Dodaj do ulubionych

Sobotni Duch - wydanie 2.

28.11.15, 21:18
Witam.

www.youtube.com/watch?vshockGFpo26v30w--
Dzisiaj o Strazniku Talii.

Kiedy Was ostrzega, kiedy mówi, ze bedzie ok?
Jak odczytujecie Go w rozkladzie?
Kiedy pojawi sie w przekladzie, kiedy w srodku rozkladu - jak to interpretujecie?
--
Ja zawsze myslalam, ze jak wyskoczy mi moj Straznik, to ze bedzie ok.I teraz juz tak do konca nie jestem tego tak surewink
Na jakiej podstawie dobieracie Straznika, czy aktycznie tylko z Glupca, Maga I Kaplanki?

Pozdrawiam I mam nadzieje, ze utwor troche wprawi Was w inny wymiar odbioru doznan I procesowanie wlasnych mysli...
--
Spokojnej nocy.
Obserwuj wątek
      • beata25_84 Re: Sobotni Duch - wydanie 2. 29.11.15, 00:01
        Też nie stosuję strażnika talii.
        Może nie tyle co karty czasem nie chcą mówić, co zauważyłam, że często jest tak, że ktoś pyta o jedną rzecz, a moje karty wydobywają i tak to co najmocniej w podświadomości pytającego siedzi. Był tego ostatnio przykład jak stawiałam karty Karolince na szkółce.
        Mnie bardziej ciekawi czemu karty czasami pokazują "bzdury", coś co w ogóle nie ma pokrycia w rzeczywistości - tak jak ostatnio dziewczyną na wybory zupełnie nie wypaliło. Nie jest to też kwestia tego,że karty polityki nie lubią, bo na prezydenckie się nam sprawdziły wróżby. Nie jest to też brak umiejętności tych osób, bo nie raz bardzo trafnie wróżyły. Ma ktoś pomysł dlaczego tak się dzieje? Wiem, że tarot to nie wyrocznia i pokazuje na chwile stawiania pytania sytuację, ale czy przyjmujecie do wiadomości coś takiego, że czasem zupełną odwrotność pokazuje, nie chce dać odpowiedzi, tak jak by się z nami droczył. wink Może to taka lekcja dla nas, abyśmy jednak nie traciły wolnej woli i ślepo kartą nie ufały, może jest to celowe działanie właśnie z tej przyczyny. Co Wy na taką teorię?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka