jaki to kierunek) i w zwiazku z tym mam do Ciebie pytanie..
      Czy uda mi sie pogodzic te studia z praca i czy wedlug Ciebie ta decyzj o podjeciu nauki jest dla mnie albo bedzie korzystna w przyszlosci?
      Bedzie sie to wiazalo z dojazdami i wieloma wyrzeczeniami ,ale jest to i bylo to moje marzenie od zawsze,wiec chcialabym podjac to ryzyko.
      Ciekawa jestem ogromnie,jak widza to karty.
      Z gory dziekuje za wrozbe.
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 09.09.15, 17:28
        demetericora

W jakiej branzy powinnas szukac pracy? Krol pucharow i Mag. Nie wiem czym sie zajmowalas i jakie masz wyksztalcenie, ale Krol pucharow to prace spolecznosciowe, doradztwo, nauczanie, negocjator, sprzedawca. Ogolnie karta pomocy klientowi. Druga karta to Mag. To bys ie zgadzalo, bo sa to zawody gadania, gestykulacji. Marketing, poczta, nauczyciel, moze tez byc praca w przychodni biorac pod uwage te dwie karty. Duzo gadania, takowa prace powinnas szukac. Przegladajac oferty pracy miej to na uwadze prosze! Sprzedawca tez wink
        • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 09.09.15, 17:52
          sermag

Zdecydowalam sie polozyc karty dla Ciebie do roku czasu.

Co da los w sprawie ciazy do roku?

1. Obecna sytuacja SILA W NEGACJI.
          2. Co jets przeszkoda SWIAT.
          3. Do czego bedziesz dazyc KROLOWA KIELICHOW.
          4. Dlaczego zadajesz to pytanko SMIERC W NEGACJI.
          5. Przeszlosc AS PUCHAROW.
          6. Przyszlosc 5 BULAW.
          7. RADA WISIELEC!!!
          8. Jak Cie widza inni KROLOWA BULAW.
          9. Nadziej lub leki 2 PUCHAROW.
          10. Wynik 7 BULAW.

Opisalas dla mnie sytuacje i widze jak to karty trafnie pokazaly! Obecnie Sila w neg. to niemoc!!! Nie mzoesz poradzic sobie z natura. Przeszkoda jets Swiat, a to jest karta finalowa. Ty nie mozesz donosic ciazy. Final nie moze nastapic. Smierc w negacji mowi o poronieniu. Wielkie Arkana mowia mi, ze sprawa jest dla Ciebie niezwykle znaczaca w Twoim zyciu. Przeszlosc to ciaza As pucharow, stad pytanie. Przyszlosc pokazana w 5 bulaw wskazuje na nie pomyslnosc, choc dzialac bedziesz w tym kierunku. Tak jak napisalas, ze zielone swiatlo jest od lekarzy. Co karty radza? Wisielec! Karty radza nie spieszyc sie!!! Daj sobie czas! Nic na sile! Poprostu o tym nie mysl juz. Odloz to na pozniej , na przyszly rok! Opoznienia czemus sluza, moze nalezy przemyslec inna sprawe? Ludzie widza Cie jako Krolowa bulaw. Jestes w porzadku babká smile. Krolowa nie podda sie tak latwo, ok, ale moze czas odpoczac? Od problemu? Tak radzi WA Wisielec? Nadzieje masz w 2 pucharow, wiec chcesz kontynuowac plan, byc moze zaciesnic wiez z mezem. Wynik nie jest satysfakcjonujacy. Nie widze w przeciagu roku pozytywnych wiesci w tej sprawie, lecz uparta bedziesz i bedziesz siegac po to czego pragniesz! Bulawy mowia o dzialniu Twoim w tej sprawie, ale karty radza odczekac dluuuzszy czas. Dodam tylko, ze wypadla mi karta Glupca z calej talii. wiec szansa jets bardzo duza, ale odocznij narazie. Glupiec to dziecko w Tarocie wink
          • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 09.09.15, 18:01
            lwica044

Czy Twoje pytanko jest aktualne? Napisalas, ze prawie sie zapisalas wink na studia. Studia sa Twoim marzeniem. Idz smialo przez zycie spelniajac marzenia. Nie trzeba klasc kart na ciekawosc. Nigdy sie nie przekonasz jesli nie sprobujesz. Probuj!!! Zapytalam karty o rade dla Ciebie w tej sprawie - KAPLANKA. Posprawdzaj wszystkie informacje, bo moze sie kazac, ze cos przegapilas lub zle sie dowiedzialas. Ciebie karty [okazuja jako Kochankowie w negacji. Brak Ci cierpliwosci i realizmu. Kaplanka zacheca do pracy nad soba. Wtedy kazde marzenie zrealizujesz wink
          • sermag Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 09.09.15, 22:35
            Dziekuje Haniu za karty. Nie tego sie spodziewalam niestetysad
            "Krolowa nie podda sie tak latwo" tu masz racje. Zdam sie raczej na lekarza, a nie na tarotasmile i bede dzialac. Nie chce czekac. Chce miec dzieci z mala roznica wieku. Chce miec 2 a moze i 3 dzieci w przyszlosci. Raczej odczekam jakis czas, max do poczatku przyszlego roku, ale dluzej nie planuje (chyba, ze po prostu nie bede mogla zajsc w ta ciaze. Ciesze sie z tej karty Glupca - to moja nadziejasmile
            Dziekuje i pozdrawiam i dam znac za jakis czas co tam u mnie
            • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 09.09.15, 23:46
              sermag
              Czy u Ciebie jest wszystko ok z zoladkiem? Chodzi mi o Twoje zdrowie, trawienie itp?
              • sermag Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 10.09.15, 06:29
                U mnie w tym momencie jest ok. Miewam raz na rok lub kilka lat ostre bole brzucha w okolicy zoladka, na ktore leki nie pomagaja, ale niezdiagnozowane do tej pory. Usg nic nie wykrylo niepokojacego.
                A w tym momencie moj synek ma problemy z brzuszkiem i wczoraj mielismy wizyte lekarska domowa.
                Dlaczego pytasz?

• hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 10.09.15, 11:53
                  Meczyla mnie mysl o Tobie i zoladku, bolach. Tak jakby to bylo przyczyna niedonoszonej ciazy. Nie jestem lekarzem, ale mozna sprobowac wziac to pod uwage. W razie czego zmienilabym lekarza, ale siegnela tez po ziola. W sytuacji jesli powroci oczywiscie uporczywy bol. Sprobowac mozesz moich rad. Zycze Ci pomyslnosci w macierzynstwie, ale gdybys nie mogla donosic, to sprawdz ten zoladek pod kazdym katem u dobrego gastrologa.

H.
                  • sermag Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 10.09.15, 14:03
                    Dziekuje za troske i za rady. Z tymi bolami zyje juz od kilku dobrych lat. Podejrzewam, ze to na tle nerwowym sie pojawilo. Ostatni raz mialam takie bole 3tyg po porodzie. Czyli ponad rok temu. Jednak nie bylo to przeszkoda w donoszeniu pierwszej ciazy, wiec nie powiazuje tego z poronieniem. Zrobilam badania po poronieniu i wszystkie wyniki mam w normie. Wychodzi na to, ze to byl po prostu przypadeksad czasem sie tak zdarza i tyle. Tak mowia lekarze. Mam nadzieje, ze juz wiecej nie bede musiala tego przezywac. Wierze, ze sie uda.
                    Pozdrawiam
    • niunia7472 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 10.09.15, 14:55
      witam serdecznie -bardzo bym prosiła o wróżbę na miłość z góry dziekuję Olga 10.04,87 moim ogólnie jestem sama ale w moim zyciu jest Marcin 1,04,83 jak potoczy sie nasza relacja -czy widać nowego partnera -cierpliwie czekam na odpowiedz przepraszam za tyle pytań Miłego dnia
    • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 16.09.15, 21:07
      Witam, również byłabym chętna na powróżenie: 1.czy mogę się spodziewać podwyżki (kiedy) 2. czy mój przyszly bezpośredni przelozony będzie zadowolony ze mnie (nie pożałuje, że mnie zatrudni). Małgonia.Dziękuję
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 18.09.15, 18:51
        niunia7472

Kladlam Tarota Tobie na zycie uczuciowe do dwoch lat. Prosze uszanowac Tarota i wykazywac umiar we wrozbach.
        • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 18.09.15, 18:52
          perl-a80

Nie zrozumialam pytania. Pytasz o podwyzke, a drugie pytanie jest odnosnie nowej pracy?
          • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 18.09.15, 23:43
            A tak wychodzi wlasnie Haniu ciekawie , ze będzie to nowe miejsce i nowy szef ale w tej samej pracy, tej samej firmie (szef , chłopak mniej wiecej w moim wieku, ktory ma mnie przejąć niebawem (tak sądzę))obawiam się ze mam mało wiedzy i nie wiem czy będzie ze mnie zadowolony i w takim razie czy mnie nie będzie się chcial pozbyc. a podwyżki miały być, ale nie dostałam informacji od mojej obecnej przlozonej, wiec ciekawa jestem, czy w ogole dostane, teraz lub do końca roku.
    • czokotubka Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 20.09.15, 13:06
      Ja poproszęsmile Czy kiedykolwiek stworzę związek uczuciowy z Panem B.? obecnie jedynie się spotykamy, to dopiero poczętek, ale bardzo mi się podoba i dobrze się z nim czuję, choć nie wiem czy mogę na coś liczyć więcej z jego strony.Pozdrawiamsmile
      • 88ula Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 20.09.15, 15:36
        czy to ten Pan na którego odpowiedz czekałaś?? Odezwał się wreszcie smile . Pozdrawiam.
        • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 23.09.15, 15:06
          Czokotubka

Naprawde chcesz wiedziec? Nie widze u Ciebie problemu wink Randkuj i podchodz umiarkowanie do zycia poki co ;D
          • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 23.09.15, 15:07
            perl a80

Wrozbe zamieszcze jutro wink
            • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 23.09.15, 18:31
              Dziękuję z góry Haniu i czekam. (jeśli chodzi o sama podwyżkę, to mam nadzieję ze cos mimo wszystko te karty pokaza inaczej niż rzeczywistość - bo niektórzy już dostali informacje od mojej szefowej ze dostana pare groszy więcej -ale ja nie dostałam sad a źle nie pracuję - mam bardzo podły nastrój i poczucie niesprawiedliwości, nie weim czy jeszcze do kogos mogę się po ta podwyzke zwrócić. ) A czy jest jeszcze możliwość dopytania, ale tak krótko - czy mimo wszystko jeszcze uda mi się pojechać na urlop w cieply kraj?-tez przez prace i oczekiwanie na wiadomosci nic mi nie wyszlo sad naprawdę smutno mi ) pozdrawiam
          • czokotubka Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 23.09.15, 17:16
            Jeśli mozna to tak chcialabym wiedziecsmile ja się w niego wkrecam a on dalej jest dla mnie taka zagadka...nie potrafie go rozgryść czy moge na cos liczyc, czy moge mu powiedziec ze chciaalbym czegos wiecej i co byloby wtedy gdybym sie odwazyla...;/
    • gorgeous89 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 24.09.15, 10:58
      Czy ja moglabym prosic o karty? Chcialabym tak ogolnie na caly rok. Mam przeczucie wieeelkich zmian w ciagu roku. Sprawdzisz co tam karty mowia? Zmiany na lepsze czy na gorsze mnie czekaja? A moze nic sie nie zmieni i numerologia jest przereklamowan?wink
    • dziewczyna_z_pochodnia Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 24.09.15, 12:40
      Witam smile
      Uprzejmie proszę o wróżbę.
      Pracuję w takiej instytucji, która funkcjonuje z nadania politycznego. Jeśli zmienia się opcja polityczna, zmieniają się też osoby zarządzające, zdarza się że wymieniana jest też kadra średniego szczebla, do której się zaliczam. Stąd moje pytanie, nie wiem, czy dobrze je formułuje - czy w 2016 r. zostanę zwolniona? Nie ukrywam, że się tego obawiam... a z polityką nie mam nic wspólnego. Robię swoje, ale na pewne sprawy nie mam wpływu...
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 24.09.15, 17:57
        perl-a80

1.Obecna sytuacja 9 denarow.
        2. Co jest przeszkoda,zmartwienie 2 denarow.
        3. Do czego bedziesz dazyc 3 mieczy.
        4. Dlaczego zadajesz pytabie 9 mieczy.
        5 Przeszlosc Kaplanka.
        6. Najblizsza przyszlosc 5 pucharow.
        7. Rada Ksiezyc.
        8.Jak widza Cie inni? Sila w negacji.
        9. Nadziej lub leki 5 monet.
        10. Wynik 2 mieczy.

Niewesole karty wyszly, ale pracy nie stracisz. W 9 denarow widac poswiecenie Twoje, bo ludzisz sie, ze dostaniesz ta podwyzke. Dziewiatka ta mowi o checi dobrobytu, ktory daje nam dobre zycie. Karta na przeszkodzie to 2 denarow, oznacza ona zonglowanie swoimi fiansami, badz druga opcje czyli nowy szef. To karta zmieniania kierunku i spelnienia wymagan. Karta dostosowywania sie, a ty bedziesz musiala wszystko trzymac w rownowadze. Chodzi mi o Twoja wspolprace z przelozonym. Dazyc bedziesz do rozczarowania. Ty juz jestes rozgoryczona, zawiedziona i bedziesz dostawac od reszty ludzi w pracy. Bedziesz zadawac sobie pytanie dlaczego??? W 9 mieczy widac, ze noce sa nieprzespane. Bardzo ciazy Ci ta sprawa. przeszlosc w Kaplance mzoe mowic o tym, ze trwa to juz troszke dlugo, badz zatailas jakies informacje o sobie. Przyszlosc bedzie pelna wewnetrznego smutku, ktory bedziesz mocno ukrywac przed innymi. Czyli tak jak piszesz, tak tos ie bedzie ciagnelo, bo Ksiezyc radzi, abys przestala tak doslownie sie tym przejmowac. Nie ludz sie, nie yfaj obietnicom. Takie myslenie i taki angaz swoich mysli doprowadz Cie do 2 mieczy. Bedziesz amykac oczy na prawde i biernie czekac ze strachu przed zwierzchnikami. Aha nie wdawaj sie prosze w zadne konflikty czy klotnie z kolegami z pracy. Nie warto. Moja rada jets taka, azebus porozmawiala o tej sytuacji z dobra znajoma, przyjaciolka, taka jak Krolowa bulaw. Nie w firmie, Tylko ktos z zewnatrz. Albo tu juz dlugo trwa, ze ty jestes udreczona. albo masz taka psychike deliaktna. PTen rok nie pokazuje podwyzki, ale pamietaj, sa lata chude i tluste. Czy nie amsz pomyslu, aby dorobic sobie na te wakacje? Weekendami? Czasami wydarzenia ,ktore wydawaja nam sie przytloczeniem, prowadza nas do innego miejsca lub przemyslen. Sluchaj mnie. N ateraz nie ma podwyzki, na najblizsze kilka miesiecy. W razie czego zapytaj mnie znow. poszukaj pieniazka gdzies indziej.

Hanka.
        • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 24.09.15, 17:58
          bedziesz odstawac od reszty ludzi *
          • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 25.09.15, 13:08
            Dziękuję Haniu za odpowiedź, no nie wesoło jak to się czyta, ale co zrobić. potwierdzam, ze to się już za długo ciągnie i właśnie mnie to bardzo męczy i żle wpływa na mnie. i jeszcze ten brak podwyżki- docenienia mimo ze wkład pracy jest spory.
            szkoda ze to będę odstawać od tych nowych ludzi na nowym miejscu ,latwo mi nie będzie.ale zależałoby mi żeby mieć dobre stosunki z szefem.
            dziękuję bardzo za wróżbę i poświecony czas smile
            • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 26.09.15, 10:10
              gorgeus89

Bardzo ogolnie pytasz wink Przemysl i zadaj jedno pytanie, jesli posiadasz jakis problem.
              • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 01.10.15, 16:40
                dziewcyzna z pochodnia.

Jak potocza sie losy Twojej pracy w 2016r?

1. Obecna sytuacja PAPIEZ.

Jestes czescia systemu, ukladu. Taki jest program i Twoja praca jest zalezna od tego co podyktuje "gora" . To jest istota problemu. Idealnie pokazuje to ta karta obrazkowo wink Karta ta moze tez mowic, ze ty juz wiesz, badz przewidujesz co sie wydarzy. To karta "wiedzy", ewentualnie pracy w grupie.

2. Co jest przeszkoda SILA.

Tak jakby sytuacja wymykala sie spod kontroli. Nadchodzi sila z zewnatrz i nie mozesz nic zrobic. Mam na mysli nadanie polityczne.

3. Do czego bedziesz dazyc 8 DENAROW. Duzo pracy przed Toba, badz juz sie poswiecasz zadaniom.

4. Dlaczego zadajesz pytanie 9 BULAW.. Moglas juz miec taka sytuacje lub wiesz ze takie sa nastepstwa. Pytasz tez, bo chcesz sibie uchronic przed klopotami.

5. Przeszlosc As pucharow. Tutaj mysle, ze jestes tam od niedawna.

6. Przyszlosc SLONCE W NEGACJI. Sukcesu nie bedzie. praca zawisnie na wlosku, bo jako wynik wyszlo Kolo Fortuny. Prace zmienisz, duze zmiany sie szykuja.

7. Karty radza dzialac, realizowac plany, podsumowac sytuacje 8 BULAW.. Jka tylko nadarzy sie okazja to kuc zelazo poki gorace. Przewidywac musisz.

8. Ludzie widza Cie jako szlachetna osobe wink Bardzo ladnie wypadasz w 4 BULAW. Rodzinna, o stalych pogladach. Super.

9 Nie masz nadziei. Wiesz, ze trzeba bedzie przygotowac sie na najgorsze.

10. KOLO FORTUNY I 2 DENAROW mowi, ze prace bedziesz miec. Z latwoscia dostosujesz sie do zmian zawodowych wink Bedzie ok!

Pozdrawiam H.

• hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 01.10.15, 16:43
                  czokotubka

Jak sie maja Twoje sprawy milosne? Odwazylas sie? Klade karty jak sa juz relacje.
                  • czokotubka Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 01.10.15, 16:52
                    Tak dokładnie wczoraj przelamalam sie i napisalam mu ze zaczynam sie wkrecac...zareagowal pozytywnie ale stwiwrdzil ze musi przemyslec...i zagladam tu teraz czesto do tego watku Haniu bo licze na wrozbe czy ta relacja ruszy czy sie definitywnie skonczy...bo nie wiem jaka bd jego decyzja i troche zaluje ze sie uzewnetrznilam mucrying
                • dziewczyna_z_pochodnia Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 05.10.15, 10:38
                  Haniu, dziękuję smile Dopiero zauważyłam odpowiedź.
                  Najważniejsze są w tym rozkładzie dwie ostatnie karty mówiące o tym, że będę miała pracę smile Co by się nie działo, jak mówi mój mąż, my zawsze na 4 łapy wink
                  Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
                  • czokotubka Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 05.10.15, 15:17
                    Witamsmile ANULUJĘ PROŚBĘ O WRÓŻBĘsmile POZDRAWIAM!!
          • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 24.10.15, 13:56
            Weryfikuję: Dziękuję Haniu, tak jak pisałaś, to można powiedzieć ze na razie w przeciągu miesiąca było: odstawanie od ludzi, takie zamkniecie się w sobie może tez, brak podwyżki- obłuda zwierzchniczki-takie oszukiwanie no i smutek w związku z tym. Miałaś też racje żeby nie wdawać sie w klotnie z kolegami-bo to i tak wszystko przeciwko mnie sie przeciwstawia. Ciekawa jestem czy się poprawi w końcu. pozdrawiam
            • kaczuszka194 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 25.10.15, 10:23
              Haniu wszystko poszło dobrze smile)))) 90% po mojej mysli i chyba karty pokazały prawdę oby do przodu !jesli moge spytam w czwartek o następny weekend,dziękuje
              Czy przesłać wam przepis? Reguła podziekowań obowiązuje nadal??
            • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 25.10.15, 12:39
              OK!
    • coill Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 06.10.15, 13:57
      Czy w tym watku chodzi o to ze mozemy prosic o kilka kart na jakies pytanie?
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 06.10.15, 19:06
        Jezeli masz problem to oczywiscie, ze tak wink
    • kaczuszka194 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 21.10.15, 19:57
      Haniu czy mogłabyś mi postawić karty albo chociaz jedna czy spędzę weekend z mezem ma przyjechac niebawem najprawdopodobniej w sobote,nie chodzi mi o to czy sie z nim zobacze bo napewno tak,chodzi mi o jaka bliższa relacje
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 22.10.15, 15:28
        kaczuszka194

Witaj!
        Wyciagnelam karty na Was i ty jawisz sie w 8 mieczy, a maz w 7 denarow. Ty jestes bezsilna, w pulapce mysli, przytloczona jego osoba??? On w tej siodemce zastanawia sie co dalej, cos rozwaza, ocenia, hm... Ty wypadasz gorzej w tych kartach. Weekend jawi sie w kartach SWIAT, KROLOWA KIELICHOW, 8 BULAW. To sa pozytywne karty, a osemka to blizsze relacje wink
        • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 22.10.15, 15:31
          kaczuszka194

Wyszla mi karta Swiat, a ona jest nie zawsze jednoznaczna, wiec dociagnelam karte nastepna, Ciebie Krolowa kielichow i znow dociagnelam trzecia 8 bulaw. Zazwyczaj wyciagam tylko po jednej karcie. Napisz kilka slow o Was to rozjasni mi sie troche wiecej i czy ten weeken ma cos uratowac w Waszym zwiazku?
    • agniesz-szszka Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 22.10.15, 17:39
      Witam!

To ja nieszczęsna zdradzana przez męża..jak mi to dziewczyny z kart wyczytały.

Chciałabym dowiedzieć się z kim zdradza mnie mój mąż? Kim jest ta kobieta dla niego i ogólnie? Kocha ją? Chciałabym się dowiedzieć również czy uda mi się udowodnić jego zdradę?

Jeśli udałoby Ci się chociaż na jedno pytanie odpowiedzieć kładąc karty byłabym niezmiernie wdzięczna i spokojniejsza.

Chciałabym wiedzieć gdzie jej szukać tej kobiety.. mąż mnie obarcza winą za swoją wyprowadzkę, chciałabym mieć spokojne sumienie, rozpocząć nowe życie.
    • carmelove15 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 22.10.15, 17:44
      Dobry wieczór smile Czy można jeszcze poprosić o wróżbę? Jeśli tak, to powiedz mi Haniu co do mnie czuje pan na literę A.
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 25.10.15, 12:52
        kaczuszka194

Ciesze sie, ze wrozba sie sprawdzila. Czy ma to sens, aby sprawdzac cco tydzien? Staraj sie, aby miedzy Wami bylo dobrze.

agnieszka szszka

Nie wiem po co Ci nerwy kolejne, jelsi chodzi o ta kobiete. Musze sie zastanowic jakie dla Ciebie beda najlepsze karty, na jakie pytania odpowiedziec. Poczekaj kilka dni, chyba, ze ktos inny bedzie kladl Ci karty, wowczas napisz prosze.

Jezeli Twoj maz opuscil dom, to w sadzie jestes na wygranej pozycji, o ile ty jestes bez zarzutow.
        • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 25.10.15, 12:56
          carmelove15

Nie klade kart na tak blahe sprawy. Chyba, ze sprawa jets powazniejsza?
          • carmelove15 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 25.10.15, 13:26
            Jeżeli uczucia do mnie kogos na kim mi zależy są zbyt ''błahe'' to lepiej rzeczywiście proszę nie kłaść kart.
            • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 27.10.15, 18:27
              Dla kart to blahy problem, a nawet nie problem ;D Z ciekawosci nie klade kart, to mialam na mysli.
        • agniesz-szszka Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 25.10.15, 13:20
          Chce po prostu wiedzieć na 100% że w grę wchodzi zdrada. Zamierzam go przyłapać i cyknąć parę zdjęć tylko nie wiem gdzie szukać big_grin pomóż proszę. Przeżyję nie martw się.
    • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 26.10.15, 22:03
      Haniu, czy mogłabym poprosić o wróżbę na listopad (i teraz te ostatnie dni miesiąca) na sprawy zawodowe, czy cos się zmieni na dobre? czy długo będę siedzieć na swoim miejscu, czy zmienie dział? plus mieszkaniowe- czy się przeprowadzić do nowego lokum? nie mogę jednak nic znaleźć, ostatnio tak wszystko na glowę się zwaliło. dziękuję i pozdrawiam (weryfikację poprzedniej wpisałam 24.10)
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 29.10.15, 14:54
        Prosze Was cierpliowosc. Postaram sie odpisac w sobote!
        • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 01.11.15, 12:35
          Kto otrzymal wrozbe od kogos innego? Nie chce klasc niepotrzebnie.
          • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 01.11.15, 14:05
            Witaj Haniu.ja poproszę o odp na poprzednie pytania.dziekuje😊
    • cynamonka24 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 01.11.15, 20:19
      Jaki wynik przyniesie rozmowa - Pustelnik, 2 mieczy, 2 monet - nie polepszy ona Wasze sytuacji nadal będziecie kluczyć między jedną możliwością a drugą bez konkretnej decyzji. Póki co to nie jest dobry moment na poważne rozmowy
      Co powinna zrobić kaczuszka - Wisielec, 7 monet - zdecydowanie powinnaś wstrzymać się jeszcze i nie zmuszać męża do tej rozmowy, jeszcze znajdziecie czas żeby porozmawiać. Pozdrawiam
    • cynamonka24 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 02.11.15, 14:18
      Przede wszystkim musisz zrozumieć, że Tarot to nie jest zabawka. Nie można go męczyć o każdą sprawę, bo w końcu przestanie odpowiadać albo te odpowiedzi będą przekłamane. I ja i inne dziewczyny pisałyśmy Ci już, że mąż Cię okłamuje nie jest z Tobą szczery i powinnaś uważać. To tej sytuacji, którą opisujesz, nawet bez kart widać, że jemu nie można ufać, bo rzuca słowa na wiatr i nie ma dla Ciebie szacunku skoro tak postępuje wiedząc, na jakie zmartwienia Cię naraża. Teraz już rozumiem skąd mi wyszła ta 2 monet - on lawiruje między Tobą a tamtą kobietą i najwidoczniej nie potrafi wprost powiedzieć Ci, że to koniec. Skup się na sobie dziewczyno, bo tu nie ma o kogo walczyć Ten związek nie przyniesie Ci nic dobrego, za każdym razem gdy będzie wychodził z domu Ty będziesz cierpieć i zastanawiać się czy znowu Cię okłamuje. Po Twojej stronie w partnerskim wyszła mi karta Diabła, co oznacza, że obsesyjnie wręcz podchodzisz do całej sprawy, jesteś uzależniona od tego związku, który tylko ciągnie Cię w dół Pozdrawiam.
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 02.11.15, 16:28
        agnieszko...

cynamonka24 napisala slusznie. Slusznie tez odczytala karty. Wisielec jako rada mowi, azebys nic nie robila na sile. Wyglada na to, ze partner sam nie wie co robic. Wydaje mi sie, ze on ma konflikt z Toba i ta Pania. Jak mu jets tam zle, to przychodzi do Ciebie, p czym tamtej przechodzi gniew i wraca do niej. Wyczul, ze przyjmiesz go cokolwiek poczyni. Zastanow sie wiec! Czy moze trzeba pokazac twarda babke? Nie rib tego dla dziecka, bo zycie Ci da w kosc!!! Po czekaj narazie, ochlon, przeczekaj. Nie rob nic. Za jakis czas znow mozemy polozyc karty, w zaleznosci od jego postawy. Do zadnej poradni nie idz. Jka mozesz gdzies isc, skoro nawet nie wiesz po co? Zacznij trzezwo myslec. Czy ty masz wsparcie w kims bliskim, po to, azeby sie wyplakac i wygadac?
        • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 02.11.15, 17:03
          perla 80

Zaczne od spraw mieszkaniowych. Przy tasowaniu wypadly mi karty 9 denarow i Wisielec. Nie widac zmian mieszkaniowych przez dluuuuzszy czas. Pod koniec 2016 roku beda ku temu okazje 3 pucharow.

Wyciagnelam karty na prace, na listopad.
          Ty chcesz przejsc do innego dzialu, gdyz widzisz tam Pazia pucharow. Czyli chcialabys sobie polepszyc. Karta 5 pucharow mowi, ze narazie tam nie przejdziesz. Wypadla mi jeszcze karta 2 mieczy, ktora pokazal sie w ukladzie Krzyza Celtyckiego jako wynik. Meczysz sie w tej robocie? Czy bedziesz szukac pracy, jesli dalej bedzie towarzyszyc Ci to zwatpienie?
          • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 02.11.15, 17:07
            perla 80

Przepraszam, ale napisalam niezrozumiale. Poprzedni rozklad byl Krzyzem Celtyckim. Wowoczas wyszla tez 5 pucharow i 2 mieczy. To sa ciezkie karty. mocne doswiadczenia daje Ci ta praca. W tej dwojce mieczy radze zastanowic sie, czy ta praca Cie nie blokuje w pewien sposob?
            • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 02.11.15, 20:40
              Dziękuję Haniu. No szkoda znów poprawy nie widać.a czy będzie jeszcze szansa na to przejście-robili nadzieję mi po szkoleniach?bardzo zle się czuje w tej robocie i mam zle towarzystwo.może jakas inna praca jest na widoku?a widziałaś Haniu co tak naprawdę stoi na przeszkodzie zmiany?czy to jakaś osoba konkretna czy po prostu ze mnie zrezygnowali i nie chca mnie?
              Dziękuję serdecznie
        • agniesz-szszka Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 04.11.15, 14:10
          Sama na szczęście nie jestem. On chyba będzie chciał wrócić, nalot jego rodziny mi się szykuje dziś. Łącznie z nim oczywiście. Chyba, że to oni chcą, żeby wrócił. Albo tak to załagodzić żeby rozwód nie był z jego winy..
    • cynamonka24 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 03.11.15, 16:36
      Boże, jaka Ty jesteś naiwna dziewczyno.Przestaje mnie dziwić, że masz w życiu takie problemy jakie masz, kiedy widzę Twoje podejście do życia. Zła baba go nakręciła, no biedaczek po prostu! A prawda jest taka, że choćby mu na kolanach siadała naga Pamela Anderson, to i tak powinien się zachować, jak mężczyzna i po prostu odmówić. to jest żałosne, że potrafisz oceniać obcą sobie kobietę i tylko ją winić całkowicie usprawiedliwiając męża. Ale może faktycznie to ona Ci przysięgała miłość i wierność a nie on. To co mnie boli osobiście jako osobę wróżącą, to fakt, że nie masz ani trochę szacunku do mnie a co gorsza do kart, o położenie których sama prosisz. Wybierasz z nich tylko to co Ci aktualnie pasuje a resztę beztrosko odrzucasz. Nie chcesz wierzyć w to co powiedziałam ja lub inne dziewczyny, Twoja sprawa. Jedno jest pewne - mnie więcej nie proś o wróżbę, choćby mąż przyprawiał Ci rogi ze stoma kochankami na raz. Tarot to nie jest zabawka. Wolę poświecić swój czas komuś, kto jest na tyle dojrzały by zaakceptować wróżbę o którą sam się zwrócił. Ty natomiast nie potrzebujesz prawdy, tylko potwierdzenia, że będzie tak jak chcesz. Zwróć się, więc do kogoś innego. Pozdrawiam

Cesarzowa - jutro prześlę ci rozkład, dzisiaj obawiam się, ze już nie dam rady, ale jutro możesz spodziewać się ode mnie maila. Pozdrawiam
      • carolina-8 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 03.11.15, 17:42
        Zgadzam się z Cynamonką, że chyba nie ma sensu stawiać więcej kart na Twoją sytuację Kaczuszko.
        Prosiłaś o rady, wskazówki, porady. Dziewczyny z całego serca pomagały, poświęcały swój czas. Karty które Ci wychodziły pokazywały możliwość przepracowanie Waszego problemu, duża ilość ósemek. Teraz myślę, że to do Ciebie się odnosi. Ty musisz to w sobie przepracować.
        Nie wiem czy on zdradza czy nie zdradza-ale słuchając ślepo kartom i szukając co kilka dni porad odnośnie tego co robić z mężem, czego nie robić, rozmawiać, milczeć- co to kuźwa jest?? sama nie wiesz czego chcesz, jesteś obolała, nie poskładana emocjonalnie i się rzucasz.
        Przeczytaj swój post, nie chcesz ratować małżeństwa to odejdź, chcesz to weź się do kupy!
        Ale nikt za Ciebie tego nie przeżyje-To Twoje życie i Twoje małżeństwo i rodzina.
    • carolina-8 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 04.11.15, 16:30
      Brak mi słów po przeczytaniu tego. Ale nie powstrzymam się..
      Nawet nie czytałam Twojego całego postu, bo już mnie to nie interesuje.
      Nic kompletnie nie dotarło do Ciebie z tego co pisały dziewczyny.
      To nie jest darmowe forum, to Szkółka Tarota. Uczymy się i interpretujemy prosząc innych o wskazówki. To, że ktoś postawił Ci za darmo karty to wyłącznie DOBRA WOLA!!! Chęci pomocy i dobroci serca!
      Nie umiesz tego docenić, to Twoja strata. Twoja postawa roszczeniowa wyłącznie pokazała Twoją prawdziwą twarz. Nawet nie spytałaś się czy w jakiś sposób możesz się odpłacić komuś za wróżbę i poświęcony czas.
      Teraz już chyba tylko płatna wróżka będzie Ci chciała postawić karty.
    • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 04.11.15, 19:04
      Nie ma sensu sie klocic. Kaczuszko daj znac jak sprawy sie potoczyly, ale przemysl sobie wszystko i tylko spokoj nas uratuje. Jetsem tutaj od gaszenia emocji. Dziewczyny na forum chca dobrze dla Ciebie, ale Ty troszke odstajesz od naszych przemyslen, a nas to porusza. Kazdy poswiecil czas i oczekuje rezultatow. Twoich dobryc posuniec. Czas pokaze wszystko. Gdyby to byl mlody facet, no to glupiec owszem. Pisazesz, ze maz ma znacznie, znacznie wiecej. To juz nie jest powazne. Przemysl.
    • aniamania86 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 05.11.15, 11:39
      Witam serdeczniesmile nazywam się Ewasmile chciałabym poprosić o wróżbę na listopad i grudzień na życie uczuciowe/sprawy damsko-meskie jak będą u mnie wyglądałysmile Pozdrawiam
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 05.11.15, 13:46
        aniamania86

Jestes w zwiazku ?
        • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 05.11.15, 13:51
          perla 80

Moge sprawdzic co sadza o Tobie. Tylko napisz mi kto decyduje i o kogo mam zapytac kart. Caly czas mam przeczucie, ze ty bedziesz chciala zmienic prace.
          • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 05.11.15, 20:00
            Witaj Haniu,
            dziś się cos już rozjaśniło ze dopiero w przyszlym roku będę mogla odejść na inny dział, ale jeśli nie byłoby to problemem to fajnie żeby sprawdzić co oni sądzą, jak patrzy na mnie moj przyszly kierownik, ale najbardziej moja obawa jest wlasnie taka ze nie wyrobie na tym swoim miejscu za długo Haniu, jedyne co mnie martwi teraz to to czy nie będą mi dokuczać koledzy koleżanki jak się dowiedzą a pewnie się domyslaja lub już wiedza i czy to się na mnie nie odbije. Czyli praktycznie Twoja wróżba się sprawdziła-to tak dla weryfikacji w ramach tez podziękowania. a mysle ze decydowala tam moja managerka-to osoba która wydaje mi się ze jest taka przeszkoda na mojej drodze.pomoc mogl jakiś facet tez wyżej, ale nie sadze żeby miał na to wpływ przyszly kieorwnik.takie mam przeczucie. pozdrawiam serdecznie
        • aniamania86 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 05.11.15, 13:54
          jestem wolnasmile
          • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 05.11.15, 17:16
            Odpowiadam do kilku dni, cierpliwosci. wink
            • aniamania86 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 05.11.15, 19:25
              dobrze, nie mam wyborusmilemuszę być cierpliwasmile
              • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 12.11.15, 15:55
                przepraszam za opoznienie, ale czas nie jest dla mnie laskawy w ostatnich dniach. Wrozbe umieszcze do kilku dni.
                • aniamania86 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 15.11.15, 13:11
                  smile
                  • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 16.11.15, 15:11
                    aniamania 86

Ty 3 bulaw

Widac w kartach, ze jestes gotowa na zwiazek. Wyczekujesz tego konkretnego. Pogodzona z przeszloscia, wewnetrznie stworzylas dobre warunki, ale tez mozesz swietnie wygladac, czyli zewnetrznie zadbalas o siebie. Podoba mi sie Twoje nastewienie. Szukasz konkretu, ciekawej osoby, rozgladasz sie, potrafisz juz wiecej. To chyab doswiadczenie niedawne pokjazalo Ci czego teraz szukac, tzn, kogo ;D

Na 2 polowe listopada wyszla Kaplanka i to jets karta bierna. Moglas lub mozesz jeszcze poznac jakas bratnia dusze, badz bardzo ladnie teraz wygladasz i dojrzewasz czekajc na milosc, bo w Grudniu 4 puchary przyniosa negatywne mysli, badz propozycje uczuciowa, ktora ty nie nie zechcesz przyjac. To karta marzen, ale w samotnosci. Odrzucisz kogos, badz bedziesz wnikac w siebie, rozmyslac o swoim wnetrzu. karty radza, w AS BULAW, aby byc wytrwalym i poszukiwac, bo zwiazek w przyszloscvi bedzie trwaly i owocny. ;D
                    • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 16.11.15, 15:14
                      perla 80 jestes tutaj jeszcze?
                      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 16.11.15, 15:18
                        aniamania86

Moze sie tez okazac w Kaplance, ze to czego nie widzialas, a potem zoabczylas okaze sie kompletna klapa.

H.

• aniamania86 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 16.11.15, 16:31
                          Bardzo serdecznie dziękuję za wróżbęsmile To prawda jestem teraz nastawiona na poszukiwanie, wręcz też czekam cały czas aż pewien chłopak się ze mna skontaktuje, gdyż z jakiś powodów których nie znam nie kontaktuje się ze mną juz 2 tygodnie, czekam bo uwazam ze jezeli chce kontynuowac dlaej nasza relacje to on powinien wyjsc z inicjatywą bo ja juz zbyt duzo zrobiłam.... dlatego jestem otwarta na innychsmile ale chyba nic sie nie pojawi...bo zaden facet nie wyszedlsmile czy te 4 puchary moga miec zwiazek z ta sytuacja?moze on sie juz nie odezwie i bede musiala sie z tym pogodzic....jak to widzisz Haniu?smile
                      • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 16.11.15, 19:17
                        jestem smile czekałam cały czas cierpliwie wink i nadal czekam
    • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 16.11.15, 19:23
      może tym razem jakas pociecha wyjdzie, bądź cenne wskazówki- ja jeszcze się ludze ze da sie cos zrobić żeby polepszyć sytuacje... czekam wiec caly czas na wrozbe.nie przypominalm sie bo nie lubie kogos poganiac smile
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 16.11.15, 22:51
        Faktycznie odpisalas 5 go, a ja nie zauwazylam crying

Napisz prosze chociaz czy mam sprawdzic kierownika, ta Pania menadzerke tez? Ty chcesz wiedziec co Cie tam czeka tuz po nowym roku?
        • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 17.11.15, 13:57
          Tak dokladnie.tak jak w prośbie z 5.11.dziekuje
        • kaczuszka194 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 18.11.15, 00:43
          DZIĘKUJE smile)))))
        • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 06.12.15, 16:01
          aniamania86
          Tak moze byc jak piszesz wink Daj znac jak wrozba sie spelnila ;D
    • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 26.11.15, 17:59
      smile
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 30.11.15, 22:43
        Jestem, jestem. Przepraszam perla, czekasz na wrozbe, ale jak mialm czas, to weny nie bylo, a jak jets wena to czasu malo, zaleglosci mam. Zlota dziewczyna jestes! Nie wiem, moze ja mam nie sprawdzac tego, skoro zabieralam sie juz , a zawsze cos wypadlo!!! Przepraszam raz jeszcze! Obiecalam sobie, ze w tym tyg zamkne Twoja wrozbe.
        • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 06.12.15, 16:44
          perla 80

Menadzerka wie doskonale, ze jestes wytrwala, ze chcesz awansowac, to Ty w 7 bulaw. Uwaza Cie za osobe aktywna, ktora dzielnie przebika sie poprzez konkurencje. Jest tak jak to widzisz ty. Wobec Ciebie bedzie bardzo nie fer, oj naprawde przestrzegam Cie przed jej zlym postepowaniem. Cesarz w negacji o tym mnie informuje. Znow wypadla 2 mieczy kilka razy podczas tasowania. Stad moja prosba, napisz mi prosze czy ty dalej czujesz sie zablokowana? Musisz udawac kogos innego niz jetses? Uczucia Twoja sa stlumione i chowasz glwoe w piasek? Szef po nowym roku tez ne okaze dobrego serca. Karty pokazuja rozczarowanie w pracy, zwlaszcza ze strony szefa.
          • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 06.12.15, 17:35
            Dziękuję Haniu,
            no tak na razie bardzo fatlanie mi się pracuje, czekam na ten awans dalej.i tak wlasnie mnie blokują.
            może w lutym jakos...Czy naprawdę bardzo nie zadowolona bede na tym nowym miejscu? chodzi mi o szefa faceta, obecnie to jest dziewczyna moją bezpośrednią kierowniczka. z tymi uczuciami to jest tka,ze wlasnie nie można mowic to co się myśli, najlepiej siedzieć cicho. czy jest szansa ze mimo wszystko na nowym zespole będzie mi lepiej i ten szef się jakos zmieni do mnie choćby po czasie? pozdrawiam
            • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 06.12.15, 20:27
              Czyli chowasz glowe w piasek. Nie wiem czy doczekasz sie tam awansu, bo wyszlo rozczarowanie w pracy,a niedotrzymanie obietnicy pasuje tutaj idealnie. Wyszlo mi zranienie Twoich uczuc. Badz przygotowana na wszystko. Pod koniec stycznia powroze Ci znow, zobaczymy czy wrozba juz sie spelni, czy dopiero przed Toba beda te koleiny. Tka cuzje wewnetrznie, azeby nie klasc juz kart, a poczekac, az sie spelni wrozba, a potem kolejna sesja. Ok?
              • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 06.12.15, 20:45
                Dobrze, ja poczekam jeszcze co wyjdzie, no niestety nie mogę wiecej nic zrobić sama bo jestem zalezna od góry. sporo walczyłam teraz czekac musze na odpowiedzi w międzyczasie. Dziękuję Haniu. pozdrawiam
              • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 03.02.16, 21:52
                Witaj Haniu, należy się weryfikacjasmile
                rozczarowanie nie brakiem awansu, ale oferta- kwestia finansowa,
                rozczarowanie szefem po nowym roku jak najbardziej- rozczarowanie w ogolnym pojęciu tez.brak tego dobrego serca
                jeśli chodzi o ta szefowa to ciężko powiedzieć czy mloda czy starsza- bo i jedna i druga tak średnio sprawiedliwe były. nawet nie otrzymałam nic za spore poświęcenie i dużo pracy.
                kolejnej wróżby nie chce na razie. poczekam co będzie dalej/ mam nadzieje ze dalej będzie już z górki.
                pozdrawiam i tez bardzo dziekuje za sporo poświęconego czasu na wykonanie wróżb.
    • free.hugs Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 23.01.16, 15:54
      Haniu wróżysz jeszcze? Chciałabym poprosić o rozkład na relację smile
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 09.02.16, 22:02
        Jestem ;D
        • free.hugs Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 11.02.16, 17:03
          Się relacja rozeszła po kościach, więc już nieaktualne tongue_out Chyba, że byś miała ochotę zrobić jakiś mały rozkładzik ogólnie na moje życie uczuciowe do końca roku to byłoby super smile
    • perl-a80 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 13.02.16, 00:22
      Witaj Haniu, A ja bym jeszcze chciała poprosić, tak z okazji walentynek smile o wróżbę na miłość ale nie na ten rok tylko przyszly, bo na ten już pytałam inna osobę smile czy może się jakos potem los do mnie uśmiechnie ze w końcu odpowiedniego partnera poznam i kim ten pan może być, gdzie i kiedy (czy na początku roku czy później) mogłabym poznac go. Dziękuję bardzo
      • hanna1985 Re: Obiady czwartkowe! Wrozba dla chetnych :) 03.03.16, 16:48
        Narazie nie wroze, ale wznowie watek w pozniejszym czasie.

Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka